Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 802
  • 6 травня 2015 року | Переглядів: 375
Наразі в Україні відбуваються процеси змін, які стосуються децентралізації органів влади і адміністративно-територіального устрою держави.

Відповідна законодавча база прийнята і вона надає можливості місцевим громадам визначатися і виступати суб’єктами ініціативи щодо відповідних реформ6 травня на на базіСтарокостянтинівського району відбувся тематичний короткостроковий семінар "Реформа місцевого самоврядування: виклики сьогодення". Семінар провели директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади Микола Баюк, заступник начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради Микола Панасюк, заступник директора – начальник управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери Департаменту фінансів облдержадміністрації Ярослава Дмитришен, головний державний інспектор відділу правового супроводу перевірок управління правової роботи Головного управління державної фіскальної служби в області Віталій Шевчук, експерт Хмельницького офісу реформ з питань реформування місцевого самоврядування та децентралізації органів виконавчої влади Григорій Гоцький, начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держземагенства в  області Михайло Музика.
У семінарі взяли участь керівники територіальних громад Полонського, Старокостянтинівського, Шепетівського та Теофіпольського районів.

З метою надання методичної допомоги та для використання у повсякденній практиці посадові особи місцевого самоврядування отримали інформаційно-методичний посібник “Реформування місцевого самоврядування: проблеми і шляхи їх вирішення”, який був підготовлений викладачами Хмельницького Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій.

На семінарі було обговорено питання щодо завдання органів місцевого самоврядування у формуванні спроможних територіальних громад в процесі проведення добровільного об’єднання територіальних громад, питання бюджетної та податкової децентралізації фінансів в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, вплив адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади на зміну земельних відносин та про організаційне забезпечення проведення добровільного об’єднання територіальних громад в районі.

Представники Старокостянтинівщини, Полонщини, Теофіпольщини та Шепетівщини коротко розповіли про хід консультацій з територіальними громадами, планами та моделями об’єднання громад та обговорили проблеми, які виникають у ході реалізації етапів реформи.
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Травень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено