Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 201
  • 29 травня 2015 року | Переглядів: 865
29 травня в усіх загальноосвітніх школах Старокостянтинівського району продзвенів Останній дзвоник, який є чудовою шкільною традицією, теплим родинним святом. Цей день є особливим не лише для учнів, але й для батьків та вчителів, адже саме вони протягом навчального процесу дають настанови та поради, підтримують в усіх починаннях своїх дітей та вихованців.
 
Керуючий справами районної ради Сергій Гречковський привітав школярів та випускників Радковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів із закінченням навчального року та початком літніх канікул, побажав учням гарного відпочити, оздоровитись і набратись сил, подякував вчителям цього навчального закладу за якісну роботу, а батькам – завжди пишатись своїми дітьми.
 
Окремо з привітанням Сергій Іванович звернувся до випускників та зазначив: “Нехай цей останній дзвоник сповістить вас про те, що у вас попереду початок успішного шляху дорослої людини. Я знаю, у вас ще буде державна підсумкова атестація, зовнішнє незалежне оцінювання, тому бажаю вам їх легко подолати. А ще хочу побажати щоб кожен з вас вступив до тих навчальних закладів, які для себе обрали та знайти свій шлях, який приведе вас до успіху”.
   • 29 травня 2015 року | Переглядів: 971
Щиро вітаю Вас зі Святом останнього дзвоника, який ознаменовує для всіх закінчення навчального року.
 
Для  випускників  останній  шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. 
 
Тож від усього серця бажаю вам вдалого старту в самостійне життя, амбітних планів і великих звершень, невгамовності, пошуку та ініціативи, нехай сьогоднішній останній дзвінок назавжди залишиться в серці та пам'яті радісним святом прощання з безтурботним дитинством і стане першим світанковим кроком назустріч дорослому життю, назустріч його випробуванням, відповідальності та злетам. Не шукайте легких шляхів та коротких доріг, а наполегливо працюйте, впевнено йдучи до мети.
 
Сьогодні мої найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, своєю любов'ю та невтомною працею допомагають  пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності, виховують справжніх патріотів нашої Батьківщини.
 
Усім школярам зичу гарно відпочити, набратися яскравих, незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового навчального року.
  
Голова районної ради   Олександр Коханюк
 
  • 29 травня 2015 року | Переглядів: 864
28 травня під головуванням Івана Гончара відбулося пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії обласної ради. У засіданні взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.

На зібранні обласні обранці після тривалого дискусійного обговорення схвалили перспективний план формування територій громад області та затвердили План заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2015-2017 роки.
Згідно із перспективним планом формування територій громад, на території Хмельницької області планується утворити 54 спроможних об’єднаних територіальних громади, у тому числі – 13 міських, які об’єднують території міст та прилеглих до міст сільських рад, та 41 селищну та сільську об’єднану громаду.
 
У межах Новоушицького, Старосинявського та Ярмолинецького районів запропоновано утворити по одній об’єднаній територіальній громаді.
З метою забезпечення доступності отримання населенням адміністративних та соціальних послуг, враховуючи існуючі трудові потоки і працевлаштування громадян, навчання дітей у закладах освіти, транспортне сполучення, побажання та наміри сільських громад передбачено зміну меж таких районів: Волочиського, Деражнянського, Дунаєвецького, Ізяславського, Полонського, Славутського, Старокостянтинівського, Теофіпольського, Чемеровецького, Хмельницького, Шепетівського та Ярмолинецького, від яких відійдуть, або до яких приєднаються території сільських рад інших районів.
 
Директор регіонального офісу реформ Сергій Яцковський запевнив депутатів, що схвалення перспективного плану не призводить до автоматичного об’єднання громад. Кінцеву крапку у затвердженні цього документа поставить Кабінет Міністрів України,  виходячи з Методики формування спроможних територіальних громад та Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
 
В обговоренні цього питання взяла участь значна частина депутатів, голів районних рад, сільських голів та представники громадськості.
До конструктивної позиції та схвалення перспективного плану закликали депутатів обласної ради голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний та голова обласної ради Іван Гончар. «Питання адміністративно-територіальної реформи не те що назріло, а перезріло. Разом з тим, насправді залишається ще чимало прогалин та проблем. Проте, дорога ніколи не здолається, якщо по ній не почати йти. Процес зрушив з місця, прийнято перші закони, які, на жаль, не дають відповідей на багато запитань. Разом з тим, в основу реформи покладено важливий демократичний принцип – принцип добровільності. Хоча блискавичність у цьому питанні нам не потрібна», - зазначив Іван Гончар.
Відтак, перспективний план формування територій громад області підтримали 56 депутатів із 73 зареєстрованих у залі, проти цього рішення виступили 6 обранців, утримались – 11.
Довідка. На даний час в області є достатньо висока нерівномірність адміністративно-територіального поділу. На Хмельниччині налічується 1451 населений пункт, у тому числі міського типу – 37 (6 міст обласного значення, 7 – районного значення, 24 – селищ міського типу), сільських – 1414. На території області діє 625 органів місцевого самоврядування, з них районних рад - 20, міських рад - 13, селищних рад - 24, сільських рад - 568.
При розгляді другого питання порядку денного «Про затвердження Плану заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2015-2017 роки» зібрання розподілило видатки на суму 124,1 млн. грн, що мають надійти за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році. У 2016 році сума зросте до 176 млн. грн. Ці кошти направлятимуться на розвиток інфраструктур об’єднаних територіальних громад.
Окрім іншого, на засіданні депутати підтримали клопотання перед Верховною Радою України про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Аллі Пащенко – керівнику гуртка Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості, за багаторічну сумлінну працю в галузі освіти, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.
 
За матеріалами Хмельницької обласної ради:
http://oblrada.km.ua
  • 27 травня 2015 року | Переглядів: 1 096
27 травня у стінах актового залу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відбулася звітно-виборна конференція Товариства Червоного Хреста, на яку були запрошені керуючий справами районної ради Сергій Гречковський,  керівник апарату райдержадміністрації Андрій Літвінчук, голова Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста, депутат районної ради Іван Горда та голови первинних організацій Товариства.
 
Мета зустрічі – надати звіт виконаної роботи протягом п’яти років, обрати голову та членів президії міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста.  Робота розпочалась з того, що було обрано робочу президію конференції та її головуючого – Сергія Гречковського. У роботі конференції взяли участь  65 делегатів.
 
Голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Зоя Скакун прозвітувала про роботу благодійної організації за останні 5 років. Доповідач зауважила, що у своїй діяльності спирається насамперед на первинні осередки, в яких працюють дійсно професіонали, вказала на основні аспекти роботи організації, окреслила основні завдання, які потребують першочергової реалізації та надала повну інформацію про виконану роботу. Також Зоя Миколаївна наголосила на тісній співпраці з органами влади району і міста та усіма організаціями. Виступаючі доповнили інформацію доповідача, зупинившись безпосередньо на проблемах, які вирішувались первинними організаціями в звітному періоді.
 
У рамках конференції також заслухали звіт ревізійної комісії міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України за звітний період, обрали членів зазначеної комісії, членів президії та членів правління районної організації. Також на конференції одноголосно підтримали кандидатуру Зої Скакун на посаду голови Старокостянтинівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України та побажали їй продовжити напрацювання з розвитку товариства в районі та місті.
  • 22 травня 2015 року | Переглядів: 850
22 травня 2015 року  в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням голови комісії Сергія Гречковського.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1.Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №35-36 від 02.05.2015 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.
2. Про розгляд листа Державної фітосанітарної інспекції Хмельницької області.
3. Про розгляд заяви громадської організації "Кобудь".
4. Про розгляд заяви ФОП Гуменюк С.Ф.
5. Про затвердження звіту про оцінку індивідуально-визначеного майна – нежитлового приміщення.
6. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.


До конкурсної комісії надійшло ряд заява від громадян та організацій, по яких було прийнято відповідні рішення.
  • 22 травня 2015 року | Переглядів: 889

15 червня  2015 року

10.00 год.
- комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)

- комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)

- комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
14.00 год.
- комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
- комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
 

16 червня  2015 року

10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Пасічник А.П.)
 
 


  • 21 травня 2015 року | Переглядів: 1 708
Без перебільшення визначною подією для жителів району стало відкриття приватного кабінету комп'ютерної томографії на базі Старокостянтинівської Центральної районної лікарні. Рентгенівська КТ на сьогоднішній день є одним із найбільш інформативних і точних методів апаратного обстеження організму людини. Томограф використовують для виявлення захворювань органів черевної порожнини, для діагностування різноманітних уражень головного мозку, для перевірки стану судин тощо. 
 
Комп'ютерну томографію рекомендують застосовувати також під час профілактичних оглядів, оскільки томографія дає можливість виявити злоякісні новоутворення навіть на тих стадіях, коли інші методи діагностики їх не розпізнають. Та попри дієвість комп'ютерної томографії, цей вид обстеження все ще за­лишається малодоступним для жителів сільської місцевості та навіть районних центрів. Справа у вартості обладнання, яка є непід'ємною для місцевих кошторисів.
 
Так поява кабінету КТ у Старокостянтинівській ЦРЛ стала можливою завдяки ініціативі ТзОВ“Поллар”. Саме сьогодні відбулось урочисте відкриття, на яке завітали голова районної ради Олександр Коханюк, голова райдержадміністрації Михайло Яснюк, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, головний лікар ЦРЛ Володимир Стіхарєв та заступник директора ТзОВ “Поллар” Володимир Коріненко.
 
У вітальному виступі Олександр Володимирович наголосив: "Дійсно цей рік складається для медицини досить гарно. Завершено ремонт двох операційних хірургічного відділення, в проекті найближчим часом відкриття відділення гемодіалізу.
Сьогоднішній день - це день для того, щоб переконатись, що є перспектива розвитку медицини. Завдяки томографу нашим жителям вже не потрібно буде їздити в Хмельницький для проходження томографічного обстеження. На початку роботи кабінету обстеження будуть дешевшими для наших мешканців.
 
Вперше за роки незалежної України з районного бюджету на галузь медицини виділено 800 тис. грн. для закупівлі дорого вартісного обладнання лікарні. Сподіваюсь що це буде поштовхом для розвитку районної лікарні".
 
В свою чергу Володимир Коріненко подякував керівництву району за підтримку важливого проекту, головному лікарю ЦРЛ  за співпрацю та виразив сподівання про допомогу комп’ютерної томографії в роботі лікарям для своєчасного встановлення правильного діагнозу.

  • 20 травня 2015 року | Переглядів: 1 064
Сьогодні голова районної ради Олександр Коханюк та керуючий справами Сергій Гречковський здійснили робочу поїздку в  Григорівську сільську раду.
 
Метою візиту був розгляд заяви жителя с.Григорівка щодо ліквідації наслідків буревію. Спільно з сільським головою Анатолієм Простаком Олександр Коханюк та Сергій Гречковський  безпосередньо на місці ознайомились із фактами викладеними у заяві.
 
Разом з тим в ході поїздки голова ради відвідав сільську раду, поспілкувався з очільником громади стосовно проблем і нагальних питань сіл Григорівка та Воронківці.


Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати  тридцять другу сесію  районної  ради шостого скликання з  15 червня 2015  року.

2. Провести пленарне засідання тридцять другої сесії районної ради шостого скликання 18 червня 2015  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.
Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про депутатські запити;
-   про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік;
-   про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень;
-   про хід виконання програми залучення інвестицій в економіку Старокостянтинівського району на 2011-2020 роки;
-   про хід виконання районної програми підтримки сімей на період до 2015 року;
-   про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2015 року та затвердження плану роботи районної ради на ІІ півріччя 2015 року;
-   про призначення директора позаміському закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області;
-   інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 

 Голова районної ради О.Коханюк

  • 19 травня 2015 року | Переглядів: 1 120
19 травня голова районної ради Олександр Коханюк та керуючий справами районної ради Сергій Гречковський відвідали Державний історико-культурний заповідник «Самчики», щоб на місці оцінити ступінь підготовки до проведення мистецької акції «Імпреза по-самчиківськи», яка спрямована на відродження колишніх мистецьких традицій та популяризацію історичних куточків України.
 
Директор заповіднику «Самчики» Богдан Пажимський ознайомив присутніх з пропозиціями щодо проведення заходу, зустріччю та розташуванням гостей, проведенням екскурсій та майстер-класів.
 
Користуючись нагодою хотілось би запросити усіх жителів і гостей району та міста на літературно-мистецький захід «Імпреза по-самчиківськи», який відбудеться 31 травня 2015 року.
 
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Травень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено