Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 505

На традиційну серпневу конференцію, яка відбулася 28 серпня у Будинку рад, зібралося співтовариство педагогів та представників районної влади.

      Як завжди, на цьому заході панувало радісне пожвавлення – освітяни були у піднесеному настрої, радо вітали один одного з новим навчальним роком. Для вчителів ця конференція - не просто підсумкові збори з постановкою завдань на новий навчальний рік, а й зустрічі з колегами та друзями.

  На серпневу конференцію освітян завітали голова районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Олександр Островський, заступник голови райдержадміністрації Володимир Ліщук.

Перед початком роботи конференції начальник управління освіти, молоді та спорту Руслан Кривенький презентував для керівників району виставку дитячої творчості, де учні шкіл представили свої кращі роботи з вишивки, писанкарства, орігамі тощо.

У своєму привітальному слові голова ради зазначив, що розвиток освітянської галузі є одним із пріоритетних в діяльності районної ради. Депутатському корпусу районної ради близькі та зрозумілі потреби та проблеми освітян. Практично, на кожній з 17 сесій ради розглядались шляхи покращення фінансування та матеріального забезпечення   закладів освіти району.

"Не випадково, в поточному році в бюджеті району на утримання закладів освіти передбачено понад 44 млн.грн., що становить третину бюджету району. А на контролі в районній раді сьогодні знаходиться більше 10 освітянських программ," -  сказав Іван Васильович.

З метою створення сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді на сьомій сесії районної ради в жовтні 2011 року була прийнята  районна програма "Обдаровані діти".
На виконання цієї Програми щорічно з районного бюджету виділяються кошти близько 40 тисяч гривень, що дає змогу забезпечити належну участь учнівської молоді в конкурсах, змаганнях, олімпіадах різних рівнів. Тільки за минулий рік в цих заходах отримали перемогу: 190 учнів на районному рівні, 112 учнів – на обласному.Переможцями Всеукраїнських та Міжнародних змагань стали понад 150 учнів.
Для більш раціонального використання кадрового потенціалу педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів, створення необхідних умов для учнів у сільській місцевості була прийнята районна програма “Шкільний автобус”. Сьогодні автобусний парк нараховує 20 автобусів.

За словами голови районної ради Івана Овчара постійна увага приділяється  комп’ютеризації освітянських закладів. Позитивна динаміка розширення та зміцнення бази електронних засобів інформації в районі зберігається впродовж останніх років.  Практично кожна школа оснащена комп’ютерними класами. 29 шкіл підключені до мережі Інтернет. Цьому сприяє прийнята районною радою програма “Впровадження у виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Старокостянтинівського району інформаційно-комунікаційних технологій "100 відсотків" на 2011-2015 роки”.

Також на виконання Програми енергозбереження у навчальних закладах району понад 300 вікон замінено на металопластикові. Всі загальноосвітні навчальні заклади району облаштовані внутрішніми туалетами. Цьогоріч надзвичайно актуальним залишалося і  питання оздоровлення дітей шкільного віку та  особлива увага приділялася позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка", в якому щороку відпочиває понад 300 дітей шкільного віку не тільки з району та міста, а також з інших районів області.

Кращим педагогічним працівникам району голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Олександр Островський  вручили почесні відзнаки та цінні подарунки.

Наприкінці засідання було визначено конкретні завдання, які необхідно вирішити для забезпечення належних умов організації навчально-виховного процесу із чітко вказаними термінами їх виконання.

В освітянській галузі району є багато ще невирішених проблем, але тільки спільними зусиллями можна сформувати досконалу модель якісної та доступної освіти. 

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Серпень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено