Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154694 чол.
Переглядів: 1050
  • 31 грудня 2015 року | Переглядів: 820

Від імені президії районної ради, всього депутатського корпусу та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!

Ми входимо з Вами у новий відлік часу, оцінюючи і аналізуючи пройдене, підбиваючи підсумки року, що минає. Ми звіряємо наші власні досягнення з досягненнями нашої країни, разом долаємо труднощі, вчимося на помилках, будуємо спільні плани на майбутнє.

На жаль сьогодні, через війну та економічні негаразди більшості людей живеться нелегко. Але країна впевнено рухається до Європи! Вірю, разом ми поборемо ворога, знищимо корупцію, зробимо Україну заможною і щасливою, бо український народ заслуговує на краще життя. Ми – сильні, єдині і тому непереможні!

Переконаний, що для вирішення завдань сьогодення у нас вистачить досвіду, наполегливості та мудрості і ми подолаємо всі незгоди та виклики часу.

Вітаючи зі святами, хочу сказати добрі слова подяки всім мешканцям Старокостянтинівщини. Адже саме завдячуючи вашим натрудженим рукам, інтелекту і безмежній любові до рідного краю, ми впевнено рухаємось вперед до кращого, заможнішого життя. Тож нехай у наступному році кожен з нас буде успішним у справах, бо саме ці успіхи формують суспільний оптимізм, додають впевненості у завтрашньому дні.

Хай рік прийдешній принесе нам квітучі ниви, щедрі врожаї, оновлення і процвітання рідного краю, мир нашій державі. А святкова дорога, яку стелять новорічні свята, буде багатою і щедрою, щасливою і благословенною для кожної родини, додасть наполегливості та прагнення досягти ще більшого у майбутньому.

Щасливого Нового року, світлих Різдвяних свят!

                                                     

  Голова районної ради Михайло Яснюк

  • 30 грудня 2015 року | Переглядів: 1 128

Протягом тривалого часу жителі району та міста мали сподівання на те, що вже в цьому році зможуть скористатися новим рентгенапаратом, придбаним за кошти обласного бюджету. Сьогодні – сталась саме така нагода.

На урочисту подію з нагоди відкриття щойно відремонтованого приміщення рентгенкабінету та початку роботи на новому медичному обладнанні завітали почесні гості. Разом із головою районної ради Михайлом Яснюком до лікарні прибули голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної ради Іван Овчар, яких гостинно зустрів головний лікар ЦРЛ Володимир Стіхарєв.

За словами Володимира Олексійовича сучасний рентгенологічний комплекс на 3 робочих місця вартістю понад 3 млн. грн. було придбано за рахунок обласного бюджету задля покращення якості надання медичних послуг. Обладнання, яким користувались раніше, було морально і фізично застарілим, рентгенапарат працював ще з 90-х років і втратив свою діагностичну якість.

Завідувач рентгенологічного відділення Наталя Козачук ознайомила присутніх та гостей із новим обладнанням та показала, як воно працює.

"Попередня діагностика дозволяє на 60% виявити хворобу та встановити точний діагноз. Тому значення такого апарату для людей складно переоцінити," – підсумував головний лікар.

В свою чергу керівники району під час спілкування з лікарями та медичними сестрами запевнили, що і в подальшому вони не стоятимуть осторонь проблем, що є в медичній галузі, і будуть намагатися вирішувати їх в комплексі та залучати по можливості для цих потреб кошти бюджетів усіх рівнів.

  • 24 грудня 2015 року | Переглядів: 918

24 грудня  під керівництвом заступника голови районної ради Івана Овчара відбулося перше засідання президії районної ради сьомого скликання.

Відповідно до рішення другої сесії районної ради від 24.12.2015 року до складу президії уввійшли голови постійних комісій районної ради та представник фракції "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ".

Членам президії було запропоновано розглянути ряд заяв жителів району про надання матеріальної допомоги на лікування, в зв'язку із скрутним матеріальним становищем тощо, які і були позитивно вирішені.

 

 

  • 24 грудня 2015 року | Переглядів: 918

Понад десяток питань порядку денного розглянули сьогодні депутати на пленарному засіданні другої сесії районної ради, яку провів заступник голови ради Іван Овчар.

Насамперед Іван Васильович проінформував про кадрові призначення, які відбулися в районі в міжсесійний період. Керівником Старокостянтинівської місцевої прокуратури призначено радника юстиції Василя Сліпця.

Основні питання цієї сесії – внесення змін до поточного бюджету та прийняття районного бюджету на 2016 рік. Спочатку обранці заслухали доповідь начальника управління фінансів райдержадміністрації Григорія Горду, який зазначив, що пропонується внести зміни до доходної частини районного бюджету на суму 4720,1 тис.грн., а саме за рахунок освітньої субвенції – 1325,2 тис.грн., медичної субвенції - 1593,0 тис.грн., стабілізаційної дотації – 978,8 тис.грн та власних надходжень – 304,9 тис.грн. Значна частина субвенцій буде використана для оплати праці працівників освіти та закладів охорони здоров'я. Водночас жваве обговорення серед депутатів виникло стосовно виділення 550 тис. грн. для придбання медичного обладнання, зокрема 2 операційних столів для хірургічного відділення. Більшість з виступаючих зауважили, що таке обладнання вкрай необхідне для центральної районної лікарні. Це дасть змогу підвищити рівень надання медичних послуг жителям як району, так і міста.

Що ж стосується районного бюджету на 2016 рік, то головний фінансист району вважає його базовим, адже необхідність прийняття районного бюджету на наступний рік є актуальною, оскільки від цього залежить функціонування району уже у січні.

Дискусію викликало і питання призначення начальника Старокостянтинівського бюро технічної інвентаризації, оцінки і реєстрації. 20 з 34 депутатів підтримали призначення на цю посаду Любові Рудь.

Щодо решти питань порядку денного, то депутати спрацювали досить оперативно.

Вони затвердили регламент районної ради сьомого скликання, положення про постійні комісії та президію, а також погодили склад цих робочих органів.

Також було затверджено ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Крім того головуючий на сесії оголосив заяву про утворення депутатської фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність», яку очолив Сергій Фесун та увійшло 9 районних обранців

Сьогоднішня сесія – остання у цьому році, тому заступник голови районної ради Іван Овчар привітав депутатів із наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим та побажав у наступному році успішної реалізації всього задуманного, оптимізму і натхнення, можливості втілення в життя найсміливіших ідей.

"Головне – пам’ятати, що наша сила - в єдності, у взаєморозумінні, взаємній підтримці і повазі," - підсумував роботу другої сесії заступник голови Іван Овчар.

  • 22 грудня 2015 року | Переглядів: 906

В Україні вже багато десятиліть провадить діяльність організація, покликана всіляко оберігати і підтримувати осіб, які втратили зір – це Українське товариство незрячих (УТОС). Цьогоріч Старокостянтинівська територіальна первинна організація УТОС відзначає 20-ту річницю створення.

З нагоди цієї дати і з метою привернення уваги органів влади, меценатів та громадськості до проблем людей з порушеннями зору, сьогодні, 22 грудня, в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулося урочисте зібрання.

Ювілярів прийшов привітати керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, який у своєму вітальному слові зазначив, що в Україні ще багато чого треба зробити для зміни суспільної свідомості і створення позитивного образу сліпої людини, особливо у свідомості працедавців. Існує також чимало проблем і потреб, про які належить постійно нагадувати суспільству.

"Лише в Українському товаристві сліпих незрячі почуваються вільними та потрібними. Тут все пристосовано для них, їх не виділяють серед інших, а дають можливість для розвитку." – підсумував Сергій Іванович.

Гарним музичним дарунком для учасників зібрання стали вокальні виступи вихованців Староостропільської музичної школи. 

  • 18 грудня 2015 року | Переглядів: 1 290

З метою вивчення думки громадськості щодо діяльності Національної поліції, здійснення контролю щодо роботи підпорядкованих підрозділів по напрямкам службової діяльності, вивчення стану боротьби із злочинністю у Старокостянтинівському районі і прийняття своєчасних ефективних заходів щодо стабілізації оперативної обстановки 18 грудня 2015 року т.в.о. начальника Головного управління у Хмельницькій області, генерал поліції 3-го рангу Микола Олескандрович Семенишин провів виїзний прийом громадян. У заході також взяв участь начальник Старокостянтинівського відділення поліції Анатолій Чубенко.

Однією з пріоритетних завдань є необхідність максимально наблизити діяльність поліції до потреб громадян. Саме з цією метою керівники органів внутрішніх справ постійно проводять робочі зустрічі з місцевими мешканцями.

Окремі питання відвідувачів, які потребують подальшого детального вивчення, були доручені відповідальним особам та взяті на контроль. Усі без винятку звернення громадян, які були озвучені в ході особистого прийому, одразу ж були належним чином оформлені та передані для розгляду й прийняття рішення.

Виїзний прийом громадян, проведений очільником поліції Миколою Семенишиним, - не одинична акція. Такі зустрічі з населенням за місцем проживання вже стали невід'ємною частиною роботи правоохоронців. Адже в безпосередньому діалозі зміцнюється довіра населення до поліції.

З приводу доцільності проведення виїзних прийомів громадян Микола Олександрович зауважив, що зустрічі з громадськістю в районах дозволяють об’єктивно поглянути на поточні проблеми як місцевих громад, так і територіальних підрозділів поліції.

Генерал поліції вважає, що завдяки інформації, здобутій під час безпосереднього візиту до району, можна не тільки вивчити криміногенну обстановку, але й визначити чіткі пріоритети в роботі районних відділів Національної поліції.

  • 17 грудня 2015 року | Переглядів: 941

Сьогодні під керівництвом заступника голови районної ради Івана Овчара відбулася нарада із сільськими головами та бухгалтерами сільських рад району. В роботі наради взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та його заступник Олег Борикін.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда обговорив із присутніми етапи завершення поточного бюджету та особливості формування сільських бюджетів на наступний рік.

Про вжиття заходів та організацію роботи щодо виконання вимог Податкового Кодексу в частині забезпечення надходження місцевих податків і зборів говорила заступник начальника Красилівської ОДПІ Марія Коломієць.

Також за словами заступника голови РДА Олега Борикіна сільським головам слід звернути увагу на благоустрій на підлеглій території, вирішити питання розчистки доріг в разі заметів, тримати на контролі стан доріг у зимовий період.

Крім того, керівництво району підкреслило, що більшість проблем із якими сільські жителі звертаються до влади, можна вирішити на місцях сільським головою, адже залишки коштів на рахунках дозволяють це зробити власними силами.

Під час наради учасники засідання змогли отримати відповіді та роз'яснення щодо проблемних питань, які виникають в ході їх роботи.

  • 16 грудня 2015 року | Переглядів: 770

16 грудня відбулось друге засідання робочої групи з підготовки проектів регламенту районної ради та положення про постійні комісії і президію районної ради. До складу групи увійшло семеро депутатів – по одному від кожної з політичних партій, які пройшли до ради.

Впродовж засідання депутати внесли чимало пропозицій до головного документа, який регламентує роботу районної ради. Опрацьований проект регламенту ради сьомого скликання буде запропонований для погодження на другій сесії районної ради.

Також члени робочої групи узгодили склад та повноваження постійних комісій районної ради.

  • 14 грудня 2015 року | Переглядів: 830

14 грудня Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. 14 грудня вибрано для вшанування ліквідаторів не випадково Саме в цей день у 1986 році Державний комітет прийняв в експлуатацію комплекс захисних споруд: «Саркофаг» над зруйнованим четвертим енергоблоком на Чорнобильській АЕС. 

 Сьогодні на Меморіалі Слави відбувся захід по вшануванню учасників ліквідації. Голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун поклали живі квіти до пам’ятного знаку героям-чорнобильцям. Керівництво району й міста, представники трудових колективів організацій та підприємств схилили голови у хвилині мовчання вшановуючи ліквідаторів.

 

Голова районної ради Михайло Яснюк наголосив : “Страшні події 1986 ніколи не зітруться з пам'яті теперішніх та майбутніх поколінь. 14 грудня ми згадуємо тих, чиє життя забрав Чорнобиль, і намагаємося вирішити безліч проблем тих , хто втратив здоров'я на ліквідації чорнобильської аварії.
Трагедія Чорнобиля торкнулася кожного з нас. Ми з повагою і вдячністю ставимося до людей , які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи , і вшановуємо пам'ять тих, кого вже немає в живих”.

 

 

  • 11 грудня 2015 року | Переглядів: 913

На виконання рішення першої сесії районної ради від 03.12.2015 року №3 11 грудня на чолі із головою районної ради Михайлом Яснюком відбулося засідання робочої групи для підготовки проекту регламенту, положень про постійні комісії та президію районної ради, формування її робочих органів.

Депутати районної ради, що увійшли до складу робочої групи, узгодили робочі питання щодо складу секретаріату та лічильної комісії ради.

Крім того ознайомилися із Регламентом, положеннями про постійні комісії та президії районної ради.

Наступне засідання робочої групи відбудеться 16 грудня 2015 року.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Грудень 2015    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено