Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 557
  • 18 травня 2015 року | Переглядів: 334
Здоров’я людини є однією з найважливіших запорук сучасного суспільства, а надання якісних медичних послуг населенню завжди на контролі у влади.
 
Голова районної ради Олександр Коханюк, головний лікар ЦПМСД Анатолій Швець  спільно з Баглаївським сільським головою Лідією Саволюк 18 травня відвідали фельдшерсько-акушерський пункт в с.Лажева. Медичне обслуговування жителів забезпечує молодий фельдшер Олександр Конончук, який за рік роботи зарекомендував себе гарним спеціалістом та фахівцем.
 
Причиною візиту є те, що приміщення ФАПу знаходиться в аварійному стані. Тріщини в стінах, протікаючий дах не дають можливості функціонувати йому як лікарняному закладу. Будівля може зруйнуватись в будь-який час, а це в свою чергу створює загрозу для відвідувачів.

Саме тому голова ради та головний лікар на місці вирішили розглянути можливість переносу ФАПу в інше приміщення.
 
Як варіант це є можливим, якщо перенести ФАП у приміщення Лажівської початкової школи. Але тільки після погодження  з управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та педагогічним колективом школи. В приміщенні просторі кімнати, в яких після проведення косметичного ремонту можна буде забезпечити населення якісними медичними послугами без ризику для життя пацієнтів.
 
Олександр Коханюк поспілкувався з директором та педагогічним колективом Лажівської ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів про шкільні справи та проблеми. Голова ради оглянув шкільну їдальню, яка знаходиться в окремому приміщенні.

В ході розмови педагоги звернули увагу на необхідність проведення ремонту даху даного приміщення.
 
Також Олександр Володимирович відвідав Будинок культури, в якому з дня на день має розпочатися ремонт.  Особливу увагу приділив сільській бібліотеці. Голова ради відмітив належну роботу бібліотекаря  з юними читачами, для яких проводяться вікторини і конкурси, тому вони тут часті гості.  

  • 18 травня 2015 року | Переглядів: 391
Старокостянтинівський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, навчально- консультаційний пункт  м.Старокостянтинів провели традиційну зустріч з учасниками змагань в урочищі «Новики» Самчиківського лісництва 14 травня 2015 року.

До програми  змагань включено рятувально-прикладну дистанцію «Аварійно-рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» під час якої юні рятувальники «Школи безпеки» вдосконалюють вміння та виробляють навики дій в екстремальних ситуаціях. Основною метою заходу була практична демонстрація усім присутнім можливостей пожежно-рятувальної техніки, ознайомлення з обладнанням та спорядженням, що знаходиться у підрозділі Держслужби з надзвичайних ситуацій району.

Традиційно зустріч розпочалася зі знайомства. Фахівці сфери ДСНС провели навчання з основ безпечної життєдіяльності в умовах режиму підвищеної готовності, розповіли школярам про мужню та героїчну професію рятувальника, в яких умовах доводиться їм працювати, а також звернули увагу на необхідность дотримання елементарних правил безпечної поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій, адже безпека власного життя – понад усе.

Рятувальники в доступній формі розповіли про аварійно-рятувальне спорядження, за допомогою якого ліквідовуються наслідки надзвичайних ситуацій. Досить цікаво учням було послухати  про те, які загрози виникають під час аварії на хімічно та радіаційно небезпечних об'єктах та практичні дії з використанням засобів індивдуального захисту,надання допомоги постраждалим та винесення їх із зони небезпеки.


Юним туристам продемонстровано пожежно-рятувальну техніку підрозділу. Також рятувальники, надали нагоду дітям спробувати власноруч як працює обладнання.

Не стоять осторонь проведення таких заходів і фахівці навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області. Завідувач НКП м.Старокостянтинів провів з учасниками змагань профілактичну бесіду з тематики, як діяти при загрозі виникнення терористичного акту.

На завершення всім командам були роздані пам’ятки з правилами поведінки в надзвичайних ситуаціях.

Проведення таких заходів є особливо важливими, адже вони підвищують обізнаність дітей та дають змогу зменшити кількість виникнення надзвичайних ситуацій за участю школярів.

В змагання прийняли участь 14 команд навчальних закладів Старокостянтинівського району, фахівці управління освіти, молоді та спорту Старокостянтинівської РДА, вчителі навчальних закладів. По результатах змагань сформовано збірну команду Старокостянтинівського району(учні Великочернятинської ЗОШ І-ІІІст., Пашковецького НВК, ВеснянськоїЗОШ І-ІІІст.) для участі в обласних змаганнях, які пройдуть з 19 по 26 травня поблизу села Черче Чемеровецького району Хмельницької області.
 

Завідувач  навчально-консультаційного пункту  м.Старокостянтинів В.Лезун.

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Травень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено