Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2083
Напередодні Дня підприємця, 30 серпня 2013 року,  в районній державній адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва в Старокостянтинівському районі, на якій розглядалися питання про основні умови рзвитку підприємництва у сучасному ринковому середовищі та стан і перспективи розвитку торгівлі у районі.

Як зазначив у своєму виступі Іван Овчар – голова районної ради, розвиток малого і середнього підприємництва є одним з найважливіших факторів вирішення соціально-економічних питань району. Підприємництво здатне вирішувати такі соціальні завдання, як проблему зайнятості, створення джерел доходів для населення, виробництво товарів і послуг для населення за доступними цінами. Значна його роль у вирішені економічних задач: створення конкурентного середовища, залучення приватного капіталу і зовнішніх інвестицій, удосконалення технологій, наповнення бюджету. Саме ці аспекти є на сьогодні пріоритетними напрямками у взаємодії районної влади та бізнесу.

За результатами розгляду прийняті відповідні рішення та рекомендації щодо вжиття дієвих заходів, спрямованих на покращення умов ведення підприємницької діяльності та створення сприятливого бізнес-середовища в Старокостянтинівському районі.

Після розгляду питань координаційної ради голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Олександр Островський привітали усіх підприємців із наступаючим професійним святом - Днем підприємця - та нагородили кращих Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації і вручили їм цінні подарунки.
Сьогодні, 30 серпня, на території військової частини А0598 м.Старокостянтинів було людно. Тут святкували її ювілейний День народження. 40 років  існує у нашому місті «іменинниця». За ці роки військова частина має чимало здобутків і звершень – недарма вона є однією із кращих. Частина А0598 має досить потужний історичний шлях. Успадкувавши багаті й славні історичні традиції національної військової справи, утверджуючи свій потенціал, гарт і звитягу військова частина неодноразово брала участь у масштабних військових навчаннях.

З нагоди Дня заснування в Старокостянтинівській військовій частині вібувся День відкритих дверей. В заході взяли участь народний депутат України Лев Бірюк, заступник голови районної ради Іван Катревич, міський голова Микола Мельничук.

Під час святкового шикування до військовослужбовців зі словами привітань звернулися народний депутат України, керівники району та міста, а також командир частини, полковник Михайло Олійник. "Дуже багато сказано слів про те, що ми є єдиним цілим нашого міста і країни, нам довіряють.  Це заслуга не лише особового складу нашої частини, а й сімей військовослужбовців: мам, тат, дітей, дружин, дівчат, рідних, близьких – усього величезного і дружнього колективу, який завжди та в усьому підтримує один одного" - зауважив Михайло Володимирович.

Заступник голови районної ради Іван Катревич привітав усіх присутніх військовослужбовців та їх родини із святом та зазначив, що служба в лавах української армії це -  не просто професія, це частини їх долі. Адже сприяти обороноздатності рідної держави, захищати її суверенітет і територіальну цілісність, зберігати та примножувати мир і спокій громадян для людей у погонах  – свята справа.

З нагоди свята Іван Іванович висловив слова подяки всім військовослужбовцям військової частини, які сумлінно виконують свої службові обов`язки, з високим професіоналізмом несуть бойову службу, захищаючи суверенітет та незалежність нашої держави, а кращим з них вручив Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації і цінні подарунки.

До уваги усіх гостей було представлено виставку військової техніки, котра знаходиться на озброєнні військової частини А0598. Усі бажаючі мали змогу сфотографуватися на її фоні, а дітлахам, навіть, дозволялося посидіти всередині. Неподалік від гармат і гаубиць солдати демонстрували свої вміння та навички у зборі-розборі автоматів, показували засоби хімзахисту, зброю й іншу військову атрибутику.  Показові виступи військових не залишили нікого байдужим – цікаво було усім, незалежно від віку і статі.

А завершилося святкування смачним пригощанням – для усіх гостей було організовано справжню солдатську кашу з тушонкою і чай. Біля польової кухні зібралися дорослі й діти, і смакуючи кашу ділилися враженнями про побачене. А їхні наставники дякували організаторам за чудове свято.

 30 серпня  голова районної державної адміністрації Олександр Островський провів розширене засідання колегії райдержадміністрації. Участь у роботі колегії взяли голова районної ради Іван Овчар та його  заступник Іван Катревич.

На порядку денному розглянуто наступні питання:
1. Про стан виконання в районі Закону України " Про адміністративні послуги".
2. Про стан підготовки матеріально-технічної бази закладів освіти району до нового навчального року.
3. Про стан виконавської дитсципліни в районній державній адміністрації  у ІІ кварталі 2013 року.
4. Про стан виконання заходів з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах 2013/2014 року.
Про досягнення, напрацювання, проблеми та конкретні завдання з функціонування освітньої галузі йшла мова 29 серпня під час розширеного засідання колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації. В роботі колегії взяв участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

На порядку денному було єдине і надважливе питання – стан готовності навчальних закладів до нового 2013/2014 навчального року та впровадження нових державних стандартів початкової, базової, повної загальної середньої освіти.

За результатами роботи розширеного засідання колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації прийнято рішення із врахуванням зауважень і пропозицій, які надійшли під час обговорення питання порядку денного.

За матеріалами Хмельницької обласної ради  http://oblrada.km.ua/

На традиційну серпневу конференцію, яка відбулася 28 серпня у Будинку рад, зібралося співтовариство педагогів та представників районної влади.

      Як завжди, на цьому заході панувало радісне пожвавлення – освітяни були у піднесеному настрої, радо вітали один одного з новим навчальним роком. Для вчителів ця конференція - не просто підсумкові збори з постановкою завдань на новий навчальний рік, а й зустрічі з колегами та друзями.

  На серпневу конференцію освітян завітали голова районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Олександр Островський, заступник голови райдержадміністрації Володимир Ліщук.

Перед початком роботи конференції начальник управління освіти, молоді та спорту Руслан Кривенький презентував для керівників району виставку дитячої творчості, де учні шкіл представили свої кращі роботи з вишивки, писанкарства, орігамі тощо.

У своєму привітальному слові голова ради зазначив, що розвиток освітянської галузі є одним із пріоритетних в діяльності районної ради. Депутатському корпусу районної ради близькі та зрозумілі потреби та проблеми освітян. Практично, на кожній з 17 сесій ради розглядались шляхи покращення фінансування та матеріального забезпечення   закладів освіти району.

"Не випадково, в поточному році в бюджеті району на утримання закладів освіти передбачено понад 44 млн.грн., що становить третину бюджету району. А на контролі в районній раді сьогодні знаходиться більше 10 освітянських программ," -  сказав Іван Васильович.

З метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді на сьомій сесії районної ради в жовтні 2011 року була прийнята  районна програма "Обдаровані діти".
На виконання цієї Програми щорічно з районного бюджету виділяються кошти близько 40 тисяч гривень, що дає змогу забезпечити належну участь учнівської молоді в конкурсах, змаганнях, олімпіадах різних рівнів. Тільки за минулий рік в цих заходах отримали перемогу: 190 учнів на районному рівні, 112 учнів – на обласному.Переможцями Всеукраїнських та Міжнародних змагань стали понад 150 учнів.
Для більш раціонального використання кадрового потенціалу педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, створення необхідних умов для учнів у сільській місцевості була прийнята районна програма “Шкільний автобус”. Сьогодні автобусний парк нараховує 20 автобусів.

За словами голови районної ради Івана Овчара постійна увага приділяється  комп’ютеризації освітянських закладів. Позитивна динаміка розширення та зміцнення бази електронних засобів інформації в районі зберігається впродовж останніх років.  Практично кожна школа оснащена комп’ютерними класами. 29 шкіл підключені до мережі Інтернет. Цьому сприяє прийнята районною радою програма “Впровадження у виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Старокостянтинівського району інформаційно-комунікаційних технологій "100 відсотків" на 2011-2015 роки”.

Також на виконання Програми енергозбереження у навчальних закладах району понад 300 вікон замінено на металопластикові. Всі загальноосвітні навчальні заклади району облаштовані внутрішніми туалетами. Цьогоріч надзвичайно актуальним залишалося і  питання оздоровлення дітей шкільного віку та  особлива увага приділялася позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка", в якому щороку відпочиває понад 300 дітей шкільного віку не тільки з району та міста, а також з інших районів області.

Кращим педагогічним працівникам району голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Олександр Островський  вручили почесні відзнаки та цінні подарунки.

Наприкінці засідання було визначено конкретні завдання, які необхідно вирішити для забезпечення належних умов організації навчально-виховного процесу із чітко вказаними термінами їх виконання.

В освітянській галузі району є багато ще невирішених проблем, але тільки спільними зусиллями можна сформувати досконалу модель якісної та доступної освіти. 

  • 24 серпня 2013 року | Переглядів: 1 285
Відзначення Дня незалежності України продовжилось у Будинку рад, де відбулись урочисті збори та святковий концерт, у яких прийняли участь голова районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Олександр Островський, заступник голови районної ради Іван Катревич, заступники голови райдержадміністрації, керівники силових структур,  сільські голови та делегації колективів установ й організацій району.

Голова райдержадміністрації Олександр Островський привітав усіх присутніх з цим знаменним святом та спільно з головою районної ради Іваном Овчаром вручили почесну грамоту та подяку  Хмельницької обласної державної адміністрації.Наступним виступив начальник відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення Хмельницької обласної ради Віктор Ніконішин, який від імені голови обласної ради Миколи Дерикота привітав усіх присутніх та вручив почесні грамоти обласної ради та цінні відзнаки кращим представникам Старокостянтинівщини.


За значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність голова районної ради Іван Овчар спільно із головою районної державної адміністрації Олександром Островським вручили посвідчення  та пам'ятний знак "Почесний громадянин Старокостянтинівського району" Андрію Володимировичу Василишину.
 
Андрій Володимирович подякував за відзнаку наголосивши, що це свято є важливою подією для нього, оскільки він стояв у витоків незалежності будучи в ті роки першим мінстром внутрішніх справ незалежної України та пообіцяв і надалі допомагати Старокостянтинівщині. Зокрема він здійснив приємну місію вручивши Старокостянтинівському  РВ УМВС України в Хмельницькій області два комп’ютери, формений одяг та автомобіль.  


 
За сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня незалежності України Іван Овчар та Олександр Островський вручили почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації та цінні подарунки кращим представникам району.

Святковий настрій учасникам урочистого зібрання створили артисти муніципального-фольклорного ансамблю ім.В.Ножки  та аматори народного мистецтва.

  • 24 серпня 2013 року | Переглядів: 1 287
24 серпня відбулися урочистості присвячені 22-ій річниці незалежності України. Традиційним стало вже те, що саме цього дня урочисто відкривають району Дошку Пошани «Гордість нашого району» на яку занесені кращі серед кращих трудівники.
 
  У вітальному виступі голова районної ради Іван Овчар зазначив: “День незалежності воістину став доленосним в історії українського народу. Він наповнює наші серця серпневими кольорами неба та пшеничного лану – барвами української землі, що символізують свободу й працелюбність нашого народу.
 
"Гордість  нашого району" – як багато говорять ці слова. Перед нами без перебільшення цвіт Старокостянтинівщини, його виробнича, мистецька, гуманітарна еліта.
 
 Висловлюю щиру подяку хліборобам, робітникам та підприємцям, вчителям та медикам, військовим і правоохоронцям, освітянам та митцям, загалом усім, хто своєю працею і розумом втілює ідеї і принципи державності на виробництві, в полі, у школі, стоїть на сторожі охорони здоров’я людини, її безпеки та захисту, хто відкинувши в сторону політичні амбіції, в основу свого життя поклав працю, добробут і розвиток краю”.
 
По завершенню виступу голова районної ради Іван Овчар спільно з головою районної державної адміністрації Олександром Островським здійснили приємну місію вручивши дипломи та цінні подарунки занесеним на Дошку Пошани.

 
Зі словами вітання виступив голова фермерського господарства «Бізон-1» Михайло Яснюк, який привітав усіх присутніх з Днем незалежності та вручив Івану Овчару й Олександру Островському запашні  короваї,  що спечені з урожаю зібраного цього року.
 
А гарним музичним супроводом урочистостей були композиції у виконанні аматорів народного мистецтва та  муніципального фольклорного ансамблю ім.Володимира Ножки.
 
Маю велику честь та приємність від усього серця вітати вас із 22-ю річницею  Незалежності України.

Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Ця знаменна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Нам вистачило сили та єдності зробити цей незворотний крок. Віковічна мрія бути господарями свого життя нарешті здійснилася. Ми маємо свою державу – самостійну, суверенну, демократичну. І я пишаюся нацією, до якої маю честь належати.

Головним підсумком  років незалежності попри всі труднощі, гострі та багатогранні життєві проблеми перехідного періоду є те, що Україна відбулася остаточно і безповоротно. Вона живе, існує не тільки у зовнішній атрибутиці, а повноцінно і повнокровно, в усіх властивих суверенним державам вимірах і параметрах.

На сучасному етапі Держава Україна гостро потребує кардинальних змін у економіці, соціальній сфері, політичній системі. Упевнений, що наше завдання на найближчий час – це максимальна концентрація всіх зусиль на подальшому реформуванні. Соціально-економічні перетворення, започатковані Президентом та Урядом України, повинні бути продовжені. Це допоможе нашій державі перестати бути залежною від рішень, які приймаються за її межами. Тільки сильна, сучасна, успішна країна може бути справді незалежною. Це наша мета, і тільки разом ми зможемо її досягти. Ця мета не має партійної приналежності. Наші особисті амбіції повинні поступитися місцем спільній справі для спільного блага.

Рік за роком жителі Старокостянтинівщини роблять свій вагомий внесок у розбудову молодої держави та рідного краю. Нині наш район теж значно зміцнів і оновився зусиллями його мешканців – селян і робітників, вчителів і митців, усіх, кому не байдужа доля рідної землі, його майбутнє.

Шановні друзі, я хочу подякувати всім вам за вашу самовіддану працю, за підтримку один одного, за активне розуміння нашої спільної мети.
У нас можуть бути різні погляди, але головна мета має бути одна – утвердження України як процвітаючої й могутньої демократичної європейської держави, де панує право і соціальна справедливість.

Закликаю усіх усвідомити: ваш патріотизм, небайдужість й активна життєва позиція, чесна і наполеглива повсякденна праця – ось запорука щасливого майбутнього нашого народу. 

Дорогі друзі! Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам, якого ми славного роду нащадки. Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане. Головне – бути єдиними. Розділені ми не можемо нічого. Разом ми можемо все. Про що і говорить наша історія.
У переддень цього величного свята дозвольте мені від імені депутатського корпусу районної ради, районної державної адміністрації, від себе особисто ще раз щиросердечно  привітати  вас  з Днем Незалежності України.

Від усього серця бажаю вам святкового настрою, миру, злагоди та душевної величі, чистоти в помислах, благородства у вчинках, порозуміння, поміркованості, щирих та надійних друзів і однодумців. Переконаний, з цими складовими шлях до добробуту та процвітання буде значно коротшим та легшим.

Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров'я, любов та непохитну віру в кращу долю нашого народу!

Зі святом вас, шановні друзі! Слава Україні!
 

 Голова районної ради І. Овчар

 
 
  • 23 серпня 2013 року | Переглядів: 991
23 серпня на Майдані Незалежності міста Хмельницького стартували урочистості до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Відбулось урочисте підняття державного прапора України, відкриття обласної Дошки Пошани «Кращі люди Хмельниччини», на Майдані розгорнулось виставкове містечко "Щедра гостина". Представники кожного з районів та міст обласного підпорядкування приїхали аби продемонструвати власні кулінарні здобутки, історичну самобутність та культурне надбання.
 
В урочистостях взяла участь і делегація Старокостянтинівського району, на чолі з головою – Олександром Островським та головою районної ради Іваном Овчаром. Наш район представив щедру Старокостянтинівську родину самобутньою українською хатою, щедрим українським столом, запашним хлібом та дзвінкою українською піснею.
 
У другій половині дня святкова програма продовжилась в обласній філармонії, де відбулись урочисті збори з нагоди Дня Незалежності України.

За матеріалами Старокостянтинівської райдержадміністрації:
  http://staradm.net.ua
Урочистості з цієї нагоди пройшли на Старокостянтинівщині. Розпочалися вони урочистою церемонією підняття Державного Прапора України. Право підняти синьо-жовтий стяг було надано заступнику голови районної ради Івану Катревичу та першому заступнику голови районної державної адміністрації Миколі Вовколупу.

Перед присутніми із вітальним словом виступив заступник голови районної ради Іван Катревич. Він закликав оберігати та шанувати Державний прапор України, як національну святиню.

За словами Івана Івановича,  з того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни  - уособлює в собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Прапор нашої держави постійно майорить на будинках Президії Верховної Ради України, резиденції Президента України, його представництв в областях і районах, Кабінету Міністрів України, радах усіх рівнів, у святкові дні – на будівлях міністерств та відомств, інших державних та громадських організацій.

Палітра, що поєднується у нашому державному прапорі, є для кожного з українців невід’ємною ознакою незалежності та найголовнішою святинею народу.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Серпень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено