Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 389
  • 31 жовтня 2014 року | Переглядів: 946
31 жовтня, напередодні Дня працівника соціальної сфери, в кінокультурному центрі “Мир” відбулися урочистості, на які завітали голова районної ради Олександр Коханюк та голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, аби привітати людей шанованої професії зі святом. 
 
Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціальногозахисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.
 
У вітальному виступі Олександр Коханюк наголосив: “Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.
 
Саме, ваша скромна праця, сповнена гуманізму, милосердя, душевного тепла, сприяє розв’язанню соціальних проблем нашого суспільства та заслуговує на повагу всіх його верств. Адже нині немає жодної сім'ї, яка була б осторонь від багатьох напрямків соціальної сфери.
 
До спеціалістів установ соціальної сфери сьогодні висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала б ваша робота основна мета вашої діяльності – допомога людям, а головна риса характеру – людяність. Впевнений, усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті до спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.
 
Я від щирого серця хочу подякувати вам за піклування про жителів Старокостянтинівщини, за забезпечення соціальних гарантій і допомогу тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, за ваш вагомий внесок у створення належних, безпечних, здорових умов праці, надійний захист від безробіття й бідності, турботу про інвалідів, сиріт, одиноких і немічних, підтримку знедолених у старості й хворобі.
Ви своєю кропіткою працею втілююєте у життя ідею соціальної держави, розбудовуєте дійсно демократичне громадянське суспільство.
 
Розуміючи це, депутати районної ради неодноразово на засіданнях президії районної ради, постійних комісіях розглядали питання покращення фінансування, матеріального забезпечення закладів соціальної сфери, надання матеріальної допомоги жителям району. На сесіях ради було затверджено ряд програм, спрямованих на поліпшення соціального становища наших громадян”.
 
Кращих працівників соціальної сфери району за сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі було нагороджено почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації та цінними подарунками.
  • 29 жовтня 2014 року | Переглядів: 850
28 жовтня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Симчишина відбулося чергове розширене засідання колегії облдержадміністрації, у якому взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.

На порядок денний були винесені питання щодо підсумків соціально-економічного розвитку області за січень-вересень 2014 року та стану розвитку позашкільної освіти в області. 

Перейшовши до розгляду запланованих питань, першим про підсумки соціально-економічного-розвитку області за 9 місяців 2014 року проінформував директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Драч Ю.В. За його словами, протягом січня – вересня 2014 року облдержадміністрацією вживалися необхідні заходи щодо забезпечення належного життєвого рівня населення та збереження стабільної суспільно-політичної ситуації, розвитку регіону в цілому.
В області за звітний період на 15 % зросло виробництво продукції сільського господарства у всіх категоріях господарств проти січня-вересня 2013 року. Обсяг експорту товарів за січень-серпень 2014 року становить 276,5 млн. доларів США, обсяг імпорту – 232,6 млн. доларів. У січні-червні 2014 року в економіку Хмельницької області іноземними інвесторами вкладено 1,6 млн. доларів США прямих інвестицій, загальний обсяг яких на 01 липня 2014 року становив 212.6 млн. доларів. 
Протягом вересня вдалося скоротити борг з виплати заробітної плати на понад 1,6 млн. гривень. 
На 01 жовтня 2014 року до опалювального сезону підготовлено усі 580 котелень, 795 шкіл, 728 дитячих садочків, 53 лікарні та 4584 житлових будинки. 
В області вживаються заходи щодо поліпшення ситуації на ринку праці, продовжується реформування системи охорони здоров’я.

Щодо стану розвитку позашкільної освіти в області доповів директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Фасоля О.І. 
На Хмельниччині функціонує 73 комплексних і профільних позашкільних навчальних заклади системи освіти. Минулоріч відбулося значне зростання контингенту вихованців в області. Основним чинником позитивної тенденції у залученні дітей до здобуття позашкільної освіти є цілеспрямована робота зі створення відповідних умов для дітей сільської місцевості шляхом розвитку мережі філій позашкільних навчальних закладів обласного і районного підпорядкування та відкриття гуртків на базі навчальних закладів сільської місцевості. В окремих районах області відповідно до програм підвозу дітей до школи забезпечується підвіз вихованців до позашкільних навчальних закладів. Створено систему інформаційно-методичного забезпечення діяльності позашкільних навчальних закладів області через організацію і проведення профільних семінарів-практикумів.
 
За матеріалами Хмельницької ОДА:
http://www.adm.km.ua
  • 28 жовтня 2014 року | Переглядів: 1 088
На відзначення 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників 28 жовтня в селі Великий Чернятин відбувся мітинг і покладання квітів до пам’ятника Воїну-визволителю. У заході взяв участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський. З почуттям хвилювання зібралися тут учні та жителі територіальної громади.

Звертаючись до присутніх  Сергій Гречковський наголосив: “Сьогодні, на цьому святому місці, ми з глибокою синівською вдячністю згадуємо і низько вклоняємось відомим і невідомим героям-визволителям, чиї імена загубились у кривавій круговерті боїв, у гестаповських катівнях і концтаборах.І ми не маємо права забути те, що розповідали нам свідки. Подвиг наших ветеранів – це еталон мужності, патріотизму, сили волі та справедливості. У цей День всі ми приєднуємося до вшанування тих, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях”.
 
Після церемонії покладання квітів присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. 
  • 28 жовтня 2014 року | Переглядів: 1 678
 4 листопада  (вівторок)

10.00 год.
-         комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)

- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)

-     комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)

14.00 год.
-     комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
-    комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)


5  листопада  (середа)

10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Пасічник А.П.)

  • 21 жовтня 2014 року | Переглядів: 1 012
Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати двадцять сьому сесію районної ради шостого скликання з  4 листопада  2014  року.

2. Провести пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради шостого скликання 7 листопада 2014  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про депутатські запити;
-   про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік;
-   про комплексну програму соціального захисту громадян Старокостянтинівського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2014-2016 роки;
-   про районну цільову програму "Цукровий діабет" на 2014-2016 роки;
-   про районну програму надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2014-2016 роки;
-   про внесення доповнень до програми поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Старокостянтинівському районі на  2012-2016 роки;
-   про внесення змін до районної програми "Шкільний автобус";
-   про хід виконання районної програми забезпечення медичних закладів району кадрами, особливо у сільській місцевості, на 2012-2015 роки.
-   про хід виконання програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району на 2012-2016 роки;
-   про хід виконання районної програми  з охорони, захисту, використання та відтворення лісів Старокостянтинівського району на період до 2015 року;
-   про хід виконання програми "Питна вода Старокостянтинівського району на 2012-2020 роки";
-   про хід виконання районної програми військово-патріотичного виховання молоді та організація підготовки громадян до служби в Збройних силах України на 2011-2015 роки;
-   про стан законності в Старокостянтинівському районі за 9 місяців 2014 року;
-   про затвердження Положення про зарахування коштів, які внесені орендарями комунального майна на проведення капітального ремонту об’єктів комунальної власності;
-   про затвердження в новій редакції Статуту комунального підприємства "Районна радіокомпанія Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області";
-   про перейменування навчального закладу та затвердження його статуту в новій редакції;
-   інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 

Голова районної ради О.Коханюк

 

 
  • 16 жовтня 2014 року | Переглядів: 998
Сьогодні в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням голови комісії Сергія Гречковського.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1.    Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №79-80 від 04 жовтня 2014 року про проведення конкурсу на право оренди  об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, а саме:
1.1. Нежитлове приміщення за адресою вул. К.Острозького, 14; загальна площа 30,0 кв.м.
1.2. Нежитлове приміщення за адресою вул. К.Острозького, 28; загальна площа 183,9 кв.м.
1.3. Нежитлове приміщення за адресою вул. Чкалова, 13; загальна площа 235,3 кв.м.
1.4. Нежитлове приміщення за адресою вул. Чкалова, 11; загальна площа 89,0 кв.м.
1.5. Нежитлове приміщення за адресою вул. К.Острозького, 1 (підвальне приміщення); загальна площа 94,9 кв.м.
1.6. Нежитлове приміщення за адресою вул. К.Острозького, 66 (підвальне приміщення); загальна площа 250,8 кв.м.
1.7. Нежитлове приміщення за адресою вул. К.Острозького, 1; загальна площа 20,48 кв.м.
1.8. Нежитлове приміщення за адресою вул. Пушкіна, 47, загальна площа 14,5 кв.м.
1.9. Нежитлове приміщення за адресою вул. Миру, 7, загальна площа 17,32 кв.м.

До конкурсної комісії надійшла лише одна заява від громадянина, бажаючого орендувати приміщення, та по якій було прийняте відповідне рішення.

Також комісією було прийняте рішення, в зв'язку із відсутністю заяв на інші приміщення, продовжити термін подачі заяв та вказаних в оголошенні документів до 18 листопада 2014 року. Конкурс провести  21 листопада 2014 року о 10 год. в приміщенні Будинку рад.
  • 13 жовтня 2014 року | Переглядів: 974
Відстань у майже триста кілометрів між Рівним та Сатановим на Хмельниччині… А навпроти – однакові очі з війною у зіницях, схожі емоційно оголені почуття, щире прагнення розрадити, розважити і відволікти від болючих спогадів тих наших героїв, котрі отримали поранення в боях за Україну.

"Минулого тижня два дні поспіль ми навідувалися з благодійними концертами до медичних установ не лише нашої, а й сусідньої області, – розповідає організаторка концертів Оксана Радушинська.


Спершу – до Рівненського військового госпіталю. Просто неба, під кронами сонячно-жовтих кленів на території медустанови понад дві години співали, грали, спілкувалися і навіть танцювали з бійцями, котрі знову та знову просили наших артистів виконати улюблених пісень і буквально не відпускали додому. На стільки взаємно теплої зустрічі годі було й чекати! Коли співали усі гуртом, коли чоловіки на милицях відкидали убік костурі і підтанцьовували в такт музиці, запрошували до танцю медсестер, а вони ойойкали: «Ви ж завтра на ноги не підніметеся!..», коли співали на біс і в імпровізованих дуетах, отримуючи у винагороду справжні овації!.. Тому й не дивно, що після фінальної пісні наші хлопці-артисти пішли брататися з вояками, наче з рідними. Без пафосу і надуманості. Просто тому, що у тій ситуації це було по-чесному. А дівчата-учасниці концерту отримали від пацієнтів госпіталю розкішні букети троянд і обереги… котрі пройшли з ними війну. Ми ж подарували бійцям малюнки від старокостянтинівських школярів.


А вже наступного дня нас чекали у відомчому санаторії Управління МВС України в області, що в Сатанові. Головний міліціонер області Олександр Розізнаний виступив з ініціативою безкоштовно надати оздоровницю для потреб поранених правоохоронців, зокрема тих, котрі вижили в «іловайському котлі». Саме для цих людей, що пройшли справжнє пекло смертельного бою, а заразом і для медперсоналу наша «Мистецька Подільська сотня» подарувала яскравий концерт і сердечне спілкування. За словами тамтешніх лікарів нам вдалося створити маленьке диво, оскільки майже два тижні, а саме стільки часу бійці проходять реабілітацію у Сатанові, хлопці ходили похмурими і рідко коли усміхалися. А з нами не тільки співали-танцювали, а й залюбки фотографувалися по завершенню концерту.


Саме у такі хвилини усвідомлюєш, що фізична втома від тривалої їзди в автобусах нашими дорогами, емоційна втома (бо ж усе пропускається крізь серце), наша відсутність у родинах і на роботах – не суттєві поруч із терапевтичним  результатом таких концертів, поруч із реальною можливістю допомогти новітнім українським воїнам-героям. Наша волонтерська самоорганізова команда у складі співаків Віктора Шайди (співорганізатора і організатора благодійних акцій-концертів) та Артема Ромасюкова, скрипаля Антона Вараниці, співачок і водночас дружин військовослужбовців Марини Українець, чоловік котрої понад три місяці не приїздить із зони АТО, та Катерини Аргунової (а в Сатанові до нас доєдналися: бандуристка Марина Круть і студенти музучилища Олена Кузьмова та Сергій Гуменний) і 42 Гарнізонного Будинку офіцерів (директор ГБО, учасник та співорганізатор благодійних концертів Сергій Чеплаков) отримала запрошення приїздити знову і до Рівного і до Сатанова. Обов’язково скористаємося пропозицією, бо ж від цьогорічного квітня, добровільно взявши на себе місію лікувати і розраджувати душі армійців за допомогою мистецтва, лише упродовж місяця ми здійснили одинадцять благодійних концертів та акцій у госпіталях Хмельниччини, Вінниці та Рівного, військових частинах, просто неба на вулиці Проскурівській у Хмельницькому.

У цьому контексті варто нагадати про акцію, ініційовану та організовану відомим співаком, громадським активістом Віктором Шайдою спільно з Благодійним Фондом «Центр Добриня» та спільнотою «Хмельницький Армія SOS». П’яту п’ятницю поспіль небайдужі митці просто в центрі пішохідної вулиці обласного центру вимінюють своє мистецтво на гроші городян, котрі потім спрямовуються на придбання-виготовлення необхідних речей для хмельницьких вояків у зоні АТО. За час проведення акції участь у ній взяли участь не лише згадані в матеріалі артисти «Мистецької Подільської сотні» та низка інших виконавців, а й Хмельницький академічний муніципальний камерний хор під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Цмура. Отож, хто чим і в який спосіб може-вміє, маємо долучатися до підтримки наших вояків, заради відновлення миру в країні!
 

Оксана Радушинська,
організаторка, учасниця благодійних акцій на підтримку армійців
Фото Петра Радушинського  • 6 жовтня 2014 року | Переглядів: 1 631
100-річчя - таку поважну дату у неділю, 5 жовтня, відсвяткувала Мовченко Марина Дмитрівна, мешканка с.Іршики.

Щоб привітати ювілярку, у гості до неї завітали керуючий справами районної ради Сергій Гречковський разом із заступником голови райдержадміністрації Олегом Борикіним, сільським головою Леонідом Харчуком та представниками громади села.


Важка доля випала на її життєвий шлях. Ювілярка народилася і все життя прожила в с.Іршики. Була свідком Голодомору, учасницею війни.
Подолавши усі негаразди вона знайшла в собі сили жити далі і працювати в місцевому колгоспі  різноробочою. Зараз  проживає з зятем та онуками в с.Іршики.


На адресу ювілярки прозвучали теплі слова, побажання міцного здоров'я, ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої, також гості вручили Марині Дмитрівні квіти та цінні подарунки від обласної і районної влади.

  • 6 жовтня 2014 року | Переглядів: 1 263
П'ятнадцять років тому на небозводі української літератури засяяла нова зірочка родом з Поділля – вийшла перша збірка віршів Оксани Радушинської «На крилах мрій».


Ім’я невідомої на той час юної авторки тепер асоціюється з найпрестижнішими літературними українськими і міжнародними конкурсами, зокрема «Коронація слова», преміями Олеся Гончара, Дмитра Луценка «Осіннє золото», «Благовіст», премією Кабінету Міністрів України, Грантом Президента України, орденом княгині Ольги ІІІ ст. Стартувавши, як поетеса, Оксана утвердилася також в якості прозаїка, поете-пісняра, журналіста, стала авторкою 23 книг. Саме з такими творчими, професійними і соціальними здобутками підійшла наша землячка до свого ювілейного року. Отож, приводів для гучних святкувань годі було шукати. Проте навіть творчого вечора, котрий став приводом для написання цього матеріалу, могло не бути. Чому? Далі – розповідь від самої авторки:

«Реалії війнив Українівнесли свої корективи і в життя, і в творчість, визначивши, що є першочерговим на власній шкалі цінностей, а що другорядним. Тому й сумнівалася, чи доцільно організовувати творчий вечір саме тепер, коли далеко не все гаразду нашій державі… Але натеперщиро тішуся, що захід таки відбувся. Разом з волонтерами спільноти "Хмельницький Армія SOS" зібрали трохи коштів для наших вояків на сходікраїни. Разом з друзями-колегами артистами створили тепле дійство на сцені. Разом з чудовими глядачами у залі на півтори години зробилися єдиним цілим, таким-собі Всесвітом поезії-музики-пісні у центрі Хмельницького.


Дякую за гостинність театру ляльок «Дивень», акторам та працівникам театру, головному режисеру заслуженому артисту України Сергію Брижаню за містичну постановкув стилі театру тіней, котра завдала тон усьому заходу.
Хмельницьким і старокостянтинівським артистам: народній артистці України Марії Ясіновській, барду Людмилі Вроді, співачці Наталії Кирилішиній, гурту «2+3»(керівник полковник Євген Блискун), Богдані Ясінській, Артему Ромасюкову. Моїм співавторам Олегу Круторогому та Івану Пустовому.


Приємно, що на моє запрошення відгукнулися друзі з Києва: заслужена артистка України Світлана Мирвода, соліст Оперної Студії при Національній Музичній Академії імені П. І. ЧайковськогоМаркіян Свято, засновники веб-порталу «Жінка-УКРАЇНКА» подружжя Юрія Пероганича і Тетяни Череп-Пероганич.Не обійшлося без традиційної співпраці з моїм колегою-звукорежисером Сергієм Грищуком та 42 Гарнізонним Будинком офіцерів та особисто Сергієм Чеплаковим. І особливі слова подяки моєму співведучому Віктору Шайді за незмінну якісну та дружню співпрацю. Творчий вечір видався камерного формату – без танців, спецефектів, але з великою любов’ю та повагою: до слова, до людей».

 
Що ж до самого заходу, то він відбувся за сприяння управління культури, національностей та релігій ОДА. Привітати авторку з черговим творчим досягненням прибуло немало друзів з поміж освітян, літераторів, студентів, творчих колективів, просто небайдужих містян, котрі поважають громадянську позицію та творчість Оксани Радушинської. Зокрема зверталися не інакше, як «подруга», до винуватиці зустрічі: заступниця голови – керівник апарату ОДА Леся Стебло та начальник управління соціального захисту виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Наталія Шабельник. А зі сцени звучали пісні про життя, про добро, про кохання – ліричні, динамічні, філософські, патріотичні… Також линула поезія – у виконанні авторки і Віктора Шайди. І, хоча кожен із нас, читаючи вірші Оксани, бачить поміж римами і словами якийсь власний зміст, проте особливим сенсом наповнюються оті рядки, коли вони линуть з вуст самої поетеси, оздоблені вдало підібраним музичним супроводом.Отоді розумієш, що то – не слова, а… «душа людини, закодована генетичним символом сонця, сотні разів проштрикнута стрілами болю, і щоразу – відроджена в купелі любові, на якій тримається світ; незримі струни, котрими переплетені між собою усі люди – знайомі чи чужі до пори». Тож нехай звучать слова Оксани Радушинської предивною мелодією про добро, про життя, про кохання, про віру у краще для кожного з нас і для всієї країни!
 

Сергій Грищук
Фото Петра Радушинського  • 3 жовтня 2014 року | Переглядів: 1 396
Напередодні Дня вчителя на стіні Поповецької ЗОШ І-ІІст. було відкрито меморіальну дошку Герою Небесної Сотні Сергію Бондарчуку.

Саме з Поповецької школи розпочалася учительська трудова діяльність Сергія Михайловича. І тому громадою села Попівці та за сприяння членів міського та районного ВО "Свобода" й було вирішено встановити меморіальну дошку.


Педагогічний колектив та учні Поповецької школи, колишні учні Сергія Михайловича, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, начальник управління освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА Микола Гніліцький та члени ВО "Свобода"  прийшли вшанувати пам’ять Сергія Бондарчука та усіх загиблих на Майдані.

Відкрити дошку було доручено дружині Героя Небесної Сотні - Тетяні Бондарчук та голові міської організації ВО "Свобода" Миколі Ваврищуку.


Урочистою лінійкою-реквієм продовжилося відкриття меморіальної дошки у школі. У вступному слові Сергій Гречковський відзначив, що "такі герої, як Сергій Михайлович не вмирають. Адже завдяки їх мужності ми живемо у вільній, незалежній Україні. Пам’ять про Сергія Бондарчука житиме не одне покоління. Допоки в Україні є такі герої, ніякий агресор не здійснить свої злі наміри".


Учні у вишиванках декламували вірші із книги - "Кохання розстріляне снайпером", яку нещодавно презентувала Тетяна Володимирівна.
Під час виступів-спогадів колишніх учнів та колег Сергія Михайловича, мало хто з присутніх стримував сльози.

Завершилася лінійка-реквієм, присвячена відкриттю меморіальної дошки колишньому учителю, молитвою за полеглих героїв Небесної Сотні.

Ольга Ярохно
 «Життя Старокостянтинівщини»

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Жовтень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено