Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 7
  • 27 лютого 2014 року | Переглядів: 1 027

Дорогі земляки!  

Я, як голова районної ради, представляючи інтереси та висловлюючи позицію територіальних громад району, враховуючи суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в державі, закликаю усі політичні партії та громадські організації  об’єднатися навколо національних інтересів, не нагнітати напругу в трудових колективах державних установ і підприємств, навчальних закладах, які забезпечують життєдіяльність району, дотримуватися  законності, зберігати  правопорядок,  безпеку, мир та добробут громадян.

Нині, коли в Україні відбуваються кардинальні зміни,  кожен житель району має право виражати свою думку і свою позицію. Але кожен повинен зробити все від нього залежне, щоб не допустити насильства у нашому районі. не допустити силового протистояння, захоплення адміністративних будівель, мародерства, захоплення приватної власності, масових безпорядків і залякування людей.  Навпаки – разом із правоохоронними органами необхідно забезпечити належну їх охорону та безпеку, а також забезпечити громадянські права наших краян, гарантовані Конституцією України.

Всі дії повинні відбуватись у правовій площині, потрібно дати можливість громадськості вислухати думку кожного, що дозволить уникнути порушення правопорядку і посилить громадський контроль у вирішенні ескалації конфліктів.

Закликаю політичні партії, громадські організації та угрупування до співпраці з органами місцевого самоврядування району. У разі виникнення непорозуміння – діяти  лише в межах чинного законодавства.

Звертаюсь до сільських голів, щоб кожен з вас на місцях спільними зусиллями з членами виконкомів, депутатами рад вживали заходів, аби не було допущено мародерство та зберігався правопорядок у кожній територіальній громаді.

Герої Майдану поклали своє життя за краще майбутнє нашого народу.

І сьогодні наше завдання одне – мир та спокій жителів Старокостянтинівщини задля розбудови справді вільної, незалежної, заможної держави.

Слава Україні! Героям Слава!
 

Голова районної ради       О.Коханюк.

  • 27 лютого 2014 року | Переглядів: 1 073
26 лютого відбулося пленарне засідання позачергової двадцять другої сесії обласної ради, участь у якому  взяв голова районної ради Олександр Коханюк.

В роботі сесії обласної ради також приймали участь керівники обласної державної адміністрації, її структурних підрозділів, голови районних рад, районних державних адміністрацій, міські (міст обласного значення) голови, керівники обласних підрозділів центральних органів виконавчої влади і установ України, представники засобів масової інформації.
  • 25 лютого 2014 року | Переглядів: 1 862
На вимогу 44 депутатів з 60 сьогодні, 25 лютого, була скликана двадцять третя (позачергова) сесія районної ради та запропоновано розглянути питання "Про суспільно-політичну ситуацію в Україні".

На позачерговій сесії районної ради були присутні  депутати обласної ради, заступники голови районної державної адміністрації, міський голова, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, засоби масової інформації, громадські організації та близько 100 активістів.

Перед початком роботи депутати вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблого нашого земляка Сергія Бондарчука та всіх загиблих на Майдані та вулиці Грушевського  у місті Києві.


В ході обговорення порядку роботи сесії голова Старокостянтинівської районної ради Іван Овчар зачитав свою заяву про те, що в зв'язку із складною суспільно-політичною ситуацією в країні, що призвела до загибелі людей, в ім'я порозуміння, миру та збереження єдності територіальних громад, залишаючись на боці мирно налаштованих жителів району та населення України, складає з себе повноваження голови районної ради. Цю думку підтримав і заступник голови ради Іван Катревич, також подавши заяву про відставку.


За пропозицїєю низки депутатів та присутніх  на посаду голови районної ради було подано кандидатури Олександра Коханюка та Олени Фурсової. Більшістю голосів, а саме 39 з 54, що брали участь у голосувані, новообраним головою Старокостянтинівської районної ради став член ВО "Батьківщина" Олександр Коханюк.

Коханюк Олександр Володимирович, народився 27 квітня 1961 року в с.Капустин Старокостянтинівського району Хмельницької області в сім’ї колгоспників. В 1969 році разом з батьками переїхав проживати в м.Старокостянтинів. В 1978 році закінчив Старокостянтинівську середню школу №1. У тому ж році пішов працювати слюсарем на Старокостянтинівський цукровий завод. В 1979 році вступив на підготовче відділення Київського інституту харчової промисловості. В 1985 році закінчив інститут по спеціальності інженер-механік харчових виробництв.
Трудова діяльність:
1985-1987 р.р. – інженер-механік, головний механік Старокостянтинівського заводу сухого знежиреного молока.
1987-1989 р.р. – інструктор промислово-транспортного відділу районного комітету Компартії України.
1990-2001 р.р. – заступник директора, директор Старокостянтинівського заводу сухого знежиреного молока.
2001-2002 р.р. – тимчасово не працював.
2002-2004 р.р. – виконавчий директор ПП “Дерикот М.В.”.
2004-2006 р.р. – начальник Старокостянтинівської ЖЕК.
2006- 2010 р.р. - заступник голови Старокостянтинівської районної ради.
З 2013 року по даний час працював майстром КП " Тепловик".


Окрім того майже одноголосно депутатський корпус підтримав внесений проект звернення до жителів Старокостянтинівського району.


  • 24 лютого 2014 року | Переглядів: 1 103
Керуючись частинами 4, 7, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати  двадцять третю (позачергову) сесію  районної  ради шостого скликання  25 лютого  2014  року.

2. Провести пленарне засідання  двадцять третьої (позачергової) сесії районної ради шостого скликання 25 лютого 2014  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про суспільно-політичну ситуацію в Україні.

3. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради.

4. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову райдержадміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 

 Голова районної ради І.Овчар

  • 18 лютого 2014 року | Переглядів: 1 154
18 лютого відбулося пленарне засідання двадцятої другої (позачергової) сесії районної ради. У роботі засідання, яке провів голова районної ради Іван Овчар, взяли участь 46 депутатів.
 
Іван Овчар поінформував депутатське зібрання, що за пропозицією постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів до порядку денного внесено питання "Про переобрання голови постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів". Депутатом Ігорем Люшенко  також було запропоновано включити до розгляду питання стосовно оренди земель запасу Старокостянтинівського району та підготувати відповідне звернення до Хмельницької обласної державної адміністрації та Упраління Держкомзему в Хмельницькій області, адже виникла критична ситуація із одним із найбільших господарств району - СГК " Решнівецький" -  яке очолює  депутат районної ради, голова сільгосптоваровиробників району Василь Гальома. Зазначеному господарству було відмовлено в подальшій оренді землі, яку воно обробляло впродовж 10 років. Депутати одноголосно погодились із прийняттям такого звернення.

Депутат Олена Фурсова наполягла  ж на тому, щоб голова районної ради ознайомив депутатський корпус із постановою Хмельницького окружного адміністративного суду щодо скасування рішення двадцять першої (позачергової) сесії районної ради від 27.01.2014 року №1 "Про прийняття звернення до до вищих органів державної влади України".

Основним і важливим питанням порядку денного позачергової сесії районної ради був розгляд проекту районного бюджету на поточний рік.

Приступивши до розгляду даного питання, депутати заслухали  інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Григорія Горди про проект районного бюджету на 2014 рік. Він зазначив, що загальний обсяг доходів бюджету району на поточний рік встановлено у сумі 156012,6 тисяч гривень.

Зокрема, як наголосив Григорій Олександрович, обсяг видатків загального фонду районного бюджету на 2014 рік по галузі "освіта" визначено в сумі 51672,2 тис.грн. На забезпечення функціонування галузі "охорона здоров’я" в 2014 році по загальному фонду районного бюджету обчислені видатки в сумі 38638,1 тис.грн. Видатки на галузь "соціальний захист та соціальне забезпечення" визначено у сумі 52314,1 тис.грн. На утримання галузі "культура і мистецтво" у загальному фонді бюджету визначені видатки на 2014 рік в сумі 2796,1 тис. грн.

Після детального обговорення  усіх статей доходів і видатків бюджетного кошику, районними обранцями було одноголосно прийнято районний бюджет на 2014 рік.

Схвалило депутатське зібрання й рішення із запропонованим доповненням, що було внесено на засідані постійнойної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, "Про виконання плану роботи районної ради за ІІ півріччя 2013 року та затвердження плану роботи районної ради на І півріччя 2014 року".

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції депутатів Сергія Мизернюка щодо виділення коштів на проведення вуличного освітлення в с.Капустин та  Сергія Фесуна стосовно грошової оцінки земель Сахновецької сільської ради.

Приділили депутати увагу й питанню "Про внесення змін та доповнень до рішення двадцять першої (позачергової) сесії районної ради від 27 січня 2014 року №2", яке передбачало створення тимчасової контрольної комісії по перевірці фінансово-господарської діяльності районної газети "Життя Старокостянтинівщини" та обрання Сергія Фесуна її головою.

Розділилися думки депутатів під час розгляду питання "Про переобрання голови постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів". За словами голови районної ради Івана Овчара голова цієї постійної комісії Василь Томаля у 2013 році з 6 пленарних засідань сесій районної ради був присутній лише на одному. До того ж це єдина комісія, яка впродовж роботи цього скликання немає заступника та секретаря комісії, що унеможливлює проведення засіданнь постійної комісії  у правовому руслі.  Після жвавого обговорення головою постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів обрано Анатолія Пасічника.

У пленарному засіданні двадцять другої (позачергової)ї сесії взяли заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

  • 16 лютого 2014 року | Переглядів: 1 095
Пам'ять про подвиг воїнів-афганців, нетерпимі болючі втрати матерів, дітей, дружин, сестер за час війни в Афганістані живуть в наших серцях попри плин часу.
 
На Старокостянтинівщині  районна влада постійно допомагає сім’ям, яких не обійшла афганська війна й забрала їх близьких та рідних людей. Вирішення їх проблем, допомога, підтримка, - це звична справа для районної ради.
 
20 грудня 2011 року підписано тристоронню угоду про взаємодію і співробітництво між Старокостянтинівською районною радою, райдержадміністрацією та Старокостянтинівською районною організацією воїнів-інтернаціоналістів.
 
Угодою, зокрема, передбачено зобов'язання з боку районної ради та райдержадміністрації забезпечувати соціальної виплати, надання пільг, компенсацій та гарантій у розмірах не нижче, що фактично виплачуються на дату підписання Угоди. Також відповідно внесених змін до районної комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки передбачається надання одноразової грошової допомоги щорічно до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у сім’ям загиблих учасників бойових дій в Афганістані.
 
Цьогоріч згідно розпорядження голови районної ради від 06.02.2014 року №12 було виділено 2800 грн. для надання грошової матеріальної допомоги сім'ям загиблих і померлих воїнів афганців.
 
14-15 лютого голова районної ради Іван Овчар, заступник голови Іван Катревич,  представники районної державної адміністрації виїхали у сільські ради району, щоб покласти вінки і квіти до могил воїнів афганців, поклали квіти до двадцяти одної могили загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів на території району, відвідали родичів загиблих та вручили їм адресну матеріальну допомогу.
 
  • 15 лютого 2014 року | Переглядів: 1 085

Сьогодні голова районної ради Іван Овчар взяв участь у покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям. Захід приурочено до 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

"Сьогодні наш обов’язок – свято берегти пам’ять про них. Теплим словом привітання та всім, чим можливо, підтримувати їх рідних і близьких, зробити все можливе, щоб не повторились воєнні лихоліття для українського народу. Районна влада з глибокою повагою і шаною ставиться до сімей загиблих в Афганістані та інших країнах, інвалідів та учасників бойових дій. Ми робимо все, щоб покращити їх матеріальний стан і ця робота буде продовжуватись," - зазначив у своєму виступі Іван Васильович.- "Сьогодні на Старокостянтинівщині мешкає понад 300 учасників бойових дій в Афганістані. Частина – з них  і досі продовжує служити у лавах Української армії, інші – працюють над  покращенням соціально-економічного становища територіальних громад, в яких вони проживають. Та кожен з них, маючи активну життєву позицію, вносить вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді."

Керівництво району та міста, представники установ і організацій,  ветерани-афганці, учасники бойових дій, матері, батьки, вдови, а також близькі і рідні ветеранів вшанували хвилиною мовчання  пам’ять загиблих та поклали квіти до підніжжя пам'ятника.

  • 14 лютого 2014 року | Переглядів: 1 013
Дата виведення радянських військ  з Афганістану  - 15 лютого -  стала днем вшанування всіх учасників бойових дій на території інших держав. У річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги, мужності та героїзму воїнів-афганців та їх побратимів, які виконували свою непросту місію у двадцяти шести країнах світу.

14 лютого у приміщені гарнізонного Будинку офіцерів відбулися урочистості з нагоди 25-ої річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій  на території інших держав.

На початку урочистостей всі гості могли ознайомитися з тими страшними подіями, які відбувалися в Афганістані, переглянувши документальний фільм та побачити сьогодення життя афганців із робіт фотовиставки.

З вітальним словом до учасників бойових дій та усіх присутніх у залі звернулися заступник голови районної ради Іван Катревич та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Ліщук.

"Ваш подвиг -  це приклад справжньої самовідданості, мужності, чесності та високо морального духу. Кожен, хто прослужив в Афганістані,  виніс з тієї війни свої спогади, свій біль і життєвий досвід," - зауважив заступник голови районної ради Іван Катревич. За словами  Івана Івановича  ця дата дає можливість кожному з нас  відкрито поглянути на нашу історію,  дати їй об'єктивну оцінку і зрозуміти, що головним героєм тієї війни був простий солдат, для якого військовий обов'язок був справжнім подвигом. 

Заступник голови ради побажав усім присутнім, щоб біль війни назавжди залишиласі в минулому, а мирне життя було наповнене добробутом та стабільністю.

Спільно із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ліщуком Іван Іванович нагородив учасників бойових дій Почесними грамотами та ціннмим подарунками, а святковий настрій усім учасникам та гостям урочистостей подарували артисти гарнізонного Будинку офіцерів.

14 лютого відбулося пленарне засідання двадцятої позачергової сесії обласної ради, у роботі якої взяв уачсть голова районної ради Іван Овчар.

У роботі пленарного засідання двадцятої позачергової сесії обласної ради взяли участь народний депутат України Ігор Сабій, голова облдержадміністрації Василь Ядуха, голови районних рад, голови районних державних адміністрацій, міські (міст обласного значення) голови, начальники управління та відділів виконавчого апарату обласної ради, керівники окремих управлінь обласної державної адміністрації, установ і організацій області.
  • 12 лютого 2014 року | Переглядів: 1 100
Сьогодні голова районної  ради Іван Овчар провів засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій проаналізували порядок денний двадцять другої позачергової сесії районної ради для розгляду на пленарному засіданні, проведення якого заплановане на 18 лютого о 10.00 в сесійній залі Будинку рад.

Також депутати розглянули ряд заяв жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Лютий 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено