Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154646 чол.
Переглядів: 1614
Сьогодні, 31 жовтня, заступник голови районної ради Іван Катревич взяв участь в роботі розширенного засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Островського.

Згідно порядку денного  були розглянуті наступні питання:
1. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2013 року.
2. Про стан дотримання законодавства щодо свободи слова в районі.
За 9 місяців 2013 року до  районного  бюджету  надійшло податків та зборів (обов’язкових платежів) з врахуванням міжбюджетних трансфертів в сумі 95 667 653  грн., а саме:

         - власних доходів мобілізовано до районного бюджету  7 843 263 грн., при затвердженому плані 7 726 320 грн., що складає 101,5відсотків до звітного періоду,  що в сумі становить  116  грн.;
         - дотації вирівнювання отримано з державного  бюджету 44 206 950 грн.,  97.5%, до планових показників; додаткової дотації з державного бюджету  на вирівнювання фінансової забезпеченості  місцевих бюджетів – 643 800 грн.,
        - субвенції з Державного бюджету -  28 549 866 грн.;  субвенції з міського бюджету на проведення видатків 1 кошику – 13 692 096 грн. та іншої субвенції 1 006 928 грн.
 
Основним  джерелом формування доходної частини районного бюджету є податок з доходів фізичних осіб. Питома вага його в загальній сумі власних надходжень становить 61.1%, фактичні надходження якого за звітний період складають  7 532 284 грн., темп приросту  -  27.7%, що в сумі  складає 1 633 680 грн.
 
За 9 місяців  2013 року проведено видатків з загального фонду  районного бюджету на суму 99 299 002 грн. На фінансування видатків загального фонду районного бюджету залучені вільні залишки бюджетних коштів, що утворились станом  на 01.01.2013 року в сумі 2 929 350 грн.

На утримання установ соціально – культурної сфери за 9 місяців 2013 року використано   65 072 675 грн., з них:
- на освіту – 33832784грн.,
- на охорону здоров’я –  27063790грн.,
- на установи соціального захисту – 1773301грн.,
- на культуру – 1942832 грн.,
- на фізичну культуру і спорт – 459968грн.

Фінансування бюджетних установ на протязі звітного періоду проводилось відповідно до затверджених кошторисів видатків та помісячних планів асигнувань і в першу чергу по захищених статтях видатків. В результаті чого, на звітну дату простроченої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати комунальних послуг немає.

Також забезпечено фінансування оплати комунальних послуг та енергоносіїв, спожитих бюджетними установами на 01.10.2013 року.

29 жовтня під головуванням голови обласної державної адміністрації Василя Ядухи та голови обласної ради Миколи Дерикота відбулося спільне засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів та Регіонального комітету з економічних реформ при обласній державній адміністрації.

У цьому зібранні взяв участь керуючий справами районної раджи Сергій Гречковський.

Основним питанням, опрацьованим в ході засідання, було практичне застосування в регіоні механізмів та інструментів державної підтримки і стимулювання інвестиційної діяльності в розвиток економіки та соціальної сфери.

За результатами обговорення в ході засідання прийнято протокольне рішення щодо активізації роботи влади усіх рівнів у напрямі створення сприятливих умов для ведення господарської діяльності та інвестування капіталу в економіку області, вжиття заходів на місцях щодо ефективного використання всіх наявних можливостей забезпечення сталого економічного зростання та соціального розвитку в регіоні.
 

За матеріалами Хмельницької обласної ради
http://oblrada.km.ua

Сьогодні Україна святкує 69-му річницю визволення від фашистських загарбників. Це день пам’яті про загиблих, данина пошани всім ветеранам, солдатським вдовам, учасникам війни. 

Говорячи про День визволення України від німецько-фашистських загарбників заступник голови районної ради Іван Катревич підкреслив, що в цей, знаменний для усіх жителів країни, день ми вшановуємо світлу пам’ять  про полеглих, низько вклоняємося усім, для кого війна була і Великою і Вітчизняною не лише за назвою, а й за самою її глибокою сутністю. Ми в неоплатному боргу перед мільйонами тих українців, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

З нагоди знаменної дати в районі відбулось покладання вінків та квітів до Меморіалу Слави у м.Старокостянтинів, в якому взяли участь заступник голови районної ради Іван Катревич, голова районної державної адміністрації Олександр Островський, міський голова Микола Мельничук, ветерани, представники трудових колективів установ, підприємств та організацій району і міста.
Щороку, в останню неділю жовтня, в Україні відзначають своє професійне свято автомобілісти та дорожники.

З цієї нагоди заступник голови районної ради Іван Катревич та голова районної державної адміністрації Олександр Островський привітавли працівників автодорожньої галузі нашого району.

За словами Івана Катревича професія автомобіліста і дорожника особлива, своїми традиціями, характером та укладом. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, яка вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту.

Заступник голови районної  ради також зазначив, що важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина.

Заступник голови районної ради Іван Катревич та голова районної державної адміністрації Олександр Островський привітали тих, хто вірний професійному обов’язку, трудиться на транспорті, забезпечує ремонт та утримання автомобільних доріг та вручили Почесні грамоти і цінні подарунки найкращим працівникам  галузі. А свої  пісенні вітання усім присутнім подарували артисти районного центру культури.
24 жовтня за участю архітекторів інституту "Дніпромісто" (м. Київ), керівників окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, філії "Старокостянтинівський райавтодор" державного підприємства "Хмельницький облавтодор", державної екологічної інспекції, районної санітарно-епідеміологічної станції, держземагенства у районі відбулася робоча нарада з обговорення проекту схеми планування Старокостянтинівського району. У нараді приймав участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

Інститут "Дніпромісто" сьогодні розробляє схему планування Хмельницької області. Саме Старокостянтинівський район першим отримає схему планування власної території. Головним архітектором проекту Володимирем Токарем та автором проекту Ельдаром Єфіменко було представлено доробки планування району. Сьогодні схема готова на 60% і головною метою зустрічі було обговорення  пропозицій щодо внесення окремих змін у план району. Архітекторами було запропоновано удосконалити систему розселення району визначивши 6 міжселенних груп опираючись на кількість населення, наявність об’єктів обслуговування, автотранспортну ситуацію та туристичну привабливість.

Учасниками зібрання було обговорено та внесено пропозиції щодо будівництва об’їздних автодоріг навколо населених пунктів по дорозі Р-05, реконструкції автодоріг Н-03 та Р-05 з підвищенням технічної категорії, визначення місць залягання корисних копалин та санітарних зон навколо них, винесення в натурі прибережних зон по р.Случ, р.Ікопоть та р.Іква, реконструкції старих та будівництва нових водогонів і очисних споруд.
22 жовтня у приміщенні Будинку рад відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації. У роботі колегії взяв участь заступник голови районної ради Іван Катревич.

Члени колегії заслухали доповідь директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Андрія Прусецького про підсумки соціально-економічного розвитку області за 9 місяців поточного року. З цього ж питання виступили та поінформували про результати роботи у своїх районах голови Новоушицької та Старокостянтинівської райдержадміністрацій Олександр Московчук та Олександр Островський.

На засіданні членами колегії було проаналізовано роботу Головного управління Держземагентства в області. З відповідною інформацією виступили заступник начальника даного управління Олег Способ та заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Галищук.

Про стан реалізації завдань та доручень Президента України щодо забезпечення житлом працівників бюджетної сфери повідомила заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва – начальник управління регіонального розвитку та будівництва ОДА Віра Бригадир.

Серед інших на засіданні заслухані питання про стан розроблення містобудівної документації на території області та поінформовано про стан дотримання свободи слова в регіоні.
 

За матеріалами Хмельницької обласної ради
http://oblrada.km.ua

Сьогодні, 15 жовтня, свій 100-річний ювілей святкує жителька с.Левківка Старокостянтинівського району Ганна Павлівна Рижук.

Привітати ювілярку із цією знаменною датою завітали голова районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Олександр Островський, Сербинівський сільський голова Володимир Салій, сусіди та односельчани. Українською піснею привітали ювілярку учасники творчого аматорського колективу Сербинівської сільської ради.

Керівники району вручили довгожительці вітального листа від Президента України Віктора Януковича, подяку, подарунки і квіти від районної влади.

Народилася ювілярка 15 жовтня 1913 року у селі Левківка Старокостянтинівського району Хмельницької області. Ганна Павлівна працювала у місцевому колгоспі різноробочою, а згодом – технічним працівником у Левківській школі, де пропрацювала до 1973 року. На усіх ділянках роботи, де працювала ювілярка, характеризувалась високою працездатністю, добросовісним виконанням посадових обов’язків, відповідальністю за доручену справу. Пам’ятає події громадянської війни, пережила голодомор 1933-го року, голод 1946-1947 років та Велику Вітчизняну війну 1941-1945років. Ганна Павлівна – учасник війни.
Нелегке життя довелося прожити ювілярці, та ні про що не шкодує. Пишається тим, що має велику та дружню родину. На даний час Ганна Павлівна проживає сама, але за нею здійснює догляд донька із сім’єю.


Іван Овчар та Олесандр Островський побажали ювілярці здоров’я, щастя і добра, висловили найщиріші слова вдячності за прожиті роки і життєвий досвід.
Старокостянтинівський районний трудовий архів повідомляє, що на зберігання прийнято документи з особового складу від таких ліквідованих  підприємств, установ, організацій:
 
Назва фонду Роки
ТзОВ “Агробуд” м.Старокостянтинів 1957-2004
ВАТ “Старокостянтинівський завод сухого знежиреного молока’’м.Старокостянтинів 1946-2001
ВАТ “Старокостянтинівський цукровий завод ”
м.Старокостянтинів
1947-2005
Старокостянтинівська «Сільгосптехніка»
м.Старокостянтинів
1944-2003
Міжгосподарський оздоровчий табір-профілакторій «Калина» м.Старокостянтинів 1989-2005
ВСАТ «Зоря» Відділення «Новики»
Відділення «Волиця-Керекешино»
Відділення «Веснянка»
Центральне відділення
Відділення «Гнатки»
Відділення «Вербородинці»
1944-2004
1953-2003
1950-2003
1952-2003
1944-2003
1944-2003
ЗАТ «Підгірне» с. Підгірне 1946-2002
ТОВ «Довіра» с. с. Сковородки, Круглики, Весела 1944-2003
ТОВ «Хлібороб» с. Жабче, с. Стецьки 1953-2002
СГК «Вишневий» с. с. Радківці, Демківці, Хутори 1960-2003
Колгосп ім. Жданова, ПАФ «Весна» с.Капустин 1946-2006
ТОВ «Перспектива» с. Остропіль 1954-2003
СГК «Махаринецьке» с. Махаринці 2000-2004
СТОВ «Зоряне» с.Чорна 1957-2004
Колгосп ім. «ХХ з’їзду КПРС» с. Яремичі 1949-1999
ТОВ «Чайка» сс. Пеньки, Андронівка, Залісся 1955-2002
СТОВ «Іква» сс. Верхняки, Миролюбне 1971-2006
ПАФ «Колос» с. Лажева 2003-2004
СГК «Надія» сс. В.Чернятин, М.Чернятин, Оріхівка 1948-2002
ТОВ «Йосипівське» с. Йосипівка 1990-1998
2000-2003
2005
СТОВ «Обрій» с. Березне, с. Пихтії, с. Вербівочка,с. Нападівка 1954-2003
АТП-16846  м.Старокостянтинів 1948-2007
СТОВ «Фактор» сс. Сахнівці, Красносілка
Швейна фабрика, хлібопекарня, молокозавод
с. Заслуч
1948-2006
1998-2002
Фермерське господарство «Промінь»
с. В. Мацевичі
2000-2006
ЦРА № 10  м. Старокостянтинів 1947-2008
СТОВ «Авангард» с. Немиренці 1951-2005
СТОВ «Колос» с. Кантівка 2000-2007
СГК «Хижники» с. Хижники 1945-1999
ВАТ «Сортнасіннєовоч» м. Старокостянтинів 1944-2008
СГК «Поділля» сс. Пашківці, Попівці, Гребенинка 1949
1952-2007
Комунальне підприємство «Водограй» с. Огіївці 2003-2008
Агрофірма «Лан» с. Раштівка 1998-1999
ТОВ «Земля» с. Баглаї 1946-2004
ДП «Оріон» с. Сахнівці 2000-2008
СГК ім. Чапаєва с. Самченці 1944-2003
СГК «Левківський» сс.. Левківка,Калинівка, Слобода 1944-2006
Комунальне підприємство «Гарант» с. Ладиги 2003-2004
СТОВ «Діброва» с. Драчі, с.Бовкуни 1945,1947
1949-2003
ТОВ «Іршики» с. Іршики,  с. Малашівка 1950-2002
СТОВ «Маяк» с. Бутівці, Першотравневе, Лисинці 1958-2003
СТОВ «Северинське» с.Северини, с. Вишнопіль 1944-2007
СТОВ «Случ» с. Воронківці, с. Григорівка 1948-2004
ПП «Діана» с. Стецьки 2006-2008
СГК «Коржівка» с. Коржівка 1951-2009
ПП «Лажева» с. Лажева 2005-2006
Старокостянтинівський новобудуючий м’ясокомбінат 1989-2010
Баглаївська Сільська Виборча Комісія 2010
Березнянська СВК 2010
Великомацевицька СВК 2010
Великочернятинська СВК 2010
Вербородинська  СВК 2010
Веснянська СВК 2010
Вишнопільська СВК 2010
Волице-Керекешинська СВК 2010
Григорівська СВК 2010
Губчанська  СВК 2010
Ілляшівська СВК 2010
Іршиківська СВК 2010
Капустинська СВК 2010
Коржівська СВК 2010
Ладигівська СВК 2010
Миролюбненська  СВК 2010
Немиринецька СВК 2010
Огіївська СВК 2010
Пашковецька СВК 2010
Пеньківська СВК 2010
Радковецька СВК 2010
Решнівецька СВК 2010
Самчиківська СВК 2010
Самчинецька СВК 2010
Сахновецька СВК 2010
Сербинівська СВК 2010
Сковородецька СВК 2010
Староостропільська СВК 2010
Стецьківська  СВК 2010
Чорнянська СВК 2010
Колективне підприємство «Міжгосподарський відділ капітального будівництва» 1972-2010
Фермерське Господарство «Мрія» с.Григорівка 2005-2007
СТОВ « Огіївське» с. Огіївці, Писарівка, Громівка, Половинники 1944-2004
СТОВ «Киселівське» с. Киселі 1972
1974-1977
1982-2007
ТОВ «Мир» с. Стецьки, Прохорівка, Дубина, Костянець, Кучівка 1950-200
ВАТ «Комбікормовий завод» 1975-2011
СТОВ «Агросемекс» с. Миролюбне 2000-2004
ТОВ  «Новоселицьке»  с.  Морозівка, с. Новоселиця 1972-2003
Хмельницький  кістково-туберкульозний санаторій с. Левківка 1960-2012
ФСГ «Надія» с. Йосипівка 1992-1997
ТОВ «Цегельник» с. Красносілка 2003-2012
 
 
 
Вчора, в ході поїздки на виїзний прийом громадян до Чорнянської сільської ради, голова районної ради Іван Овчар відвідав ряд адміністративних, гуманітарних та господарських об’єктів, де безпосередньо ознайомився з проблемами та потребами місцевих жителів.

Іван Овчар спільно із начальником управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Русланом Кривеньким ознайомився з роботою педагогічного й учнівського колективів загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.  Директор закладу Григорій Бойчук повідомив присутніх, що на даний час у школі навчається  37 дітей: 11 дітей початкової школи та 26 учнів - 5-9 класів. На сьогодні у школі завершено будівництво внутрішнього санвузла та вирішується питання заміни вікон на енергозберігаючі. В навчальному закладів Іван Васильович відвідав харчоблок, де працівники поділилися із ним проблемами, які виникають в ході їх роботи.

Надалі голова ради та начальник управління освіти, молоді та спорту ознайомилися із експозицією добірок творчості, присвячену 200-річчю до дня народження Тараса Шевченка.

Після цього голова районної ради Іван Овчар та Чорнянський сільський голова Микола Реп'юк побували на будівництві церкви, що триває на території населеного пункту. Наразі проводиться перекриття даху нової будівлі сучасними будівельними матеріалами. Будівництво цієї церкви розпочалося ще у 1996 році, але тільки, за сприяння голови ради, його вдалося продовжити у 2012 році. За словами Івана Васильовича він буде намагатися усіма силами допомогти завершити зведення церкви у селі до кінця 2014 року.


Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Жовтень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено