Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 10
  • 24 червня 2015 року | Переглядів: 1 006
"Конституція України визначила державну службу як найважливіший інститут у справі розвитку української державності. Сучасна держава має величезну кількість різноманітних завдань і функцій, від успішної реалізації яких залежить функціонування всієї суспільно-політичної системи, а відтак вона не може існувати без професійного службового корпусу, " - саме так вважає голова районної ради Олександр Коханюк, виступаючи 23 червня на урочистому зібрані до Дня держаної  служби та Дня Конституції України.

"Мені приємно відзначити, що переважна більшість державних службовців Старокостянтинівщини демонструють високий професіоналізм, компетентність, відданість справі, що значною мірою сприяє розв’язанню складних соціально-економічних проблем, поліпшенню якості життя мешканців нашого краю, - сказав Олександр Володмирович.- І глибоко символічним є те, що  ваше професійне свято, шановні державні службовці, збігається в часі з відзначенням загальнодержавного свята – Дня Конституції України."

Олександр Коханюк наголосив, що тільки в поєднанні місцевих та державних інтересів, у мобілізації зусиль центральних і регіональних органів державного управління та місцевого самоврядування ми зможемо побудувати громадянське суспільство, в якому кожен громадянин буде усвідомлювати відповідальність за свої обов’язки перед ним, і правову державу, в якій найвищою цінністю буде людина, закон і справедливість.

Голова районної  ради подякував державним службовцям за гарну службу, а кращих працівників відзначив Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.


  • 22 червня 2015 року | Переглядів: 886
Вшановуючи пам'ять про загиблих, у Старокостянтинові відбулося традиційне покладання вінків і квітів біля Меморіалу Слави.

   Віддати шану воїнам, які в час воєнного лихоліття визволяли поневолену землю від фашистських нацистів і хто навічно залишився у старокостянтинівській землі прийшли голова районної ради Олександр Коханюк,   голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, міський голова Микола Мельничук, ветеранський актив, представники трудових колективів краю, широка громадськість Старокостянтинівщини.


  • 19 червня 2015 року | Переглядів: 950
19 червня  голова районної ради Олександр Коханюк та голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк привітали медиків району з нагоди Дня медичного працівника. Кращих працівників медичної галузі керівники району нагородили Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністраці і цінними подарунками.

З теплими, щирими словами привітань та подяки за милосердя й самовіддану працю до лікарів, медсестер, санітарок і медиків-ветеранів, які багато років життя присвятили відповідальній та благородній справі, звернувся голова  районної ради Олександр Коханюк.

"Ваші заслуги перед жителями району воістину неоцінені. Тому день медичного працівника разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість одужання, які вірять і ваші знання, вміння і досвід, у постійну готовність прийти на допомогу.

Впевнений, властивий вам високий моральний та професійний потенціал і в майбутньому вирізнятиме Старокостянтинівське медичне братство, що об’єднує сьогодні понад 1000 лікарів та медсестер, фельдшерів і санітарок
," - зазначив Олександр Володимирович.- "Особливі слова вдячності хочу сказати працівникам сільських медичних закладів. Наявна мережа дільничних лікарень, сільських амбулаторій та амбулаторій сімейної медицини, фельдшерсько-акушерських пунктів надає можливість забезпечити високий рівень медичного обслуговування населення на селі."


Медичних працівників Старокостянтинівщини привітали також головний лікар центральної районної лікарні Володимир Стіхарєв та головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Анатолій Швець. Керівники медичних колективів подарували кращим лікарям, медичним сестрам та санітарам квіти та нагородили почесними грамотами та подяками.


Вірність клятві Гіппократа, талант, практичний досвід і висока майстерність, поєднані зі щирою турботою, душевним теплом і співпереживанням – ці найкращі якості завжди були і залишаються притаманними прцівниками сфери охорони здоров’я.

Дорогі медпрацівники, бажаємо вам міцного здоров’я, тому що і наше здоров’я в цьому випадку буде під вашим надійним захистом! Щастя вам і вашим родинам! І звичайно ж успіхів у роботі, тому що від цього залежить швидкість нашого одужання!


  • 18 червня 2015 року | Переглядів: 949
18 червня відбулося пленарне засідання тридцять другої сесії районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Олександр Коханюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 40 депутатів.
 

Перед початком затвердження порядку денного пленарного засідання голова районної ради проінформував присутніх про відповіді, що надійшли на звернення депутатів, яке було прийнято на минулій сесії, стосовно підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.  У листах Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг зазначено, що всі рішення щодо підняття тарифів є економічно обґрунтованими. Разом з тим для соціального захисту малозабезпечених верств населення запроваджено новий принцип призначення субсидій.
 

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було знято з контролю депутатський запит депутата районної ради Валентини Бугери стосовно надання допомоги у вирішені питання ремонту будинку жительки с. Красносілка Марзялко Н.Л.
 
Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції Віктора Молдавана, Ігоря Польового та Раїси Зайшлої, які стосувались виділення коштів на капітальний ремонт частини приміщення ДНЗ "Капітошка" Самчиківської сільської ради та реконструкції електролінії на території с.Самченці.


Не було істотних зауважень у депутатів при розгляді одного із найголовніших питань порядку денного сесії – про внесення змін до  бюджету на 2015 рік. Як поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда основними причинами внесення змін до районного бюджету є необхідність виділення коштів на нагальні питання, що виникли в бюджетних установах району.
 

Надалі депутати заслухали звіт голови районної держаної адміністрації Михайла Яснюка про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень. Після ряду запитань  звіт голови виконавчої гілки влади було прийнято до відома.


Рішенням ради, без обговорення, депутати внесли зміни і доповнення до районних програм, зокрема соціального захисту населення на 2011-2015 роки та розвитку Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної  державної адміністрації на 2015  рік, а також інформації про реалізацію заходів програм залучення інвестицій в економіку Старокостянтинівського району на 2011-2020 роки і підтримки сімей на період до 2015 року.


Досить бурхливим обговоренням вирізнялися питання, що стосувалися затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.  Проте більшість районних обранців порахували доцільним затвердити оцінку, адже від неї залежить розмір подальшої орендної плати та, звичайно, надходження до сільських та районного бюджетів.
 

За підсумками роботи тридцять другої сесії районної ради шостого скликання розглянуто і прийнято близько 20 рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.


В пленарному засіданні сесії взяли участь депутат обласної ради Микола Гнатюк, голова райдержадміністрації Михайло Яснюк та його заступники, сільські голови, начальники управлінь, установ та організацій району.  • 16 червня 2015 року | Переглядів: 890
Сьогодні, 16 червня під головуванням голови районної ради Олександра Коханюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій та керівники депутатських фракцій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного тридцять другої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.
  • 15 червня 2015 року | Переглядів: 993
З 15 червня в рамках тридцять другої позачергової сесії районної ради депутати розпочали роботу в постійних комісіях. Сьогодні за участі голови районної  ради Олександра Коханюка відбулось спільне засідання одразу п’яти комісій: з питань регламенту, депутатської діяльності та етики;  з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва;  з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування;  з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села;  з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 

На розгляд депутатів було представлено понад 10 питань. На початку засідання депутати районної ради заслухали звіт голови районної державної адміністрації Михайла Яснюка про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда ознайомив присутніх з проектом рішення щодо змін до районного бюджету на 2015 рік.
 

Також депутати розглянули зміни, що пропонується внести до двох районних програм: соціального захисту населення на 2011-2015 роки та розвитку Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної  державної адміністрації на 2015  рік.
 
Про виконання плану роботи районної ради за І півріччя прозвітував керучий справами  Сергій Гречковський.
 
В робочому режимі члени комісій проаналізували всі запропоновані на затвердження технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.


  • 11 червня 2015 року | Переглядів: 884
11 червня 2015 року  в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням голови комісії Сергія Гречковського.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №43-44 від 30.05.2015 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району

До конкурсної комісії надійшло ряд заява від громадян, по яких було прийнято відповідне рішення.
  • 11 червня 2015 року | Переглядів: 1 306
10 червня в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Калинівка" Старокостянтинівської районної ради відбулося урочисте відкриття першої табірної зміни.

Діяльність табору побудована таким чином, щоб кожна дитина мала можливість відпочити після тривалого навчального року, а через різні конкурси, розважальні ігри, спортивні змагання, вечори відпочинку та тематичні вечори проявити себе в різноманітних напрямках, які, в свою чергу, є продовженням навчального та виховного процесу шкільної програми.

Першими у таборі будуть відпочивати та оздоровлюватись 113 дітей з Старокостянтинівського, Полонського районів та з інших куточків області.


В урочистому відкритті табору та першої табірної зміни взяли участь голова районної ради Олександр Коханюк, голова райдержадміністрації Михайло Яснюк, заступники голови районної державної адміністрації Олег Борикін та Олег Омелянюк, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Микола Гниліцький, батьки дітей та гості.

На офіційній урочистій лінійці з нагоди відкриття першої табірної зміни відбулось представлення  загонів, кожен з них  обрав собі девіз, емблему та символи.


Вітаючи усіх присутніх на відкритті голова ради Олександр Коханюк сказав: “Найкращий відпочинок, як правило, відбувається в дитячих таборах, де кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, оздоровлюється, загартовується, цікаво, з користю проводить час”. Олександр Володимирович побажав дітям приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень, а працівникам табору нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі.

На завершення офіційної частини вихованці табору оздоровлення і відпочинку “Калинівка” підготували цікаву концертну програму.
 
  • 8 червня 2015 року | Переглядів: 1 055
Майже півстоліття щороку в Україні проходять літні сільські спортивні ігри, які оранізовує фізкультурно-спортивне товариство «Колос». У цих змаганнях беруть участь найсильніші спортсмени із райцентрів та сільської місцевості Хмельниччини.

З нагоди 65-річчя ФСТ «Колос», 6 червня в місті Старокостянтинові відбулись змагання серед сільських школярів та учнів ДЮСШ «Колос» присвячених Міжнародному дню захисту дітей під девізом «Хто ти, майбутній Олімпієць?» та з нагоди 65-річчя ФСТ «Колос». Участь у змаганнях цього року взяли 18 команд з усієї області.


Привітати з спортивним святом учасників змагань прийшли запрошені гості: голова  районної ради Олександр Коханюк, заступник голови  райдержадміністрації Олег Борикін, міський голова Микола Мельничук, голова обласної та Старокостянтинівської районної оргацізацій  «Колос» Володимир Повх та Микола Сальков.

З вітальним словом виступив Олександр Коханюк: «Ми не перший рік приймаємо змагання учнів «Колосу». В цей день ви підводите підсумки своїх здобутків і ми раді вітати вас у Старокостянтинові. Бажаю, щоб ви покращили своє здоров’я, успіхів і великих перемог».

Очолив колону спортсменів ветеран спортивної організації «Колос», майстер спорту міжнародного класу Володимир Копичинський.

Перед учасниками та гостями спортивного свята виступили відомі артисти нашого краю Наталія Кирилішина та Олег Круторогий, майбутній артист Андрій Круторогий, вихованці спортивно-танцювального клубу «Грація», танцювальний колектив «Арабеск».


Понад 800 учасників спортивних ігор протягом дня змагалися в таких видах змагань: футбол, волейбол, легка атлетика, гандбол, важка атлетика, вільна боротьба, дзюдо.

За роки свого існування спортивне товариство «Колос» Хмельниччини підготувало багатьох видатних спортсменів та й зараз серед них є члени збірної України переможці Всеукраїнських та міжнародних змагань.


З поміж 18 команд районів, які приймали участь у змаганнях були визначені свої переможці. Відтак, перше місце виборола команда з Кам’янця-Подільського, на другому – команда з Шепетівського району, третє – Дунаєвецький район, четверте – Теофіпольський, п’яте – Летичівський, команда Старокостянтинівського району посіла шосту сходинку таблиці результатів.

Серед переможців, які візьмуть участь у всеукраїнських сільських спортивних іграх, що відбудуться в липні в Скадовську є й учасники команди із Старокостянтинова з важкої та легкої атлетики, які зайняли перші місця цих видів спорту.

Ольга Ярохно, "Життя Старокостянтинівщини"

  • 4 червня 2015 року | Переглядів: 1 426
Організація літньої оздоровчої кампанії дітей є складовою частиною безперервного та послідовного процесу навчання та виховання.  Напередодні літніх канікул батьки починають замислюватися про те, куди ж відправити дитину на оздоровлення та відпочинок.
 
У позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Калинівка» створюються умови для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, творчого розвитку, духовного та інтелектуального збагачення, розширення світогляду. Ціле літо діти тут будуть зайняті цікавими справами, рухливими іграми і розвагами. У таборі проходитимуть усілякі конкурси, спортивні ігри, дискотеки, демонструватимуться фільми. Тому нудьгувати діти не матимуть часу.
 
Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Калинівка» Старокостянтинівської районної ради готується приймати нових відпочиваючих.  3 червня голова районної ради Олександр Коханюк, керуючий справами Сергій Гречковський та завідувач відділу комунальної власності районної ради Олена Фурсова відвідали  дитячий табір, щоб на місці оцінити хід робіт і ступінь підготовки до відкриття.
 
Роботи йдуть повним ходом: у другому корпусі зроблено піднавіс, дорожку, замінено вікна, проведено текучий ремонт усіх приміщень, впорядковується територія, підбираються вихователі, розробляється програма заходів для дітей табору.
 
Олександр Володимирович наголосив про створення безпечних умов відпочинку й оздоровлення дітей, дотримання правил порядку проведення екскурсій, походів, купання у водоймі. Спілкуючись з колективом, який зайнятий підготовкою закладу та організацією відпочинку,  голова ради в цілому відмітив їх належну роботу.
 


Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Червень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено