Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 357
  • 28 серпня 2015 року | Переглядів: 845
28 серпня в Будинку Рад відбулася щорічна колегія педагогічних працівників району. Цей захід традиційно проводиться напередодні Дня Знань, перед початком нового навчального року.

Участь у роботі колегіі взяв керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

У своєму виступі Сергій Гречковський наголосив: «Хочу подякувати депутатам райноної ради - освітянам, які доклали чимало зусиль під час засідання постійних комісій, сесій районної ради. Саме вони приймали активну участь у розробці програм, які дозволили в цьому році виділити найбільшу суму коштів, що дало можливість значно поліпшити матеріально-технічну базу та підготовитись до нового навчального року.

Впевнений, що всі ті проблеми, які були окреслені у доповідді начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та у виступах, будуть вирішені позитивно і освітянська галузь району буде і надалі пріоритетом роботи районної ради та депутатського корпусу. А педагоги докладуть всіх зусиль для того, щоб успіхи школярів у ЗНО були ще вагомішими».

На закінчення Сергій Іванович привітав педагогічну еліту району та побажав усім освітянам міцного здоров’я, натхнення, нових успіхів їм та їхнім вихованцям та мирного неба над головою.
  • 26 серпня 2015 року | Переглядів: 861
Допомога АТО  – це діяльність, завдяки якій можна забезпечити захисників необхідним хоча б частково. Прекрасно розуміючи те, що на Сході в антитерористичній операції задіяно безліч мобілізованих хлопців і чоловіків, небайдужі українці намагаються допомогти їм у міру своїх сил і можливостей.

Волонтери-афганці Анатолій Потерба та Олексій Нарижнєв вже котрий раз везуть гуманітарну допомогу захисникам, які знаходяться на сході нашої країни. Цього разу вони везуть допомогу на Маріуполь від жителів Старокостянтинівського району. Пункт збору допомоги – Будинок Рад.

До збору продуктів долучилися сільські голови та небайдужі жителі району. Зокрема мешканці передали продукти тривалого зберігання (макарони, консерви і домашню консервацію, чай, печиво тощо), мінеральну воду, картоплю, цукор,  миючі засоби (пральний порошок, мило, засоби для миття посуду і т.д.), засоби особистої гігієни ( зубні пасти, щітки, станки, засоби для гоління, тощо) – це неповний перелік того, що вкрай необхідно захисникам Вітчизни в зоні конфлікту.

Голова районної ради Олександр Коханюк наголосив: “Хочу відзначити найважливіше –  активну участь людей. Якби прості люди спільними зусиллями не жертвували кошти на придбання усіх критично важливих речей, ситуація була би значно гіршою. А оскільки в наш час навіть діти намагаються підтримати солдатів листом або малюнком, то і дорослі в міру своїх можливостей теж можуть допомагати захисникам”.
  • 25 серпня 2015 року | Переглядів: 811
Голова районної ради Олександр Коханюк та керуючий справами районної ради Сергій Гречковський з  робочою поїздкою відвідали  Вишнопільську сільську раду, Зокрема Олександр Коханюк цікавився роботою Вишнопільського ФАПу, яким близько року керує фельдшер Ольга Олійник.  

Молодий спеціаліст але вже зарекомендувала себе відповідальним фахівцем, чуйним до людей. Влада на місці намагається зробити все необхідне для того, щоб Ольга Олійник  залишилась у селі. Питання житла є одним із найгостріших. Тому в найближчий час фельдшеру буде надано безкоштовне житло поблизу роботи з усіма зручностями.

Але є ще одна проблема, яку необхідно терміново вирішити – це аварійний стан однієї зі стін та відмостки, що може призвести до руйнації приміщення. Виконуючому обов’язки Вишнопільського сільського голови Юрію Соломіну було рекомендовано на найближчій сесії сільської ради розглянути дане питання та виділити кошти на терміновий ремонт приміщення, оскільки коштів на рахунку сільської ради вистачає.
  • 24 серпня 2015 року | Переглядів: 896
Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто, дозвольте привітати вас з Днем незалежності України!
 
Це свято – символ національної єдності. Український народ віками прагнув до самостійності й державності, мужньо відстоював людську гідність і право на вільний вибір, беріг споконвічні традиції рідної землі. Визначна дата – 24 серпня – навіки увійшла в історію української держави золотою сторінкою її біографії, що законодавчо закріпила демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення. 
 
Незалежність це – найвагоміше надбання, здобуте наполегливою боротьбою і невтомною працею, омріяне в думках численних поколінь багатовікової історії свободолюбної нашої країни. 24 роки тому, ми отримали право самостійно будувати власну країну, бути господарями на багатій та прекрасній українській землі. З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати - 24 серпня - і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.
 
Нехай це свято, День Незалежності України, вселяє гордість за величний український народ, нашу країну, об’єднує всіх українців, дарує усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Від усього серця бажаю вам святкового настрою, миру, злагоди,  душевної величі, чистоти  в помислах, благородства у вчинках, порозуміння, поміркованості, щирих та надійних друзів та однодумців. Хай цей Великий День дарує всім вам щастя, здоров'я, любов та непохитну віру в кращу долю нашого народу!

Голова районної ради          Олександр Коханюк
  • 21 серпня 2015 року | Переглядів: 1 226
21 серпня на площі, біля Будинку Рад, відбулися урочистості присвячені 24-й річниці Дня незалежності України.

На початку свята голова районної  ради Олександр Коханюк та голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк  урочисто підняли Державний Прапор України.

У вітальному виступі Олександр Коханюк сказав: « В серці кожного старокостянтинівця серпнева блакить неба і золото пшеничних ланів зливаються барвами української державності в символ волелюбності і любові до рідної землі. Це свято сповнює усвідомленням власної причетності до розбудови України, адже кожен із нас своєю щоденною наполегливою працею утверджує державну незалежність – творить її сучасність та майбуття.

Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі.

Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, дружнім теплом і новими здобутками. Нехай ці досягнення стануть міцними цеглинками в будівництві міцної Держави, якою зможуть пишатися наші діти.»

Відповідно до рішення тридцять третьої сесії Старокостянтинівської районної ради цього року звання Почесний громадянин Старокостянтинівського району посмертно було присвоєно Лавренчуку Віталію Вікторовичу, Флерко Миколі Олексійовичу, Яневичу Володимиру Анатолійовичу, які загинули при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України.

Олександр Коханюк та Михайло Яснюк вручили родинам загиблих посвідчення та пам’ятний знак "Почесний громадянин Старокостянтинівського району". Після чого присутні вшанували  хвилиною мовчання пам’ять всіх героїв, які загинули при захисті  суверенітету України.

Перший заступник  голови обласної ради Віктор Адамський привітав усіх присутніх і вручив нагороди обласної ради та обласної державної адміністрації кращим представникам району. 
   
Після цього було урочисто відкрито районну Дошку Пошани. На яку за сумлінну, добросовісну та високоефективну працю, активну участь в процесах розбудови української державності, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району занесено 20 передовиків галузей народного господарства району і три трудові колективи.

Усім громадянам, занесеним на районну дошку пошани, голова районної ради та голова райдержадміністрації вручили дипломи та цінні подарунки.

Зі словами вітання виступив голова фермерського господарства «Власник» Віктор Косюк, який привітав усіх присутніх з Днем незалежності та вручив Олександру Коханюку й Михайлу Яснюку запашні  короваї,  що спечені з урожаю зібраного цього року.  • 19 серпня 2015 року | Переглядів: 908
Сьогодні голова районної ради Олександр Коханюк та робоча група продовжили перевірку готовності загальноосвітніх шкіл району до нового навчального року.

Ілляшівська ЗОШ І-ІІІ ступенів підготовлена до початку навчального року. На опалювальний період є запас вугілля. Залишилось тільки почистити ринви та прибити шиферину. Це буде зроблено на наступному тижні за допомогою машини-вишки.

У Немиринцях в першу чергу відвідали дитячий садочок. Дошкільний навчальний заклад знаходиться на балансі сільської ради і є одним з найкращих в районі. Сільському голові залишилось тільки забезпечити тепло у зимовий період.

Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів побудована в останні роки минулого сторіччя розрахована на 400 місць. Навчається у школі 115 учнів. За рахунок Кіотського протоколу вона утеплена. Але головною проблемою залишається те, що не зроблене водовідведення дощових вод. Тому під час дощу по стінах триповерхової будівлі стікає вода.
Олександр Коханюк поставив завдання перед управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації виконати роботи по водовідведенню та забезпеченні теплом школи у опалювальний період.
  • 18 серпня 2015 року | Переглядів: 1 087
З метою перевірки стану готовності освітніх закладів району до початку нового навчального року, 18 серпня, робоча група, яку очолив голова районої ради Олександр Коханюк, розпочала свій об'їзд. До складу робочої групи увійшли керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, інженер з техніки безпеки управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Петро Мельник та інспектор ДПРЧ-19 Михайло Цибульський.

Почала роботу група з Веснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тільки вчора тут розпочались роботи по заміні вікон на металопластикові. Голова ради наголосив, що перед директором школи та фірмою, яка встановлює вікна стоїть завдання до першого вересня не тільки встановити але і навести прекрасний лад в цих класах, так як в інших кабінетах де вже замінені вікна. У Веснянській загальноосвітній школі, за рахунок коштів з районного бюджету, замінено лінію електропередач. Але до цього часу не витягнуті старі підпори. Олександр Коханюк дав завдання начальнику управління освіти, молоді та спорту Миколі Гниліцькому до першого вересня витягнути їх. Цим самим забезпечивши безпеку дітей.

Перебуваючи у Баглаях робоча група відмітила, що Баглаївська ЗОШ І ступеню повністю готова до початку навчального року.

За рахунок коштів сільської ради закінчуються ремонтні роботи у дитячому садочку. Проте завідувач дошкільного навчального закладу пообіцяла що 1-го вересня дітки підуть в садочок разом з школярами.

Єдиною проблемою залишається проблема з опаленням школи і садочку, яку необхідно вирішити сільському голові до початку опалювального сезону, а саме заміну системи та додаткове встановлення електрокотла.

Наступною відвідала робоча група Лажівську ЗОШ ІІ-ІІІ ступенів. Школа повністю готова до навчального року. Власними силами зробили перекриття ганку їдальні. Що стосується опалювального сезону то запаси вугілля є, але голова районної ради дав завдання навести порядок в котельні.

Також не оминули увагою члени групи Лажівський сільський Будинок Культури. Це єдиний клубний заклад, в якому проводиться капітальний ремонт. Більше половини приміщення вже перекрито сучасними матеріалами. Виконуються роботи за рахунок коштів сільської ради.


  • 17 серпня 2015 року | Переглядів: 838
17 серпня голова районної ради Олександр Коханюк та керуючий справами районної ради Сергій Гречковський з робочою поїздкою відвідали дошкільний навчальний заклад «Капітошка», який розташований в селі Самчики. Рішенням сесії районної ради було виділено кошти в сумі 100 тис.грн., на проведення капітального ремонту садочку. Саме тому Олександр Коханюк вирішив на місці ознайомитись з ступенем проведення ремонтних робіт другої частини приміщення садочку, в якому планується відкриття ще однієї групи.

Також голова ради оглянув на якому етапі знаходиться  капітальний ремонт теплотраси Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст., на заміну якої рішенням тридцять третьої сесії районної ради було виділено кошти з районного бюджету у сумі 150 тис.грн. Керівник місцевого підприємства Дослідне господарство «Самчики» Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної Академії аграрних наук України , депутат районної ради Віктор Молдован пообіцяв допомогти технікою.

Не оминув Олександр Коханюк і Самчиківську дитячу художню школу традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва. Де повним ходом триває підготовка до нового навчального року. Зокрема, проведено заміну дверей в приміщенні, закуплено новий інвентар, а саме парти та стільці. Кошти виділені сесією районної ради освоєні і вже незабаром  школа гостинно прийме юних майстрів.

  • 14 серпня 2015 року | Переглядів: 783
14 серпня 2015 року в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням голови комісії Сергія Гречковського.

На порядок денний було винесено наступні питання:
1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №57-58 від 18.07.2015 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського районую
2. Про розгляд листа ПП «Земпроект».

До конкурсної комісії надійшло ряд заяв від громадян, по яких було прийнято відповідне рішення.
  • 14 серпня 2015 року | Переглядів: 819
13 серпня голова обласної ради Іван Гончар провів пленарне засідання тридцять третьої позачергової сесії обласної ради.

У роботі сесії взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.

У відповідних рішеннях облради йдеться про утворення п’яти міських, дев’яти селищних та дев’ятьох сільських об’єднаних громад, які на чергових виборах обиратимуть місцеві органи влади. Чинне законодавство дає можливість об’єднаним громадам переходити на прямі відносини з державою у фінансових питаннях.
Зокрема, утворено Гуменецьку сільську, Китайгородську сільську, Колибаївську сільську, Лісовогринівецьку сільську, Волочиську міську, Дунаєвецьку селищну, Нетішинську міську, Маківську сільську, Дунаєвецьку міську, Війтовецьку селищну, Меджибізьку селищну, Сатанівську селищну, Понінківську селищну, Чорноострівську селищну, Славутську міську,Полонську міську, Наркевицьку селищну, Летичівську селищну, Берездівську сільську, Ганнопільську сільську, Гвардійську сільську, Старосинявську селищну та Розсошанську сільську об'єднані територіальні громади. Відповідно до прийнятих рішень у всіх цих громадах на 25 жовтня призначено вибори депутатів місцевих рад.

Іван Гончар вітає новостворені громади і закликає не зупинятись: «Керівникам новостворених громад вже сьогодні потрібно працювати над планами розвитку своїх територій, інвестиційними планами, в яких на першому місці мають стояти інтереси кожного мешканця цих громад».
Держава відповідно до законодавства здійснюватиме фінансову підтримку добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст шляхом надання об’єднаним територіальним громадам коштів у вигляді субвенцій на формування відповідної інфраструктури згідно з планом соціально-економічного розвитку такої територіальної громади.

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання громад» та Перспективного плану, об’єднані громади отримають весь спектр повноважень, що їх наразі мають міста обласного значення.

Структурні підрозділи територіальних органів центральних органів виконавчої влади на рівні громади надаватимуть послуги з санітарно-епідеміологічного захисту, соціального захисту населення (виплата пенсій, субсидій, компенсацій, забезпечення надання пільг), казначейського обслуговування та реєстрації актів цивільного стану.

За матеріалами Хмельницької обласної ради   http://oblrada.km.ua
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Серпень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено