Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 179
  • 4 березня 2014 року | Переглядів: 444
Під час пленарного засідання двадцять другої позачергової сесії районної ради, що відбулася 18 лютого 2014 року, депутатом Ігорем Люшенко  було запропоновано включити до розгляду питання стосовно оренди земель запасу Старокостянтинівського району та підготувати відповідне звернення до Хмельницької обласної державної адміністрації та Упраління Держземагенства в Хмельницькій області, адже виникла критична ситуація із одним із найбільших господарств району - СГК " Решнівецький" -  яке очолює  депутат районної ради, голова сільгосптоваровиробників району Василь Гальома. Зазначеному господарству було відмовлено в подальшій оренді землі, яку воно обробляло впродовж 10 років. Депутати одноголосно погодились із прийняттям такого рішення та доручили президії районної ради спільно із постійною комісією з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села розробити проект звернення.

На сьогоднішній день дане звернення вже направлено до Хмельницької обласної ради, обласної державної адміністрації та Управління Держземагенства в Хмельницькій області.


Звернення
до Хмельницької обласної ради, Хмельницької обласної державної адміністрації та Головного Управління Держземагентства в Хмельницькій області стосовно оренди земель запасу та водного фонду Старокостянтинівського району

Ми, депутати Старокостянтинівської районної ради шостого скликання, стурбовані ситуацією, що виникла після перерозподілу повноважень щодо розпорядження землями державної власності та землями водного фонду, які з компетенції райдержадміністрації були передані відповідно до Головного Управління Держземагентства в Хмельницькій області та Хмельницької обласної державної адміністрації. Станом на сьогоднішній день такий перерозподіл створив додаткові труднощі суб’єктам господарювання через територіальну віддаленість до обласного центру,  великий  наплив  людей  зі  всієї  області,  збільшив  термін  розгляду  заяв  і  клопотань  та  значну  кількість  відмов  у  наданні земельних  ділянок  сільськогосподарського  призначення  та  поновлення  договорів  оренди.  Як  приклад, можна  навести відмову  на звернення  сільськогосподарського   кооперативу   "Решнівецький"   (керівник   Гальома В.В.).

Бюджет Старокостянтинівського району значною мірою залежить від надходжень орендної плати за землю, тому нас, як депутатів, турбує становище, коли дані питання вирішуються або дуже повільно, або не вирішуються взагалі, що створює соціальну напругу в районі та може негативно позначитись на наповнюваності місцевих бюджетів.

З метою недопущення соціальної напруги в районі просимо Вас звернутися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з вимогою на законодавчому рівні вирішити питання повернення повноважень щодо розпорядження землями державної власності та землями водного фонду на районний рівень.


  • 4 березня 2014 року | Переглядів: 408
Сьогодні, 4 березня, відбулося засідання президії районної ради під головуванням голови районної ради Олександра Коханюка.

Одне із питань порядку денного стосувалося надання матеріальної допомоги жителям Старокостянтинівського району, які звернулися до районної ради із відповідними заявами.

Згідно Положення районної ради про порядок та умови надання разової грошової допомоги така допомога може надаватись фізичним особам, які постійно проживають на території Старокостянтинівського району на на лікування, придбання ліків, протезування та вирішення соціально-побутових проблем. Обґрунтованість та розмір допомоги визначає президія районної ради на своєму засіданні.

Члени президії ретельно розглянули всі заяви, ознайомилися із матеріально-житловими умовами заявників та обговорили доцільність надання допомоги  кожному заявнику зокрема, адже на 2014 рік загальний обсяг видатків на одноразову грошову допомогу малозабезпеченим жителям району становить лише 17 тис.грн. Наразі майже усі заяви були задоволені позитивно.

Також депутатами була розглянута заява ТОВ "Альянс-фарм" щодо надання дозволу на проведення робіт по утепленню орендованого приміщення районної комунальної власності. Присутні члени президіїї зауважили, що заявник повинен був надати кошторисну документацію із зазначенням вартості робіт, які планується проводити, а вже тоді можна приймати рішення про зарахування вартості витрат в рахунок орендної плати.

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Березень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено