Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 377
  • 30 вересня 2015 року | Переглядів: 1 095
1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.
 
Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

 
30 вересня з нагоди вшанування людей похилого віку та відзначення Дня ветерана у Самчиківському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів відбувся святковий концерт.

Привітати підопічних інтернату завітали голова районної ради Олександр Коханюк, голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, заступник голови районної державної адміністрації Олег Омелянюк та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар. Посадовці привітали присутніх з днем людей поважного віку, поцікавилися їхніми проблемами, умовами проживання, харчування, забезпечення медикаментами, побажали здоров’я, тепла та довголіття.

Свої слова привітання висловили і юні аматори сцени та подарували для стареньких святковий концерт. Також до свята долучились учасники учнівського волонтерського руху з усього району.
  • 28 вересня 2015 року | Переглядів: 641

5  жовтня 2015 року

10.00 год.
-  комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.
(Голова комісії – Поліщук Д.А.)
-  комісія з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва.
(Голова комісії – Василик В.М.)
-  комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.
(Голова комісії  – Сторожук П.В.)
 
14.00 год.
-  комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.
(Голова комісії – Гурський О.В.)
 
-  комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
 (Голова комісії – Кучерук С.С.)
 

6  жовтня 2015 року

10.00 год.
- комісія з питань планування, бюджету та фінансів.
(Голова комісії –Пасічник А.П.)
 
 
  • 25 вересня 2015 року | Переглядів: 859
25 вересня відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням голови комісії Сергія Гречковського.

На порядок дений було внесено такі питання:
1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.
2. Про розгляд заяви ВП "Правий сектор Хмельниччини".
3. Про оголошення  конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.

 
До конкурсної комісії надійшло ряд заяв від громадян, по яких було прийнято відповідне рішення.

  • 22 вересня 2015 року | Переглядів: 924
22 вересня відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів.

Під головуванням Анатолія Пасічника - голови комісії було розглянуто питання “Про ефективне використання коштів” в контексті проведення тендеру і закупівлі в Центральну районну лікарню дороговартісного медичного обладнання, а саме лапароскопічної стійки. Кошти на придбання стандартного технічного комплекту лапароскопічного обладнання було виділено із обласного бюджету.

Більшість районних лікарень Хмельниччини уже мають дане обладнання, тому обласні депутати із розумінням віднеслись до цієї проблеми і передбачили кошти (1 млн 100 тис грн) на закупівлю лапароскопічної стійки Старокостянтинівською лікарнею.

У серпні було проведено тендер і фірми, що брали участь у ньому представили свою продукцію. За результатом роботи тендерного комітету ЦРЛ закупила медичне обладнання одного  із заявлених на тендері виробників.

Завідуючий хірургічним відділенням ЦРЛ Микола Гнатюк на засіданні постійної комісії привів ряд зауважень  по закупівлі обладнання даного виробника. За його переконаннями, якісніше і потенційно  більш випробуване в практиці медичне устаткування,представлене німецькими дистрибюторами,було б ефективнішим у роботі.

Голова тендерного комітету Старокостянтинівської ЦРЛ Сергій Чесаков роз’яснив зібранню постійної комісії, що дана фірма-представник участь у тендері не брала, а лапароскопічна стійка придбана ЦРЛ за своїми основними характеристиками не поступається перед німецьким аналогом.

Ряд запитань депутатів до доповідаючих отримали свої логічні відповіді і висновки.

Впровадження малоінвазивних методів оперативного втручання оптимізує роботу лікарів в умовах економічної кризи, оскільки скорочує терміни лікування, сприяє ефективному використанню ліків та швидкій реабілітації хворого.

Хірургам ЦРЛ залишається лише освоїти нове медичне обладнання. Тепер ЦРЛ, а з нею міська і районна громада стали повноправними власниками нової лапароскопічної стійки - сучасного альтернативного обладнання, що дозволить оперувати з мінімальним пошкодженням тканин.

Тетяна ОМЕЛЯНЮК

  • 22 вересня 2015 року | Переглядів: 870
Щорічно, 22 вересня, в Україні відзначається День партизанської слави – свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом,  своїми подвигами прославили нашу Вітчизну різні покоління українського народу.
 
Сьогодні з нагоди Дня партизанської слави керуючий справами районної  ради Сергій Гречковський, заступник голови райдержадміністрації Олег Омелянюк  разом з іншими представниками трудових колективів взяли участь в урочистому покладанні вінків та квітів до Меморіалу Слави.
  • 21 вересня 2015 року | Переглядів: 833
19 вересня в селі Малий Вишнопіль відбулось відкриття пам'ятника загиблому на Сході України учаснику АТО, підполковнику Збройних Сил України Лавренчуку Віталію Вікторовичу.

На відкриття пам'ятника зібралися батьки, дружина й діти, рідні, близькі, колеги, друзі, односельчани загиблого героя. Вшанувати пам'ять Віталія також прибув голова районної ради Олександр Коханюк.

Голова районної ради висловив співчуття рідним та вручив посвідчення й пам’ятний знак "Почесний громадянин Старокостянтинівського району" старшій доньці Віталія Лавренчука, яке було йому присвоєно рішенням тридцять третьої сесії районної ради.

Народився Віталій Лавренчук 24 липня 1976 року в місті Грозний (Росія), у родині військовослужбовців. 
Загинув під час виконання інженерних робіт 20 вересня 2014 року на одному з блокпостів Донецької області у селі Водяне Новоазовського району. Похований 24 вересня 2014 року в селі Малий Вишнопіль Старокостянтинівського району.
Указом Президента України від 15 травня 2015 року № 270/2015 "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).
  • 18 вересня 2015 року | Переглядів: 971
Вже традиційно, у третю неділю вересня, своє професійне свято відзначають працівники лісу. Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість масової вирубки лісів та їх засмічення. Ліс — це запорука державної екологічної безпеки і невід'ємна складова народно-господарського комплексу країни. 

18 вересня відбулися урочистості з нагоди Дня працівника лісу. На святі були присутні голова районної ради Олександр Коханюк та голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк.

У вітальному виступі Олександр Коханюк відмітив: “День працівників лісу — це свято людей, які примножують всі багатства лісу. Представники цієї професії повинні володіти мудрістю і гуманізмом. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду України, лісники вносять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції”.

Після привітань кращих лісників району  було нагороджено почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.
  • 15 вересня 2015 року | Переглядів: 833
Керуючись частинами 4, 9 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати  тридцять четверту сесію  районної  ради шостого скликання з  5 жовтня 2015  року.

2. Провести пленарне засідання тридцять четвертої сесії районної ради шостого скликання 8 жовтня 2015  року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:
-   про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік;
-   про призначення начальника Старокостянтинівіського БТІ ОР;
-   інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
 

Голова районної ради        О.Коханюк

  • 11 вересня 2015 року | Переглядів: 951
11  вересня в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Голова районної ради Олександр Коханюк та керівник апарату районної державної адміністрації Андрій Літвінчук привітали керівників спортивних колективів, тренерів, спортсменів, ветеранів спорту Старокостянтинівського району з Днем фізичної культури і спорту.

У вітальному виступі Олександр Коханюк зазначив: “ Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

У день професійного свята бажаю вам успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя, залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом. Міцного всім здоров'я, родинного щастя, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів. Зичу спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашого району. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів Старокостянтинівщини.”

Кращих представників галузі відзначили Почесними Грамотами районної ради, районної державної адміністрації та цінними подарунками. Відзнаки та подарунки отримали і вихованці спортивних шкіл, які мають високі досягнення у спорті.

  • 9 вересня 2015 року | Переглядів: 584
25 вересня 2015 рокузавершується строк подачі відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера).
До спливу зазначеного терміну юридичні особи, зареєстровані до 25 листопада 2014 року, повинні подати державному реєстратору за місцезнаходженням  1 та 4 сторінку реєстраційної  картки форми № 4 (за підписом керівника юридичної особи чи уповноваженої ним особи) із заповненими відомостями щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера), або з відміткоюпро його відсутність (проставляється на 4 сторінці реєстраційної картки форми 4).
Кінцевим бенефіціарним власником (контролером) є фізична особа, яка незалежно від формального володіння має можливість здійснювати вирішальний вплив на управління або господарську діяльність юридичної особи безпосередньо або через інших осіб, або яка має можливість здійснювати вплив шляхом прямого або опосередкованого володіння часткою в юридичній особі у розмірі 25 чи більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі. При цьому фізичною особою - кінцевим бенефіціарним власником (контролером) не може бути особа, яка є агентом, номінальним утримувачем (номінальним власником) або є тільки посередником щодо такого права.
Відомості щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера)НЕ ПОДАЮТЬСЯкерівниками:
- політичних партій;
- творчих спілок та їх територіальних осередків;
- адвокатських об’єднань;
- торгово-промислових палат;
- державних органів та органів місцевого самоврядування і їх асоціацій,
- релігійних організацій;
- державних і комунальних підприємств.
- юридичних осіб, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб повністю збігаються з їх учасниками
Громадські організаціїзареєстровані з правом юридичної особи, а також такі громадські формування як: організації роботодавців, профспілкові організації  подають відомості про свого контролера або про його відсутність у строк до 25.09.2015. до відповідного територіального управління юстиції за місцем реєстрації організації.
!!!Звертаємо увагу!!!керівників юридичних осіб, що статтею 16611 Кодексу України про адміністративні правопорушення за неподання державному реєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера)юридичної особи передбачено адміністративну відповідальність, яка настає у вигляді накладення на керівника юридичної особи штрафу від трьохсот (5100 грн. ) до п’ятисот (8500 грн.)  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Інформація щодо необхідності подання відомостей прокінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи та зразки документів розміщені у швидкому доступі на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice-km.gov.ua). 
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Вересень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено