Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 481
 • 29 вересня 2014 року | Переглядів: 1 143
Наступного ранку після концерту, півсотні військовослужбовців частини вирушили в зону проведення АТО,  – розповідає ініціаторка проведення низки благодійних акцій для армійців, письменниця і журналістка Оксана Радушинська.

Наша «Подільська музична сотня» побувала з благодійним концертом у хмельницькій в/ч 3013 «Авіаційний склад ракетного озброєння і боєприпасів». Із початком активної фази АТО частина на 90% забезпечувала можливість для польотів військовим авіаторам, а до зони безпосередніх бойових дійспрямовувалиспецтехнікуі особовий склад. Про це розповів командир в/ч підполковник Микола Сандул. Артисти ж у свою чергу подарували військовим  позитивні емоції, втілені у пісні, музику, щире слово. Трохи поспівалиразом з вояками, трохи посумували, згодом навіть трохи потанцювалиі врешті просто поспілкувалися.


З особливою душевністю, особливим серцем співали для вояків дружини військовослужбовців: Марина Українець, чоловік котрої вже понад два місяці перебуває у зоні АТО; дружина командира військової ескадрильї Ірина Качан та дружина офіцера ЗСУ Катерина Аргунова (обидві – солістки гурту «2+3», керівник полковник Є.Блискун).


Викладач хмельницького музичного училища ім. В.Заремби Артем Ромасюков вже не вперше бере участь у схожих заходах, а цього разу долучив до концерту ще й свою студентку-випускницю Олену Кузьмову. Майстерною грою на скрипці композиції гурту «Океан Ельзи» і пісні «Смуглянка» порадував Антон Вараниця. А незмінний учасник  благодійно-мистецьких акцій, відомий співак та громадський активіст Віктор Шайда, попри захриплий голос, подарував виконання пісень, котрі на сто відсотків знайшли відгук в серцях слухачів, адже йшлося в них про те, що наразі об’єднує нас у велелюдне коло однодумців: про одвічну ратну біду українців, про віру в нашу перемогу і врешті про нас, справжніх!


Концерт відбувся за організаційного сприяння обласного управління культури національностей та релігій, активної громадянської позиції заступниці голови ОДА – керівника апарату Лесі Стебло.  По завершенню концерту усім учасникам заходу провели екскурсію територією військової частини і запросили приїздити знову.
 

Оксана Радушинська
Фото Петра Радушинського

 • 26 вересня 2014 року | Переглядів: 921
Голова районної ради Олександр Коханюк взяв участь у розширеному засідані колегії районної державної адміністрації.

У ході роботи колегіїрозглянуто наступні питання:
1. Про стан виконання заходів з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи  в осінньо-зимових умовах 2014/2015 року.
2. Про підсумки організації та проведення відпочинку і оздоровлення дітей та підлітків у районі влітку 2014 року.
3. Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2014 року.
 • 25 вересня 2014 року | Переглядів: 1 058
Сьогодні в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням голови комісії Сергія Гречковського.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1.    Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №73-74 від 13 вересня 2014 року про проведення конкурсу на право оренди  об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, а саме:
1.1. Нежитлове приміщення за адресою вул. К.Острозького, 14; загальна площа 30,0 кв.м.
1.2. Нежитлове приміщення за адресою вул. К.Острозького, 28; загальна площа 183,9 кв.м.
1.3. Нежитлове приміщення за адресою вул. Чкалова, 13; загальна площа 235,3 кв.м.
1.4. Нежитлове приміщення за адресою вул. Чкалова, 11; загальна площа 89,0 кв.м.
1.5. Нежитлове приміщення за адресою вул. К.Острозького, 1 (підвальне приміщення); загальна площа 94,9 кв.м.
1.6. Нежитлове приміщення за адресою вул. К.Острозького, 66 (підвальне приміщення); загальна площа 250,8 кв.м.
1.7. Нежитлове приміщення за адресою вул. К.Острозького, 1; загальна площа 20,48 кв.м.
2.    Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №75-76 від 20 вересня 2014 року про проведення конкурсу на право оренди  об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, а саме:
2.1. Нежитлове приміщення за адресою вул. Лермонтова, 18/5; загальна площа 20,0 кв.м.
2.2. Нежитлове приміщення за адресою вул. Пушкіна, 47, загальна площа 14,5 кв.м.
2.3. Нежитлове приміщення за адресою вул. Миру, 7, загальна площа 17,32 кв.м.
2.4. Нежитлове приміщення за адресою вул. Миру, 7, загальна площа 17,32 кв.м.


До конкурсної комісії надійшло 3 заяви від громадян, бажаючих орендувати приміщення, та по кожній з них було прийняте відповідне рішення.

Також комісією було прийняте рішення, в зв'язку із відсутністю заяв на інші приміщення, продовжити термін подачі заяв та вказаних в оголошенні документів до 13 жовтня 2014 року. Конкурс провести 16 жовтня 2014 року о 10 год. в приміщенні Будинку рад.
 • 23 вересня 2014 року | Переглядів: 1 320
Сьогодні мешканець села Морозівка Іван Якович Мартинюк відсвяткував столітній ювілей.
 
Ювіляра зі знаменною подією приїхали привітати голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, сільський голова Іван Катренюк. Приїхали звісно, не з пустими руками, а з квітами і подарунками. Керівники з району також зачитали і вручили вітальну адресу від обласної влади, висловили Івану Яковичу щиру вдячність за сумлінну працю, виховання дітей і онуків, побажали йому здоров’я, щастя, добра та усього найкращого у житті.

Іван Якович народився і виріс у селі Морозівка. Був свідком голодомору, учасник бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни. Нагороджений Орденом Великої Вітчизняної війни І ступеня, медаллю "За відвагу". Працював у місцевому колгоспі на різних роботах.
У ювіляра велика дружна родина – 6 дітей, 11 внуків, 18 правнуків і 1 праправнук. Сьогодні оточений любов’ю і турботою дідусь щиро радів святу і від душі бажав усім дожити до його років.


 • 22 вересня 2014 року | Переглядів: 1 121
Професійне свято - День працівника лісу встановлене указом Президента на підтримку ініціативи працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості України. З того часу це свято відзначається щорічно у третю неділю вересня. Це стало традицією і для лісівників Старокостянтинівщини, восени відзначати своє професійне свято.

Зі  святом працівників ДП "Старокостянтинівський лісгосп"привітали голова Хмельницької обласної державної адміністрації Леонід Прус, начальник Хмельницького обласного лісового і мисливського господарства Віталій Лісовий, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, заступники голови райдержадміністрації Олег Борикін та Олег Омелянюк.


У своєму вітальному слові керуючий справами районної ради зазначив, що день працівників лісу – це свято тих, хто дбає про відтворення лісових багатств, земельних та водних ресурсів і забезпечує всіх нас деревиною та продукцією її переробки.

 "Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісників, а й громадськості, кожного жителя нашого рідного краю," – сказав Сергій Іванович.

Також Сергій Гречковський відзначив, що колектив ДП "Старокостянтинівський лісгосп"  своєю працею робить гідний внесок у збереження лісових насаджень Старокостянтинівщини та висловив впевненість, що і надалі працівники лісового господарства будуть працювати творчо і професійно, примножуючи лісові багатства району.

Кращих лісників району  було відзначено грамотами обласної державної адміністрації та грамотами районної ради і райдержадміністрації.

 
 • 18 вересня 2014 року | Переглядів: 1 021
Старокостянтинівською районною радою  підготовлений проект рішення "Про затвердження положення про зарахування коштів, які внесені орендарями комунального майна на проведення поліпшень об'єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, в рахунок орендної плати", з редакцією якого можна буде ознайомитись в районній газеті "Життя Старокостянтинівщини" та  на сайті Старокостянтинівської районної ради  www.strkrada.km.uа

Представлений регуляторний акт передбачає встановити процедуру надання орендарю згоди орендодавця на здійснення поліпшень орендованого комунального майна та зарахування коштів, які внесені орендарями комунального майна на проведення поліпшень об'єктів комунальної власності в рахунок орендної плати.

Зауваження та пропозиції приймаються розробником проекту регуляторного акту – Старокостянтинівською районною радою– протягом місяця з дня оприлюднення на офіційному сайті районноїради: www.strkrada.km.uа:
 • на поштову адресу: 31100, Хмельницької області, м. Старокостянтинів,
вул. К. Острозького, 70;
 • на електрону адресу: strkrada@ukrpost.ua
     Старокостянтинівська районна рада  тел. 32135, 32237.
 • 17 вересня 2014 року | Переглядів: 1 178

17 вересня в Україні традиційно відзначається професійне свято – День Рятівника. Це свято є державним визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

 

Привітати працівників Старокостянтинівської державної пожежно-рятувальної частини завітали голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк,  керуючий справами районної ради Сергій Гречковський та заступник голови райдержадміністрації Олег Омелянюк.

 

У вітальному виступі Сергій Іванович наголосив: “Утверджуючи добро і милосердя, ви –справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі Вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність. Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Нехай вдосконалюється ваша професійна майстерність, але причин для її застосування буде якомога менше”.

 

За високий професіоналізм,  добросовісне виконання службових обов’язків  кращі працівники служби були нагороджені Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації й цінними подарунками.

 • 16 вересня 2014 року | Переглядів: 1 140

16 вересня на базі Старокостянтинівської центральної районної лікарні відбулась презентація  нового пересувного кабінету променевої діагностики. У ній взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк,  керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти Сергій Кучерук та завідувач відділу комунальної власності районної ради Олена Фурсова.

 

Науково-виробниче об’єднання «Телеоптик» презентувало сучасну технологію променевої діагностики для:

- оперативного виконання рентгенографічних обстежень пацієнтів, як планових так і профілактичних при будь-яких погодних умовах;

- проведення комплексних рентген-ультразвукових досліджень;

- надання послуг у віддалених населених пунктах, закладах охорони здоров’я, підприємствах, у місцях надзвичайних ситуацій і т.д.;

- оперативного  підключення в закладах охорони здоров’я на заміну рентгенівського або ультразвукового обладнання у разі виходу з ладу.

 

На великий подив присутніх розробку презентував сам автор Вольхін Роман Генадійович, який переконливо продемонстрував всі переваги даного діагностичного кабінету.  Пересувний кабінет виконаний на базі шасі ЧАЗ А079.33 (53) Еталон, для роботи в міській та сільській місцевості з можливістю підключення до однофазної мережі 220 В, або від електричного генератора потужністю від 5 кВт. Кабінет виготовлений на основі сучасних технологій з дотриманням вимог по облаштуванню кабінетів променевої діагностики і обладнаний сучасним рентгенівським та ультразвуковим обладнанням передових українських та іноземних виробників.

 

 По завершенню презентації усі бажаючі мали можливість безкоштовно скористатись послугами пересувного кабінету променевої діагностики.

 • 16 вересня 2014 року | Переглядів: 1 140
Старокостянтинівські виконавці беруть активну участь в благодійних мистецьких заходах, що проходять у Хмельницькому. Кожна з таких акцій покликана допомогти нашим військовим, що воюють на Сході країни.
 
Зокрема наприкінці минулого тижня наші земляки стали складовою двох таких заходів за один день. Уранці, за ініціативи почесної мешканки Старокостянтинова, кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ст. Оксани Радушинської, самоорганізована команда співаків-музикантів «Подільська музична сотня» вже вдруге за півтора місяці завітала до Хмельницького госпіталю до українських вояків, котрі одужують після поранень, отриманих в зоні АТО.
 
У день візиту на лікуванні в військово-медичній установі перебувало понад шість десятків «атошників». Близько половини з них вийшли передобідньої пори до паркової зони на території госпіталю, аби послухати пісень і просто поспілкуватися з артистами. Оксана Радушинська традиційно вела концертну програму – без сценаріїв чи якихось «домашніх заготовок» – просто від душі. Для вояків співав, а ще дякував за їхній подвиг і бажав здоров’я, незмінний учасник благодійних акцій для вояків лауреат «Слов’янського базару», громадський активіст Віктор Шайда. Вже вдруге поспіль приїхала до госпіталю юна дунаївчанка, стипендіатка ОДА Богдана Ясінська. Проникливі мелодії на саксофоні виконав хмельничанин Олег Мельник.
 
Долучилися до заходу працівники 42 Гарнізонного Будинку офіцерів Катерина Аргунова та Юрій Вилавський – обоє учасники гурту «2+3» (керівник полковник Євген Блискун). А директор цієї військово-культурної установи Сергій Чеплаков уже не вперше відгукується на пропозицію благодійної співпраці, надаючи для таких цілей звукопідсилюючу апаратуру і особисто сідаючи за пульт.

Із транспортуванням цієї самої апаратури та перевезенням старокостянтинівських артистів посприяла міська влада і особисто начальник управління соціального захисту населення міськвиконкому Наталія Шабельник. Вони ж підготували чимало смачних гостинців для вояків, а діти намалювали їм свої художні послання, в яких висловили побажання перемоги і здоров’я.
 
А вже надвечір того ж дня представники Старокостянтинівщини: Оксана Радушинська, Катерина Аргунова та Сергій Чеплаков стали учасниками благодійної акції, організованої Віктором Шайдою у співпраці з Фондом «Центр Добриня» та волонтерським рухом «Хмельницький Армія SOS». На центральній пішохідній вулиці обласного центру відбулася безстрокова акція, під час якої артисти співали та грали просто неба на Проскурівській, збираючи в такий спосіб гроші для придбання кевларових шоломів нашим воякам в зоні АТО. До слова, технічну підтримку акції забезпечив 42 ГБО. Як і годиться військовим, коли йдеться про їхніх побратимів та ще й культурний захід, спрямований врятувати життя воякам на Сході держави, старокостянтинівські «ГБОшники» підставили плече допомоги!
 
Одні перехожі слухали  виступи, зупиняючись на кілька хвилин, чи кілька десятків хвилин, інші – поспішали у справах. Та найголовніше – у скриньках у руках волонтерок, завдяки пожертвам, назбиралося немало потрібних коштів. Аце головне, бо сприяє перемозі всієї України!
 
Ксенія Граднова
Фото Петра Радушинського
 • 16 вересня 2014 року | Переглядів: 934
Доводимо до відома, що районною радою було оголошено конкурс на нежитлові приміщення за адресою: вул. Лермонтова, 18/5, загальна площа 20,0 кв.м,  вул. Пушкіна, 47, загальна площа 14,5 кв.м та вул. Миру, 7, два гаражі по 17,32 кв.м кожний.

Так як конкурсною комісією були відхилені подані заяви у зв’язку з невідповідністю подачі документів, відповідно до умов конкурсу, строк подачі заяв та необхідних документів на право оренди цих нежитлових приміщень продовжено до 22 вересня 2014 року.

Конкурс буде проведено 25 вересня 2014 року о 10.00 год. в приміщенні Будинку рад.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Вересень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено