Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154694 чол.
Переглядів: 1200
  • 30 жовтня 2015 року | Переглядів: 1 010
З нагоди Дня працівника соціальної сфери, яке в нашій державі відзначається у першу неділю листопада, в районі відбулося урочисте зібрання.
 
Працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці та трудових відносин привітав керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

"Дякуємо вам за відданість своїй справі, чуйність та доброту, постійну готовність у найскладніших ситуаціях зробити все необхідне для забезпечення  соціальної стабільності в  районі " - сказав у своєму вітальному слові Сергій Іванович.

Керуючий справами виконав почесну місію та від імені голови районної ради нагородив кращих працівників соціальної сфери району Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації і цінними подарунками.

  • 29 жовтня 2015 року | Переглядів: 850
Сьогодні, 29 жовтня, відбулося засідання президії районної ради під головуванням голови районної ради Олександра Коханюка.

Члени президії єдине питання порядку денного про надання матеріальної допомоги жителям району.
Загалом рішенням президіїї було розглянуто  8 заяв про надання допомоги на лікування, на ліквідацію наслідків пожежі, в зв'язку із скрутним матеріальним стаовищем  та виділено допомоги на суму 3400 грн.
  • 28 жовтня 2015 року | Переглядів: 1 037
Сьогодні Україна святкує  річницю визволення від фашистських загарбників. Це день пам’яті про загиблих, данина пошани всім ветеранам, солдатським вдовам, учасникам війни.

З нагоди знаменної дати відбулось покладання вінків та квітів до Меморіалу Слави у м.Старокостянтинів, в якому взяли участь голова районної ради Олександр Коханюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, міський голова Микола Мельничук, ветерани, представники трудових колективів установ, підприємств та організацій району і міста.
  • 8 жовтня 2015 року | Переглядів: 1 048
8 жовтня під головуванням Олександра Коханюка відбулося пленарне засідання тридцять четвертої  сесії районної ради. У засіданні взяв участь 41 депутат.

На початку зібрання головуючий поінформував депутатський корпус про кадрові призначення, що відбулися у міжсесійний період. Розпорядженням Президента України №738 від 05.10.2015 року головою Старокостянтинівської районної державної адміністрації призначено Фесуна Сергія Никаноровича. Також на посаду в. о. директора Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги призначено Петлюка Олескандра Петровича.


Одним із перших депутатами було розглянуто питання внесення змін до районного бюджету. В ході обговорення проекту рішення на засіданнях постійних комісій депутатами було внесено ряд пропозицій, а саме було запропоновано збільшити видатки на виконання районної комплексної програми соціального захисту населення району до 66 тис. грн. та районній раді до 70 тис. грн. Також районні обранці запропонували кошти в сумі 100 тис.грн., виділені Центру ПМСД на відновлення Капустинського ФАПу, передати Капустинській сільські раді, так як ФАП є власністю цієї територіальної громади.
Райміській організації ветеранів  передбачили 1 тис.грн. на проведення звітно-виборної конференції.


Крім того була внесена пропозиція прийняти до районного бюджету субвенцію Григорівської сільської ради на співфінансування реконструкції дитячого садочка в с.Григорівка. Всі ці пропозиції були одноголосно підтримані депутатами та внесені відповідні зміни та доповнення до проекту змін до районного бюджету на 2015 рік.
 

Майже без обговорення було затверджено Програму безоплатної правової допомоги населенню Старокостянтинівського району на 2015-2017 роки. Без зауважень і пропозицій депутати внесли зміни і до двох діючих програм – районної програми "Шкільний автотобус" та районної комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району на 2011-2015 роки.


Рішенням ради  депутатський корпус реорганізував фельшерсько-акушерський пункт с.Веснянка в амбулаторію загальної практики сімейної медицини.


Найбільшу дискусію та суперечливості викликав проект рішення про призначення начальника Старокостянтинівського бюро технічної інвентаризації, оцінки і реєстрації.  На ім'я голови районної ради надійшла заява від начальника Старокостянтинівського БТІ ОР Рудь Л.Я. про продовження терміну дії її контракту на цій посаді. Проте під час роботи постійних комісій депутати висловили багато зауважень та негативних відгуків на адресу БТІ. Більшість районних обранців незадоволені роботою цього комунального закладу, зокрема  його керівника. І тому була внесена ще одна кандидатура на цю посаду.
Під час прийняття рішення думки депутатів також розділилися, проте після тривалого обговорення та численних голосувань все ж таки було прийнято рішення продовжити контракт із Рудь Л.Я. до 01.01.2016 року.

Із нових запитів, які запропонували депутати, підтримано пропозиції депутатів Сергія Мизернюка стосовно виділення коштів на продовження ремонту ФАПу с.Капустин, Віктора Молдована та Ігоря Польового щодо виділення коштів для виготовлення проектно-кошторисної документації на побудову мінікотельні у терапевтичному відділені №2 Старокостянтинівської ЦРЛ, Сергія Олійника стосовно забруднення атмосфери небезпечними речовинами в с.Круглики.

Депутатом Надією Адамчук було внесено аж два запити стосовно проведення заміни електричних стовпів в с.Сахнівці та безкоштовного харчування учнів 5-11 класів, батьки яких перебували або перебувають у зоні АТО.

Олена Фурсова стурбована ситуацією, що склалася в с.Семереньки із вирубкою лісів та  питаннями оплати праці педагогічних працівників району.


Насамкінець пленарного засідання голова районної ради Олександр Коханюк коротко охарактеризував досягнення та надбання депутатського корпусу шостого скликання протягом 2011-2015 років.
 
"Хочу зазначити, що роботу районної ради за цей період по вирішенню питань економічного і соціального розвитку району та територіальних громад можна назвати як системну, конструктивну та послідовну, з великою відповідальністю за прийняття виважених рішень. Районна рада, президія, постійні комісії працювали на принципах гласності, колективного та вільного обговорення питань." – зазначив у своєму завершальному виступі Олександр Володимирович.
 
Голова ради подякував усім депутатам районної ради, які на протязі всього скликання послідовно відстоювали інтереси виборців, приймали активну участь у роботі ради. Олександр Коханюк висловив слова вдячності і депутатам обласної ради Миколі Гнатюку та Леоніду Семенюку, районній державній адміністрації і всім тим, з ким  ці 5 років співпрацював депутатський корпус районної ради.
 

Загалом тридцять четвертою сесією районної ради було прийнято близько 20 рішень, які є соціально-значимими для розвитку району.

У роботі пленарного засідання  взяли участь голова районної лержавної адміністрації та його заступники, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату обласної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної  державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.
  • 7 жовтня 2015 року | Переглядів: 925
Розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 5 жовтня 2015 року № 738 головою Старокостянтинівської районної державної адміністрації призначено Фесуна Сергія Никаноровича.
 
Представити громаді Старокостянтинівського району нового очільника завітав голова Хмельницької обласної державної адміністрації Михайло Загородний.

Під час представлення голова районної ради Олександр Коханюк  висловив надію на подальшу тісну та плідну співпрацю районної державної адміністрації  із депутатським корпусом та сільськими головами району.

В свою чергу новий керівник висловив щиру подяку Президенту України та очільнику області за високу довіру, а також запевнив, що зробить усе можливе задля процвітання району, буде працювати на покращення життя громади. Сергій Никанорович зауважив, що готовий до діалогу з тими, хто працює і хто вміє працювати, а також закликав усіх до плідної та ефективної роботи на благо держави.
  • 6 жовтня 2015 року | Переглядів: 942
Сьогодні, 6 жовтня, під головуванням голови районної ради Олександра Коханюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного тридцять четвертої сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.
  • 6 жовтня 2015 року | Переглядів: 921

6 жовтня
в Будинку Рад відбулося засідання постійної комісії районної  ради з питань планування, бюджету та фінансів, під керівництвом  голови комісії Анатолія Пасічника. У засіданні бюджетної комісії  взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.
 
Депутати уважно розглядали кожне питання, яких у порядку денному чергової сесії налічується понад десяток. Члени профільної комісії значну увагу приділили найголовнішому питаню – змінам до районного бюджету на 2015 рік.


Відповідно до порядку денного депутати заслухали проект програми безоплатної правової допомоги населенню району та вивчили доповнення, що пропонується внести до двох районних програм – соціального захисту населення та "Шкільний автобус".

Не залишили обранці поза своєю увагою і призначення начальника Старокостянтинівського БТІ ОР та реорганізацію ФАПу с.Веснянка в амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

Ці та інші питання викликали жваву дискусію, в ході якої депутатами було внесено ряд пропозицій та зауважень.
  • 5 жовтня 2015 року | Переглядів: 958
В ході підготовки до пленарного засідання тридцять четвертої сесії  районної ради, 5 жовтня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради.  У роботі постійних комісій взяв участь голова районної ради Олександр Коханюк.

Зокрема, під головуванням  Дмитра Поліщука та Василя Василика  проекти рішень сесії опрацювали на спільному засіданні члени постійних комісій з питань  регламенту, депутатської діяльності та етики; з питань промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку, будівництва та розвитку підприємництва та  з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування.

Сергій Кучерук провів засідання постійної комісії  з  питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти та з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування і соціального розвитку села.

Обранці ознайомились з депутатськими запитами та відповідями на них.
 

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда ознайомив присутніх з внесенням змін про виконання бюджету на 2015 рік.
 
Начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Любов Бондар ознайомила депутатів з проектом доповнень до комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки.
 
До  уваги обранців проект програми безоплатної правової допомоги населенню Старокостянтинівського району на 2015-2017 роки представив в.о. директора місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової дороги Олександр Петлюк.
 

Депутати заслухали інформацію начальника відділу освіти , молоді та спорту РДА Миколи Гниліцького про зміни та доповнення до районної програми "Шкільний автобус".
 
Також до уваги членів комісій були представлені проекти рішень щодо призначення начальника Старокостянтинівського БТІОР, реорганізацію фельдшерсько-акушерського пункту с.Веснянка в АЗПСМ с.Веснянка тощо.
 
Загалом депутати розглянули понад десяток питань порядку денного.

  • 2 жовтня 2015 року | Переглядів: 1 542
Творче волонтерське об’єднання «Мистецька подільська сотня» спільно з 42 Гарнізонним будинком офіцерів і волонтерською спільнотою Старокостянтинова повернулися зі сходу України.

Одним із доручень, з котрим їхали в АТО, було прохання привезти автографи бійців на прапорі Старокостянтинівського району.


Сьогодні Оксана Радушинська урочисто передала знамено очільникам районної влади. До слова, голова райради Олександр Коханюк долучився до організації поїздки не лише з позиції небайдужого посадовця, а й надавши власні кошти, як благодійник.

Разом із прапором, волонтерка переказала подяку від бійців і запевнення в тому, що вони не відступлять і метра з рідної землі.
  • 1 жовтня 2015 року | Переглядів: 1 094
У переддень професійного свята 1 жовтня у кіно-культурному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня працівнику освіти. Освітян Старокостянтинівщини з професійним святом привітали голова районної ради Олександр Коханюк та голова районної державної адміністрації Михайло Яснюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Микола Гниліцький.  


Голова районної ради  вітаючи освітян наголосив, що вчителі завоювали у нашому суспільстві заслужену пошану і вдячність, відкрили кожному з нас дорогу у велике життя, розкрили красу рідного краю, велич його історії, навчили чесно жити і самовіддано працювати.

"Нині, коли народжується нова філософія освіти, усвідомлюється єдність історичної долі людини і суспільства, гостріше постає потреба у вихованні громадянина-патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю. Адже саме патріотизм, активна громадянська позиція повинні об’єднувати українців, зберігати те, що протягом століть було нашою метою –  незалежну державу, особливо у цей складний для країни час," - сказав Олександр Володимирович.

Олександр Коханюк зазначив, що депутатському корпусу районної ради близькі та зрозумілі потреби та проблеми освітян. Тому саме розвиток освітянської галузі є пріоритетним в діяльності районної ради.  Практично, на кожній з 34 сесій ради нинішнього скликання розглядались шляхи покращення фінансування та матеріального забезпечення   закладів освіти району, фінансування підвезення вчителів та учнів до місця навчання. Сьогодні на контролі в районній раді знаходиться 6 освітянських програм.


Тільки в поточному році в бюджеті району на утримання закладів освіти передбачено 58,5 млн.грн., що становить майже третину бюджету району.

Олександр Володимирович подякував багатотисячній когорті педагогів, за те, що вони передають своїм вихованцям знання і життєвий досвід, вкладають у них своє серце та душу, виховують в них патріотизм та громадську свідомість.


За сумлінну працю на освітянській ниві, вагомий особистий внесок у розвиток освіти району та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти керівники районної влади вручили педагогам почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації  і цінні подарунки.  

Мистецькі колективи району подарували учасникам заходу святковий концерт.
Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Жовтень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено