Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 67
  • 30 травня 2014 року | Переглядів: 1 362
30 травня  в усіх школах Старокостянтинівського району пролунав останній дзвоник. На святкові лінійки завітали і представники районної ради. Зокрема, голова районної ради Олександр Коханюк привітав випускників Миролюбненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. з цим особливим святом, яке знаменує собою завершення навчального року.

“Нехай мелодія останнього дзвоника залишиться у вашій душі незабутнім переспівом, солодким спогадом про безтурботне, щасливе дитинство, а обраний вами шлях у доросле життя буде сповнений тільки здійсненними мріями і сподіваннями, добрими вчинками та яскравими подіями, – cказав Олександр Володимирович. – Протягом усіх років навчання поруч з вами були ваші батьки і вчителі. Разом із вами вони ділили ваші переживання і раділи вашим успіхам. Сердечне їм спасибі за мудрість, розуміння і чуйність. 
Не маю жодних  сумнівів, що ваша молода енергія, сміливість, професіоналізм допоможуть вам упоратися з будь-якими завданнями.


З вітальним словом до учнів НВК «Великомацевицька  ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» звернувся керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

Учнів Огіївської ЗОШ І-ІІ ст. привітала зі святом завідувач організаційного відділу районної ради Світлана Ткачук.Сьогодні, в рамках розгляду звернення жителів с.Грибенинка, депутати  районної ради на чолі з головою районної ради Олександром Коханюком виїхали безпосередньо в навчальний заклад для зустрічі з заявниками.
 
У ході зустрічі  обидві сторони мали можливість висловити своє бачення проблеми та шляхи її вирішення. Зокрема, голова районної ради Олександр Коханюк, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури Сергій Кучерук та освіти та спеціаліст управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолій Нинник ознайомили присутніх з нормативними вимогами щодо організації навчального процесу, облаштування навчальних класів, санвузла та харчоблоку. Констатували той факт, що на жаль дане  приміщення не відповідає цим вимогам, які необхідні для отримання якісних знань, а найбільшу проблему вбачають в неукомплектованості учнівського контингенту, зокрема  першого та другого  класів.
 
Було висловлено думку, що лише за умови коли батьки учнів першого класу напишуть заяви про бажання, щоб їхні діти навчались в Грибенинській школі  і перший клас буде укомплектований,  розглянеться можливість  відновлення роботи даного закладу.


Сьогодні, 29травня,  голова районної ради Олександр Коханюк взяв участь уроботі засідання колегії райдержадміністрації під головуванням  голови районної  державної адміністрації Михайла  Яснюка.

Згідно порядку денного  були розглянуті наступні питання:

1. Про стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни бюджетними установами та організаціями району.

2. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у І кварталі 2014 року.

  • 28 травня 2014 року | Переглядів: 1 130
28 травня в Будинку рад відбулася нарада за участю голови районної ради Олександра Коханюка, голови районної державної адміністрації Михайла Яснюка, членів постійних комісій районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти та з питань планування, бюджету та фінансів. Предметом розгляду стало звернення жителів  сіл Верхняки та Грибенинка стосовно відновлення роботи навчальних закладів.

Депутати заслухали  аргументації  представника територіальної  громади с.Верхняки Олександра Білобокого, Миролюбненського сільського голови Івана Катренюка та начальника управління фінансів районної державної адміністрації Григорія Горди.  Як відмітив представник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Анатолій Ниник відновлення роботи навчального закладу потребує значних фінансових витрат, які становлять понад 200 тис. грн. та 250 тис.грн. на рік –  на оплату праці вчителів, харчування дітей та комунальні витрати. В свою чергу депутат районної ради Надія Адамчук зауважила, що оскільки учнівський контингент даного закладу становить менше 5 учнів у класі то передбачене для таких випадків індивідуальне навчання не дасть можливості отримати дитині якісну освіту, а нам в першу чергу потрібно керуватись інтересами дитини.

У своїх виступах голова районної ради,  голова райдержадміністрації та більшість  учасників зібрання наголосили, що у вирішенні даного питання слід керуватись не популізмом, а державницьким підходом, виходячи з реалій сьогодення.

Після тривалих дискусій депутати запропонували голові районної ради та голові районної державної адміністрації доручити відповідним структурним підрозділам детальніше вивчити можливість вдосконалення питання підвозу школярів до навчального закладу у більш зручний для них час.

Також було прийнято рішення про виїзд членів комісії до Грибенинської ЗОШ для зустрічі з заявниками та вивчення даного питання безпосередньо на місці.


Сьогодні голова районної ради Олександр Коханюк взяв участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, під головуванням голови обласної державної адміністрації Леоніда Пруса.

На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про стан ринку праці та шляхи підвищення рівня зайнятості населення області.

2. Про державну експертизу проектної документації з енергозбереження, норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів, іншої документації в порядку, визначеному законодавством.

3. Про стан виконавської дисципліни в обласній державній адміністрації у І кварталі 2014 року.
Шановні виборці міста та району!

25 травня настане доленосний день в житті нашої держави –  відбудуться позачергові вибори Президента України.

У цей непростий для країни час закликаю всіх вас не бути байдужими, проявити свою громадянську позицію – обов’язково прийти на виборчі дільниці та взяти участь в голосуванні, адже простою позначкою в бюлетені ви сьогодні визначаєте подальший хід історії нашої держави.

Вірю, що ви зробите правильний вибір, оберете президента гідного вашої довіри і ми, усі разом, збудуємо соціально справедливу країну, де людина праці буде головним багатством держави, де кожен буде відчувати захист та впевненість у завтрашньому дні.

Звертаюсь до всіх посадових осіб органів місцевого самоврядування, виконавчої влади з проханням забезпечити кожному виборцю рівні можливості для вільного демократичного волевиявлення.

А ви, шановні виборці, виявіть в цей час максимальну виваженість та відповідальність. Від вашого вибору залежить доля нашої Батьківщини, нашого народу, майбутнє наших дітей.

З повагою голова районної ради Олександр Коханюк.
20 травня голова районної ради Олександр Коханюк взяв участь у селекторній нараді з питань сприяння виборчим комісіям у реалізації їх повноважень під час підготовки та проведення позачергових виборів Президента України.
 
«Органи виконавчої влади та місцевого самоврядування повинні зробити все, що від них залежить, для організованого, чесного та демократичного проведення виборів. Вибори в Україні відбудуться. Для цього створена необхідна законодавча база, чітко і злагоджено діє Центральна виборча комісія, казначейство здійснює відповідне фінансування. Ми повинні забезпечити правопорядок і безпеку тим, хто прийде на виборчі дільниці голосувати, і тим, хто проводитиме голосування та підрахунок голосів. В Україні має бути легітимно обраний Президент», – наголосив голова облдержадміністрації Леонід Прус у ході обласної селекторної наради.
 
Під час наради обговорили питання матеріально-технічного забезпечення виборчих комісій, а також в цілому організації роботи до 25 травня та в день голосування по створенню належних умов для забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян, проведення чесних і прозорих виборів Президента України.
 
«Ми повинні забезпечити жителям області та всім бажаючим можливість прийти на виборчі дільниці і проголосувати. З юридичної сторони у нас для цього зроблено все: забезпечується політична конкуренція на виборах, в цьому плані чітко і злагоджено працює ЦВК. Варто відзначити роботу органів адміністрування та ведення державного реєстру виборців. В правовому полі працюють ЗМІ»,  – наголосив голова адміністрації. Він вкотре підкреслив, що питання матеріально-технічного забезпечення роботи окружних виборчих комісій, забезпечення законності і правопорядку, безпеки в період підготовки та проведення виборів – це ті питання, що потребують особливої уваги в межах компетенції від райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування.
 
В залі селекторних нарад облдержадміністрації було присутнє керівництво обласної державної адміністрації, обласної ради, Хмельницької міської ради, представники територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, правоохоронних органів та інших структур.
 
За матеріалами Хмельницької ОДА:  
http://www.adm.km.ua/
  • 14 травня 2014 року | Переглядів: 1 061

2 червня  2014 року

10.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
14.00 год.
- комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
 

3 червня 2014 року

10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Пасічник А.П.)
 
 
  • 14 травня 2014 року | Переглядів: 1 031
Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати  двадцять п’яту сесію  районної  ради шостого скликання з  2 червня  2014  року.

2. Провести пленарне засідання двадцять п’ятої сесії районної ради шостого скликання 5 червня 2014  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про депутатські запити;
-   про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік;
-   про хід виконання програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на  період до 2017 року;
-   про виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей Старокостянтинівського району на період до 2013 року;
-   про виконання програми підвищення безпеки дорожнього руху на території Старокостянтинівського району на період 2008-2013 роки;
-   про виконання районної цільової програми "Цукровий діабет" на 2011-2013 роки;
-   про хід виконання програми поводження з твердими побутовими відходами на території Старокостянтинівського району на 2012-2020 роки;
-   про затвердження звіту про повторне відстеження результативності регуляторного акту рішення сесії Старокостянтинівської районної ради від 02.06.2010 року №21 "Про затвердження Положення про визначення обсягу  компенсаційних виплат перевізникам за пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян на пасажирських маршрутах приміського сполучення у Старокостянтинівському районі";
-   про встановлення кількості оздоровчих змін, їх тривалості та вартості путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;
-   інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 Голова районної ради О.Коханюк

 

 

 

 
  • 13 травня 2014 року | Переглядів: 1 218

Сьогодні, 13 травня, голова районної ради Олександр Коханюк та заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін привітали із 96-річчям голову ради старійшин району та міста, Почесного громадянина району та міста, учасника бойових дій Нуруша Гейдаровича Захрабова.

На адресу винуватця свята звучали теплі слова, побажання найміцнішого здоров'я, ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої та бойовому дусі, як і у сьогоднішній день. Гості в невимушеній домашній обстановці поспілкувалися з ветераном, висловили щирі слова вдячності за кожну тривожну хвилину його бойових буднів, за небайдужість до сьогоднішніх проблем, готовність ділитися з молоддю своїм життєвим досвідом.
Переживши за стільки років життя безліч подій, витримавши удари долі, сьогодні Нуруш Гейдарович Захрабов – це енергійна людина, котра з оптимізмом дивиться на життєву дорогу,

Захрабов Нуруш Гейдарович народився 13 травня 1918 року в селі Зійрік Лачинського району Азердбайжанської РСР в сім’ї колгоспників.
Нуруш Гейдарович пройшов славний ратний та трудовий шлях, за що заслужив велику повагу та шану серед жителів міста та району. За бойові заслуги він  нагороджений 2 орденами Червоної Зірки, орденом Вітчизняної війни І та ІІ ступенів та орденом Богдана Хмельницького, багатьма медалями. За значні досягнення в рослинництві та тваринництві був нагороджений орденом "Знак Пошани" та орденом Жовтневої революції. Був першим головою Старокостянтинівської районної організації ветеранів війни, праці та військової служби. Неодноразово обирався депутатом міської та районної ради. Нагороджений Почесними грамотами обласної ради, обласної державної адміністрації, районної ради та районної державної адміністрації. Був занесений на районну Дошку Пошани.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Травень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено