Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2176
  • 27 листопада 2014 року | Переглядів: 1 143
26 листопада голова районної ради Олександр Коханюк ознайомився із ходом ремонтних робіт у Старокостянтинівській центральній районній лікарні.
 
Про перебіг ремонтних робіт розповів головний лікар районної лікарні Володимир Стіхарєв. За його словами, наразі будівельні роботи триваютьв операційному блоці хірургічного відділення. На виконання вищезазначених робіт сесією районної ради передбачено 148 тис.грн.
 

Зараз у приміщенні встановлюються нові перестінки та триває підготовка стін, підлоги, стелі до оздоблювальних робіт.
 
"На сьогоднішній день усі хірургічні операційні втручання тимчасово перенесі до операційної травматологічного відділення – зауважив під час огляду приміщення головний лікар Володимир Стіхарєв. –  Адже операційний блок хірургії вже давно потребує капітального ремонту. Неодноразово депутати районної ради, обласної ради, народний депутат  піднімали це питання.  Будівельники розраховують до Нового року завершити ремонтні роботи."
 

Далі голова ради Олександр Коханюк відвідав протитуберкульозний кабінет, де вже завершено ремонт: втановлено енергозберігаючі вікна і двері, сучасні батареї, проведено оздоблення облицювальною плитко, підлогу покрито лінолеумом. В цьому кабінеті керівництво лікарні планує надавати висококваліфіковану  консультативну допомогу мешканцям району та міста, проводити профілактику та попередження захворювання на туберкульоз, діагностику лікування хворих на туберкульоз.


Також Олександр Володимирович оглянув флюорографічний кабінет після проведеного косметичного ремонту та відмітив, що у центральній районні лікарні постійно проводяться покращення умов праці медичних працівників та з метою надання ефективної медичної допомоги створюються всі умови для комфорту пацієнтів.
  • 24 листопада 2014 року | Переглядів: 962
21 листопада 2014 року  в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням голови комісії Сергія Гречковського.


На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №79-80 від 04 жовтня 2014 року про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди  об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.
2. Про надання дозволу редакції районної газети "Життя Старокостянтинівщини" на проведення поточного ремонту в кабінетах редакції.
3. Про зарахування коштів, які внесені орендарями комунального майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, на проведення невід'ємних поліпшень в рахунок орендної плати.
4. Про оголошення  конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.

До конкурсної комісії надійшло ряд заява від громадян та організацій, по яких було прийнято відповідні рішення.
  • 23 листопада 2014 року | Переглядів: 1 056
Традиційно в останню суботу листопада українці в рідній державі та в багатьох країнах світу вшановують пам'ять жертв голодоморів в Україні.

22 листопада, в День пам’яті жертв Голодомору, у Старокостянтинівському районі пройшли жалобні заходи. Голова районної ради Олександр Коханюк разом із заступником голови районної державної адміністрації Олегом Омелянюком, керівниками установ та організацій, духовенством та сотнями небайдужих старокостянтинівців, зі свічками у руках скорботною колоною пройшли до Пантеону невинно убієнним у роки Голодомору.


Учасники церемонії вшанували померлих від голоду хвилиною мовчання і поклали вінки та квіти до монумента.

На думку голови районної  ради Олександра Коханюка страшні події 1932-1933 років є глибокою духовною раною нашої держави. Адже лише в Старокостянтинівському районі протягом 1932-1933 років загинуло від голоду близько трьох тисяч людей. І цю трагедію ми, українці, не вправі забути.

  • 21 листопада 2014 року | Переглядів: 1 153

13 листопада 2014 року Президент Петро Порошенко підписав укази про відзначення щорічно 21 листопада Дня гідності і свободи.

"Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи", - заявив Петро Порошенко.

"Мені, як президенту України, залишається лише документально підтвердити це і підписати указ про День гідності та свободи, який українці відтепер і навіки будуть відзначати 21 листопада", - сказав глава держави.

21 листопада на центральній площі міста, де громадою встановлено пам'ятник Героям Небесної сотні, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення першої річниці Революції Гідності.

У заходах взяли участь голова районної ради Олександр Коханюк, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, міський голова Микола Мельничук та інші посадовці. Щоб вшанувати пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні, віддати шану усім героїчним українцям, які кинули виклик злочинному режиму  у листопадові дні 2013 року і взимку 2014 року, зібралася громадськість району і міста, активісти Майдану, молодь, ветерани, представники установ  та організацій.


Голова районної ради Олександр Коханюк, який був одним із учасників  Майдану, привітав старокостнятинівців із Днем Гідності та Свободи і звернувся до учасників зібрання:
 - Найвищою цінністю для людини є людське життя – це найдорожче, що є в кожного із нас. Проте, історія показує, що є ще вищі цінності – це свобода і воля українського народу, незалежність української держави. Заради цих вищих святих цінностей найкращі сини і доньки українського народу вийшли на Майдан.


На мій погляд, Майдан змінив свідомість людей. Три місяці Майдану були потрібні для того, аби люди змінили самі себе. На Майдані народилася нація, він став революцією гідності, революцією духу. За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об'єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість. На столичному Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких, як не було і немає Сходу чи Заходу... Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.


"Сьогодні ми  засвідчуємо нашу пам’ять про тих героїв, які постраждали й загинули за нашу волю, і щоб нагадати, що ми завжди готові до боротьби.  Віддаємо свою шану нашому земляку, нашому побратиму Бондарчуку Сергію Михайловичу, всім героям Небесної Сотні, які віддали своє життя і разом із тисячами українців з різних областей та районів пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість," - сказав Олександр Володимирович.


За словами керівника ради хоч сьогодні ми і відзначаємо першу річницю Революції Гідності, проте, в наших серця є смуток, бо там – на сході країни, гинуть сини і дочки українського народу за незалежність та цілісність України. Українці піднялися на захист держави – це добровольчі батальйони, які стали на смерть заради нашої свободи, це численні волонтери і підприємці, які роблять велику справу, забезпечуючи наших бійців усім необхідним.

"І у цій боротьбі ми обов’язково переможемо. Як добро перемагає зло, як світло перемагає темряву, а правда неправду, так український народ переможе у боротьбі із російським агресором, бо з нами правда," - наголосив Олександр Коханюк.

  • 20 листопада 2014 року | Переглядів: 872
19 листопада за ініціативи голови районної ради Олександра Коханюка відбулась нарада з метою аналізу ефективності надання освітніх послуг у дошкільних навчальних закладах району.
 
Задля всебічного вивчення питання у нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, завідувач відділом комунальної власності районної ради Олена Фурсова, начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Гниліцький та його заступник Галина Побережняк, заступник начальника Старокостянтинівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області Людмила Гнатюк,  Пашковецький, Пеньківський сільський голови та секретарі Вишнопільської і Ладигівської сільських рад.
 

Мотивом для проведення даного зібрання були скарги батьків, діти яких відвідують дошкільні навчальні заклади району відносно якості харчування.  В ході дискусії більшість присутніх притримувались думки, що більш ефективно буде утримувати садочки за рахунок сільських бюджетів. Оскільки багато сільських рад мають значні залишки коштів на рахунках, які могли б використати на користь територіальної громади.

Підсумовуючи сказане голова районної ради Олександр  Коханюк наголосив, що «в будь-якому разі необхідно забезпечити здорове та якісне харчування дошкільнят згідно санітарних норм. Адже здорові діти – це майбутня здорова нація.»
  • 17 листопада 2014 року | Переглядів: 815
Волонтерський колектив артистів «Мистецька подільська сотня» продовжує здійснювати благодійні концерти для бійців, поранених у зоні АТО, котрі наразі проходять лікування в госпіталях України.


Днями самоорганізований колектив побував у бердичівському та рівненському шпиталях. До Рівного артисти навідалися вже вдруге, відгукуючись на запрошення тамтешнього керівництва і – головне – бійців.


«Саме заради психологічної допомоги воякам ми їздимо до госпіталів. – розповідає письменниця Оксана Радушинська.Наразі фахівці вже на повний голос говорять про емоційні проблеми, з якими стикаються «атошники», повертаючись з війни. Вочевидь, що самотужки здолати важкі психологічні стани вдається в одиничних випадках. А ми через пісню, музику, поезію, через звичайне людське спілкування з хлопцями до і після (а часто – і під час) концерту, допомагаємо емоційно збадьоритися та відволіктися від гнітючих думок».

Оксана Радушинська – організаторка і незмінна ведуча концертів для «атошників». А з піснями на сцену (подекуди – доволі умовну, якщо захід відбувається просто неба чи, скажімо, в їдальні медустанови) виходять: відомий співак і громадський діяч, співорганізатор благодійних концертів Віктор Шайда, викладачі хмельницького музичного училища ім. В.Заремби, співаки Марина Українець і Артем Ромасюков, молодий виконавець Назарій Поляков, скрипаль-віртуоз Антон Вараниця, а також працівники 42 Гарнізонного Будинку офіцерів, солісти гурту «2+3» (керівник – полковник Є.Блискун) Катерина Аргунова і Юрій Вилавський. Як результат – українська пісня, музика і щирість творять дива: зациклені на своїх думках хлопці починають не просто посміхатися, а й підспівувати і танцювати разом з артистами.


У Рівному після фінальної пісні, після того, коли артисти передали гостинці й подарунки, отримали від хлопців на знак вдячності троянди і цукерки, один з «атошників» попросив мікрофон і сказав дуже важливі, разом з тим дуже болючі слова про те, що вони, вояки, почуваються покинутими напризволяще державою.Аось такі події, як цей концерт, коли артисти приїхали з іншої області і не просто професійно виступили, а поділилися частиною своїх душ, вселяють оптимізм, що армійці – не самотні в боротьбі.


«Спасибі за те, що вам до нас не байдуже» – сказав він. «А нам дійсно не байдуже!– запевняє і за себе, і за всю невелику проте дружню «сотню» Оксана Радушинська.– Не байдуже працівникам сфери соцзахиту мого рідного Старокостянтинова, котрі, вже традиційно, зібрали для хлопців смачних гостинців, дитячі малюнкиі надали заправлений бусик для поїздки. Не байдуже мамі-виховательці дитячого будинку сімейного типу Людмилі Деркач, котра напекла «атошникам» пирогів; мамам діток, що виховуються в центрі реабілітації дітей-інвалідів, котрі передали бійцям слоїки з домашнім варенням. А хіба байдуже хмельницькій художниці Наталі Степанюк, котра передала для госпіталю свої акварельні картини – такі теплі і життєствердні? НАМ НЕ БАЙДУЖЕ! Нікому з артистів нашої «сотні» – молодим, професійно утвердженим та реалізованим – не байдуже. Бо інакше не відпрошувалися б ми з родин і з робіт, не витрачали б власні кошти на поїздку, не роздаровували б так беззастережно свої вміння, талант, емоції, пропускаючи крізь себе увесь душевний біль тих, для кого ми граємо-співаємо-говоримо.


Принагідно дякують за допомогу в організації поїздки: ПП В.Горелову, магазину «Метиз» (Палій Т.Я.),  ПП Козерацькому В.В., ПП Лукасик В.В., Межерицькій О.М., ПП Антонюк І.В., управлінню соціального захисту населення, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центру реабілітації дітей-інвалідів, кризовому центру, дитячому будинку сімейного типу».


Тож не будьмо байдужими до наших захисників! Обов’язково провідайте їх і допоможіть: словом, піснею, дитячим малюнком чи гостинцем. Для них це надзвичайно важливо.
 

Ксенія Граднова
Фото Петра Радушинського

  • 15 листопада 2014 року | Переглядів: 1 086
Бойові дії на сході України тривають. Увесь світ, стримуючи зайвий подих і рух спостерігає за подіями на Україні.
А тим часом в українські міста і села приїджають на короткотривалі відпустки військовики - змужнілі, загартовані і виснажені чоловіки, які з честю відвойовують такий необхідний нам мир. А довгоочікуваний відпочинок потрібен не тільки їм - бійцям АТО, а ще матерям, дружинам, дітям. 10 днів відпустки - так замало, щоб навчитися засинати і прокидатися із світлими думками і єдиною надією на краще. Звикнути за 10 днів до миру, але хотіти повернутися туди, бо там "чекають наші".

Так говорять двоє бійців АТО із Старокостянтинівщини, що наразі перебувають у відпустці. Іван Мандебура із с.Пеньки, Володимир Вітрук із Ілляшівки. Обоє мобілізовані із Старокостянтинівського військомату. 48 днів воювали в АТО, бачили і пережили усе, чим зобов'язує війна.

Олександр Коханюк, голова районної ради, запросив бійців до себе на зустріч. Говорили про війну, про допомогу, про волонтерство.

Не голослівною залишилася ця розмова в кабінеті голови районної ради. За ініціативи приватних підприємців Івана Цимбаліста та Олександра Горди бійці отримали матеріальну допомогу.

Чоловіки налаштовані якнайскоріше повернутися в зону бойових дій. Кажуть: "Важко залишати сім'ї, родини, а ще важче було залишати там своїх хлопців. Але ми відпочили і повернемося назад, бо Україна - наша і ми її не віддамо."

За матеріалами районної газети "Життя Старокостянтинівщини"

  • 14 листопада 2014 року | Переглядів: 883
16 листопада, Україна відзначає День працівників радіо, телебачення і зв'язку.

З цієї нагоди привітати колектив Центру  електрозв'язку завітав керуючий справами районної ради Сергій Гречковський. Сергій Іванович  від імені голови районної  ради Олександра Коханюка привітав усіх присутніх із професійним святом. 

" Інтернет, телефон, радіо  об’єднують багатьох людей не лише в Україні, а й за її межами. Ви стираєте кордони між країнами, забезпечуєте розвиток суспільного прогресу та розбудову демократичного суспільства. Від вас залежить формування інформаційного простору," - зазначив у своєму виступі Сергій Гречковький. - "Дуже важливо сьогодні зберегти діючу мережу зв’язку, тримати на належному рівні можливість своєчасного інформування населення, особливо в цей непростий час. Впевнений, що своїм завданням ви справитесь на відмінно."

Завершуючи свій виступ Сергій Гречковський подякував за сумлінну працю та побажав нових успіхів. Кращі працівники були нагороджені грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.
  • 14 листопада 2014 року | Переглядів: 964
В третю неділю листопада  відзначається професійне свято – День працівників сільського господарства. Це свято, присвячене всім аграріям країни, а також підприємствам, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

13 листопада, в рамках цього свята, на Старокостянтинівщині відбулись урочисті збори з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. В урочистостях взяли участь начальник відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення обласної ради Віктор Ніконішин, голова районної ради Олександр Коханюк, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк та його заступник Олег Омелянюк, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Суслов. 


У своєму виступі Олександр Коханюк привітав усіх аграріїв району та відмітив, що у нашому  районі сільське господарство – головна та найбільш соціально значуща складова економіки, яка надійно гарантує продовольчу безпеку мешканцям нашого краю.  Попри всі труднощі, які завжди мають місце в аграрному секторі, господарства району як і в минулому році зібрали рекордний врожай зернових культур та зайняли лідируючу позицію в області, досягли високої врожайності цукрових буряків.  Вдалося стабілізувати галузь тваринництва, збільшити виробництво м'яса та молока.
 
"Приємно відмітити, що вагомий внесок у високі показники в сільськогосподарському виробництві внесли керівники агроформувань та фермерських господарств, депутати районної ради, зокрема: Гальома В.В., Гурський О.В., Максімов В.М., Молдован В.Г., Сторожук П.В., Бачук М.Г., Мизернюк С.І., а також депутати сільських рад, які працюють безпосередньо на місцях," - сказав Олександр Володимирович.


Окремо голова районної ради виразив слова вдячності ветеранам сільськогосподарського комплексу за їх нелегку працю, за життєву мудрість, за натруджені працьовиті руки.


Традиційно кращих керівників та працівників сільськогосподарських підприємств району було відзначено Грамотами і Подяками обласної державної адміністрації, районної ради  і районної державної адміністрації та цінними подарунками.
 

Запашним короваєм та святковим концертом привітали хліборобів району артисти районного центру культури, Великомацевицького та Остропільського будинків культури, учасники клубу спортивно-бального танцю "Твіст".
  • 8 листопада 2014 року | Переглядів: 1 103
7 листопада в Будинку Рад під головуванням голови районної ради Олександра Коханюка відбулося пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради шостого скликання.  У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Яснюк, депутат обласної ради Леонід Семенюк, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь районної державної адміністрації, установ і організацій району.
 
Перед початком роботи сесії Олександр Коханюк та Михайло Яснюк здійснили приємну місію привітавши з нагоди 60-річного ювілею Сковородківського сільського голову Олійника Олексія Васильовича, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Суслова Олександра Володимировича та з нагоди 45-річного ювілею   депутата районної ради Нікітюк Валентину Анатоліївну. Побажали ювілярам міцного здоров’я, особистого щастя, натхнення та оптимізму у праці, спрямованій на розвиток територіальних громад Старокостянтинівського району.
 
Під час затвердження порядку денного чергової сесії депутатом районної ради Сергієм Фесуном була внесена пропозиція включити до порядку питання "Про Програму підтримки Української армії на 20’4-2015 роки". Після жвавого обговорення депутати майже одноголосно проголосували за включення Програми до порядку денного.

Активно районні обранці розглянули  внесення змін до районного бюджету на 2014 рік. Згідно прийнятої Програми підтримки армії виділили 100 тис. грн. на 2014 рік для придбання зимової форми, термобілизни, теплого взуття, спальних мішків та засобів обігріву.
 
Депутатське зібрання підтримало  районні  програми: комплексну програму соціального захисту громадян Старокостянтинівського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2014-2016 роки; програму надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2014-2016 роки та цільову програму «Цукровий діабет» на 2014-2018 роки.
 
Рішенням ради внесено доповнення  до програми поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки та внесено зміни до районної програми «Шкільний автобус». 
 
Районними обранцями було взято до відома інформації про хід виконання програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського  району на 2012-2016 роки та  районної програми з охорони, захисту, використання та  відтворення лісів Старокостянтинівського району на період до 2015 року.
 
Старокостянтинівський міжрайонний прокурор радник юстиції Олексій Олійник проінформував присутніх про стан законності в Старокостянтинівському районі за 9 місяців 2014 року, яку депутати прийняли до відома.
 
Бурхливо дискутували депутати при розгляді питання про затвердження положення про зарахування коштів, які внесені орендарями комунального майна на проведення поліпшень об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, в рахунок орендної плати. Але враховуючи всі думки та пропозиції депутати прийняли відповідне рішення з доповненнями.
 
Підтримали депутати рішення про перейменування навчального закладу та затвердження його статуту в новій редакції. Також затвердили в новій редакції Статут комунального підприємства «Районна радіокомпанія Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області» та список присяжних для районного суду.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Листопад 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено