Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 29
  • 22 липня 2015 року | Переглядів: 1 863
Сьогодні відбулося відкриття 4-го гемодіалізного центру Хмельницької області на базі Старокостянтинівської центральної районної лікарні. Відкрити відділення приїхав голова обласної держадміністрації Михайло Загородний, голова обласної ради Іван Гончар, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Яків Цуглевич,  голова районної ради Олександр Коханюк, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, медичні працівники регіону.


Хворим на ниркову недостатність допомога надається на базі гемодіалізного відділення Хмельницької обласної лікарні, який є обласним консультативно-методологічним центром з екстракорпоральних та еферентних методів детоксикації, лікування гострих отруєнь, недостатності функції нирок і печінки. Для проведення діалізу відділення оснащені апаратами для проведення гемодіалізу та системи очищення води. Впровадження нових технологій діалізного лікування, які відповідають міжнародним стандартам, дало змогу лікувати хворих в амбулаторному режимі, продовжити та суттєво підвищити якість життя хворих.

Нове відділення відкривається з метою розвантаження,роботи гемодіалізного відділення обласної лікарні. На це виділено 6 кімнат в приміщенні Старокостянтинівської центральної районної лікарні, зареєстровано 12,5 посад медичних працівників. На ремонт та встановлення необхідного обладнання було використано 1,8 млн. гривень спонсорської допомоги. У відділенні детоксикації функціонуватиме 5 діалізних ліжок, на данний час є 4 апарати та заплановане одне резервне. Відділення гемодіалізу буде приймати хворих з м. Старокостянтинів та Стракостянтинівського, Красилівського, Старосинявського районів.
 

Загалом потягом 2015 року завдяки керівництву області, депутатам обласної та районної рад центральна районна лікарня отримала та має отримати досить значний перелік обладнання. Наразі вже придбано за рахунок коштів районного бюджету переносний УЗД-апарат вартістю 695 тис.грн.  Також завершено тендерні торги на закупівлю з обласного бюджету рентгенологічного обладнання на 3 робочих місця на суму 3,5 млн.грн. За словами голови обласної ради Івана Гончара до Дня незалежності центральна районна лікарня  буде із новим рентгенапаратом. Крім того оголошено тендер на придбання лапароскоспічної стійки на суму 1,1 млн.грн. для покращення результатів  хірургічного втручання лікарями нашої лікарні.
 

Як зазначає голова районної ради Олександр Коханюк, на 2015 рік ще є плани та задуми. В першу чергу Олександр Володимирович спільно із головою РДА Михайлом Борисовичем планують звернутися до керівництва області з проханням додаткового виділення коштів на будівництво котельні на твердому паливі у Старокостянтинівській ЦРЛ, проектна вартість якої становить близько 2,5 млн.грн.

  • 16 липня 2015 року | Переглядів: 967
16 липня 2015 року за в районі відбулися громадські слухання  з приводу майбутнього об’єднання територіальних громад. Консультації  з депутатами і членами виконкому Пашковецької сільської ради, активом сільської ради та за участю жителів села провів голова районної ради Олександр Коханюк.

Про усі аспекти об'єднання у громади говорили із жителями Пеньківської та Губчанської сільських ради голова райдержадміністрації Михайло Яснюк і завідувач відділом комунальної власності районної ради Олена Фурсова.


Голова ради Олександр Володимирович Коханюк розповів присутнім про особливості Закону України "Про об’єднання територіальних громад", про особливості і методику формування спроможних громад. Керівник району підкреслив, що питання об’єднання громад є досить актуальним, оскільки створює багато як і перспективзадля вигідної і потужної основи для економічного розвитку на місцевому рівні, так і ряд недоліків в ході практичної реалізації етапів децентралізації.


Далі Олександр Коханюк закликав учасників громадських слухань до конструктивної дискусії  в контексті прийнятих законодавчих актів, які стосуються об'єднання територіальних громад, а відтак детально розповів про  всі етапи реформи, хід його втілення в життя.

Під час обговорення Олександр Володимирович відповів на запитання, які порушувалися громадою села, депутатами, жителями села та керівниками органів місцевого самоврядування.

За результатами обговорення зібрання усіх сільських рад прийняли відповідні рішення, які на їх думку є найбільш прийнятним для кожної громади.
  • 15 липня 2015 року | Переглядів: 916
Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати  тридцять третю сесію  районної  ради шостого скликання з  10 серпня 2015  року.

2. Провести пленарне засідання тридцять другої сесії районної ради шостого скликання 13 серпня 2015  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про депутатські запити;
-   про присвоєння звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району";
-   про звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2015 року;
-   про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік;
-   про хід виконання програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на  період до 2017 року;
-   про хід виконання Програми запобігання особливо небезпечним інфекційним хворобам на 2014-2016 роки;
-   про хід виконання Програми поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки;
-   інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 

Голова районної ради   О.Коханюк

  • 10 липня 2015 року | Переглядів: 667
10 липня 2015 року  в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням голови комісії Сергія Гречковського.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №49-50 від 20.06.2015 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського районую
2. Про розгляд заяв ФОП Березенської Н.А.
3. Про розгляд заяви ФОП Городельської Л.Р.
4. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.


До конкурсної комісії надійшло ряд заява від громадян, по яких було прийнято відповідне рішення.
  • 7 липня 2015 року | Переглядів: 1 470
В районному центрі культури ім.В.Ножки 4 липня відбувся святковий концерт з нагоди 50-ччя діяльності муніципального фольклорного ансамблю ім.В.Ножки .

Урочистості розпочалися з відкриття меморіальної дошки Володимиру Івановичу Ножці, заслуженому працівнику культури України, почесному громадянину міста Старокостянтинів, композитору, аранжувальнику, педагогу, фольклористу, відомому культурному діячеві, інтерпретатору подільської народної пісні, лауреату всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів, лауреату обласної премії ім.К.Широцького добре відомого музичній громадськості нашого краю, засновнику фольклорного ансамблю «Дзвіночок» - яку встановлено на центрі культури ім.В.Ножки.


Відкрив урочистості голова районної ради Олександр Коханюк, він відмітив, що іменами видатних діячів називають вулиці, школи, от і в нас з’явилась нагода, за вагомий внесок у розвиток та збереження української культури, ім’я Володимира Ножки носитиме районний центр культури. Своїми спогадами про життя та творчість Володимира Ножки поділився Олександр Чеплаков кращий друг, кум та як завжди говорив В.Ножка. Право для відкриття пам’ятної дошки надали членам його родини дочкам Інесі та Мілані Ножкам.

По закінченню урочистостей усіх гостей запросили до глядацької зали на перегляд концертної програми.

Святкову програму розпочато вокально-хореографічною композицією «Подільський рушничок» (музика В.Ножки), яка є візитівкою нашого району та області.


Колектив чудово виглядав в яскравих костюмах які були придбанні за підтримки голови районної ради Коханюка Олександра Володимировича та голови районної державної адміністрації Яснюка Михайла Борисовича. Великих зусиль приклала виконуюча обов’язки начальника відділу культури Шубіна Вікторія Василівна, щоб колектив мав гарний естетичний вигляд.

Концертна програма була насичена виконанням вокальних творів які плавно переходили в хореографічні композиції. Демонструвався відео ряд з творчої діяльності ансамблю. Концертна зала була переповнена глядачами, що на даний час незвично. Колектив користується популярністю серед жителів міста , району та області. Про це свідчили вітання в адресу ювілярів від керівництва району голови районної ради Олександра Коханюка та заступника голови райдержадміністрації Олега Борикіна які подарували музичну апаратуру для кращого озвучення концертів колективу та відзначили учасників ансамблю грамотами та подарунками.

Гості з обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, заступник директора Іллінська Олена Василівна та провідний спеціаліст народного відділу Бідюк Микола Васильович, нагородили колектив грамотою обласної державної адміністрації, грамотами обласного управління культури, науково-методичного центру та цінними подарунками. Грошовою премією та грамотами відзначено учасників ансамблю обласною профспілкою працівників культури.


Грамотою відділу культури та грошовою премією колектив нагородила спеціаліст відділу культури Світлана Романченко. Також колектив відзначено грошовою премією від районної профспілки, голова профспілки Павлюк Сніжана Валеріївна.

Слова вітання прозвучали від: міського голови М.Мельничука, який посприяв у виготовленні меморіальної дошки В.І.Ножці, заслуженого працівника культури В.Бугери, яка приклала багато зусиль для розвитку цього ансамблю, В.Муляра завідуючого міським відділом культури, волотера Олександра Чорноуса голови спілки афганців,Оксани Буєвої з гуртом «Арабеск» та глядачів.
 

Відділ культури, національностей та релігій РДА

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Липень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено