Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 1234
  • 30 грудня 2014 року | Переглядів: 527
Основні заходи, пов’язані з проведенням четвертої черги мобілізаційного розгортання, обговорили сьогодні на селекторній нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Симчишина та за участі першого заступника голови обласної ради Віктора Адамського, обласного військового комісара Сергія Присяжнюка.

У нараді взяв участь керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

Відповідно до рішення керівництва держави четверта черга мобілізації буде проводитись у три етапи: перший триватиме 90 днів, другий і третій - по 60 днів. Зараз в області проходить підготовка до першого етапу - військові комісаріати перевіряють людей, яких можна призвати до війська, уточняють облікові дані, спеціальності, стан здоров’я.

Основна мета четвертої хвилі – ротація особового складу, зменшення психічного навантаження на особовий склад і поліпшення підготовки. Нова хвиля мобілізації буде проводитися з врахуванням досвіду минулої, аби уникнути попередніх прорахунків та помилок. Під цю хвилю підпадають військовослужбовці запасу віком від 25 до 60 років. Це громадяни, які проходили військову службу, закінчили військову кафедру, придатні за станом здоров’я і підходять за морально-діловими якостями.

Мобілізації не підлягатимуть тимчасово непридатні за станом здоров’я, доглядачі осіб, які є недієздатними, студенти й аспіранти денної форми навчання, а також батьки з трьома і більше неповнолітніми дітьми.

Після підготовки у навчальних центрах, тривалістю 25 днів, мобілізовані будуть відправлені у частини, де пройдуть бойове злагодження впродовж ще трьох тижнів.

Окрім мобілізації, у 2015 році також буде відновлено призов молодих людей на строкову військову службу. Призивати будуть з 20 до 27 років, а не з 18, як раніше, термін служби складатиме півтора року, а не рік. Призваних на строкову службу обіцяють не відправляти у зону АТО.
 Всім, хто перебуває на військовому обліку, забороняється зміна місця проживання без дозволу посадової особи. Найжорсткіше покарання – за ухилення від призову за мобілізацією (ст. 336 Кримінального кодексу України). Стаття передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років. За неявку у військкомат за повісткою покарання не таке суворе – штраф від 85 до 119 грн, за порушення законодавства про мобілізацію – штраф від 17 до 51 грн, за умисне знищення приписного свідоцтва або військового квитка – штраф від 17 до 51 грн.

 Під час селекторної наради акцентувалась увага присутніх на згуртованій співпраці органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та військових комісаріатів під час проведення заходів чергового мобілізаційного розгортання.

 За матеріалами Хмельницької обласної ради
http://oblrada.km.ua/

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Грудень 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено