Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 809
6 грудня у сесійній залі будинку рад відбулись урочистості до Дня місцевого самоврядування. Голова районної ради Іван Овчар привітав присутніх у залі депутатів, виконавчий апарат, сільських голів та секретарів з професійним святом.

"Українська держава ще тільки на шляху до створення ефективної, демократичної системи місцевого самоврядування. Аналіз вітчизняного законодавства викриває багато питань та проблем, які потребують вирішення. До сьогодні не вдається децентралізувати бюджетну систему та реалізувати задекларований у Бюджетному кодексі України принцип формування бюджетів «знизу — вверх». Право громади управляти комунальною власністю, на жаль, залишилось законодавчо незабезпеченим — відповідного закону немає.   І все ж таки, незважаючи на неузгодженість законодавства, кожен новий прожитий рік додає на цьому шляху нових прикладів позитивного досвіду територіальних громад та їх представницьких органів, - сказав у своєму вітальному виступі Іван Васильович. - Сьогодні переважній більшості самоврядних громад району вдається вирішувати хай і не глобальні, хай для когось і буденні, проте для нас людей, що обрали своєю діяльністю службу в органах місцевого самоврядування, першочергові і невідкладні завдання. Вони стосуються, в першу чергу, створення та підтримки сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, надання мешканцям територіальних громад якісних і доступних публічних послуг."

Голова районної ради впевнений, що величезна роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади, і саме ради втілюють в життя основні принципи місцевого самоврядування. За його словами пріоритетним напрямком в діяльності районної ради є і надалі залишатиметься першочергове вирішення соціальних питань: покращення медичного обслуговування населення, створення  належних умов у освітянській галузі, проведення газифікації та вуличного освітлення населених пунктів, ремонт доріг, розвиток культури, тобто усе, що ми називаємо рівнем і якістю життя.    

Іван Овчар побажав усім представникам самоврядних органів району, усім, хто працює на благо територіальних громад та відстоює їх інтереси, оптимізму, енергії і наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, втілення найкращих планів і задумів в ім'я становлення справжнього народовладдя і укріплення демократичних засад у нашій державі.

Відповідно до спільного розпорядження голови районної ради та голови районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову та становлення місцевого самоврядування на Старокостянтинівщині, активну діяльність, спрямовану на вирішення актуальних питань соціально-економічного, культурного розвитку Старокостянтинівського району та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесними грамотами районної ради, райдержадміністрації з врученням подарунка нагороджено кращих депутатів районної ради, сільських голів та секретарів сільських рад, працівників виконавчого апарату районної ради.

За доброю традицією 7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування. Це свято по праву пов’язують з державними святами доби незалежності і сприймають як дату, що є знаковою віхою у становленні Української держави. Саме 7-го грудня 1990-го року наша країна першою на пострадянському просторі прийняла Закон про місцеве самоврядування.

У сучасному світі місцеве самоврядування сприймається як єдино можлива і раціональна модель влади на місцях, один з головних атрибутів громадянського суспільства. Адже саме у системі самоврядування втілюється ідея максимального наближення влади до її джерела – народу. Саме тут є простір для ініціативи, для ефективного управління самоврядними територіями без команди "зверху". Інша справа, що цю систему потрібно вдосконалювати.

З боку Президента є глибоке розуміння необхідності реформування місцевої влади. На міжнародних муніципальних слуханнях “Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях” Віктор Янукович зазначив, що реформа місцевого самоврядування підійшла впритул. Це – вимога часу. Це те, що потрібно сьогодні, щоб дати новий поштовх розвитку економіки країни, розвитку регіонів. І ніхто це краще не зробить, ніж місцеве самоврядування, — наголосив він, говорячи про актуальність цієї реформи.

Твердження, що демократія починається з територіальної громади уже давно стало аксіомою в європейських країнах. Тому, на моє глибоке переконання, лише реальне місцеве самоврядування забезпечить подальший розвиток України як демократичної держави з розвитком громадянського суспільства та соціально відповідального бізнесу, з комфортним проживанням та безпекою її громадян. Адже ці питання актуальні для будь-якої країни, й Україна не є винятком. Різниця тільки в тому, який шлях пройдено у розбудові демократичного суспільства. Для нашої країни – це два десятиріччя, для деяких інших – два століття.

Українська держава ще тільки на шляху до створення ефективної, демократичної системи місцевого самоврядування. Аналіз вітчизняного законодавства викриває багато питань та проблем, які потребують вирішення. До сьогодні не вдається децентралізувати бюджетну систему та реалізувати задекларований у Бюджетному кодексі України принцип формування бюджетів «знизу — вверх». Право громади управляти комунальною власністю, на жаль, залишилось законодавчо незабезпеченим — відповідного закону немає.

 І все ж таки, незважаючи на неузгодженість законодавства, кожен новий прожитий рік додає на цьому шляху нових прикладів позитивного досвіду територіальних громад та їх представницьких органів.

 Сьогодні переважній більшості самоврядних громад району вдається вирішувати хай і не глобальні, хай для когось і буденні, проте для тих людей, що обрали своєю діяльністю службу в органах місцевого самоврядування, першочергові і невідкладні завдання, такі як створення та підтримки сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, надання мешканцям територіальних громад якісних і доступних публічних послуг.

І, беззаперечно, величезна роль у цьому процесі належить депутатам місцевих рад, адже саме ради представляють інтереси своєї територіальної громади, і саме ради втілюють в життя основні принципи місцевого самоврядування.

Пріоритетним напрямком в діяльності районної ради є і надалі залишатиметься першочергове вирішення соціальних питань: покращення медичного обслуговування населення, створення  належних умов у освітянській галузі, проведення газифікації та вуличного освітлення населених пунктів, ремонт доріг, розвиток культури, тобто усе, що ми називаємо рівнем і якістю життя. Запорукою успіху на цьому шляху є конструктивна співпраця та партнерські відносини всіх гілок влади. І мені приємно відзначити, що сьогодні районна рада, районна державна адміністрація, сільські ради разом працюють над забезпеченням сталого та всебічного розвитку рідного краю, задоволенням спільних інтересів територіальних громад. Особливо хочу подякувати за плідну співпрацю депутатам обласної ради від Старокостянтинівщини та особисто голові обласної ради Дерикоту Миколі Васильовичу, за сприяння якого вдається вирішити чимало важливих соціально-економічних питань розвитку нашого району. Впевнений, що лише спільною і злагодженою роботою ми забезпечимо динамічний соціально-економічний розвиток підвідомчих територій, наблизимо нашу країну до загальноєвропейських демократичних цінностей.
У нас є усі підстави з оптимізмом дивитися в новий 2014 рік і у наше майбутнє. Щиро дякую всім, хто натхненною творчою працею примножує здобутки попередніх поколінь: сільським головам, депутатам районної та сільських  рад, голові районної державної адміністрації та його заступникам, усім, хто причетний до вирішення проблем територіальних громад нашого краю!

Усвідомлюючи, що майбутнього не буває без минулого, пам’ятаємо і віддаємо шану людям, які стояли біля витоків діяльності Старокостянтинівської районної ради демократичних скликань та всебічно сприяли її розвитку. Починаючи з 1990 року, районну раду очолювали Швалюк Дмитро Григорович, Фесун Никанор Артемович, Товстига Володимир Васильович, Ситник Володимир Васильович, Фесун Сергій Никанорович. Ми щиро вдячні кожному з них за значний внесок у становлення місцевого самоврядування району.

Користуючись нагодою, хочу привітати депутатів рад усіх рівнів, сільських голів, працівників виконавчих апаратів рад з Днем місцевого самоврядування.

Нам з вами випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань. Тож нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.  У цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, щастя і миру, звершення усіх ваших сподівань та непохитної віри у себе і майбутнє нашої держави!
 

Голова районної ради І.Овчар

Згідно ініціатив Президента в усіх містах та районних центрах держави мають запрацювати Центри надання адміністративних послуг, що покликані спростити оформлення та видачу документів.
 
Кожному із нас хоч раз у житті доводилось стикатися із паперовою тяганиною. Переоформлення спадщини чи видача дозвільних документів - усі ці формальні процедури займають чимало сил та часу - адже доводиться оббивати пороги не однієї владної структури, при цьому часто-густо дублюючи одні і ті ж інстанції. Нарікань на таку систему відношення до громадян вистачало, то ж тепер, в усіх містах та районних центрах держави мають запрацювати Центри надання адміністративних послуг.

Мета відкриття таких Центрів - забезпечення прозорості оформлення документів та створення сприятливого середовища для малого та середнього бізнесу. Перелік послуг, які надаватимуться, буде визначатися безпосередньо на місцях.

Сьогодні голова  районної ради Іван Овчар відвідав Старокостянтинівський ЦНАП, де ознайомився з питанням завершення ремонтних робіт. В ході зустрічі вирішено окремі організаційні питання та дано конкретні доручення щодо завершення робіт.

Голова районної ради наголосив, що створення таких центрів є одним із кроків, спрямованих на виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо  створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу.
5 грудня керуючий справами виконавчого апарату районної ради Сергій Гречковський взяв участь в урочистому зібранні з нагоди Дня Збройних сил України. Військових з професійним святом також привітали заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін, заступник міського голови Сергій Черновський.

"Армія – невід`ємна складова частина суспільства. Вона завжди була і залишається символом благородства, дисципліни, порядності, одним із носіїв людської національної гідності,"- сказав у своїй вітальній промові Сергій Іванович. - "Сучасна українська армія, успадкувавши багаті й славні історичні традиції національної військової справи, сьогодні продовжує утверджувати свій потенціал, гарт і звитягу в органічній і нерозривній сполуці народ – армія – держава. Попри всі складнощі й труднощі нинішнього часу, Збройні Сили України гідно виконують свою високу суспільну місію: надійно стоять на захисті безпеки рідної держави, оберігають недоторканість її кордонів, достойно представляють свою країну в численних миротворчих місіях у багатьох куточках планети, успішно протистоять різноманітним новітнім загрозам і викликам. 
Жителі нашого району мають всі підстави гордитися тим, що в рядах захисників Вітчизни були, є і будуть кращі сини Старокостянтинівщини,  що на нашій землі розташовані військові формування, які мають славетні бойові традиції."


Від імені голови районної ради Івана Овчара Сергій Гречковський побажав всім військовослужбовцям та ветеранам незламнoї вoлі в пoдoланні труднoщів військoвoгo буття, надійнoгo рoдиннoгo тилу, бoгатирськoгo здoрoв’я та звершення всіх ваших мрій і пoбажань. Не обійшлося і без подарунків.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову та становлення Української Армії  кращих військовослужбовців військових частин міста було нагороджено Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.

По закінченні урочистої частини на усіх запрошених  військовослужбовців та гостей чекав святковий концерт, презентований учасниками творчих колективів гарнізоного Будинку офіцерів.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Грудень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено