Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 724
У третю неділю листопада наша держава відзначає День працівників сільського господарства. В цей день вклоняються людям, для яких нелегка хліборобська праця була і залишається сенсом життя, славлять тих, хто любить землю, вирощує хліб, садить сади та плекає землю квітами.

Привітати тих, чиї руки пахнуть хлібом завітали голова обласної ради Микола Дерикот, голова районної ради Іван Овчар та голова районної державної адміністрації Олександр Островський.

Очільник облради відмітив, що Старокостянтинівщина традиційно отримує найвищі показники у сільськогосподарському виробництві області. Побажавши аграріям щедрих врожаїв, результативних ідей та успішного їх втілення у життя, Микола Дерикот відзначив кращих працівників сільського господарства району Грамотами обласної ради, облдержадміністрації та вручив кращим аграріям району відзнаки Міністерства Аграрної політики та продовольства України.

Висловлюючи вітання хліборобам краю голова районної ради Іван Овчар відзначив, що наш край завжди був і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій, славний щирими та працьовитими людьми. Попри труднощі, які завжди мають місце в аграрному секторі, вже декілька років поспіль ми займаємо лідируючі позиції серед районів області по валовому збору зерна. Господарства району досягли високої врожайності цукрових буряків.  Вдалося стабілізувати галузь тваринництва, збільшити виробництво м'яса та молока.
 
Цього ж ювілейного для району року внесок хліборобів Старокостянтинівщини в український коровай вже становить понад двісті сорок тисяч тонн зернових, збирання яких продовжується. За цим стоїть наполеглива землеробська праця, висока організованість і майстерність трудівників ланів, віддана любов до рідної землі.

За словами Івана Овчара чималий внесок у  житницю району та соціальний розвиток села вносять депутати районної і сільських рад та від щирого серця подякував депутатам-аграріям районної ради: Гальомі Василю Володимировичу, Гурському Олександру Володимировичу, Сторожуку Петру Володимировичу, Молдовану  Віктору Григоровичу, Максімову Василю Михайловичу та багатьом іншим  за працю, за розуміння важливості своєї справи, за те, що шанують землю і збирають багаті врожаї, що залишаються вірними селу.


"Я свідомий того, що для повного відродження села треба ще багато зробити. Та як голова районної ради, хочу запевнити присутніх, що депутатський корпус докладатиме всіх зусиль, аби разом з державою створити сучасну і дієздатну інфраструктуру агропромислового комплексу, забезпечити належні умови для достойного життя селян," -  сказав Іван Васильович.

Голова районної ради відзначив і ветеранів сільськогосподарсьвого виробництва, які в різні часи внесли свій вклад у розвиток агропромислової галузі Старокостянтинівщини.  А на завершення вітального слова очільник районної ради побажав аграріям району щедрих врожаїв, втілення планів і задумів на благо розквіту рідного краю.

Мистецькі дарунки учасникам урочистостей презентували артисти  муніципально-фольклорного ансамблюу ім.Володимира Ножки, учні Старокостропільської музичної школи та танцюристи колективу спортивно-бального танцю "Твіст".
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Листопад 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено