Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 535
  • 29 травня 2015 року | Переглядів: 321
29 травня в усіх загальноосвітніх школах Старокостянтинівського району продзвенів Останній дзвоник, який є чудовою шкільною традицією, теплим родинним святом. Цей день є особливим не лише для учнів, але й для батьків та вчителів, адже саме вони протягом навчального процесу дають настанови та поради, підтримують в усіх починаннях своїх дітей та вихованців.
 
Керуючий справами районної ради Сергій Гречковський привітав школярів та випускників Радковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів із закінченням навчального року та початком літніх канікул, побажав учням гарного відпочити, оздоровитись і набратись сил, подякував вчителям цього навчального закладу за якісну роботу, а батькам – завжди пишатись своїми дітьми.
 
Окремо з привітанням Сергій Іванович звернувся до випускників та зазначив: “Нехай цей останній дзвоник сповістить вас про те, що у вас попереду початок успішного шляху дорослої людини. Я знаю, у вас ще буде державна підсумкова атестація, зовнішнє незалежне оцінювання, тому бажаю вам їх легко подолати. А ще хочу побажати щоб кожен з вас вступив до тих навчальних закладів, які для себе обрали та знайти свій шлях, який приведе вас до успіху”.
   • 29 травня 2015 року | Переглядів: 386
Щиро вітаю Вас зі Святом останнього дзвоника, який ознаменовує для всіх закінчення навчального року.
 
Для  випускників  останній  шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. 
 
Тож від усього серця бажаю вам вдалого старту в самостійне життя, амбітних планів і великих звершень, невгамовності, пошуку та ініціативи, нехай сьогоднішній останній дзвінок назавжди залишиться в серці та пам'яті радісним святом прощання з безтурботним дитинством і стане першим світанковим кроком назустріч дорослому життю, назустріч його випробуванням, відповідальності та злетам. Не шукайте легких шляхів та коротких доріг, а наполегливо працюйте, впевнено йдучи до мети.
 
Сьогодні мої найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, своєю любов'ю та невтомною працею допомагають  пізнавати світ, прищеплюють найвищі моральні цінності, виховують справжніх патріотів нашої Батьківщини.
 
Усім школярам зичу гарно відпочити, набратися яскравих, незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового навчального року.
  
Голова районної ради   Олександр Коханюк
 
  • 29 травня 2015 року | Переглядів: 314
28 травня під головуванням Івана Гончара відбулося пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії обласної ради. У засіданні взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.

На зібранні обласні обранці після тривалого дискусійного обговорення схвалили перспективний план формування територій громад області та затвердили План заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2015-2017 роки.
Згідно із перспективним планом формування територій громад, на території Хмельницької області планується утворити 54 спроможних об’єднаних територіальних громади, у тому числі – 13 міських, які об’єднують території міст та прилеглих до міст сільських рад, та 41 селищну та сільську об’єднану громаду.
 
У межах Новоушицького, Старосинявського та Ярмолинецького районів запропоновано утворити по одній об’єднаній територіальній громаді.
З метою забезпечення доступності отримання населенням адміністративних та соціальних послуг, враховуючи існуючі трудові потоки і працевлаштування громадян, навчання дітей у закладах освіти, транспортне сполучення, побажання та наміри сільських громад передбачено зміну меж таких районів: Волочиського, Деражнянського, Дунаєвецького, Ізяславського, Полонського, Славутського, Старокостянтинівського, Теофіпольського, Чемеровецького, Хмельницького, Шепетівського та Ярмолинецького, від яких відійдуть, або до яких приєднаються території сільських рад інших районів.
 
Директор регіонального офісу реформ Сергій Яцковський запевнив депутатів, що схвалення перспективного плану не призводить до автоматичного об’єднання громад. Кінцеву крапку у затвердженні цього документа поставить Кабінет Міністрів України,  виходячи з Методики формування спроможних територіальних громад та Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.
 
В обговоренні цього питання взяла участь значна частина депутатів, голів районних рад, сільських голів та представники громадськості.
До конструктивної позиції та схвалення перспективного плану закликали депутатів обласної ради голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний та голова обласної ради Іван Гончар. «Питання адміністративно-територіальної реформи не те що назріло, а перезріло. Разом з тим, насправді залишається ще чимало прогалин та проблем. Проте, дорога ніколи не здолається, якщо по ній не почати йти. Процес зрушив з місця, прийнято перші закони, які, на жаль, не дають відповідей на багато запитань. Разом з тим, в основу реформи покладено важливий демократичний принцип – принцип добровільності. Хоча блискавичність у цьому питанні нам не потрібна», - зазначив Іван Гончар.
Відтак, перспективний план формування територій громад області підтримали 56 депутатів із 73 зареєстрованих у залі, проти цього рішення виступили 6 обранців, утримались – 11.
Довідка. На даний час в області є достатньо висока нерівномірність адміністративно-територіального поділу. На Хмельниччині налічується 1451 населений пункт, у тому числі міського типу – 37 (6 міст обласного значення, 7 – районного значення, 24 – селищ міського типу), сільських – 1414. На території області діє 625 органів місцевого самоврядування, з них районних рад - 20, міських рад - 13, селищних рад - 24, сільських рад - 568.
При розгляді другого питання порядку денного «Про затвердження Плану заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2015-2017 роки» зібрання розподілило видатки на суму 124,1 млн. грн, що мають надійти за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році. У 2016 році сума зросте до 176 млн. грн. Ці кошти направлятимуться на розвиток інфраструктур об’єднаних територіальних громад.
Окрім іншого, на засіданні депутати підтримали клопотання перед Верховною Радою України про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів Аллі Пащенко – керівнику гуртка Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості, за багаторічну сумлінну працю в галузі освіти, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.
 
За матеріалами Хмельницької обласної ради:
http://oblrada.km.ua
Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Травень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено