Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 241

Сьогодні голова районної ради Іван Овчар за участі Радковецького сільського голови Миколи Побережняка провів виїзний прийом громадян в Радковецькій сільській раді. До участі у прийомі громадян долучилися начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар, начальник управління Держземагенства у районі Олександр Возний, начальник управління Пенсійного фонду України в Старокостянтинівському районі Олександр Савін, головний лікар Центру ПМСД Анатолій Швець, заступник начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Побережняк, начальник  відділу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Оксана Миропольська та головний спеціаліст відділу культури, національностей та релігій Вікторія Шубіна.

Такі особисті зустрічі керівників з жителями району проводяться досить часто, адже представники влади повинні знати про проблеми громадян та по можливості допомагати у їх вирішенні.

Найгострішими питаннями в обговоренні стали: вуличне освітлення та благоустрій кладовищ населенних пунктів сільської ради. За словами сільського голови Миколи Побережняка всі ці питання стоять у нього на постійному контролі і найближчим часом будуть вирішені.

Серед питань, які піднімалися громадянами на прийомі, слід виділити  земельні питання та питання соціального забезпечення. Розглядаючи безпосередньо кожне звернення голова ради детально розглянув кожну справу й надав конкретні відповіді та роз’яснення, деякі з них направив на розгляд та реагування у  відповідні служби району.

Найрізноманітніші питання супроводжувалися активною полемікою і жвавим обговоренням питань, що турбують селян нині не лише в Радківцях. "Сільські проблеми на сьогодні не можуть стояти осторонь держави," – зазначив Іван Овчар. "Лише спільними зусиллями можливо відроджувати рідне українське село."


 

Сьогодні, під час робочої наради із керівниками управлінь, відділів районної державної адміністрації очільниками району було обговорено політичну ситуацію в Україні та у нашому районі зокрема.

Голова районної ради Іван Овчар заявив, що відстоює побудову європейських стандартів в Україні, адже переконаний, що Україна - європейська країна. Країна на шляху євроінтеграції зробила багато роботи і альтернативи проведенню реформ сьогодні немає.

"Я засуджую події, які відбулися на Майдані Незалежності у Києві 30 листопада 2013 року, і які призвели до силового протистояння,"  -  сказав Іван Васильович. - "Заявляю, що я проти будь-якого застосування сили проти мирного населення. Водночас,  засуджую різного роду провокування з боку будь-яких політичних сил."

Голова ради закликав усіх мешканців Старокостянтинівщини до миру, спокою та збереження правопорядку і не допущення  виникнення і розвитку конфліктів.

"Я вірю в мудрість старокостянтинівської громади, її зваженість та розсудливість і прошу кожного долучатися до розбудови сильної та європейської України," -  завершив свій виступ голова районної ради Іван Овчар.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Грудень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено