Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 4
Гостей: 4
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153276 чол.
Переглядів: 660
  • 18 червня 2015 року | Переглядів: 398
18 червня відбулося пленарне засідання тридцять другої сесії районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Олександр Коханюк. В роботі пленарного засідання взяли участь 40 депутатів.
 

Перед початком затвердження порядку денного пленарного засідання голова районної ради проінформував присутніх про відповіді, що надійшли на звернення депутатів, яке було прийнято на минулій сесії, стосовно підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.  У листах Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг зазначено, що всі рішення щодо підняття тарифів є економічно обґрунтованими. Разом з тим для соціального захисту малозабезпечених верств населення запроваджено новий принцип призначення субсидій.
 

При розгляді питання "Про депутатські запити" обранцями було знято з контролю депутатський запит депутата районної ради Валентини Бугери стосовно надання допомоги у вирішені питання ремонту будинку жительки с. Красносілка Марзялко Н.Л.
 
Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції Віктора Молдавана, Ігоря Польового та Раїси Зайшлої, які стосувались виділення коштів на капітальний ремонт частини приміщення ДНЗ "Капітошка" Самчиківської сільської ради та реконструкції електролінії на території с.Самченці.


Не було істотних зауважень у депутатів при розгляді одного із найголовніших питань порядку денного сесії – про внесення змін до  бюджету на 2015 рік. Як поінформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Григорій Горда основними причинами внесення змін до районного бюджету є необхідність виділення коштів на нагальні питання, що виникли в бюджетних установах району.
 

Надалі депутати заслухали звіт голови районної держаної адміністрації Михайла Яснюка про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень. Після ряду запитань  звіт голови виконавчої гілки влади було прийнято до відома.


Рішенням ради, без обговорення, депутати внесли зміни і доповнення до районних програм, зокрема соціального захисту населення на 2011-2015 роки та розвитку Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної  державної адміністрації на 2015  рік, а також інформації про реалізацію заходів програм залучення інвестицій в економіку Старокостянтинівського району на 2011-2020 роки і підтримки сімей на період до 2015 року.


Досить бурхливим обговоренням вирізнялися питання, що стосувалися затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.  Проте більшість районних обранців порахували доцільним затвердити оцінку, адже від неї залежить розмір подальшої орендної плати та, звичайно, надходження до сільських та районного бюджетів.
 

За підсумками роботи тридцять другої сесії районної ради шостого скликання розглянуто і прийнято близько 20 рішень, депутати під час сесії попрацювали досить конструктивно, прийнято важливі рішення задля подальшого соціально-економічного розвитку району.


В пленарному засіданні сесії взяли участь депутат обласної ради Микола Гнатюк, голова райдержадміністрації Михайло Яснюк та його заступники, сільські голови, начальники управлінь, установ та організацій району.Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Червень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено