Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2185
  • 31 грудня 2014 року | Переглядів: 895
Від імені президії районної ради, всього депутатського корпусу та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Ці свята об’єднують у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє… Вони асоціюються з оновленням, добром і вірою в життя.

Рік, що минув, раз і назавжди змінив вектор нашого українського майбутнього, ті доленосні події листопада стали історичним символом очищення та оновлення нашої держави. За цей рік країна і ми з вами стали іншими. Гордими. Сильними. Людьми, що поважають Себе, свою Державу, свою Свободу.

І хоч Україна нині переживає непрості часи, я все ж з оптимізмом дивлюсь у майбутнє. Вірю,  що у новому 2015 році наше життя обов’язково зміниться на краще. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні, взаємній підтримці та повазі.Тому дуже хочу, щоб кожен з нас усвідомив, що всі ми є жителями нашого краю і всі ми відповідальні за нього. Тож давайте разом турбуватися про благополуччя та добробут наших територіальних громад, кожної людини.

Розумію, що попереду ще багато потрібно зробити, змінити та запровадити. Тому сьогодні ми не маємо морального права зупинитися на досягнутому, зрадити пам'яті Небесної Сотні та Героїв-Захисників, які віддали та віддають життя за Україну.

Бажаю вам залишити всі негаразди та тривоги в минулому році та зберегти для наступного бадьорість духу та впевненість у собі. Нехай ніколи не зраджує вас життєвий оптимізм, а доля віддячує добром, привітністю, здійсненням сподівань, повагою оточуючих, любов'ю близьких, вірністю друзів.

Нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об'єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнючи нашу мудрість та силу. Хай в наступному році буде мир на землі, тепло і світло в кожному домі, спокій і любов у кожному серці, дзвінкий дитячий сміх у кожній родині.

Щасливого Нового року, світлих Різдвяних свят, процвітання та удачі!
 

Голова районної ради О.Коханюк.

  • 30 грудня 2014 року | Переглядів: 1 068
Основні заходи, пов’язані з проведенням четвертої черги мобілізаційного розгортання, обговорили сьогодні на селекторній нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Симчишина та за участі першого заступника голови обласної ради Віктора Адамського, обласного військового комісара Сергія Присяжнюка.

У нараді взяв участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

Відповідно до рішення керівництва держави четверта черга мобілізації буде проводитись у три етапи: перший триватиме 90 днів, другий і третій - по 60 днів. Зараз в області проходить підготовка до першого етапу - військові комісаріати перевіряють людей, яких можна призвати до війська, уточняють облікові дані, спеціальності, стан здоров’я.

Основна мета четвертої хвилі – ротація особового складу, зменшення психічного навантаження на особовий склад і поліпшення підготовки. Нова хвиля мобілізації буде проводитися з врахуванням досвіду минулої, аби уникнути попередніх прорахунків та помилок. Під цю хвилю підпадають військовослужбовці запасу віком від 25 до 60 років. Це громадяни, які проходили військову службу, закінчили військову кафедру, придатні за станом здоров’я і підходять за морально-діловими якостями.

Мобілізації не підлягатимуть тимчасово непридатні за станом здоров’я, доглядачі осіб, які є недієздатними, студенти й аспіранти денної форми навчання, а також батьки з трьома і більше неповнолітніми дітьми.

Після підготовки у навчальних центрах, тривалістю 25 днів, мобілізовані будуть відправлені у частини, де пройдуть бойове злагодження впродовж ще трьох тижнів.

Окрім мобілізації, у 2015 році також буде відновлено призов молодих людей на строкову військову службу. Призивати будуть з 20 до 27 років, а не з 18, як раніше, термін служби складатиме півтора року, а не рік. Призваних на строкову службу обіцяють не відправляти у зону АТО.
 Всім, хто перебуває на військовому обліку, забороняється зміна місця проживання без дозволу посадової особи. Найжорсткіше покарання – за ухилення від призову за мобілізацією (ст. 336 Кримінального кодексу України). Стаття передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років. За неявку у військкомат за повісткою покарання не таке суворе – штраф від 85 до 119 грн, за порушення законодавства про мобілізацію – штраф від 17 до 51 грн, за умисне знищення приписного свідоцтва або військового квитка – штраф від 17 до 51 грн.

 Під час селекторної наради акцентувалась увага присутніх на згуртованій співпраці органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та військових комісаріатів під час проведення заходів чергового мобілізаційного розгортання.

 За матеріалами Хмельницької обласної ради
http://oblrada.km.ua/

  • 24 грудня 2014 року | Переглядів: 976
24 грудня під головуванням Олександра Коханюка відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної  ради. У засіданні взяли участь 42 депутата.

При розгляді змін до районного бюджету на поточний рік, депутати розподілили виділену додаткову дотацію на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів в сумі 890 тис.грн. В першу чергу кошти передбачені на оплату праці з нарахуванням центральній районній лікарні та управлінню освіти, молоді і спорту РДА.


У прийнятих змінах до головного фінансового документа району збільшено видатки по спеціальному фонду на 62 тис.грн. та по загальному фонду – на 306,7 тис.грн. Ці кошти планується спрямувати виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги; на оплату комунальних послуг та енергоносіїв; на проведення ремонту операційного блоку хірургічного відділення та на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт даху інфекційного  відділення ЦРЛ.


Депутати затвердили ряд нових районних програм – розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки та розвитку Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації на 2015 рік. Під час жвавого обговорення програми розвитку автомобільних доріг загального користування та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 рокидепутатом Оленою Фурсовою були внесені доповнення, які підтримала більшість присутніх депутатів.


Інформацію районної державної адміністрації про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2013-2014 роки і районної програми з підготовки публічних бібліотек до реалізації Міжнародного проекту "Глобальні бібліотеки" на 2012-2014 роки  депутати взяли до відома. Заслухали обранці інформації про хід виконання двох районних програм –розвитку архівної справи у 2011-2015 роках та боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.
    

Схвалили депутати внесення змін до районної комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки. У рамках внесених змінпередбачено забезпечення безкоштовним харчуванням в закладах освіти та звільнення від плати за відвідування дитячих садків, клубів, дитячих шкіл мистецтв, спортивних секцій  дітей, батьки яких є учасниками бойових дій(учасниками АТО). Також пропонується надавати одноразову матеріальну допомогу родині загиблого бійця, учасникам, які отримали інвалідність під час проходження служби й дітям, батьки яких беруть участь в АТО.

Також районними обранцями було затверджено звіт про виконання плану роботи за ІІ півріччя 2014 року та план роботи районної ради на І півріччя 2015 року.


Дискусійним на засіданні виявилося питання про затвердження статуту Старокостянтинівської центральної лікарні. В депутатів виникло багато запитань, зауважень і пропозицій до головного лікаря  Володимира Стіхарєва. Але 41 голосом з 42 статут все ж таки був прийнятий.

Не знайшло підтримки у депутатів й питання "Про затвердження розпорядження голови районної ради від 08.12.2014 року №106 "Про звільнення Бугери А.М.", як результат за проект не було проголосовано більшістю.


При розгляді блоку питань щодо затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок отримали погодження районної ради фермерське господарство "Віоріка", приватна агрофірма "Відродження", селянське(фермерське) господарство "Атерлей" та приватна особа Возний В.О.


Загалом двадцять восьмою сесією Старокостянтинівської районної ради було прийнято 20 рішень задля подальшого соціально-економічного розвитку району.


У роботі пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії взяли участь заступники голови районної державної адміністрації Олег Борикін та Олег Омелянюк, депутат обласної ради Леонід Семенюк, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засобів масової інформації.
 
  • 23 грудня 2014 року | Переглядів: 1 053
Сьогодні, 23 грудня, під головуванням голови районної ради Олександра Коханюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного двадцять восьмої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули понад десяток заяв жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.


З метою контролю за ефективним використанням бюджетних коштів  виїзну частину засідання депутати провели у центральній районній лікарні, де головний лікар Володимир Стіхарєв ознайомив із ходом ремонтних робіт, що  тривають в лікарні. Наразі відбувається переобладнання приміщень під гемодіалізне відділення. За словами Володимира Олексійовича роботи проводяться досить інтенсивно, тому має надію що  у березні-квітні 2015 року відділення вже буде приймати хворих.Також голова районної ради Олександр Коханюк та депутати ознайомилися із тим, як проводиться реконструкція операційного блоку хірургічного відділення. Завідувач відділення, депутат обласної ради Микола Гнатюк відмітив, що тільки завдяки наполегливості районних обранців з'явилася можливість провести такий ремонт. Саме на це з районного бюджету вже виділено 148 тис.грн., а на черговій сесії районної ради, що відбудеться 24 грудня, планується виділити ще 44 тис.грн.


Разом з тим члени президії відвідали приймальне та рентгенологічне відділення, де нещодавно теж завершилися ремонти та позитивно оцінили зміни, що відбулися. Під час перебування у рентгенологічному відділені депутати дійшли висновку щодо необхідності придбання у 2015 році нового рентгенологічного обладнання і вирішили звертатися до Хмельницької обласної ради, обласної державної адміністрації та акумулювати власні наджодження на відповідний рентгенапарат.


  • 23 грудня 2014 року | Переглядів: 884
23 грудня останньою своє засідання провела постійна комісія районної ради з питань планування, бюджету та фінансів.

В роботі комісії , яку провів голова комісії Анатолій Пасічник, взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.


Члени комісії детально розглянули усі пропозиції до порядку денного двадцять восьмої сесії районної ради:  внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, проекти районних програм  на наступні роки, взяли до відома інформації про хід виконання  низки цільових програм.

Також депутати ознайомилися із проектами статутів в новій редакції центральної районної лікарня та Пашковецького НВК, проте останній після обговорення члени комісії запропонували зняти з порядку денного чергової сесії для доопрацювання.

Усі інші питання порядку денного були детально розглянуті, надані пропозиції та зауваження і запропоновані до розгляду на пленарному засіданні.

  • 23 грудня 2014 року | Переглядів: 941
22 грудня керуючий справами районної ради Сергій Гречковський взяв участь в урочистостях, присвячених Дню енергетика України.

"Нині життя тисяч людей, подальший соціально-економічний розвиток району і міста прямо пов’язані з діяльністю енергетичного комплексу. Від вашого професіоналізму і сумління залежать стабільна робота економіки, якість побуту наших громадян. Саме ви щоденною працею вселяєте впевненість  у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишок, -  сказав у своєму вітальному слові Сергій Іванович.  -  "Сьогодні ваші зусилля спрямовані на збереження існуючих енергетичних мереж та їх відновлення, робиться все можливе для  розв’язання проблем енергозабезпечення та енергозбереження."
 


Також у своєму виступі Сергій Гречковський підкреслив, що незважаючи на складну енергетичну ситуацію в державі, галузь і надалі буде прикладом стабілізуючого фактору економіки, а енергетики гідно виконуватимуть свій професійний обов’язок.

Кращих енергетиків району  було відзначено грамотами районної ради та районнної державної адміністрації ради і цінними подарунками.
  • 22 грудня 2014 року | Переглядів: 885
Сьогодні, 22 грудня, депутати районної ради розпочали розгляд питань, які винесено на розгляд чергової двадцять восьмої сесії районної ради.

Так, першими своє спільне засідання провели три постійні комісії – комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики;  з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва та  з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування, яке провів голова комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Дмитро Поліщук.


У другій половині дня на спільному засіданні працювали члени постійних комісій з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

У роботі комісій взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.


На розгляд депутатів внесено понад 20 питань, серед яких затвердження районних програм таких як програма розвитку малого і середнього підприємництва у  Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки; програма розвитку автомобільних доріг загального користування та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 роки та програма розвитку Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської РДА на 2015 рік.


Крім того депутатам пропонується внести зміни та доповнення до районної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки.
Також під час засідань члени комісій заслухали звіти про хід виконання ряду районних програм за минулі роки та детально ознайомилися із статутами комунальних закладів у новій редакції. 

Ще черговою сесією планується розглянути звіт в.о. директора КП "Старокостянтинівська районна радіокомпанія", внесення змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, розгляд листів фізичних та юридичних осіб про затвердження нормативно-грошової оцінки земельних ділянок тощо. 

  • 19 грудня 2014 року | Переглядів: 1 031
19 грудня всі очікують на диво, не лише дітлахи, але й дорослі, диво яке їм подарує Святий Миколай. Малеча ж вірить, що саме Микола Чудотворець подарує їм іграшки та солодощі, і, що найголовніше, - любов та турботу дорослих, котрі в свою чергу у наш непростий час теж очікують на диво.

Найбільшої уваги цього дня заслуговують від громади дітлахи з малозабезпечених родин, діти з сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-переселенці. Саме діток таких категорій запрошено напередодні свята у кінокультурний центр.


Організатори свята - Старокостянтинівська районна рада та районна державна адміністрації подбали про солодкі подарунки і про свято на сцені. Театралізоване дійство сподобалось малечі. Запрошені готувались до поїздки у місто заздалегідь. Зустріч з Миколаєм завжди приносить такі незабутні моменти. Легенду про Миколая пам'ятають, тому й стають по-дитячому слухняними ще за кілька днів, "бо ж замість очікуваних подарунків можна і різочку під подушку отримати" - говорить Діма Пазина із Капустина, надіюючись на гарний подарунок від Миколая. Ну, а для дорослих це свято - ще один привід зробити усіх дітей щасливими.

"Бо ж радість у дитячих очах - найвища нагорода," - говорит, звертаючись до дітей та їхніх батьків голова районної ради Олександр Коханюк. Він побажав присутнім здоров'я, щасливого і безтурботного дитинства, усмішок і подарунків від Святого Миколая, тих про які мріялось.


За кошти, виділені з районного бюджету, закуплено триста солодких подарунків. І нехай це лише невелика частка та гостинці від Миколая і веселе свято отримали ті дітки, яким потрібна особлива опіка, увага і турбота. Адже Миколай знає, що на це свято усі мусять бути щасливими! І ті, хто роблять подарунки, і ті, кому їх роблять. Адже найбільше щастя у житті - це робити добро!

Тетяна Омелянюк


  • 15 грудня 2014 року | Переглядів: 995
15 грудня відбулося чергове засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду.

Голова комісії Сергій Гречковський  ознайомив присутніх із порядком денним, згідно якого планувалося розглянути такі питання: 
1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №95-96 від 29 листопада 2014 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.
2. Про  розгляд  заяви  фізичної  особи - підприємця Лісовського Д.С.
3. Про  розгляд  заяви  ТОВ "Альянс-Фарм".
4. Про  розгляд  заяви  Старокостянтинівського районного територіального центру соціального обслуговування.
5. Про  розгляд  заяви  фізичної  особи - підприємця Городельської Л.Р.
6. Про оголошення  конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.

Всі питання було детально розглянуто членами комісії та прийнято відповідні рішення.
  • 12 грудня 2014 року | Переглядів: 1 011
14 грудня ми відзначаємо сумну дату в новітній українській історії – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року. 
 
Саме з цієї нагоди сьогодні на Меморіалі Слави відбувся мітинг, на якому зібрались представники трудових колективів організацій та установ району й міста.
Голова районної ради Олександр Коханюк та голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк  поклали до пам’ятного знаку на Меморіалі Слави квіти вшановуючи їх пам'ять. 

“За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха. Їхній подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність перевірені часом”- наголосив Олександр Коханюк.


 
За проявлений героїзм, мужність та відвагу при ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС ліквідаторів, які проживають у Старокостянтинівському районі було нагороджено почесними грамотами районної ради й райдержадміністрації та цінними подарунками.
Цю приємну місію здійснили голова районної ради Олександр Коханюк та керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, які відвідали ліквідаторів за місцем проживання. Під час зустрічей голова районної ради цікавився умовами проживання чорнобильців, проблемами, які їх турбують та пообіцяв допомогти у їх вирішенні.
 
Олександр Коханюк у розмові з чорнобильцями наголосив: “Ми не маємо права забувати про вашу самопожертву, самопожертву інших ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров'я майбутніх поколінь”
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Грудень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено