Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 463
На виконання рішення двадцятої (позачергової) сесії районної ради від 25 грудня 2013 року №17 сіьогодні, 21 січня, відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти, під головуванням голови комісії Сергія Кучерука.

Депутатом районної ради Оленою Фурсовою під час пленарного засідання сесії ради було ініційовано проведення перевірки закладів освіти району. Внесену пропозицію підтримала більшість депутатського корпусу та доручила провести дану превірку постійній комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

В ході свого першого засідання члени комісії визначилися із напрямками роботи при перевірці навчальних закладів. Зокрема депутатів цікавить забезпечення санітарних норм в школах, створення умов для навчання та виховання дітей, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, реалізація заходів районної програми "Шкільний автобус", умови перебування вихованців дошкільних закладів в НВО, рівень надання освітніх послуг тощо.

Шляхом жеребкування було визначено перелік шкіл, які відвідає постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти і ознайомиться з дільністю цих навчальних закладів протягои лютого-березня 2014 року.

В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Іван Катревич, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук, заступник начальника управління освіти, молоді і спорту Галина Побережняк.


Десять років тому в пору Йордану відійшов у засвіти почесний громадянин Старокостянтинова, лауреата обласної премії ім. К. Широцького, заслужений працівник культури України творець і керівник відомого фольклорного колективу "Дзвіночок" Володимир Ножка.

Славу і заслужену любов глядачів колектив, сформований ним на базі Пашковецького СБК, отримав після блискучого дебюту на республіканському телебаченні з піснею "Доярочка". А згодом були роки небайдужого і щирого ставлення до пісня, до фольклору, до праці на сцені і поза сценою, під час репетицій. Завдяки своєму таланту Володимир Іванович домігся того, що ансамблю "Дзвіночок" у 1989 році було присвоєно звання "Народний самодіяльний". Колектив представляв свою творчість на звіті області в Києві, на ВДНХ, побував на гастрольних турах у багатьох куточках України, в Дагестані та Болгарії. Для багатьох людей Володимир Ножка був другом, колегою, вчителем…

За десять років по ньому колектив отримав ім’я свого засновника і звання «муніципальний». Очолюваний дружиною майстра, Людмилою Ножкою, ансамбль продовжує функціонувати, виступати, перемагати, бо ж пісенно-музичного матеріалу, надбаного Володимиром Ножкою, вистачить іще не для одного десятка літ творчого життя колективу.

От і днями під час концерту пам’яті маестро зі сцени звучали пісні: журливі, ліричні, жартівливі – власне, як і саме життя. А коли на завершення концерту на екрані «ожило» відео двадцяти.., чи й більшої давнини, де зовсім молоді учасники колективу разом зі своїм керівником співали пісню про Поділля, а згодом її підхопили артисти на сцені – мало комув залі вдалося втримати   сльози.Бриніли вони також в голосі та в очах Людмили Ножки, котра дякувала усім глядачам, яких немало зійшлося і з’їхалося з інших міст, за те, що через десяток років вони не забувають про її чоловіка. Проживши яскраве, наче спалах зірки, життя, Володимир Ножка назавжди вписав своє ім’я в сторінки культури не лише Хмельниччини, а й України.
 

Оксана Радушинська
Фото Петра Радушинського
Шановні співвітчизники!

Звертаюся до вас як свідомих громадян нашої держави, які добре розуміють, які загрози для українського суспільства та держави несуть внутрішні конфлікти, розбрат і протистояння.

Деякі лідери опозиції зробили заяву, що вони не причетні до масових акцій, які 19 січня мали місце на вулиці Грушевського, та закликали учасників таких акцій припинити силове протистояння з працівниками правоохоронних органів.

Звертаюся до жителів міста Києва та інших учасників масових зібрань. Прошу вас не йти за тими, хто закликає до насильства, хто прагне спровокувати розкол між державою і суспільством та хоче вкинути український народ у горнило масових безладів.

Я з розумінням ставився до вашої участі у масових акціях, висловлював готовність вислухати вашу позицію та спільно знайти шляхи розв'язання існуючих протиріч, але зараз, коли мирні акції переростають у масові безпорядки, супроводжуються погромами та підпалами, застосуванням насильства, я переконаний, що такі явища несуть загрозу не лише для громадськості Києва, а й усієї України.

Я впевнений, що саме ви, як ніхто інший, розумієте, що ми повинні разом намагатися зберегти нашу державу, примножити її силу, авторитет і можливості.

Хочу зазначити, що докладу всіх зусиль, щоб забезпечити громадський порядок, захистити права мирних громадян і буду використовувати всі правові та інші передбачені законами України методи для гарантування громадського спокою і безпеки всіх наших співвітчизників.

Я переконаний, що ви мене почуєте і підтримаєте у зусиллях зупинити протистояння, яке спровоковане тими, хто ціною людської крові хоче боротися за владу.

Лише мирний шлях, важка праця, єдність народу і наша цілеспрямованість на побудову в Україні високих стандартів життя людей приведе нас до успіху. Війна, руйнування, насилля зруйнують Україну.

Я закликаю до діалогу, до компромісу, до спокою на нашій рідній землі. Вірю в народ України. Впевнений у мудрості наших людей. І готовий служити державі і людям вірою і правдою, доки вистачить моїх сил і довіри народу.

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Січень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено