Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154646 чол.
Переглядів: 1591
  • 27 лютого 2015 року | Переглядів: 1 088
27 лютого 2015 року  в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням голови комісії Сергія Гречковського.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1.      Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №11-12 від 7 лютого 2015 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.
2. Про   зарахування   коштів,  які  внесені  адвокатом   Якимчук Надією Павлівною – орендарем комунального майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, на проведення невід'ємних поліпшень в рахунок орендної плати.
3. Про   зарахування   коштів,  які  внесені  фізичною особою – підприємцем Сомовим Олександром Валентиновичем – орендарем комунального майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, на проведення невід'ємних поліпшень в рахунок орендної плати.
4. Про розгляд листа ТОВ "Альянс-Фарм".
5. Про розгляд листа ФОП Гуменюк С.Ф.
6. Про розгляд заяви ФОП Матвійчука А.І.
7. Про оголошення  конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.

До конкурсної комісії надійшло ряд заява від громадян та організацій, по яких було прийнято відповідні рішення.

  • 26 лютого 2015 року | Переглядів: 1 085
26 лютого відбулося пленарне засідання тридцятої сесії Старокостянтинівської районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 33 депутати. Провів сесію голова районної ради Олександр Коханюк.


Перед початком роботи пленарного засідання депутати мали змогу ознайомитися із роботами вихованців Центру дитячої творчості , які організували виставку для районних обранців та сільських голів. Жоден депутат не залишився байдужим, розглядаючи творчі досягнення дітей, які неодноразово займали призові місця на обласних та Всеукраїнських конкурсах.
 

Одними з перших депутати розглянули  питання виконання районного бюджету за 2014 рік та внесення змін до районного бюджету на 2015 рік. Під час розгляду останнього з них на засіданнях постійних комісій надійшло ряд пропозицій, які знайшли одноголосну підтримку у депутатського корпусу. 


Також районні обранці заслухали проект  найголовнішої програми району, а саме соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2015 рік та проаналізували виконання аналогічної за 2014 рік.

На сьогоднішньому пленарному засідання перед депутатським корпусом прозвітували про свою роботу директор Центру дитячої творчості Наталія Сапчук та міжрайонна прокуратура про стан законності в Старокостянтинівському районі за минулий рік.


Затвердили депутати на пленарному засіданні ще одну нову програму– програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району на 2015-2017 роки. Разом з тим, було доповнено перелік виконавців районної програми протидії захворювання на туберкульоз Центром первинної медико-санітарної допомоги.


Заслухали депутати інформації про виконання ряду районних  програм та затвердили відповідні рішення ради. Зокрема, про виконання програми розвитку галузі охорони здоров'я  Старокостянтинівського району на 2013-2014 роки;  районної програми роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період  2011-2014  роки;програми "Спортивний майданчик на 2010-2014 роки;програми з розробки містобудівної документації у Старокостянтинівському районі на період 2012-2014 роки та правової освіти населення на 2011-2015 роки.Бурхливе обговорення у депутатів викликало питання передачі з балансу управління освіти, молоді і спорту на баланс виконавчого комітету міської ради будівлі "Постоялого двору". Було внесено багато зауважень, пропозицій та доповнень, але все ж таки проект не підтримала більшість депутатів та не прийняла відповідне рішення з цього питання.

Також районні обранці затвердили дві нормативно-грошової оцінки землідля ведення фермерських господарств.


Загалом тридцятою сесію районної ради шостого скликання прийнято 20 рішень з різних сфер діяльності району.

У роботі пленарного засідання чергової тридцятої  сесії взяли участь заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови,завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.
  • 24 лютого 2015 року | Переглядів: 948
24 лютого у другій половині дня під головуванням Олександра Коханюка  відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій узгодили пропозиції, які надійшли від постійних комісій районної ради.

Члени президії обговорили близько 20 питань порядку денного сесії, сформували їх для розгляду на пленарному засіданні, яке розпочне свою роботу26 лютого о 10 годині в сесійній залі Будинку рад.
  • 24 лютого 2015 року | Переглядів: 1 008
Сьогодні, 24 лютого,  відбулося засідання постійної комісії районної  ради з питань планування, бюджету та фінансів, яка продовжила роботу по розгляду пропозицій порядку денного тридцятої сесії районної ради. Провів засідання голова комісії Анатолій Пасічник.

Депутати уважно розглядали кожне питання, яких у порядку денному чергової сесії налічується близько двох десятків. Члени профільної комісії значну увагу приділили найголовнішим питанням – звіту про виконання районного бюджету за 2014 рік та змінам до районного бюджету на 2015 рік.


Відповідно до порядку денного депутати заслухали звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського райну за 2014 рік та розглянули проект аналогічної програми на 2015 рік. Не залишили обранці поза своєї уваги і проект програми приватизації об'єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району на 2015-2017 роки.

Також члени комісії проаналізували виконання ряду районних програм, термін реалізації яких минув.

Чимало питань виникло до доповідачів у депутатів під час заслуховування інформацій про роботу Центру дитячої творчості та стан законності у Старокостянтиніському районі за 2014 рік, а розгляд листа виконавчого комітету міської ради запропоновано зняти з порядку денного пленарного засідання.

  • 23 лютого 2015 року | Переглядів: 1 070
В ході підготовки до пленарного засідання тридцятої сесії відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв'язку, будівництва та розвитку підприємництва і з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

Загалом до розгляду депутатів було запропоновано близько двох десятків питань порядку денного.

На початку депутати розглянули запропоновані зміни до Регламенту районної ради.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда прозвітував перед присутніми про виконання районного бюджету за 2014 рік та вніс пропозиції щодо змін до дохідної та видаткової частин бюджету 2015 року.


До уваги членів комісій були представлені заступником голови райдержадміністрації Олегом Борикіним звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за 2014 рік та проект аналогічної програми на 2015 рік.

Також депутатами було заслухано  інформації про виконання та хід виконання  ряду районних програм, зокрема програми розвитку галузі охорони здоров'я  Старокостянтинівського району на 2013-2014 роки; роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період  2011-2014  роки; "Спортивний майданчик на 2010-2014 роки;з розробки містобудівної документації у Старокостянтинівському районі на період 2012-2014 рокита  програми правової освіти населення на 2011-2015 роки.

Районні обранці підтримали рішення винести на пленарне засідання районної ради ради інформацію міжрайонного прокурора про стан законності в Старокостянтинівському районі за 2014 рік..

Директор Центру дитячої творчості Наталія Сапчук прозвітувала перед  депутатами про  роботу закладу із позашкільного розвитку дітей району.


Під час роботи комісій депутати розглянули та погодили питання, що стосувалось  затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.


У другій половині дня продовжили свою роботу депутати постійних комісій з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім'ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

У ході роботи засідання члени комісії розглянули увесь перелік питань порядку денного, які винесені на розгляд чергової сесії районної ради, а саме заслухали інформації про виконання районних програм та розглянули проекти програм на наступні роки, ознайомилися із звітом про виконання районного бюджету за 2014 рік та підтримали внесення змін до районного бюджету на 2015 рік тощо.
 


  • 20 лютого 2015 року | Переглядів: 1 098
Згідно Указу Президента України Петра Порошенка встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
19-20 лютого минулого року відбулись наймасовіші протистояння в столиці Україні. Революцію гідності запам’ятають мільйони, а відтепер Героїв вшановуватимуть щорічно.

 
У першу річницю в Старокостянтинові згадували героїв Небесної Сотні, загиблих під час протистоянь у столиці минулої зими. Пам’ять про них вшанували молебнем та покладанням квітів до стелли Небесній Сотні у місті Старокостянтинові.


У меморіальних заходах взяли участь представники Старокостянтинівської влади – голова районної ради Олександр Коханюк, голова райдержадміністрації Михайло Яснюк та міський голова Микола Мельничук, жителі міста та району.
 
"Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас, "- зазначив у своєму виступі голова ради Олександр Коханюк. –"Україна заплатила високу ціну за свій європейський вибір на Майдані і продовжує платити у війні на Донбасі. Ця ціна показує нам, що ми здобуваємо щось безцінне, що не вимірюється безвізовим режимом чи зоною вільної торгівлі. Ми відвойовуємо власну розтоптану гідність, Богом нам дану і свідчимо про неї світові.
Сьогодні ми  засвідчуємо нашу пам’ять про тих героїв, які постраждали й загинули за нашу волю, і щоб нагадати, що ми завжди готові до боротьби. "


Усі присутні склали спільну молитву за загиблими героями і хвилиною мовчання вшанували тих українців, які під час Революції Гідності та під час подій на Сході країни віддали своє життя за свободу та європейський вибір своєї країни.

  • 13 лютого 2015 року | Переглядів: 986
13 лютого, напередодні 26-річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, голова районної ради Олександр Коханюк відвідав Огіївську та Капустинську сільські ради, щоб покласти вінки до могил загиблих та померлих воїнів- афганців.
 
"Щоб історія не повторила свій жорстокий урок, маємо пам'ятати про цю війну. У глибокій шані схиляємоі голови перед усіма воїнами-інтернаціоналістами. Дякуємо за мужність та відданість військовому обов’язку. Бережемо світлу пам’ять про тих, кому не судилося повернутися до рідної домівки!" зазначив Олександр Володимирович.
 

Також на виконання заходів  районної комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки13 сімей загиблих воїнів-інтернаціоналістів  отримали грошову допомогу від районної влади.
  • 10 лютого 2015 року | Переглядів: 903

23 лютого 2015 року

10.00 год.
-  комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
14.00 год.
- комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
 

24 лютого  2015 року

10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Пасічник А.П.)
 
13.00 год
 - президія районної ради
 
 
  • 9 лютого 2015 року | Переглядів: 920
Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":
1. Скликати  тридцяту сесію  районної  ради шостого скликання з  23 лютого 2015  року.

2. Провести пленарне засідання тридцятої сесії районної ради шостого скликання 26 лютого 2015  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про внесення змін та доповнень до регламенту Старокостянтинівської районної ради;
-   про депутатські запити;
-   про звіт про виконання районного бюджету за 2014 рік;
-   про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік;
-   про виконання Програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2014 рік;
-   про Програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2015 рік;
-   про Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району на 2015-2017 роки;
-   про внесення змін до районної програми протидії захворюванню на туберкульоз  на 2013-2016 роки;
-   про виконання програми розвитку галузі охорони здоров'я  Старокостянтинівського району на 2013-2014 роки;
-   про виконання районної програми роботи з обдарованою молоддю "Обдаровані діти" на період  2011-2014  роки;
-   про виконання районної програми "Спортивний майданчик на 2010-2014 роки;
-   про хід виконання програми з розробки містобудівної документації у Старокостянтинівському районі на період 2012-2014 роки;
-   про хід виконання районної програми правової освіти населення на 2011-2015 роки;
-   про стан законності в Старокостянтинівському районі за 2014 рік;
-   про звіт директора "Центру дитячої творчості" Старокостянтинівської районної ради;
-   інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою. Голова районної ради       О.Коханюк

 

 

  • 4 лютого 2015 року | Переглядів: 1 336
Голова Старокостянтинівської районної ради Олександр Коханюк, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський та начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Гниліцький відвідали виставку декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".


На виставці представлені роботи вихованців районного Центру дитячої творчості та учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. За словами директора Центру Наталії Сапчук  на території нашого району діє 75 груп з 8 напрямків позашкільної освіти,  у яких займається 1271 сільська дитина на базі 27 загальноосвітніх шкіл.


На виставці широко представлені роботи діток з вишивання бісером, бісероплетіння, живопису, різьби по дереву, орігамі тощо. Але є й вироби з таких незвичних технік, як стрінг арт (картини із цвяхів і ниток), ткацтво, вироби із солоного тіста, шкіри, виготовлення текстильних ляльок Тільда, папіропластики.

Виставка чекає на відвідувачів  у Центральній районній бібліотеці з 02 лютого по 13 лютого 2015 року.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Лютий 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено