Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154687 чол.
Переглядів: 1507
17  вересня в Будинку Рад під очільництвом голови районної державної адміністрації Олександра Островського відбулася нарада по підсумках збору ранніх зернових культур, посіву озимих культур та перспективах розвитку сільських територій.
У роботі наради взяв участь голова районної ради Іван Овчар.
 
До участі в роботі зібрання також запрошувалися керівники агроформувань району, підприємств сільгосппереробки, сільські голови, керівники окремих служб і підрозділів районної ланки.
 
У порядку денному агрофоруму з доповідями виступили: начальник управління агропромислового розвитку РДА Олександр Суслов – про підсумки збирання ранніх зернових та посів озимих культур на території району; головний спеціаліст відділу насіннєвого контролю та охорони прав на сорти рослин Державної сільськогосподарської інспекції в області Олена Гринчук – про стан підготовки насіння озимих зернових культур в агроформуваннях району під урожай 2014 року; директор Державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту кормів та сільського господарства Поділля НААНУ с.Самчики Микола Сучек – про наукові рекомендації щодо технології посіву; директор ТОВ “Старокостянтинівцукор” Співак Олександр – про збирання цукрових буряків урожаю’2013 та планування посіву на 2014 рік; начальник управління статистики в районі Наталія Нестерук – про терміни і строки подання звітності в частині збору врожаю.
 
Цьогорічна урожайність ранніх зернових на Старокостянтинівщині становить 38,8 ц/га, тоді як по області цей показник сягає 40,1 ц/га. Така ситуація змушує нас зробити і глибокий аналіз, і висновки, на яких етапах недопрацьовуємо і чому допускаємо втрати. Торік урожайність ранніх зернових становила 40,6 ц/га, що дало нам можливість отримати вал зерна 121 тис т – це проти цьогорічних 88 тисяч т. Крім зменшення урожайності, скоротилася і площа посіву озимих зернових на 3,8 тис га. Відповідно по валовому виробництву серед районів області з І місця ми перемістились на 5, – сказав у своєму виступі Олександр Суслов.
 
Вже само сьогодення підказує, що підходи, які практикувалися колись, тепер конче необхідно міняти, це стосується і сівозмін, і вибору насіння, й агротехніки, й… Словом, потрібно – і то без зволікань – впроваджувати новітні технології, інновації, які не тільки на імпортних полях довели свою ефективність, а й успішно пройшли апробацію в наших подільських умовах і в господарствах сусідніх районів дають вельми пристойні результати.
 
Своїми міркуваннями щодо піднятих на нараді питань поділилися голова СГК “Решнівецький”, голова Асоціації сільгоспвиробників району Василь Гальома, голова ФГ “Династія” (с.Йосипівка) Ігор Василевський, сільські голови: Немиринецький – Олег Москалюк, Стецьківський – Василь Кирилюк, Григорівський – Анатолій Простак, Баглаївський – Лідія Саволюк. З пропозицією про співпрацю та детальніше про послуги, які можна надавати своїм партнерам говорив очільник районного споживчого товариства Юрій Шевчук.
 
Дуже потрібним ділом, на переконання керівництва району, є організація торгових точок, де свою продукцію могли б збувати місцеві сільгоспвиробники. Для підприємств це не тільки реалізація власної продукції, а ще й щороку і постійно – жива копійка. Та й для людей вигода очевидна – агропродукція місцева, тривалого транспортування не “зазнала”, і ціна помірна.

Проблеми зникають, коли є бажання працювати, коли є, власне, співпраця, коли є задуми і плани на перспективу, – переконаний голова районної ради Іван Овчар. Так, наприклад, він нагадав керівництву нашого цукрозаводу, що свого часу, підприємство досить плідно співпрацювало з населенням чому б нині не скористатися тим досвідом.
 Закликав Іван Овчар також і дієвіше на практиці застосовувати авторитетне слово науки – щоб і врожаї були кращими, і в тваринництві справи поліпшилися. А от слушним часом для навчання є зимова пора.
 
Перебіг агрофоруму перевершив час, запланований для його проведення. Та воно й не дивно, бо ж обговорювали найактуальніші, найболючіші питання, і дискусія була відвертою, іноді – емоційною, і віриться – що результативною. Адже в процесі диспутів чітко окреслювалися шляхи вирішення проблемних питань.
 
Наталія Куницька
Відповідно до Указу Президента України №830/2008 від 12 вересня 2008 року, в країні щорічно святкують свято по справжньому чоловічої професії – День рятівника. Його святкують працівники: аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань.

17 вересня привітати працівників Старокостянтинівської державної пожежно-рятувальної частини завітали голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Олександр Островський.

“Запобігти! Врятувати! Допомогти! – ці три слова є девізом вашої служби, який засвідчує гуманність та жертовність вашої професії”. Саме з такими словами звернувся до присутніх Іван Васильович. “Ваше покликання – прийти на допомогу людям в найскрутнішу хвилину, в будь-яку мить запобігти та ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру.

Приємно відмітити, що районна рада нинішнього скликання традиційно підтримує конструктивні та ділові стосунки із службою надзвичайних ситуацій району та по мірі можливості надає фінансову допомогу на покращення матеріального забезпечення служби.
Так на виконання програми поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки, у 2012 році виділено 70 тис.грн. на придбання двох апаратів для дихання в непридатному для дихання середовищі та освітлювальної електростанції.

У цей святковий день бажаю всім, хто стоїть на варті життя і добробуту наших людей, міцного здоров’я, щастя, оптимізму та якомога менше тривожних викликів. Нехай ваші серця завжди зігріває родинне тепло, любов ваших рідних та близьких”.
За добросовісне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм кращі працівники служби були нагороджені Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації й цінними подарунками.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Вересень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено