Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 324
Саме це було основним лейтмотивом сьогоднішнього виїзного засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на базі Старокостянтинівського району. 

На зібрання під керівництвом заступника директора Департаменту охорони здоров'я Тетяни  Косовської  були запрошені голова районної ради Іван Овчар,  голова районної державної адміністрації Олександр Островський, заступники голів районних державних адміністрацій Старокостянтинівського та Шепетівського районів, головні лікарі ЦРЛ, фтизіатри, інфекціоністи, начальники медичних частин лікарень установ Державної пенітенціарної служби України в Хмельницькій області.

В ході засідання розглянуто такі питання, а саме: про дотримання стандарту інфекційного контролю за туберкульозом у лікувально-профілактичних закладах області, про стан роботи кабінетів «Довіра» Старокостянтинівського та Шепетівського районів, про взаємодію обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом та Державної пенітенціарної служби України в Хмельницькій області щодо профілактики, виявлення та лікування туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в осіб, які перебувають в установах Державної пенітенціарної служби України в Хмельницькій області.

"Туберкульоз на сьогодні є актуальною медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, а й в усьому світі. Згідно світової статистики щорік в усьому світі від туберкульозу гине 2 млн. людей. За оцінками даними ВООЗ у період між 2000 і 2020 роками, майже один мільярд людей буде інфіковано, 200 мільйонів захворіє та 35 мільйонів загине від туберкульозу, якщо контроль за епідемією не буде посилено," - зазначив у соєму виступі голова районної ради Іван Овчар.

За словами Івана Васильовича ситуація з туберкульозом в Україні дуже складна, адже починаючи з 1995 р. зареєстрована епідемія туберкульозу, вона невпинно прогресує та набуває загрозливих масштабів. Статистика свідчить про те, що в Україні щоденно реєструється 82 нових хворих на туберкульоз, з них 30 помирає, а загалом від цієї хвороби щороку гине 10 - 11 тисяч осіб.

Туберкульоз - це соціальна хвороба, яка значною мірою залежить і від наших умов життя. Жахливий екологічний стан довкілля, неповноцінне харчування, низький матеріальний рівень, неуважне ставлення до стану свого здоров’я, шкідливі звички – ось ті чинники, які досить сильно впливають на ймовірність ураження. Актуальною проблемою на сьогоднішній день є профілактика захворювання на туберкульоз, тобто заходи соціально-економічного, організаційного, протиепідемічного та медичного характеру, які спрямовані на запобігання виникненню та масовому поширенню туберкульозу, а також на своєчасне виявлення інфікованих мікобактеріями туберкульозу дітей та підлітків і хворих на туберкульоз серед населення.

Заслухавши інформаці Старокостянтинівського та Шепетівського районів про стан роботи кабінетів "Довіра", враховуючи важливість цього питання, та тенденцію до збільшення випадків захворювань, визнали їх роботу такою, що потребує поліпшення. Також рада вирішила посилити взаємодію центру СНІДу з медичними установами пенетенціарної служби.
В Україні активно створюють Центри надання адміністративних послуг. До кінця року вони мають з'явитися у всіх містах обласного значення та районних центрах. За задумом, ЦНАП — це своєрідне "єдине вікно", де громадянам надаватимуть увесь спектр адмінпослуг в одному приміщенні.

1 серпня відбулось засідання робочої групи по створенню Центру надання адміністративних послуг у Старокостянтинівському районі, участь у якому взяв глова районної ради  Іван Овчар.
У вступному слові до присутніх голова райдержадміністрації Олександр Островський відмітив, що сьогодні держава іде складним шляхом реформування, проте в центрі кожної реформи стоїть людина. Президент Віктор Янукович наголошує що центри надання адміністративних послуг створюються з метою покращення рівня обслуговування людей. Тому такий центр створюється у Старокостянтинові, він буде розташований максимально наближено до автостанції, планується створення усіх зручностей, що необхідні для людей з обмеженими можливостями, для людей похилого віку, матерів з дітьми тощо.

Начальник відділу економіки та торгівлі Оксана Ковальковська презентувала проект створення Центру надання адміністративних послуг, детально окресливши основні вимоги законодавства. У своїй презентації вона показала кращий досвід роботи таких центрів що давно діють за кордоном, та успішно розпочали роботу в обласних центрах і деяких містах області, окреслила напрацювання по створенню ЦНАПу в районі. Робочою групою погоджено план розміщення структур в центрі надання адміністративних послуг.

"Президент нашої держави наголошує, що створення таких центрів має відновити довіру людей до влади. Створення належних умов для отримання громадянами адмінпослуг та відкриття профільних центрів у кожному місті України – це реальна можливість перейти на принципово новий вимір ефективності роботи влади, позбутися бюрократичної тяганини. Тому усі посадові особи, хто приймає участь у створенні цього центру мають з максимальною відповідальністю віднестись до поставлених завдань.", - зауважив голова райдержадміністрації.Очільник району переконаний, що успіх будь якої реформи залежить від добросовісного та чіткого виконання поставлених перед відповідальними особами завдань. На засіданні робочої групи було визначено стислий план дій по створенню ЦНАПУ, визначено конкретні терміни виконання поставлених завдань.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА  http://staradm.net.ua

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Серпень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено