Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 340
  • 31 березня 2014 року | Переглядів: 1 095
Рішенням двадцять першої (позачергової) сесії районної ради від 27 січня 2014 року було створено тимчасову контрольну комісію з перевірки фінансово-господарської діяльності районної газети "Життя Старокостянтинівщини".

28 березня відбулося її чергове засідання під керівництвом голови комісії Сергія Фесуна.  

Члени комісії ознайомилися із документами, які були надані представниками районної газети, та обговорили усі проблемні питання.

За результатами перевірки фінансово-господарської діяльності районної газети "Життя Старокостянтинівщини" тимчасова контрольна комісія визнала, що попереднім редактором районної газети "Життя Старокостянтинівщини" Куницькою Н.В. було допущено ряд помилок, які вплинули на якість газети. Тому комісією було внесено ряд пропозицій, які пропонується розглянути на черговій  сесії районної ради.
 
  • 28 березня 2014 року | Переглядів: 1 010
Сьогодні, 28 березня,  голова районної ради Олександр Коханюк взяв участь в роботі засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Борикіна.

Згідно порядку денного  були розглянуті наступні питання:
1. Про організаторську роботу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації в питаннях підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт.
2. Про проведену роботу з питань підвищення рівня заробітної плати та недопущення заборгованності з її виплати.
3. Про внесення змін до районного бюджет на 2014 рік.
4. Про здійснення виконавчим комітетом Великочернятинської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
5. Про план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2014 року.
  • 28 березня 2014 року | Переглядів: 1 019
Вже ні в кого не виникає сумнівів, що стан захворюваності на синдром набутого імунодефіциту в нашій державі набув темпів епідемії, адже з кожним роком кількість людей, які живуть із ВІЛ/СНІДом, збільшується. З одного боку це свідчить про підвищення можливостей медицини щодо раннього виявлення захворювання, з іншого – про підступність вірусу імунодефіциту", - повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.
 
У зв’язку з цим, за словами головного лікаря Старокостянтинівської центральної районної лікарні Володимира Стіхарєва, головним завданням медиків є призупинення поширення епідемії серед населення та забезпечення широкого доступу до сучасних методів обстеження. "Забезпечення загальної первинної профілактики ВІЛ-інфекції, своєчасне надання допомоги, лікування та підтримки ВІЛ-інфікованим жінкам є однією із значущих цілей нашого суспільства", - говорить він.
 
Сьогодні в районі забезпечений доступ ВІЛ-інфікованих дорослих і дітей до антиретровірусної терапії, яку здійснюють працівники спеціалізованого кабінету "Довіра". Усім інфікованим створені умови для надання необхідної медичної допомоги, забезпечений соціальний і психологічний супровід.
 
На Старокостянтинівщині кабінет "Довіра" облаштовано силами центральної районної лікарні, та за сприяння Хмельницького обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом. Функціонування такого Кабінету надає можливість проведення консультування та тестування особи, що звернулася за послугами безоплатного добровільного консультування і тестування на ВІЛ-інфекцію, безпосередньо в цьому закладі після отримання інформованої згоди особи, що консультується.
 
27 березня голова районної ради Олександр Коханюк разом із заступником голови районної державної адміністрації Олегом Борикіним провели зустріч з  директором Хмельницького обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом Олександром Касяндруком та спільно оглянули приміщення, де розташовується кабінет "Довіра".

За матеріалами Старокостянтинівської РДА
http://staradm.net.ua

  • 27 березня 2014 року | Переглядів: 1 280
26 березня в інформаційному випуску новин "Подробности" телеканалу "Інтер" був показаний сюжет стосовно незадовільного матеріального забезпечення мобілізованих у військових частинах м.Старокостянтинів. Зокрема наводилися приклади лише одноразового харчування та відсутності постільної білизни, ліжок тощо.

В зв'язку із цим керівники району в особі голови районної ради Олександра Коханюка та заступника голови районної державної адміністрації Олега Борикіна підготували роз'яснення стосовно ситуації, що склалася.

З 11 по 27 березня 2014 року для потреб військових частин (А-2502, А-0598, А-4009), розташованих на території міста та району була виділена допомога, а саме:

 - сільськими радами району заготовлено та направлено на військові частини 9 тонн картоплі, 1 тонну моркви, 1 тонну буряка;

 - сільськогосподарськими підприємствами надано близько 1 тонни м'яса, 0,5 тонни круп, 1500 кг капусти, 450 кг цибулі, 400 кг борошна, 50 кг цукру, 90 л олії (ФГ "Авангардне", ФГ "Бізон-1", ФГ "Династія", СГК "Решнівецький", СГК ім. Щорса, СТОВ "Заготівельник", ФГ "Діброва", ПП "Агро-Сервіс", СТОВ "Новий шлях", ФГ "Огреба О.В.", ФОП Лавренчук Анатолій  Григорович);

 - електростанцію надано Пашковецькою сільською радою;

 - допомогу на запчастини в сумі 2500 грн. надали: ПП Чорногод О.О., ПП Марцинишин В.М., ПП Марчук С.А., ФГ "Бачука", ФГ "Власник";

 - допомогу у виділенні матраців (41 од.) надали: Старокостянтинівська ЦРЛ, Самчиківський будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;

- 300 поролонових матраців закуплено ТОВ "Старокостянтинівська меблева фабрика";

- засоби гігієни (122 кус. госп. мила, 96 рул. туалетного паперу), 20 комплектів постільної білизни, 10 одіял, 20 подушок та 30 тонн щебеню надало ПАТ "Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр";

 - допомогу на загальну суму 42,5 тис.грн. для закупівлі 275 комплектів постільної білизни, подушок, матраців та засобів гігієни для військових надали: ТОВ "Агрорегіон-Хмельницький", ФГ "Верховина", ФГ "Петриченко і К", ТОВ "АТР", ПАФ "Новий світ", ФГ Огреба", ТОВ "Думна-Агро";

 - допомогу постільною білизною, ковдрами та рушниками надали приватні підприємці Григорчук Н.О., Улаханова Л.М.

За словами голови районної ради Олександра Коханюка  на сьогоднішній день, в ці складні часи для нашої держави, керівництво району не залишило осторонь жодної проблеми, з якими звертались командири військових частин.
"Вважаю своїм святим обов’язком допомагати нашій армії. Ця допомога дуже потрібна сьогодні. Бо наша держава і наше військо сильні кожним із нас. І кожен може долучитися, аби військовослужбовці та добровольці почувалися впевнено, захищаючи нашу землю, наші родини," - підкреслив Олександр Володимирович.
  • 26 березня 2014 року | Переглядів: 1 061
Сьогодні, 26 березня, голова районної ради Олександр Коханюк спільно із начальником Управління Держземагенства в Старокостянтинівському районі Олександром Возним провели виїзний прийом громадян Староостропільської сільської ради.

Найгострішим питанням прийому стало водозабезпечення жителів сільської ради, адже на даний час води у селі майже немає. Лише на дві години у день включають воду, але такої сумнівної якості, що використовувати її для пиття чи приготування їжу неможливо. Також в селі немає жодної почищеної криниці і в людей, звичайно, виникло багато питань до голови ради та сільського голови. Олександр Коханюк запевнив присутніх, що підняте питання візьме під особистий контроль для позитивного його вирішення.

В ході зустрічі місцеві жителі не залишили  осторонь й питання ремонту дороги до району Володарівка с.Старий Остропіль. Голова районної ради доручив сільському голові Володимиру Дубинчуку вирішити це питання  спільно із керівниками сільськогосподарських підприємств, що працюють на території сільської ради.

На питання, що стосувалися оренди землі, отримання земельних паїв вичерпні відповіді та роз'яснення надав начальник Управління Держземагенства в районі Олександр Возний.


25 березня голова обласної державної адміністрації Леонід Прус побував на Старокостянтинівщині, де зустрівся із головою районної ради Олександром Коханюком, заступником голови районної державної адміністрації Олегом Борикіним та міським головою Миколою Мельничуком.

У ході робочої поїздки Леонід Іванович ознайомився із роботами з реконструкції казарм для військових у військовій частині А-2502.

"У зв'язку із складною суспільно-політичною ситуацією в державі особлива увага сьогодні звернена на зміцнення та укріплення української армії. Сьогодні йде новий призов до лав Збройних Сил України, і завдання держави - створити комфортні умови для перебування військових на службі", - наголосив Леонід Прус.

У військовій частині наразі триває ремонт двох приміщень, де будуть проживати військові. Роботи проводяться за спонсорські кошти, активну допомогу у їх проведенні надають і органи виконавчої влади та місцевого самоврядування. Також на Старокостянтинівщині проводиться значна робота щодо надання допомоги армії продуктами харчування та коштами.

Під час поїздки голова обласної державної адміністрації ознайомився і з діяльністю ТОВ "Старокостянтинівцукор". У 2013 році завод прийняв та переробив  165,8 тисяч тонн цукрових буряків. Вироблено 21,5 тисячу тонн цукру. В 2013 році на заводі відкрито нову лінію з виробництва сухого жому. Модернізація заводу дозволила підвищити якість продукції, що випускається, зменшити споживання природного газу, підвищити вихід цукру. Леонід Іванович позитивно оцінив сучасний стан заводу та зауважив, що задля повного використання потужностей підприємства, необхідно збільшувати сировинну базу, тобто площі посівів цукрових буряків у регіоні.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА
http://staradm.net.ua


  • 25 березня 2014 року | Переглядів: 1 040
Як і в минулі роки посадовим особам місцевого самоврядування необхідно подати декларацію  про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік.

Старокостянтинівське відділеня Красиліської МДПІ нагадує про те, що усі посадові особи місцевого самоврядування зобов'язані щороку подавати до 1 квітня за місцем служби декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, форма та порядок подання якої передбачена Законом України від 7 квітня 2011 року № 3206-VI "Про засади запобігання і протидії корупції".

Депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи.

Депутати місцевих рад, які працюють в раді на постійній основі, подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до апаратів відповідних рад або апаратів їх виконавчих комітетів.
  • 24 березня 2014 року | Переглядів: 992
Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати  двадцять четверту  сесію  районної  ради шостого скликання з  7 квітня  2014  року.

2. Провести пленарне засідання двадцять четвертої сесії районної ради шостого скликання 10 квітня 2014  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про депутатські запити;
-   про звіт про виконання районного бюджету за 2013 рік;
-   про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік;
-   про виконання Програми соціально-економічного розвитку  Старокостянтинівського району на 2013 рік;
-   про Програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2014 рік;
-   про програму розвитку позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" на 2014-2015  роки;
-   про внесення змін до районної програми розвитку освіти Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки;
-   про перейменування навчального закладу та затвердження його статуту в новій редакції;
-   про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня;
-   про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності  територіальних громад сіл Старокостянтинівського району;
-   про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 25.12.2013 року №8  "Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського  району";
-   про затвердження розпорядження голови районної ради від 12 березня 2014  року №13/к "Про звільнення Куницької Н.В." ;
-   інші питання.
 
3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 Голова районної ради О.Коханюк

 

 

 

 
19 березня делегація Старокостянтинівського району передала естафету пам'яті "Слава визволителям України" Хмельницькому району.  

Зустріч делегацій для прийому-передачі естафети пам’яті відбулась на в'їзді у місто Хмельницький. Урочистості з нагоди визволення Хмельницького району від німецько-фашистських загарбників відбулись у селі Малиничі Хмельницького району.

Під час урочистостей представники Старокостянтинівщини, на чолі з заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Ліщуком та головою районної Організації ветеранів України Євгенієм Лєпьохіним передали  представникам Хмельниччини символи Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України»: копію Прапора Перемоги, капсулу із землею з місць бойової слави, а також альбом-літопис проходження естафети, взяли участь в урочистих заходах.
 
За матеріалами Старокостянтинівської РДА
http://www.staradm.net.ua/Сьогодні, 18 березня, відбулося засідання президії районної ради під головуванням голови районної ради Олександра Коханюка.

На порядок денний було винесено питання про надання дозволу ТОВ "Альянс-Фарм" на проведення робіт по утепленню орендованого приміщення розташованого за адресою вул. І. Франка, 29.
 
Заслухавши інформацію завідувача юридичного відділу районної ради Оксани Нечепоренко  та розглянувши надану кошторисну документацію із зазначенням вартості робіт члени президії вирішили надати дозвіл на проведення даних робіт.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Березень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено