Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 643
Маю велику честь та приємність від усього серця вітати вас із 22-ю річницею  Незалежності України.

Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Ця знаменна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Нам вистачило сили та єдності зробити цей незворотний крок. Віковічна мрія бути господарями свого життя нарешті здійснилася. Ми маємо свою державу – самостійну, суверенну, демократичну. І я пишаюся нацією, до якої маю честь належати.

Головним підсумком  років незалежності попри всі труднощі, гострі та багатогранні життєві проблеми перехідного періоду є те, що Україна відбулася остаточно і безповоротно. Вона живе, існує не тільки у зовнішній атрибутиці, а повноцінно і повнокровно, в усіх властивих суверенним державам вимірах і параметрах.

На сучасному етапі Держава Україна гостро потребує кардинальних змін у економіці, соціальній сфері, політичній системі. Упевнений, що наше завдання на найближчий час – це максимальна концентрація всіх зусиль на подальшому реформуванні. Соціально-економічні перетворення, започатковані Президентом та Урядом України, повинні бути продовжені. Це допоможе нашій державі перестати бути залежною від рішень, які приймаються за її межами. Тільки сильна, сучасна, успішна країна може бути справді незалежною. Це наша мета, і тільки разом ми зможемо її досягти. Ця мета не має партійної приналежності. Наші особисті амбіції повинні поступитися місцем спільній справі для спільного блага.

Рік за роком жителі Старокостянтинівщини роблять свій вагомий внесок у розбудову молодої держави та рідного краю. Нині наш район теж значно зміцнів і оновився зусиллями його мешканців – селян і робітників, вчителів і митців, усіх, кому не байдужа доля рідної землі, його майбутнє.

Шановні друзі, я хочу подякувати всім вам за вашу самовіддану працю, за підтримку один одного, за активне розуміння нашої спільної мети.
У нас можуть бути різні погляди, але головна мета має бути одна – утвердження України як процвітаючої й могутньої демократичної європейської держави, де панує право і соціальна справедливість.

Закликаю усіх усвідомити: ваш патріотизм, небайдужість й активна життєва позиція, чесна і наполеглива повсякденна праця – ось запорука щасливого майбутнього нашого народу. 

Дорогі друзі! Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам, якого ми славного роду нащадки. Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане. Головне – бути єдиними. Розділені ми не можемо нічого. Разом ми можемо все. Про що і говорить наша історія.
У переддень цього величного свята дозвольте мені від імені депутатського корпусу районної ради, районної державної адміністрації, від себе особисто ще раз щиросердечно  привітати  вас  з Днем Незалежності України.

Від усього серця бажаю вам святкового настрою, миру, злагоди та душевної величі, чистоти в помислах, благородства у вчинках, порозуміння, поміркованості, щирих та надійних друзів і однодумців. Переконаний, з цими складовими шлях до добробуту та процвітання буде значно коротшим та легшим.

Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров'я, любов та непохитну віру в кращу долю нашого народу!

Зі святом вас, шановні друзі! Слава Україні!
 

 Голова районної ради І. Овчар

 
 
  • 23 серпня 2013 року | Переглядів: 517
23 серпня на Майдані Незалежності міста Хмельницького стартували урочистості до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Відбулось урочисте підняття державного прапора України, відкриття обласної Дошки Пошани «Кращі люди Хмельниччини», на Майдані розгорнулось виставкове містечко "Щедра гостина". Представники кожного з районів та міст обласного підпорядкування приїхали аби продемонструвати власні кулінарні здобутки, історичну самобутність та культурне надбання.
 
В урочистостях взяла участь і делегація Старокостянтинівського району, на чолі з головою – Олександром Островським та головою районної ради Іваном Овчаром. Наш район представив щедру Старокостянтинівську родину самобутньою українською хатою, щедрим українським столом, запашним хлібом та дзвінкою українською піснею.
 
У другій половині дня святкова програма продовжилась в обласній філармонії, де відбулись урочисті збори з нагоди Дня Незалежності України.

За матеріалами Старокостянтинівської райдержадміністрації:
  http://staradm.net.ua
Урочистості з цієї нагоди пройшли на Старокостянтинівщині. Розпочалися вони урочистою церемонією підняття Державного Прапора України. Право підняти синьо-жовтий стяг було надано заступнику голови районної ради Івану Катревичу та першому заступнику голови районної державної адміністрації Миколі Вовколупу.

Перед присутніми із вітальним словом виступив заступник голови районної ради Іван Катревич. Він закликав оберігати та шанувати Державний прапор України, як національну святиню.

За словами Івана Івановича,  з того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни  - уособлює в собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

Прапор нашої держави постійно майорить на будинках Президії Верховної Ради України, резиденції Президента України, його представництв в областях і районах, Кабінету Міністрів України, радах усіх рівнів, у святкові дні – на будівлях міністерств та відомств, інших державних та громадських організацій.

Палітра, що поєднується у нашому державному прапорі, є для кожного з українців невід’ємною ознакою незалежності та найголовнішою святинею народу.

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Серпень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено