Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 527
  • 30 січня 2014 року | Переглядів: 1 057
30 січня 2014 року голова районної ради Іван Овчар взяв участь у  розширеному засіданні колегії районної державної адміністрації, яке провів заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін.

На порядку денному засідання колегії розглядались наступні питання:
1. Про стан криміногенної ситуації в районі та заходи щодо забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян.
2. Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території району.
3. Про стан та проблеми розвитку культурної інфраструктури села.
4. Про розвиток фізичної культури і спорту на території району.
5. Про районний бюджет на 2014 рік.
Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

Скасувати розпорядження голови районної ради від 21.01.2014 року №4 "Про скликання двадцять другої (позачергової) сесії районної ради".
 

Голова районної ради І.Овчар

 

 
Сьогодні, 27 січня 2014 року, відбулася позачергова двадцять перша сесія районної ради, яка була скликана на вимогу 25 депутатів. В її роботі взяли участь 50 депутатів. Провів сесію голова районної ради Іван Овчар.

Перед розглядом питань порядку денного депутатом районної ради Сергієм Фесуном була внесена пропозиція включити до порядку денного ще одне питання "Про створення комісії по перевірці фінансово-господарської діяльності районної газети "Життя Старокостянтинівщини". Депутати одноголосно підтримали запропоноване доповнення.

Під час розгляду питання "Про прийняття звернення до вищих органів державної влади України" районні обранці ознайомились із зверненням, в якому висловлюється занепокоєння ситуацією, що склалася в Україні та впевненість, що низка останніх подій штовхає країну у прірву громадянської війни. Майже одноголосно, а саме 48 депутатів з  50 присутніх, підтримали звернення та додатково внесли пропозицію оприлюднити його в районній газеті "Життя Старокостянтинівщини" та в ефірі районного радіо.

Депутат районної ради Олена Фурсова зачитала свій проект звернення, але він не знайшов підтримки більшості депутатського корпусу.

В ході обговорення другого питання  була створена комісія з числа депутатів по перевірці фінансово-господарської діяльності районної газети "Життя Старокостянтинівщини". Зокрема до складу комісії увійшли депутати: Сергій Фесун, Петро Сторожук, Валентина Бугера, Микола Янковський та Олександр Коваль.

У роботі пленарного засідання двадцять першої(позачергової) сесії взяли участь сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій  району, представники засобів массової інформації.


Керуючись частинами 4, 7, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати  двадцять першу (позачергову) сесію  районної  ради шостого скликання 27 січня  2014  року.

2. Провести пленарне засідання  двадцять першої (позачергової) сесії районної ради шостого скликання 27 січня 2014  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про прийняття звернення до вищих органів державної влади України.

3. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний порядок денний двадцять першої (позачергової) сесії районної ради.

4. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

5. Внести зміни до розпорядження голови районної ради від 21.01.2014 року №4 "Про скликання двадцять першої (позачергової) сесії районної ради", замінивши в тексті розпорядження слова "двадцять першої" на слова "двадцять другої".

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 

 Голова районної ради І.Овчар

На вулиці наразі не дуже холодно, але це не убезпечує нас від обморожень. Адже найчастіше люди страждають від обмороження не при дуже низьких температурах, а тоді, коли дмуть холодні вітри та на вулиці підвищена вологість.

На кінець січня синоптики обіцяють жителям Старокостянтинівського району зниження температур -10-20 0С. А в комплексі з північними вітрами та підвищеною вологістю це гарантує різке збільшення кількості постраждалих від обморожень. Тому не зайвим буде нагадати про норми поведінки, що убезпечать жителів району від зайвих проблем зі здоров’ям.

Основною причиною ушкодження тканин є стійкі зміни в кровоносних судинах, викликані їх тривалим спазмом, що являє собою захисну реакцію організму на переохолодження. Відмороженню сприяють носіння тісного взуття, що затруднює кровообіг, одягу, взуття і рукавичок з синтетичних тканин, а також ослаблення організму в результаті хвороби, крововтрати, стан сп'яніння. При тривалому перебуванні людей у несприятливих погодніх умовахмеханізми природної саморегуляції організму утрачають свою здатність підтримувати нормальну температуру периферичних ділянок тіла. У них поступово сповільнюється, а потім припиняється кровообіг. Настає момент, коли організм уже не може протистояти впливу холоду і в тканинах відбуваються глибокі зміни, що ведуть до загибелі (омертвіння) клітин. Відмороженню найчастіше піддаються пальці рук і ніг, вуха, ніс і щоки.

За характером уражень розрізняють 4 ступенівідмороження. Перший, найбільш легкий, характеризується тим, що після зігрівання на ураженій ділянці розвивається набряк, шкіра стає синюшною. При другому, більш тяжкому,на шкірі з'являються міхури, наповнені прозорою рідиною. Третій ступінь – важкий: міхури, що утворилися на шкірі, містять кров'янисту рідину, а через кілька діб на уражених місцях виникає некроз (омертвіння). При четвертому, вкрай важкомуступені,уражається не тільки шкіра, але промерзають і м'які тканини,і навіть кістки.
Ступінь і важкістьвідмороження залежать від тривалості впливу травмуючихфакторів. Тому постраждалого потрібно якомога швидше зігріти, помістити в тепле приміщення, напоїти гарячим чаєм чи кавою. При відмороженні 2-4-огоступенівпотерпілого треба негайно тепло укутати і відправити долікувальногозакладу. При більш легких ступенях відморожену кінцівку варто занурити уводу кімнатної температури(прикласти теплий водяний компрес) і дуже обережно розтерти відморожену ділянку до почервоніння шкіри і відновлення її чутливості, після чого накласти асептичну пов'язку.

Пам’ятайте!Ні в якому разі не можна занурювати відморожену кінцівку в холодну воду: це призведедо подальшого інтенсивного охолодження і погіршитьстановище. Не можна також розтирати відморожену частину тіла снігом, бо вінскладається з кристаликів льоду з дуже гострими краями. 

Велике значення в профілактиці відмороження має вироблення стійкості до холоду шляхом загартовування організму. Одним із способів захисту від відмороження є лазня. Гаряча пара і наступне занурення в холодну воду, обтирання снігом роблять організм невразливим для витівок матінки – зими.

Щоб уникнути відмороження, необхідно в холодну, морозну погоду надягати теплий одяг з натуральних тканин, правильно підбирати тепле взуття, що не промокає, а в сильний мороз – валянки або теплі черевики на 1-2 розміри більші йз товстими носками.
 
                                                                                    Підготовлено за офіційною інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Сектор цивільного захисту населення, житлово-комунального господарства
Старокостянтинівської РДА
НКП м.Старокостянтинів Навчально-методичного центру цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності  Хмельницької області
 


28 січня  2014 року

10.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
13.00 год.
- комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
 

29 січня 2014 року

10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Томаля В.А.)
 
13.00 год.
- президія районної ради
 


22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі відбулися урочисті збори, на яких був проголошений Акт Злуки (об'єднання) українських земель, засвідчений Універсалом про об'єднання УНР і ЗУНР в єдину Велику Україну. Ним стверджувалося об'єднання двох тодішніх держав, що постали на уламках Російської та Австро-Угорської імперій, в єдину соборну Українську державу, яка відтоді ставала гарантом загальнонаціональних інтересів українців.  
Також у цей день прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УНР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.


З цієї нагоди 21 січня  відбулися святкові урочистості, в яких  взяли участь голова районної ради Іван Овчар, голова районної державної адміністрації Олександр Островський, представники установ, організацій та підприємств району, ветеранських і молодіжних організацій.

Голова районної ради Іван Овчар від імені усього депутатського корпусу привітав  учасників урочистого зібрання зі святом.

У своєму виступі Іван Васильович зауважив, що цей день є одним із найвизначніших  у нашій історії, адже українці протягом століть мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб усі етнічні землі, в різні часи поділені між різними імперіями, нарешті з’єдналися в єдине ціле.

Голова ради переконаний, що успіх побудови демократичної та міцної держави грунтується на наших спільних зусиллях на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати ордістю для наших нащадків. Адже утверджувати право на справжню незалежність і гідне життя зможе лише той народ, який дружньою родиною несхитно йтиме шляхом творення, долаючи труднощі та негаразди, які, на жаль, ще мають місце в соціально-економічному та суспільно-політичному житті нашої держави.
 
"Лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти головної мети – розбудувати економічно й духовно багату, вільну демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки", – зазначив Іван Овчар та побажав усім присутнім миру, добробуту, мудрості і чуття єдиної родини.

Закінчились урочистості святковим концертом.Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати  двадцять першу (позачергову) сесію  районної  ради шостого скликання з  28 січня  2014  року.

2. Провести пленарне засідання  двадцять першої (позачергової) сесії районної ради шостого скликання 31 січня 2014  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
- про районний бюджет на 2014 рік;
- про виконання плану роботи районної ради за ІІ півріччя 2013 року та затвердження плану роботи районної ради на І півріччя 2014 року.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 

 Голова районної ради І.Овчар

На виконання рішення двадцятої (позачергової) сесії районної ради від 25 грудня 2013 року №17 сіьогодні, 21 січня, відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти, під головуванням голови комісії Сергія Кучерука.

Депутатом районної ради Оленою Фурсовою під час пленарного засідання сесії ради було ініційовано проведення перевірки закладів освіти району. Внесену пропозицію підтримала більшість депутатського корпусу та доручила провести дану превірку постійній комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

В ході свого першого засідання члени комісії визначилися із напрямками роботи при перевірці навчальних закладів. Зокрема депутатів цікавить забезпечення санітарних норм в школах, створення умов для навчання та виховання дітей, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, реалізація заходів районної програми "Шкільний автобус", умови перебування вихованців дошкільних закладів в НВО, рівень надання освітніх послуг тощо.

Шляхом жеребкування було визначено перелік шкіл, які відвідає постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти і ознайомиться з дільністю цих навчальних закладів протягои лютого-березня 2014 року.

В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Іван Катревич, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук, заступник начальника управління освіти, молоді і спорту Галина Побережняк.


Десять років тому в пору Йордану відійшов у засвіти почесний громадянин Старокостянтинова, лауреата обласної премії ім. К. Широцького, заслужений працівник культури України творець і керівник відомого фольклорного колективу "Дзвіночок" Володимир Ножка.

Славу і заслужену любов глядачів колектив, сформований ним на базі Пашковецького СБК, отримав після блискучого дебюту на республіканському телебаченні з піснею "Доярочка". А згодом були роки небайдужого і щирого ставлення до пісня, до фольклору, до праці на сцені і поза сценою, під час репетицій. Завдяки своєму таланту Володимир Іванович домігся того, що ансамблю "Дзвіночок" у 1989 році було присвоєно звання "Народний самодіяльний". Колектив представляв свою творчість на звіті області в Києві, на ВДНХ, побував на гастрольних турах у багатьох куточках України, в Дагестані та Болгарії. Для багатьох людей Володимир Ножка був другом, колегою, вчителем…

За десять років по ньому колектив отримав ім’я свого засновника і звання «муніципальний». Очолюваний дружиною майстра, Людмилою Ножкою, ансамбль продовжує функціонувати, виступати, перемагати, бо ж пісенно-музичного матеріалу, надбаного Володимиром Ножкою, вистачить іще не для одного десятка літ творчого життя колективу.

От і днями під час концерту пам’яті маестро зі сцени звучали пісні: журливі, ліричні, жартівливі – власне, як і саме життя. А коли на завершення концерту на екрані «ожило» відео двадцяти.., чи й більшої давнини, де зовсім молоді учасники колективу разом зі своїм керівником співали пісню про Поділля, а згодом її підхопили артисти на сцені – мало комув залі вдалося втримати   сльози.Бриніли вони також в голосі та в очах Людмили Ножки, котра дякувала усім глядачам, яких немало зійшлося і з’їхалося з інших міст, за те, що через десяток років вони не забувають про її чоловіка. Проживши яскраве, наче спалах зірки, життя, Володимир Ножка назавжди вписав своє ім’я в сторінки культури не лише Хмельниччини, а й України.
 

Оксана Радушинська
Фото Петра Радушинського
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Січень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено