Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2204
  • 29 серпня 2014 року | Переглядів: 1 096
Напередодні Дня Знань, перед початком нового навчального року, вже традицією стало проведення щорічної конференції педагогічних працівників району. Така конференція відбулася 29 серпня в Будинку Рад.
 
Голова районної ради Олександр Коханюк взяв участь у засіданні колегії управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. У ході засідання було розглянуто питання «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2013-2014 навчальному році та завдання на 2014-2015 навчальний рік».
 
Олександр Коханюк виступаючи з вітальним словом до освітян району відмітив: «Тільки педагог, його компетентність, творчість, ініціатива, здатні забезпечити виконання тих завдань, які сьогодні стоять перед освітянською галуззю. Підтвердженням цьому є те, що навіть у нелегких умовах сьогодення, професіоналізм педагогів утримує на досить високому щаблі систему освіти Старокостянтинівщини.  Нам дістався не найлегший час, і в політичному, і в духовному і в економічному плані і педагоги відчувають це, мабуть, найбільше.
 
Проте, слід відзначити й позитивні зміни, які відбуваються в освітянській галузі району. Рішенням двадцять шостої сесії районної ради від 15  серпня  2014 року було відновлено роботу Верхняцької загальноосвітньої школи І ступеня, яка уже цього навчального року  привітно зустріне своїх маленьких школярів. Також планує зустріти своїх учнів Грибенинська загальноосвітня школа І ступеня».
 
Голова районної ради побажав педагогічним працівникам високих результатів у новому навчальному році, невичерпної енергії, оптимізму, сили у виконанні почесної місії виховання обдарованої особистості.
  • 29 серпня 2014 року | Переглядів: 1 137
29 серпня в Будинку Рад за ініціативи районної ради відбулася нарада під головуванням голови постійної комісії з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва Василя Василика  за участю депутатів районної ради,  заступника голови районної державної адміністрації Олега Борикіна, начальника Старокостянтинівської автостанції Василя Возного, заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Дмитра Поліщука, представника приватних перевізників Ігоря Кондратюка та головного спеціаліста сектору інфраструктури, туризму  та регіонального розвитку Старокостянтинівської РДА Ігоря Будніка.
 
Головним питанням порядку денного був розгляд рекомендацій адміністративної колегії  Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного Комітету України від 14.08.2014 року №08/186-рк/к про припинення дій, які містять ознаки порушення Закону України «Про захист економічної конкуренції».
 

Текст рекомендацій адміністративної колегії для присутніх зачитав заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін, в якому було акцентовано увагу на невидачу пасажирам квитків на проїзд. Ст.39 Закону України «Про автомобільний транспорт» визначено документи, на підставі яких виконуються пасажирські перевезення. Документом для регулярних пасажирських перевезень для пасажира є квиток на проїзд в автобусі та на перевезення багажу, для пільгового проїзду – посвідчення особи встановленого зразка.
 
Статтею 40 цього Закону передбачено, що водій автобуса при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом має право:
- не допускати до поїздки пасажира, який не має квитка;
- під час посадки в автобус пасажирів на приміському, міжміському або міжнародному маршруті перевіряти наявність квитків на проїзд та перевезення багажу;
- не видавати багаж, якщо пасажир не пред’явив квитка.
Статтею 41 Закону України «Про автомобільний транспорт» визначено, що пасажир зобов’язаний мати при собі квиток на проїзд, на перевезення багажу, а за наявності права пільгового проїзду – відповідне посвідчення.
 
Адміністративною колегією було рекомендовано Старокостянтинівській районній раді в межах власних повноважень вжити заходи щодо посилення контролю, спрямованого на захист прав споживачів під час їх транспортного обслуговування, зокрема щодо забезпечення проведення видачі квитків усім пасажирам суб’єктами господарювання – перевізниками на відповідній території. У відповідь перевізники зауважили на інші акценти стосовно захисту економічної конкуренції. З цієї причини нараду було вирішено продовжити із залученням представників Антимонопольного Комітету України, ДАЇ, Податкової інспекції, РВ УМВС.
  • 28 серпня 2014 року | Переглядів: 967
Сьогодні, 28 серпня,  голова районної ради Олександр Коханюк взяв участь у роботі розширеного засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Михайла Яснюка.

Згідно порядку денного  були розглянуті наступні питання:
1. Про стан підготовки матеріально-технічної бази закладів освіти району до нового навчального року.
2. Про стан пожежної безпеки в установах і закладах соціально-культурного призначення району та функціонування підрозділів місцевих пожежних команд.
3. Про здійснення виконавчим комітетом Радковецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
4. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у ІІ кварталі 2014 року.
  • 27 серпня 2014 року | Переглядів: 1 061
22.08.2014 року відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду. Відповідно до рішення даної комісїї були передані в оренду наступні об’єкти:
- нежитлове приміщення за адресою вул. Миру, 7; загальна площа 29,0 кв.м;
- нежитлове приміщення за адресою вул. К.Острозького, 14,загальна площа 14,76 кв.м;
- нежитлове приміщення за адресою вул. К.Острозького, 22, загальна площа 17,90 кв.м;
- нежитлове приміщення за адресою вул. Миру, 1/155, загальна площа 5,78 кв.м;
- нежитлове приміщення за адресою вул. К.Острозького, 1, загальна площа 36,10 кв.м.
Максимальна місячна орендна плата за 1 кв.м становить 86,00 грн.
В зв’язку з відсутністю заяв на право оренди нежитловогоприміщення за адресою вул. К.Острозького, 1 загальною площею20,48 кв.мстрок подачі конкурсних пропозицій було продовжено до 22.09.2014 року.
  • 24 серпня 2014 року | Переглядів: 991
Дозвольте мені від імені депутатського корпусу районної ради,  від себе особисто щиросердечно  привітати  вас  з Днем Незалежності України!

Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам, якого ми славного роду нащадки. Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане. Головне – бути єдиними. Розділені ми не можемо нічого. Разом ми можемо все.

Сьогодні наша країна йде шляхом боротьби за вільний національний розвиток і європейську інтеграцію, утвердження демократичного суспільства, духовного і культурного оновлення, забезпечення мирного і гідного життя нинішньому й прийдешньому поколінням.

Від усього серця бажаю вам святкового настрою, миру, злагоди та душевної величі, чистоти в помислах, благородства у вчинках, порозуміння, поміркованості, щирих та надійних друзів і однодумців. Переконаний, з цими складовими шлях до добробуту та процвітання буде значно коротшим та легшим.

Нехай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров'я, любов та непохитну віру в кращу долю нашого народу!

Зі святом вас, шановні друзі!

Слава Україні!


Голова районної ради      О.Коханюк

  • 22 серпня 2014 року | Переглядів: 1 098
Сьогодні в Старокостянтинівському районі відбулись урочисті заходи з нагоди 23-ї річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України.


За участю громадськості району та представників територіальних громад відбулася урочиста церемонія офіційного підняття Державного Прапора України. Право підняти синьо-жовтий стяг було надано голові районної ради Олександру Коханюку та голові районної державної адміністрації Михайлу Яснюку.
 
Відповідно до рішення двадцять шостої сесії Старокостянтинівської районної ради цього року звання Почесний громадянин Старокостянтинівського району посмертно було присвоєно Бондарчуку Сергію Михайловичу, Саліпі Сергію Дмитровичу, Рокіцькому Сергію Дмитровичу та Бойчуну Юрію Олександровичу, які загинули при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України.
 
Олександр Коханюк та Михайло Яснюк вручили родинам загиблих посвідчення та пам’ятний знак "Почесний громадянин Старокостянтинівського району". Після чого присутні вшанували  хвилиною мовчання пам’ять всіх героїв, які загинули при захисті  суверенітету України.
 

До учасників урочистого зібрання звернулась  Тетяна Володимирівна Бондарчук, дружина героя Небесної Сотні, Сергія Михайловича Бондарчука, яка у своєму виступі від імені батьків та родичів загиблих подякувала всім за вшанування  пам’яті героїв, а також закликала цінувати мир та любити рідну Україну.

Виконуючи приємну місію, керівництво району  вручили Грамоти та Подяки Хмельницької обласної ради та обласної державної адміністрації   кращим представникам району.
 
 Після цього було урочисто відкрито районну Дошку Пошани. На яку за сумлінну, добросовісну та високоефективну працю, активну участь в процесах розбудови української державності, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району занесено 20 передовиків галузей народного господарства району і три трудові колективи. Усім громадянам, занесеним на районну дошку пошани, вручено дипломи та цінні подарунки.
 
Голова районної ради сказав, що відзначені на Дошці Пошани – це лише невелика частина з усіх жителів району, що варті почесної відзнаки, як кращі з кращих, які своїм життям і працею показують приклад для наслідування, а також від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто привітав всіх з цим великим загальнонаціональним святом, побажав кожній родині здоров’я, миру, впевненості в завтрашньому дні та нових успіхів на благо України та нашого району.

  • 18 серпня 2014 року | Переглядів: 1 094
Другий рік поспіль старокостянтинівська письменниця Оксана Радушинська отримує відзнаки міжнародного літературного конкурсу на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія», що проходить в межах міжнародної книжкової виставки-ярмарки «Зелена хвиля» в Одесі.

Цьогоріч авторка подала на розгляд журі рукопис книги, котра стала продовженням уже відомих пригод Славка Хоробрика – «Новий щоденник Славка Хоробрика». Варто зазначити, що за півтора роки, відколи побачив світ перший «Щоденник…», книга прийшлася до вподоби і юним читачам, і їхнім батькам та вчителям. На сторінках книги просто, без нудних повчань демонструються моделі правильної поведінки дітей у нестандартних ситуаціях, часом навіть небезпечних для здоров’я та життя. Отож, потреба в продовжені пригод Славка Хоробрика виникла майже одразу після виходу книги. «Можна впевнено говорити, що Славко Хоробрик «ожив», коли школярики перестали сприймати його лише іграшкою чи мальованим книжковим персонажем, – розповідає Оксана Радушинська. –  Він став для них другом! Справжнім! Славка Хоробрика «запросили» провести телепередачу про талановитих діток області. За мотивами однієї з історій зняли справжній художній фільм! Школярі пишуть йому листи. Кожна зустріч із дітками – чи то в бібліотеці, чи у школі, чи в дитсадку, чи у величезній залі – перетворилася на справжнісіньке багатолюдне свято. А книгу «Щоденник Славка Хоробрика» можна почитати у будь-якій бібліотеці України. І її не просто  читають – її, як стверджують бібліотекарі, забирають з рук! Сподіваюся, що з такою ж цікавістю сприйматимуть і наступну книгу про Хоробрика.»


З метою привернення уваги до важливих аспектів безпеки підростаючого покоління, незабаром стартує соціально-просвітницькийпроектдля діток «Навчимо дітей безпеки!» спільно з обласним УМВС, головним персонажем котрої буде Славко Хоробрик.

А наразі щиро вітаємо Оксану Радушинську з черговою літературною перемогою!
 

Сергій Грищук

  • 15 серпня 2014 року | Переглядів: 1 724
15 серпня відбулося пленарне засідання чергової двадцять шостої сесії районної ради шостого скликання, яку провів голова районної ради Олександр Коханюк.  В роботі пленарного засідання взяли участь 35 депутатів.
 
Перед початком затвердження порядку денного пленарного засідання голова районної ради Олександр Коханюк  поінформував присутніх про кадрові зміни, що відбулися у міжсесійний період у районі. А саме: начальником управління освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації призначено Миколу Гниліцького,  оперуповноваженим Шепетівського міського відділу управління СБУ у Хмельницькій області куратором Старокостянтинівського району Романа Вітрового. 
 
Питання “Про внесення змін до Положення про відзнаки Старокостянтинівської районної ради” та “Про внесення змін до Положення про порядок та умови надання районною радою разової грошової допомоги”  викликало жваве обговорення серед депутатів.  Але після тривалих дискусій депутати врахували пропозиції та  прийняли рішення.
Враховуючи зміни, за які було проголосовано, в цьому році звання Почесний громадянин Старокостянтинівського району посмертно було присвоєно Бондарчуку Сергію Михайловичу, Саліпі Сергію Дмитровичу, Рокіцькому Сергію Дмитровичу та Бойчуну Юрію Олександровичу, які загинули при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України.
 
Бондарчук Сергій Михайлович народився 9 вересня 1961 року в  селі Губин. Навчався в Ладигівській середній школі. Після закінчення в 1983 році фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського педагогічного інституту працював в Поповецькій восьмирічній школі вчителем фізики і математики.
З 1997 року викладав фізику у Старокостянтинівській гімназії. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії, переможець міського та обласних етапів конкурсу “Вчитель року-2013”. Член “Просвіти”.
У 2005-2009 роках очолював міську організацію Конгресу Українських Націоналістів. З 19 червня 2009 року – голова Старокостянтинівської міської організації ВО “Свобода”. Помічник-консультант народного депутата України Ігоря Сабія.
Громадсько-політичний діяч. Загинув 20 лютого 2014 року в місті Києві під час Революції Гідності.

 
Саліпа Сергій Дмитрович народився в 1986 році в м.Старокостянтинів. Після закінчення 9 класу вступив до Кам’янець-Подільського інженерного ліцею Збройних Сил України. За направленням поїхав до міста Охтирка Сумської області. Був миротворцем у країнах Африки.
В зоні АТО був командиром роти інженерного забезпечення руху інженерно-дорожнього батальйону. Інженер-сапер, капітан Сергій Саліпа загинув 14 липня поблизу с.Дмитрівка  Донецької області, підірвавшись на міні, рятуючи пораненого однополчанина.
 
Рокіцький Сергій Дмитрович народився 8 вересня 1980 року в с.Великі Мацевичі.
Після закінчення Великомацевицької школи у 1998 році вступив до Вінницького медичного коледжу за спеціальністю – помічник лікаря. В 2002 році направлений на роботу в Чернівецьку область. Згодом служив у військових частинах Львівської, Рівненської та Тернопільської областей. В грудні 2013 року переведений в місто Яворів Львівської області. З березня 2014 року направлений в зону АТО.
Загинув 24 липня 2014 року  у м.Лисичанськ Луганської області, мав звання – капітан медичної служби.

 
Бойчун Юрій Олександрович, 1983 року народження, молодший лейтенант, проживав у Київській області, с.Малютянка. Призваний по мобілізації Києво-Святошинським районним військовим комісаріатом міста Києва. Загинув 15 липня 2014 року внаслідок артилерійського обстрілу з систем залпового вогню «Град» поблизу м.Амвросіївка Донецької області. 22 липня Юрія Бойчуна поховали в селі Писарівка Старокостянтинівського району звідки родом його батьки.
 
Майже одноголосно депутатське зібрання підтримало дві районні  програми: програму запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2014-2018 роки та цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки.
 
Рішенням ради внесено зміни  до програми поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Старокостянтинівському районі на 201202016 роки. 
Депутатами районної ради було знято з контролю програму забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих  на СНІД на 2010-2013 роки та  Комплексну програму соціального захисту громадян Старокостянтинівського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2011-2013 роки.
 
 Районними обранцями було взято до відома інформацію про хід виконання програми розвитку земельних відносин у Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки й Комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського РВ УМВС України в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2011-2015 роки.
 
Приділили депутати увагу й питанню щодо виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2014року та затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2014 року.
 

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції депутатів Василя Войтко щодо виділення коштів на ремонт дороги, яка з’єднує села Великі Мацевичі й Раштівку та Надії Адамчук щодо  ремонту дороги на село Киселі через село Сахнівці та вирішення питання медичного обстеження та встановлення інвалідності.
 
Рішенням районної ради відновлено функціонування Верхняцької загальноосвітньої школи І ступеня.
 
В цілому двадцять шостою сесією районної ради шостого скликання розглянуто 20 питань, з яких прийнято відповідні рішення.
 
У пленарному засіданні двадцять шостої сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк,  заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.
  • 13 серпня 2014 року | Переглядів: 939
13 серпня під головуванням голови Олександра Коханюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної  ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій  узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного двадцять шостої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій. А також внесли пропозицію про внесення змін до Положення про порядок та умови надання районною радою разової грошової допомоги, в зв’язку з надходженням заяв від біженців  з зони проведення АТО.

Розглянули  заяви жителів району, що  стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв’язку з скрутним становищем, які депутатами були вирішені позитивно.
  • 13 серпня 2014 року | Переглядів: 1 076
Сьогодні, 13 серпня, відбулося засідання постійної комісії районної  ради з питань планування, бюджету та фінансів, під керівництвом голови комісії Анатолія Пасічника. У засіданні бюджетної комісії  взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.
 
Голова ради вніс пропозицію про включення до порядку денного питання про розгляд листа управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації щодо відновлення функціонування Верхняцької ЗОШ І ступеня. Після жвавого обговорення депутати одноголосно проголосували за включення даного питання до порядку денного.
 
Депутатом Сергієм Фесуном була внесена пропозиція, яку підтримали всі присутні, щодо внесення на сесії районної ради змін до Положення про відзнаки Старокостянтинівської районної ради та присвоєння посмертно звання Почесного громадянина Старокостянтинівського району крім Сергія Бондарчука також Сергію Рокітському,  Сергію Саліпі та Юрію Бойчуну , які загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході країни.
 

Значну увагу члени профільної комісії приділили звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2014 року.

Відповідно до порядку денного депутати заслухали звіти про виконання районних програм.

Обранці уважно розглянули кожне питання, яких у порядку денному чергової сесії налічується понад десяток.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Серпень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено