Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні.
Роботи: Відсутні.

Всього відвідало: 116214 чол.
Переглядів: 66
  • 24 грудня 2014 року | Переглядів: 44
24 грудня під головуванням Олександра Коханюка відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної  ради. У засіданні взяли участь 42 депутата.

При розгляді змін до районного бюджету на поточний рік, депутати розподілили виділену додаткову дотацію на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів в сумі 890 тис.грн. В першу чергу кошти передбачені на оплату праці з нарахуванням центральній районній лікарні та управлінню освіти, молоді і спорту РДА.


У прийнятих змінах до головного фінансового документа району збільшено видатки по спеціальному фонду на 62 тис.грн. та по загальному фонду – на 306,7 тис.грн. Ці кошти планується спрямувати виплату грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги; на оплату комунальних послуг та енергоносіїв; на проведення ремонту операційного блоку хірургічного відділення та на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт даху інфекційного  відділення ЦРЛ.


Депутати затвердили ряд нових районних програм – розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки та розвитку Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації на 2015 рік. Під час жвавого обговорення програми розвитку автомобільних доріг загального користування та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 рокидепутатом Оленою Фурсовою були внесені доповнення, які підтримала більшість присутніх депутатів.


Інформацію районної державної адміністрації про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2013-2014 роки і районної програми з підготовки публічних бібліотек до реалізації Міжнародного проекту "Глобальні бібліотеки" на 2012-2014 роки  депутати взяли до відома. Заслухали обранці інформації про хід виконання двох районних програм –розвитку архівної справи у 2011-2015 роках та боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.
    

Схвалили депутати внесення змін до районної комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки. У рамках внесених змінпередбачено забезпечення безкоштовним харчуванням в закладах освіти та звільнення від плати за відвідування дитячих садків, клубів, дитячих шкіл мистецтв, спортивних секцій  дітей, батьки яких є учасниками бойових дій(учасниками АТО). Також пропонується надавати одноразову матеріальну допомогу родині загиблого бійця, учасникам, які отримали інвалідність під час проходження служби й дітям, батьки яких беруть участь в АТО.

Також районними обранцями було затверджено звіт про виконання плану роботи за ІІ півріччя 2014 року та план роботи районної ради на І півріччя 2015 року.


Дискусійним на засіданні виявилося питання про затвердження статуту Старокостянтинівської центральної лікарні. В депутатів виникло багато запитань, зауважень і пропозицій до головного лікаря  Володимира Стіхарєва. Але 41 голосом з 42 статут все ж таки був прийнятий.

Не знайшло підтримки у депутатів й питання "Про затвердження розпорядження голови районної ради від 08.12.2014 року №106 "Про звільнення Бугери А.М.", як результат за проект не було проголосовано більшістю.


При розгляді блоку питань щодо затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок отримали погодження районної ради фермерське господарство "Віоріка", приватна агрофірма "Відродження", селянське(фермерське) господарство "Атерлей" та приватна особа Возний В.О.


Загалом двадцять восьмою сесією Старокостянтинівської районної ради було прийнято 20 рішень задля подальшого соціально-економічного розвитку району.


У роботі пленарного засідання чергової двадцять восьмої сесії взяли участь заступники голови районної державної адміністрації Олег Борикін та Олег Омелянюк, депутат обласної ради Леонід Семенюк, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засобів масової інформації.
 
Вхід на сайт

Актуально

Обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади
Календар
«    Грудень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Погода


Районне радіо


Архів новин


Оголошення

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 25 грудня 2014 року
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено