Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 418
  • 27 червня 2014 року | Переглядів: 913
Саме 28 червня 1996 року є визначальною датою в новітній вітчизняній історії. Україна отримала не тільки важливий атрибут державності, але й історичний документ, який став основою розвитку демократичних процесів на її теренах, символом єдності народу в розбудові своєї держави.
 
Нова Конституція стала символом досягнення певної злагоди і, головне, стабільності у державі. З її прийняттям в Україні розпочався процес законодавчого закріплення нових умов та організаційно-правових основ діяльності інститутів громадянського суспільства, органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, суду.

За історичними мірками наш Основний Закон – зовсім молодий документ. Але корені його глибокі, як глибокими є корені української нації. Століттями кращі уми України думали про державні механізми і про гарантії прав і вольностей українського народу. Слово гетьманських універсалів, так само як і шабля запорізького війська будувало славну українську козацьку державу. Велична і трагічна вершина її – перша в Європі Конституція, написана Пилипом Орликом, і його гетьманська присяга на ній.
 
Але тільки в 1996 році вперше в історії України ми отримали повноцінну демократичну, і, що найважливіше, дієву Конституцію, бо вона виражає волю народу, його прагнення зміцнювати демократичну, соціальну, правову, незалежну державу, вільно спілкуватися рідною мовою, розвивати самобутню українську культуру, жити незалежно і розбудовувати власну країну, в якій панують стабільність, мир, економічне благополуччя.

В центрі уваги Основного Закону – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека. Це є яскраве свідчення того, що Конституція приймалась не лише для держави, а передусім для громадянського суспільства, що забезпечує гуманістичну спрямованість діяльності держави, передбачає її відповідальність перед людиною. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини і громадянина є головним її обов’язком.
 
Основний Закон України закріплює політичні права і свободи людини, а саме: свободу об’єднання в різні політичні партії та професійні спілки, свободу світогляду та віросповідання, право участі в управлінні державними справами, у виборах, референдумах, проведенні мітингів, зборів, демонстрацій тощо. Вперше закріплює роль територіальної громади як організаційної основи всієї системи місцевого самоврядування, його матеріальну і фінансову основу.
 
Так, зрозуміло, Конституція не має вічного характеру, вона приймається людьми, а відтак, може ними змінюватися. Тим більше нині, коли динамізм перетворень дуже швидкий і врахувати усі проблеми і перспективи в Основному Законі нелегко.
 
Я не вважаю, що наше законодавство абсолютно досконале, і впевнений, що ми можемо і повинні працювати над змінами до Конституції. Це закономірний процес, притаманний всім цивілізованим країнам.
 
На жаль, в нашій державі зміни до Конституції вносились з урахуванням політичних  факторів, а не через недоліки Основного Закону. І як показала практика запровадження цих змін значною мірою розбалансувало систему влади та поглибило політичну кризу в країні. 
 
Тому наразі гостро постало питання внесення до Конституції таких змін, які б допомогли у вирішенні нагальних проблем, призвели до консолідації  суспільства.
 
В ситуації що склалась сьогодні в державі  Президент України Петро Порошенко ініціює проведення конституційної реформи, в першу чергу наполягаючи на децентралізації влади в державі.
 
Нині у нас є унікальний шанс – реалізувати в нашому житті благородні ідеали людської гідності, справедливості, свободи і демократії, які закладені в Конституції України. Переконаний, що усі разом ми його використаємо.
 
  Ми повинні усвідомлювати, що ніхто, крім нас самих, не зробить нашу державу заможною та процвітаючою. Тільки власним розумом і наполегливою працею  можна наповнити реальним змістом все задеклароване Конституцією.
 
Вірю, що спільними зусиллями ми зуміємо побудувати таку державу, про яку мріяли й за яку віддали життя наші предки та наші сучасники і в якій комфортно житиметься нам і нашим нащадкам.

З нагоди свята – Дня Конституції, бажаю усім вам, шановні друзі, міцної і непохитної віри в майбутнє України, щастя і добробуту усім родинам, здоров’я, миру і наснаги до творіння добрих справ в ім’я рідної держави, в ім’я українського народу під високим захистом Основного Закону!


Голова районної ради    О.Коханюк


  • 26 червня 2014 року | Переглядів: 1 345
25 червня в Гарнізонному будинку офіцерів за ініціативою громадської організації “Самооборона Старокостянтинова” відбувся “круглий стіл”, на який запрошено усіх представників органів влади міста та району. Отож, старокостянтинівцям випала нагода задати свої запитання і почути відповіді на них.

Основною тезою обговорення стало гасло передвиборчої кампанії теперішнього Президента України Петра Порошенка “Жити по-новому”. Громадське зібрання перенаправило це риторичне і питання і твердження до запрошених: чи готова місцева влада до реального запровадження програми Президента "Жити по-новому?!"

На засідання “круглого столу” було запрошено керівників міста та району, правоохоронних органів, прокуратури, суду, СБУ, військової прокуратури, військової контррозвідки, ДАІ.


З тих чи інших причин на зустріч прийшли не усі. Власне, участь у зібрані взяли: голова районної ради Олександр Коханюк, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк,  голова громадської організації “Самооборона Старокостянтинова” Андрій Маципура, начальник РВУМВС у Старокостянтинові  Сергій Слюсарчук, начальник ДАІ Вадим Вялушкін, головний лікар ЦРЛ Володимир Стіхарєв, голова громадської організації “Хмельницька самооборона” Андрій Гаврилюк.

На початку “круглого столу” було запропоновано кожному із запрошених висловити своє особисте бачення і розуміння президентського “Жити по-новому”. А згодом усі охочі могли задавати запрошеним свої запитання - підготовлені заздалегідь чи виникнувші в процесі діалогової розмови.

Тетяна Омелянюк
редактор районної газети "Життя Старокостянтинівщини"

  • 25 червня 2014 року | Переглядів: 1 216
У рамках модернізації охорони здоров'я, підвищення якості та доступності медичної допомоги, Старокостянтинівська підстанція Хмельницької станції  швидкої медичної допомоги отримала новий сучасний автомобіль "швидкої" марки "Пежо".

"Новий автомобіль швидкої є надійним в експлуатації та оснащений  усім необхідним обладнанням для надання якісної медичної допомоги", - відзначив лікар станції швидкої медичної допомоги Олег Турчановський спілкуючись з головою районної ради Олександром Коханюком та головою районної державної адміністрації Михайлом Яснюком.

Також він зазначив, що на сьогодні в районі діє чотири бригади швидкої допомоги, одна з яких лікарська. Такий автомобіль значно покращить надання невідкладної допомоги мешканцям району.

За матеріалами Старокостянтинівської РДА
http://staradm.net.ua

  • 24 червня 2014 року | Переглядів: 1 367
"Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, що відбуваються сьогодні в нашій державі, благополуччя людей, їх відношення до влади," - так розпочав свій вітальний виступ голова районної ради Олександр Коханюк на урочистому зібрані, присвяченому Дню державної служби, яке відбулося 23 червня.


За словами Олександра Володимировича в усі часи високо цінуються ті посадовці, які за складних обставин, при напруженому графіку роботи вміють знаходити найоптимальніші варіанти розв’язання проблем, мислять аналітично й на перспективу, і, головне – за вирішенням глобальних питань не втрачають здатності почути конкретну людину з її конкретними проблемами. Голова ради відмітив, що переважна більшість державних службовців Старокостянтинівщини демонструють високий професіоналізм, компетентність, відданість справі, що значною мірою сприяє розв’язанню складних соціально-економічних проблем, поліпшенню якості життя мешканців нашого краю.


Також голова районної ради Олександр Коханюк  подякував державним службовцям за гарну службу, а кращих працівників відзначив Грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.


  • 23 червня 2014 року | Переглядів: 950
Сьогодні, 23 червня, в рамках розгляду депутатського запиту депутата районної ради Олени Фурсової члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти виїхали в центральну районну лікарню, щоб ознайомитись зі станом справ по забезпеченню закладів охорони здоров'я та хворих на цукровий діабет лікарськими засобами.

В ході візиту депутати зустрілися з головним лікарем центральної районної лікарні Володимиром Стіхарєвим, головним лікарем ПМСД Анатолієм Швецем, завідувачем консультативно-діагностичною поліклінікою Ольгою Калиною, заступником головного лікаря ПМСД Оксаною Возною та районним ендокринологом Уляною Ниник.

Районний ендокринолог ознайомила депутатів зі станом справ в районі та місті із захворюваністю на цукровий діабет та забезпеченістю хворих медикаментами. Повідомила присутніх, що на даний час інсуліном забезпечені сто відсотків хворих. Відмітила, що районна цільова програма  "Цукровий діабет" завершилася у 2013 році і, на жаль, не була виконана повністю через недостатнє фінансування. На даний час готується до затвердження обласна програма "Цукровий діабет", після чого буде розроблена аналогічна районна програма. Під час виїздного засідання комісії  депутати мали змогу поспілкуватися з пацієнтами ендокринолога та вислухати їхні проблеми.

Також члени постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти відвідали рентгенологічне  відділення ЦРЛ, де головний лікар лікарні детально висвітлив проблемні питання, що виникають під час роботи лікарів-рентгенологів та ознайомив присутніх із рентгенологічним обладнанням. Депутати особисто переконалися у тому, що наявна матеріально-технічна база відділення є застарілою і потребує якнайшвидшої заміни, а кабінети прийому хворих необхідно капітально відремонтувати.

Надалі депутати районної ради вирішили опрацювати отриману інформацію та прийняте відповідне рішення.


  • 22 червня 2014 року | Переглядів: 992
День 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. Велика Вітчизняна війна стала найжахливішою в історії нашого народу, яка забрала життя кожного 5 співвітчизника. Ця дата для багатьох мільйонів людей стала символом болю, суму, страху, історичним днем глибокої жалоби.

У зв’язку із трагічною для мільйонів українців датою, голова районної ради Олександр Коханюк, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк,  міський голова Микола Мельничук вшанували пам’ять жертв війни в Україні, поклавши вінки та квіти до Меморіалу Слави  у м.Старокостянтинів.


Схилили голови в скорботній подяці перед тими, хто став жертвою тієї жахливої війни та до кінця виконав свій священний обов’язок, представники міськрайонної організації ветеранів України, ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни, їхні діти та онуки, керівники підприємств, установ та організацій району і міста, представники громадськості.

У День скорботи учасники заходу вшанували пам’ять жертв війни в Україні хвилиною мовчання.

  • 18 червня 2014 року | Переглядів: 1 383
18 червня позначене на професій­ному календарі України, бо цього дня відзначають професійне свято дільни­чні інспектори міліції. Це свято пра­во­охоронці нази­вають осо­бли­вим, адже дільничні – універса­льні міліціонери, вони не лише пра­воохоро­нці, а водно­час педа­гоги і психологи. Їх ро­бота і спра­вді спе­цифічна. Дільничні інспек­тори працю­ють з раннього ранку до пі­знього ве­чора, а то й вночі, щодня ті­сно спів­працю­ють із на­селенням,  а тому до­бре знають всі біди й про­блеми гро­мадськості.


Сьогодні у залі засідань Старокостянтинівського райвідділу міліції відбу­лися урочистості з на­годи професій­ного свята дільничних інспе­к­торів мі­ліції. Привітати міліціонерів з цим святом завітали голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський та заступник міського голови Сергій Черновський.

Сергій Гречковський у своєму вітальному слові відзначив: дана слу­жба вимагає високих професійних якостей правоохоронця, адже саме дільничні першими знайомляться із бідами гро­мадськості та тісно співпра­цюють з лю­дьми. "Хоч і складно не­сти службову ношу, яку взяли на себе дільничні ін­спектори міліції, проте слід завжди пам’ятати, що ви добровільно обрали таку нелегку місію у своєму житті, а тому повинні нести її гідно, незважаючи на склад­ність своєї діяльності", – від­значив Сергій Іванович. Він побажав дільнич­ним інспекто­рам Старокостянтинівського району до­стойно виконувати свої професійні обов’язки, цінувати свою роботу та успіхів у повсякденній праці і особистих планах.


Керуючий справами та голова райдержадміністрації за сумлінне вико­нання професійних обов’язків та з на­годи професійного свята нагородили кращих правоохоронців Почесними грамотами та цінними подарунками.  • 17 червня 2014 року | Переглядів: 1 303
Літні канікули – це мрія усіх без винятку дітей. Час відпочити, загартуватися, набратися сили. Уже декілька років поспіль на Старокостянтинівщині діє позашкільний заклад оздоровлення та відпочинку "Калинівка".

16 червня відбулось урочисте відкриття першої табірної зміни.  На першу зміну до табору заїхало 106 діток. Із них 26 дітей з Полонського району, 21 дитина із міста Старокостянтинів, решта діток – учні загальноосвітніх закладів Старокостянтинівського району.

Цьогоріч на функціонування табору в період оздоровчої кампанії виділено понад 500 тисяч бюджетних коштів. Активну участь у підготовці закладу до роботи надали спонсори. Проведено ремонт системи водогону, облаштовано для діток літні майданчики для ігор, проведено поточні ремонти приміщень.

Протягом літа в дитячому таборі планується провести три зміни, в ході яких буде оздоровлено 130 дітей пільгових категорій.
На урочисте відкриття позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" завітали голова обласної державної адміністрації Леонід Прус, голова районної ради Олександр Коханюк, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, міський голова Микола Мельничук.

У вітальному слові поважні гості бажали діткам цікавого та змістовного відпочинку у Калинівці та гарного здоров'я.  Голова обласної державної адміністрації Леонід Прус подарував дітям тенісний стіл. Керівники району та  гості вручили діткам спортивні набори для цікавого та змістовного проведення часу.

У дружньому колі діти подякували всім, хто приймав активну участь в відкритті табору, подарувавши їм веселі пісні і танці.
  • 13 червня 2014 року | Переглядів: 1 130
15 червня відзначається День медичного працівника. З цієї нагоди в актовому залі Старокостянтинівської центральної  районної лікарні відбулися урочистості, на які завітали представники районної та міської влади.

Відданість медпрацівників Старокостянтинівського району «гіпократівському ремеслу» відзначив голова районної ради Олександр Коханюк, зазначивши, що допомога хворому для наших лікарів, медсестер, фельдшерів, акушерок і лаборантів – не тільки професійний обов’язок, а й справа всього їхнього життя.


"Усі ті проблеми, з якими зіштовхується медична галузь, впливають на Вашу роботу, шановні медики
, - звернувся до присутніх голова ради. – Це стосується, у першу чергу фінансування, оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я. Та ми не можемо не помічати певні позитивні зрушення у цьому плані відбулися останніми роками в нашому районі. Запевняю: сьогодні виконавча і законодавча гілки влади краю робитимуть все можливе, щоб підняти систему охорони здоров’я на належний рівень."
 

Олександр Володимирович
побажав працівникам галузі охорони здоров'я успіхів, наснаги, достатку та міцного здоров'я та спільно із головою районної державної адміністрації Михайлом Яснюком нагородили кращих медичних працівників краю Почесними грамотами та цінними подарунками.


  • 10 червня 2014 року | Переглядів: 1 090
10 червня голова районної ради Олександр Коханюк спільно із головою районної державної адміністрації Михайлом Яснюком здійснили робочу поїздку до Сковородківської сільської ради.
 
В ході поїздки керівники району провели виїзний прийом громадян. Основними питаннями, які турбують мешканців громади є: забезпечення безперебійного постачання електроенергії, завершення робіт по проведеннюю водогону, ремонт доріг.
 

Також голова ради та голова  адміністрації ознайомилися із роботою об'єктів соціально- культурного призначення: відвідали сільський будинок культури, бібліотеку, ФАП, дитячий дошкільний заклад, поспілкувалися із вчителями в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. В цілому установи працюють в штатному режимі. У школі розпочато поточні ремонти класних кімнат. У підготовці школи до нового навчального року активно допомагають батьки. Директору школи було наголошено на тому, що під час літніх канікул необхідно прикласти максимум зусиль для проведення поточного ремонту, а також постійно слідкувати за порядком на прилеглій території.Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Червень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено