Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 1121
19 грудня голова районної ради Іван Овчар взяв участь в урочистих заходах з нагоди 40-ї річниці з дня заснування Старокостянтинівського професійного ліцею.

За роки існування ліцею,   з його стін випустилось понад 10 тисяч спеціалістів. У 1973 році на той час професійно технічне училище мало лише 45 учнів, сьогодні ж тут налічується понад 400 учнів, які навчаються за 5 спеціальностями. Сьогодні у планах керівництва розширення переліку професій актуальних на сучасному ринку праці.

"Старокостянтинівський професійний ліцей впродовж всіх цих років був одним з основних осередків середньо-спеціальної освіти в нашому районі та місті, а її працівники – справжніми фахівцями своєї справи, -  зазначив під час вітального виступу Іван Васильович. - Ваша самовіддана праця суттєво впливає на підвищенню освітнього та інтелектуального рівня мешканців краю, які глибоко вдячні вам за компетентність і високий професіоналізм, за відкритість ваших сердець. Щира вдячність і шана вам за сумлінну працю, за те, що ви  сповна віддаєте прийдешнім поколінням  досвід попередників, любов і тепло своїх сердець."

Голова  ради виконав також приємну місію. Іван Овчар спільно із заступником голови районної державної адміністрації Олегом Борикіним вручив Почесні грамоти і цінні подарунки кращим викладачам ліцею.


На виконання доручень Президента України Віктора Януковича зі спрощення доступу населення до адміністративних послуг за участі голови Хмельницької обласної державної адміністрації Ядухою Василем Степановичем 19 грудня відбулося офіційне відкриття Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації.

На відкритті ЦНАПу також були присутні голова районної ради Іван Овчар, голова райдержадміністрації Олександр Островський, заступники голів, керівники профільних управлінь, адміністративні послуги яких надаватимуться там, виконавчий апарат районної ради, структурні підрозділи райдержадміністрації, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій, приватні підприємці, представники силових структур.

Після перерізання традиційної стрічки директором ЦНАПу райдержадміністрації Юлією Стефанською, Василь Ядуха оглянув Центр і переконався, що по-європейськи облаштоване приміщення є доступним і зручним як для працівників, так і для відвідувачів. Тут створені усі умови для громадян похилого віку та людей з обмеженими фізичними можливостями.

Центр надання адміністративних послуг за своєю природою – це офіс, який дозволяє громадянину або підприємцю отримати максимальну кількість послуг при мінімальній кількості відвідувань. Мета його створення – наближення адміністративних послуг до фізичних та юридичних осіб, які за ними звертаються. Працівники Центру якісно та швидко обслуговуватимуть жителів району за принципом "єдиного вікна", що забезпечить прозорість, відкритість та зрозумілість дій влади, виконання стандартних спрощених процедур для отримання бажаного результату.

Ознайомившись зі схемою роботи ЦНАПу Старокостянтинівської райдержадміністрації, Василь Степанович підкреслив: "Суб’єкт подачі документів надає їх державному адміністратору і надалі ніяким чином не піклується про їх проходження і розгляд, а лише приходить за результатом у визначений час. Все, що робиться, має бути спрямоване на забезпечення потреб людини. На цьому наголошує Президент України Віктор Янукович. Відтак, аби забезпечити доступні та зручні умови реалізації та захисту прав, свобод та законних інтересів громадян та суб’єктів господарювання щодо отримання адміністративних послуг, доручив органам влади відкрити до кінця року такі Центри в кожному місті і районному центрі. На сьогодні їх уже 9. Я вітаю жителів Старокостянтинівщини з цією подією. Оскільки, відкриття Центру надання адміністративних послуг дасть можливість спростити процедуру надання послуг населенню, підвищити їх якість, пришвидшити процес отримання необхідних дозвільних документів, а головне дозволить знизити рівень корумпованості."
 
 
 
 
 
 
 
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Грудень 2013    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено