Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 508
  • 24 квітня 2015 року | Переглядів: 742
24 квітня 2015 року  в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням голови комісії Сергія Гречковського.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №25-26 від 28 березня 2015 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.
2. Про розгляд заяви фізичної особи  Козак  О.І.
3. Про оголошення  конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.


До конкурсної комісії надійшло ряд заява від громадян та організацій, по яких було прийнято відповідні рішення.
  • 23 квітня 2015 року | Переглядів: 973
23 квітня відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради під головуванням Олександра Коханюка. У засіданні взяли участь 39 депутатів.


Основне питання тридцять першої сесії – внесення змін до районного бюджету на 2015 рік було схвалено одноголосно. Внесення змін передбачає збільшення за рахунок субвенцій з державного та обласного бюджетів обсягу доходів загального фонду районного бюджету на 12739,2 тис. грн. В основному, за словами Олександра Коханюка, кошти субвенцій пропорційно зосереджено на вирішення нагальних питань тієї чи іншої галузі нашого району.


Під час роботи постійних комісій була внесена пропозиціявиділити додатково кошти на виконання заходів районної програми роботи з обдарованою молоддю "Творча обдарованість" 15 тис.грн.  

На зібранні районні обранці затвердили дві нових програми: по роботі з обдарованою молоддю "Творча обдарованість" на 2015-2019 роки та розвитку донорства крові та її компонентів в Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки.


Одним із ключових питань став і звіт голови районної ради Олександра Коханюка про його діяльність на цій посаді за рік.

"Рік що минув був надзвичайно важкий, він поставив перед народом України питання бути чи не бути Україні. За цей рік всі ми усвідомили, що вже ніколи не буде так, як було рік тому. Нам кинуто виклик і завдано удару, якого ми не чекали. І дасть Бог ми вистоїмо і з честю вийдемо з усіх важких випробувань, - наголосив у своєму виступі до колег Олександр Володимирович. – Хочу зазначити, що роботу районної ради за звітний період по вирішенню питань економічного і соціального розвитку району та територіальних громад можна охарактеризувати як системну, конструктивну та послідовну, з великою відповідальністю за прийняття виважених рішень. Районна рада, президія, постійні комісії працювали на принципах гласності, колективного та вільного обговорення питань."
 
Олександр Коханюк коротко зупинився на окремих аспектах надання допомоги бійцям, які відстоюють незалежність держави в зоні АТО, адже з початком війни на Сході України депутатський корпус, виконавчий апарат районної ради, районна державна адміністрація, сільські ради, підприємці району прийняли найактивнішу участь в наданні матеріально-фінансової допомоги нашим військовим в зоні антитерористичної операції. По оперативним даним за період проведення АТО така благодійна допомога була надана на суму понад 512,0 тис.грн.


Було капітально відремонтовано: багатоцільовий транспортер легко броньований МТЛБ (для військової частини А-0598) та ГАЗ-66 (для 7 батальйону територіальної оборони Хмельницької області).

З метою  активізації роботи по матеріальній підтримці Української армії: мобілізованих та добровольців з території Старокостянтинівського району, що проходять службу в військових формуваннях України та у зоні проведення антитерористичної операції рішенням двадцять сьомої сесії районної ради від 7.11. 2014 року № 4 було прийнято Програму підтримки Української армії на 2014-2015 роки. На її виконання з районного бюджету було виділено 200 тис.грн.
 
Прозвітував Олександр Коханюк про забезпечення сесійної діяльності ради, роботи її президії та постійних комісій. Так, за звітний період відбулося 7 сесій районної ради. Результатом проведення сесій стало схвалення 125 рішень з різних напрямів діяльності районної ради. За звітний період відбулося 11 засідань президії, постійні комісії провели більше 10 засідань, на яких кожна з них розглянула понад 130 питань. Без обговорення звіт голови районної ради депутати взяли до відома.


Також депутатами було заслухано інформації щодо ходу виконання ряду районних програм, а саме програми підтримки індивідуального житлового будівництва"Власний дім" у Старокостянтинівському районі на 2011-2016 роки; цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Старокостянтинівському районі на 2009-2017 роки;
програми  впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів  Старокостянтинівського району інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на 2011-2015 роки; програми розвитку сільських територій Старокостянтинівського району на період 2013-2018 роки; районної програми підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки.


Окрім іншого, депутати обговорили проект Звернення до Президента України, Верховної ради України та Кабінету Міністрів України щодо підняття тарифів на житлово-комунальні послуги. З пропозицією прийняти відповідне звернення виступила під час роботи постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів депутат Ольга Мудренко. Районні обранці майже одноголосно підтримали запропонований текст Звернення.


Водночас депутати своїм рішенням присвоїли районному центру культури  ім'я  Заслуженого працівника культури Володимира Ножки та встановили кількість оздоровчих змін, їх тривалість, вартість путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка".


Рішенням ради було затверджено нормативну грошову оцінку земельних ділянок згідно поданих заяв ФОП Хачатряна А.Г. та ТОВ "А.Т.К.". Проте проект рішення стосовно оцінки землі Головному управлінню Держземагентства у Хмельницькій області депутати відправили на доопрацювання.

Всього депутатами районної ради на пленарному засідання тридцять першої сесії було прийнято 17 рішень.


У роботі пленарного засідання чергової тридцять першої сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, його заступники, сільські голови завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

 
  • 22 квітня 2015 року | Переглядів: 1 342
20 квітня 2015 року в приміщенні кінокультурного центру працівниками Центру дитячої творчості  був  організований та проведений обласний творчий звіт колективів художньої самодіяльності та виставка декоративно - вжиткового і образотворчого мистецтва Центру  та  загальноосвітніх  навчальних закладів.

На святі дитячих талантів були присутні заступник директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Жолобок Н.В. , завідувач навчально-методичного відділу художньо - естетичного  виховання школярів Вавринчук О.А. та методисти відділу  Курій В.П., Митко О.М. , а також начальник управління молоді та спорту  Гниліцький М.В. 


У звітному концерті взяли участь вихованці гуртків Центру дитячої творчості, які працюють на  базі Великочернятинської ( керівники Шпітько С.М., Савєльєва О.М., Кірсов П.А.)  , Григорівської (керівники  Ростикус С.В., Лінійчук В.В.), В. Мацевицької (керівник Якуба Т.В.), Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Левитська Л.М).. Стецьківського (керівник Нижник О.О.), Ладигівського (керівник Баранецький В.Я.), Іршиківського НВК (керівник Самчук М.С.), та учні Вишнопільського НВК, Остропільського НВО.

Виставка робіт  декоративно - вжиткового і образотворчого мистецтва була представлена вихованцями гуртків Центру дитячої творчості у 19 різноманітних техніках і налічувала 76 робіт.

Всього у звіті участь взяло 77 дітей сільської місцевості.  Головною ідеєю творчого звіту, яка прослідковувалась у виступах дитячих колективів, була віра у свій  народ, у свою Батьківщину, у  Перемогу.

Наталія Сапчук
директор Центру дитячої творчості

  • 21 квітня 2015 року | Переглядів: 791
Сьогодні, 21 квітня, під головуванням голови районної ради Олександра Коханюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного тридцять першої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.
  • 21 квітня 2015 року | Переглядів: 979
Відповідно до затвердженого графіка 21 квітня продовжилися засідання постійних комісій районної  ради.

Так на сьогодні було заплановано засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів по роботі над питаннями порядку денного.


На жаль, на засідані були присутні лише 5 з 14 депутатів, а отже це унеможливило прийняття будь-якого рішення.

За словами голови районної ради Олександра Коханюка дуже прикро, що депутати так зневажливо ставляться до виконання своїх повноважень та не хочуть обговорити всі питання, пропозиції й зауваження, що виникають у ході підготовки проектів рішень. Все це не дає можливості ретельно та всебічно підійти до вирішення соціальних проблем розвитку району.


Незважаючи на відсутність кворуму, присутні члени комісії внесли свої пропозиції до порядку денного чергової сесії районної ради, а саме депутат Ольга Мудренко запропонувала підготувати звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-Міністра України щодо ситуації, що склалася в суспільстві в зв’язку із різким зростанням тарифів на житлово-комунальні послуги.

Депутат районної ради Валентина Бугера звернула увагу присутніх на тому, що необхідно підтримати проект рішення про присвоєння районному центру культури імені Заслуженого  працівника культури України Володимира Ножки.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Олександр Коханюк та голова райдержадміністрації Михайло Яснюк.
  • 20 квітня 2015 року | Переглядів: 868
З 20 квітня депутати районної ради розпочали підготовку до пленарного засідання 31 сесії районної ради, проведення якого заплановане на 23 квітня 2015 року.


Сьогодні проекти рішень вивчали члени постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв'язку, будівництва та розвитку підприємництва і з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування під головуванням Дмитра Поліщука.


У другій половині дня під головуванням Сергія Кучерука працювали постійні комісії з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села та з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім'ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.

Серед важливих питань 31 сесії – внесення змін до районного бюджету на 2015 рік та щорічний звіт голови районної ради.


Також депутати заслухали звіти про хід виконання низки районних програм та підтримали винесення на пленарне засідання і новихпрограм. Так, пропонується до розгляду програма роботи з обдарованою молоддю "Творча обдарованість" на 2015-2019 роки та програма розвитку донорства крові та її компонентів в Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки.

Депутати детально опрацювали всі проекти рішень та внесли свої пропозиції до деяких з них.

У роботі комісій взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.
  • 16 квітня 2015 року | Переглядів: 1 039
Питанням реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади була присвячена селекторна нарада, у якій взяв участь перший заступник голови обласної ради Віктор Адамський та члени робочої групи з підготовки проекту перспективного плану формування територій громад області.

У студії селекторного зв’язку Цеху телекомунікаійних послуг №19 були присутні голова районної ради Олександр Коханюк, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, сільські голови та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Учасники наради  обговорили стан реалізації в області Закону України ''Про добровільне об’єднання територіальних громад'' та забезпечення розробки проекту перспективного плану формування територій громад області.

Закон спрямований на децентралізацію публічної влади з реальним забезпеченням загальновизнаних європейських принципів організаційної, правової та фінансової самостійності органів місцевого самоврядування, передбачених Конституцією України засад справедливого і неупередженого розподілу суспільного багатства між громадянами і територіальними громадами. Закон регулює відносини, що виникають у процесі добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст.

Крім того, учасники наради проаналізували стан виконання постанови Кабінету Міністрів України "Про удосконалення порядку надання житлових субсидій".
 

За матеріалами Хмельницької обласної ради
http://oblrada.km.ua

  • 10 квітня 2015 року | Переглядів: 823
Прийміть  щиросердечні  вітання  з найбільшим християнським святом – Воскресінням Христовим!

Символічно, що саме на Великдень завжди розпочинається справжня Весна – час, коли оновлюється природа, а разом з нею оновлюється й людина, її надії на краще майбутнє. Саме Великдень уособлює в собі панування Життя й Любові.

Христове Воскресіння – нетлінний символ торжества всеперемагаючого добра і самопожертви в ім’я спасіння людства. Образ Сина Божого нагадує нам про духовну першооснову буття, а заповіді Господні вчать милосердю і благодійності, надихають на злагоду і єднання заради утвердження ідей високого гуманізму.

У цей Великий, Світлий день бажаємо всім Божої благодаті, терпимості, злагоди, взаєморозуміння, гараздів, щастя і здоров’я, надії на вічне життя, Божого благословення на добрі вчинки і звершення.

Нехай Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день! У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаємо, щоб Ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.

Христос Воскрес!
 

З повагою  голова районної ради О.Коханюк

  • 8 квітня 2015 року | Переглядів: 965
8 квітня головою районної ради Олександром Коханюком  та головою районної державної адміністрації Михайлом Яснюком було ініційовано проведення Дня довкілля у Старокостянтинівському районі.

На своєму прикладі працівники виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації, установ та організацій району показали, що про навколишне середовище треба дбати не словом, а ділом. 


Чимала кількість людей приводила до порядку територію від  міста до кордону району: збирали сміття, скло, очищали придорожні смуги від чагарників.

Керіництво району впевнено, що подібні екологічні акції повинні проводитися постійно, та бути прикладом для тих, хто ще не навчився створювати і зберігати чистоту місць, де ми живемо.


  • 8 квітня 2015 року | Переглядів: 849
Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати  тридцять першу сесію  районної  ради шостого скликання з  20 квітня 2015  року.

2. Провести пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради шостого скликання 23 квітня 2015  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про депутатські запити;
-   про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік;
-   про щорічний звіт голови районної ради;
-   про Програму розвитку донорства крові та її компонентів в  Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки;
-   про хід виконання програми підтримки індивідуального житлового будівництва"Власний дім" у Старокостянтинівському районі на 2011-2016 роки;
-   про хід виконання цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Старокостянтинівському районі на 2009-2017 роки;
-   про хід виконання програми  впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів  Старокостянтинівського району інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на 2011-2015 роки;
-   про хід виконання програми розвитку сільських територій Старокостянтинівського району на період 2013-2018 роки;
-   про хід виконання районної програми підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки;
-   про встановлення кількості оздоровчих змін, їх тривалості та вартості путівки по позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;
-   про присвоєння районному центру культури імені Володимира Ножки та внесення змін до статуту комунального закладу;
-   інші питання.
3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 
 

Голова районної ради                                                         О.Коханюк

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Квітень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено