Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 25
Керуючись частинами 4, 7, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1.     Скликати  вісімнадцяту (позачергову) сесію  районної  ради шостого скликання з  2 жовтня  2013  року.

2.     Провести пленарне засідання вісімнадцятої (позачергової) сесії районної ради шостого скликання 3 жовтня  2013  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2013 року.
-   про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік;
-   про фінансування видатків, переданих на 2014 рік  Старокостянтинівською міською радою.

3.     Провести засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів 2 жовтня 2013 року.

4.     Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, у термін, визначений чинним законодавством України.

5.     На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6.     Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 
 Голова районної ради І.Овчар

Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1.     Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної ради від 24.09.2013 року №103 "Про скликання вісімнадцятої сесії районної ради".

 Голова районної ради І.Овчар

 

 
 
У Центральному будинку офіцерів ЗСУ відбувся авторський літературно-пісенний творчий вечір диктора Старокостянтинівського районного радіомовлення, поетеси, письменниці, кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ст. Оксани Радушинської.
 
"М’ятний сон осені" – саме так поетеса назвала захід, глядачами якого стали військовослужбовці київського гарнізону, творча інтелігенція столиці, друзі та знайомі авторки. Навесні 2012 року київська аудиторія вже мала нагоду почерпнути мелодики пісень на Оксанині вірші – захід відбувся у Будинку письменників, – проте вересневе дійство 2013-го засвідчило якісно новий і високий виконавський рівень артистів, рівень підготовки та й проведення самого концерту, котрий, як стверджують глядачі, пройшов на одному диханні.  А чи могло бути інакше, коли Хмельниччина делегувала на свято чудові співочі й композиторські таланти? Із прем’єрою пісні до столиці завітала народна артистка України Марія Ясіновська, запам’яталися яскраві виступи заслуженого артиста України Степана Тимчишака, лауреата «Словянського базару» Віктора Шайди, котрий разом з Оксаною блискуче провів концерту програму, лауреатів співочих конкурсів та фестивалів всеукраїнського й міжнародного рівнів: Наталії Каськової, Ірини Блискун, Наталії Кирилішиної, Богдани Ясінської , Олександра і Павла Дасюків. Естрадні гурти «2+3» та «Берегиня», знані на Поділлі, не лишили байдужими і столичних глядачів. Долучилися до когорти учасників київська співачка, заслужена артистка України Світлана Мирвода і гостя зі Львівщини Анна Ласкар. А зі сцени линули пісні на музику Івана Пустового, Олега Круторогого, Віктора Николишина, заслуженого працівника культури України Бориса Лободюка, Ірини Блискун. Щемливо-світлу історію кохання у стилі театру тіней підготували на вірш Оксани Радушинської та пісню Олега Круторогого артисти Хмельницького обласного академічного театру ляльок «Дивень» Лідія та Сергій Корницькі у постановці Сергія Брижаня. Справжньою оздобою низки концертних номерів стали хореографічні постановки від колективу «Блек-денс Імперіал».


"Нічого б цього не було, якби не щира дружба і глибока взаємна повага з моїми колегами-композиторами та виконавцями, – говорить Оксана Радушинська. Дякую за сприяння в проведенні творчого вечора народному депутату України Віктору Бондару, завдяки котрому, вже другий рік поспіль маю змогу на високому рівні організовувати свої творчі вечори; Управлінню МВС України у Хмельницькій області й особисто генерал-майору міліції Сергію Шутяку й підполковнику міліції Інні Глезі за всебічну підтримку та можливість нашої комфортабельної поїздки до столиці; приватному підприємцю зі Старокостянтинова Андрію Поліщуку й тво. начальника Центрального Будинку офіцерів ЗСУ підполковнику Євгену Блискуну, котрий не лише організував у Будинку офіцерів усю роботу, необхідну для успішного проведення заходу, а й виявився ініціатором такого дійства на теренах Києва. Звісно, не можу обійти увагою Сергія Грищука й Сергія Чеплакова, котрі були мені надійним тилом у плані технічного забезпечення концерту."

Глядачі почули низку прем’єрних пісень, написаних виключно до цієї події. А мешканці Хмельницької області матимуть змогу побачити телеверсію концерту на телеканалі "Поділля-центр".
 

Сергій Грищук
Фото Петра Радушинського

27 вересня відбувся спільний виїздний прийом громадян Самчинецької сільської ради головою районної ради Іваном Овчаром та головою районної державної адміністрації Олександром Островським.

Зустріч із місцевими жителями відбулася за участі Самчинецького сільського голови Ірини Сторожук та представників господарства, що орендують замлі на території сільської ради.

Людей турбувало багато не вирішених питань. Зокрема, щодо ремонту доріг, заміни опор ліній електропередач, питання ремонту трансформатора та питання щодо виплати державних дотацій на худобу. Усі питання що потребують лише роз'яснення та консультації були вирішені на місці. Питання,  що потребують вивчення та поетапного виконання взяті на особистий контроль керівників району.

Також голова районної ради Іван Овчар та голова райдержадміністрації Олександр Островський ознайомилися із роботою сільської бібліотеки та фельдшерсько-акушерського пункту.
26 вересня у сесійній залі обласної ради відбувся інформаційно-методичний семінар з питань участі сільських, селищних, міських та районних рад області у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, в роботі якого приймав участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

Відкриваючи зібрання, голова обласної ради Микола Дерикот зауважив, що в контексті переходу до практичної реалізації нової регіональної політики Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування є потужним рушієм зміцнення місцевого самоврядування і спрямований на реалізацію економічних реформ. Завдяки участі в таких програмах громади мають можливість вирішити певні проблеми своїх територій.

Микола Васильович також зазначив, що за останній час суттєво активізували свою участь у Конкурсі і місцеві представницькі органи Хмельниччини.

«Я хочу подякувати усім учасникам Конкурсу і його переможцям насамперед, але це ще далеко не той результат, до якого ми прагнемо. Нам з вами є над чим працювати. І лише тоді прийде той результат, який мають отримати територіальні громади нашої області і реально відчути його мешканці», - наголосив очільник обласної ради.

З новими принципами конкурсного відбору 2014 року, вимогами та особливостями підготовки проектів на Конкурс учасників семінару ознайомила головний консультант Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні Олена Лафазан. Вона звернула увагу, зокрема, на те, що для бажаючих взяти участь у Конкурсі проводиться дистанційне електронне навчання, в ході якого можна підготувати проект.

«Конкурс дає можливість органам місцевого самоврядування реалізувати при підтримці держави ініціативи та програми, спрямовані на соціально-економічний розвиток територій», - зазначила Олена Олексіївна.

Олена Лафазан відповіла також на запитання учасників семінару.

Присутні на семінарі представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади Хмельниччини отримали інформаційно-довідкові матеріали про умови та особливості проведення Конкурсу у 2014 році.
 

За матеріалами Хмельницької обласної ради
http://oblrada.km.ua

Сьогодні, 26 вересня, голова районної ради Іван Овчар взяв участь в роботі розширенного засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Островського.

Згідно порядку денного  були розглянуті наступні питання:
1. Звіт начальника управління Пенсійного фонду України в районі Савіна О.М. "Про стан погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України в районі".
2. Про підсумки організації відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків у районі влітку 2013 року.
3. Про здійснення виконавчим комітетом Баглаївської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
4. Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2013 року.
5. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.


Нині в державі вибудовується новітня система дошкільної освіти, почин якої закладено в соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича. Послідовна державна політика Глави держави дозволила принципово змінити підходи до вирішення освітянських проблем, зокрема і в дошкільництві.

Дошкільна освіта – важливий етап життя дитини. Бо ж саме дитячий садок сприяє соціалізації підростаючого покоління. Саме у дитсадку дитина готується до наступного етапу свого життя – до школи. Тож важливо наповнювати освіту якісним цікавим для дитини змістом. Це відмітили керівники району – голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Олександр Островський – на урочистостях з нагоди Дня вихователя і всіх дошкільних працівників, що відбулися у Сербинівському дитсадку, і куди з усіх куточків Старокостянтинівщини з’їхалися на свято професійних іменин завідувачі дошкільних навчальних закладів району.

У соціальних ініціативах Президента України “Діти – майбутнє України” виокремлено питання, які стосуються всебічного розвитку кожної дитини. Цей процес має починатися з дошкільного віку. У дитсадочках малята повинні розвиватися і розумово, і фізично. Тому-то належить створити для дітей умови для всебічного розвитку: по-перше, розвивати матеріально-технічну базу дошкільних закладів, і, по-друге, забезпечити у них якісний навчально-виховний процес, спрямований на підтримку здоров’я малечі, – зазначають керівники району.

З розумінням до важливих завдань ставляться старокостянтинівські вихователі, а начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Руслан Кривенький пообіцяв підтримку і допомогу, аби з усіма настановами колективи дошкільних закладів справилися на відмінно.

З нагоди свята кращі серед вихователів були нагороджені почесними грамотами та подарунками. І юні вихованці Сербинівського дитячого садка теж отримали від голови районної ради Івана Овчара, голови райдержадміністрації Олександра Островського,  від Сербинівського сільського голови Володимира Салія подарунки, які не тільки зроблять цікавішими дитячі ігри, але й сприятимуть тому, аби малеча набувала нових навичок, умінь – аби розвивалася та навчалася.

Сербинівська дітвора радо приймала гостей – віншувала короваєм і вітала піснею, дівчатка та хлопчики демонстрували свої таланти у хореографії та вправність – в ігрових змаганнях. І все це під пильною увагою своїх улюблених вихователів. Ну а щироосяйні усмішки малі вихованці дарували – просто так й усім-усім. І від цього цвіттіння усміхів навіть дощовий день все одно вийшов святковим.

На Старокостянтинівщині функціонує 24 дошкільні навчальні заклади: 13 дитсадків (перебувають на балансі сільських рад), 10 дошкільних навчальних закладів у складі 9 навчально-виховних комплексів і Староостропільського навчально-виховного об’єднання і дошкільна група при Ілляшівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Організовано роботу 32 вікових групп, де виховується 782 дитини віком від 3 до 6 років. Збільшення відсотка охоплення дітей дошкільною освітою відбулося за рахунок створення навчальних закладів нового типу: навчально-виховних комплексів і навчально-виховного обєднання. За останні роки якісно змінився і кадровий склад – на 20% збільшилась кількість педагогів з вищою освітою.

Районна рада, районна державна адміністрація сприяють розвитку дошкілля, переймаються проблемами освітян, спрямовують зусилля на поліпшення матеріально-технічної бази. Так, в дошкільних закладах району завершуються заміна дерев’яних вхідних дверей і дерев’яних вікон на металопластикові, капремонти санвузлів, модернізується технологічне обладнання харчоблоків, оновлюються твердий і м’який інвентар, меблі, комплекти іграшок тощо.

Наталя КУНИЦЬКА


9 жовтня 2013 року 

10.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
14.00 год.
- комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)

10 жовтня 2013 року

10.00 год.

- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Томаля В.А.)
 
Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1.     Скликати  вісімнадцяту  сесію  районної  ради шостого скликання з  9 жовтня  2013  року.

2.     Провести пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради шостого скликання 16 жовтня  2013  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про депутатські запити;
-   про звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2013 року.
-   про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік;
-   про районну програму підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки;
-   про хід виконання програми розвитку земельних відносин у Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки;
-   про хід виконання програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів  Старокостянтинівського району інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на 2011-2015 роки;
-   про хід виконання програми з розробки містобудівної документації у Старокостянтинівському районі на період 2012-2014 роки;
-   про хід виконання районної програми подолання та запобігання бідності на період до 2015 року;
-   інші питання.
3.     Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.
4.     Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.
5.     На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.
6.     Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради І.Овчар

 

 

 

 

 
 
 
Продовжується практика проведення виїзних засідань колегії обласної державної адміністрації. Чергова колегія відбулася у Волочиську 24 вересня 2013 року.

Перед початком засідання її члени на чолі з головою облдержадміністрації Василем Ядухою відвідали ряд об’єктів, ознайомилися із соціально-економічним розвитком району та райцентру. Питання стану взаємодії місцевих державних адміністрацій з органами внутрішніх справ обласного та районного рівня у сфері забезпечення дотримання норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян; стану та перспектив розвитку галузі молочного скотарства в області; забезпечення реалізації житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування обговорили під час засідання.

В роботі колегії взяв участь голова районної ради Іван Овчар.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Вересень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено