Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 355
  • 29 лютого 2016 року | Переглядів: 876

З 29 лютого розпочала роботу чергова четверта сесія районної ради, пленарне засідання якої заплановано на 3 березня. Понад два десятка питань порядку денного розглянули сьогодні депутати на засіданнях постійних комісій.

Відповідно до затвердженого графіка засідань постійних комісій в першій половині дня під головуванням Олени Фурсової пройшло спільне засідання постійних комісій з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти; агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва та законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.

У другій половині дня під головуванням Любові Бондар питання порядку денного розглядали члени постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району.

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та його заступник Іван Овчар.

Члени постійних комісій взяли до відома інформацію щодо виконання районних програм, термін дії яких завершився минулого року і відразу опрацювали проекти аналогічних нових програм: програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2016 рік; комплексну програму спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки; цільову програму забезпечення пожежної безпеки насе­лених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфра­структури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки; програму запобігання загибелі людей на водних об'єктах Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2016-2018 року; районну програму підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2016-2017 роки; районну комплексну програму соціального захисту населення на 2016-2018 роки; програму забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської райдержадміністрації на 2016 рік; районну програму правової освіти населення на 2016-2020 роки. Усі ці програми передбачені на термін від 2016 до 2020 року.

Крім того депутати розглянули проект положення про відшкодування депутатам Старокостянтинівської районної ради витрат, пов’язаних з депутатської діяльністю та запропонували внести зміни до Положення про порядок та умови надання районною радою разової грошової допомоги.

Також були детально обговорені шляхи реформування редакції районної газети "Життя Старокостянтинівщини".

 

  • 26 лютого 2016 року | Переглядів: 708

Сьогодні, 26 лютого, в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.
На порядок денний було винесено наступні питання:

 - про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 11-12 від 05.02.2016 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району;

 - про розгляд заяви ФОП Нагорного О.Л.;

 - про затвердження звітів про незалежну оцінку;

 - про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

Члени комісії детально розглянули кожне питання та прийняли відповідні рішення.

  • 23 лютого 2016 року | Переглядів: 834

Сьогодні у Великочернятинській ЗОШ І-ІІІ ст. встановили меморіальну дошку на честь Миколи Флерка — учня цієї школи, учасника АТО, який загинув 28 лютого 2015 року у с.Піски Донецької області, захищаючи територіальну цілісність України. За відвагу і героїзм в боях Миколі Флерку рішенням тридцять третьої сесії районної ради від 13.08.2015 року було присвоєно звання "Почесного громадянина Старокостянтинівського району". 

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну-учаснику АТО були присутні керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, рідні, друзі загиблого, педагоги та учні, громадські активісти.

Виступаючи перед присутніми Сергій Іванович зазначив, що на сході України і досі триває війна та наші герої щодня мужньо відстоюють рубежі рідної Вітчизни.

"Герої не вмирають! Саме цими словами громада нашого району проводжала в останню путь своїх синів, синів української землі, які відділали своє життя за справедливість, гідність, свободу та незалежність нашої Батьківщини.

Герої не вмирають тому, що пам'ять про них назавжди залишиться в наших серцях та серцях наших нащадків!" – підсумував  керуючий справами районної ради Сергій Гречковський.

Присутні вшанували пам’ять загиблого земляка хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки, запалили свічі пам’яті. Настоятель церкви Св.Михаїла отець Іоан освятив меморіальну дошку та помолився за упокій душ загиблих героїв.

  • 23 лютого 2016 року | Переглядів: 752

29 лютого 2016 року

10.00 год.

 - комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 - комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

14.00 год.

 - комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 

1 березня 2016 року

10.00 год.

- президія районної ради.

 

  • 19 лютого 2016 року | Переглядів: 759

19 лютого з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні в скорботі і з великою вдячністю згадати Героїв зібрались представники влади та громадськості, зокрема голова районної ради Михайло Яснюк, голова райдержадміністрації Сергій Фесун та міський голова Микола Мельничук, жителі міста та району.

 

Подвиг Героїв Небесної Сотні – це ціна нашої свободи. Героїзм українського народу, його славних синів і дочок став свідченням національної зрілості, консолідації, відданості ідеалам демократії та великого патріотизму. Такий же героїзм виявляють сьогодні українські воїни, які захищають незалежність і територіальну цілісність України від російської агресії на Сході країни. Тож, в знак вдячності й шани усім Героям, які загинули на полях битв за цілісність і суверенітет України, керівники району та представники громадськості поклали квіти до пам’ятного знака «Героям України» та під час спільного молебню помолилися за упокій душ загиблих, за мир і спокій у державі.

  • 16 лютого 2016 року | Переглядів: 681

16 лютого 20016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, у справах сім'ї , материнства і дитинства, молодіжної політики, культури і освіти на чолі із головою комісії Оленою Фурсовою.

Одним з перших члени комісії розглянули питання організації харчування учнів початкових класів в загальноосвітніх школах. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 18.01.2016 року №16 скасовано безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів залишивши безкоштовним лише харчування для дітей з малозабезпечених сімей.

Також у Постанові зазначено, що забезпечувати харчування учнів інших категорій можуть органи місцевого самоврядування, а відповідні ради можуть передбачати видатки з місцевих бюджетів на вищезазначену мету.

Детально обговоривши це болюче питання комісія прийняла рішення про включення до порядку денного чергової сесії районної ради питання "Про забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району".

Разом з тим, депутати районної ради обговорили можливість виплати надбавки за престижність педагогічним працівникам протягом 2016 року у розмірі 10%.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та його заступник Іван Овчар.

  • 16 лютого 2016 року | Переглядів: 876

15 лютого відбулася звітно-виборча конференція Старокостянтинівської територіальної первинної організації УТОС, в роботі якої взяла участь завідувач відділу комунальної власності районної ради Олена Фурсова.

На заході також були присутні голова Хмельницької обласної організації УТОС Кірікіщук Л.В., директор Кам'янець-Подільського УПВ УТОС Бессараб М.П., начальник управління соціального захисту населення міської ради Шабельник Н.І.

За словами голови Старокостянтинівської організації Надії Шахрай, незрячі люди потребують постійного стороннього догляду, тому члени організації всіляко намагаються підтримувати їх у вирішені нагальних питань, а саме допомагають в оформлені пенсій, субсидій тощо. Не залишають осторонь і питання працевлаштування сліпих, тільки цього річ було прийнято на роботу 3 інвалідів.

Після обговорення присутні висловили довіру голові організації та обрали Надію Шахрай в черговий раз їх очільником.

  • 15 лютого 2016 року | Переглядів: 853

 

Сьогодні, 15 лютого, голова районної ради Михайло Яснюк взяв участь у церемонії покладання вінків і квітів до пам’ятника старокостянтинівцям, полеглим в Афганістані та інших локальних війнах на територіях інших держав.
У заході, присвяченому вшануванні пам’яті земляків, які полягли на полі бою, взяли участь керівництво району та міста, представники підприємств, установ та організацій, громадські організації, молодь.

Сюди також прийшли ветерани-афганці, учасники бойових дій, матері, батьки, вдови, діти загиблих на війні солдатів, а також близькі і рідні ветеранів.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до підніжжя пам'ятника.

Цього ж дня, в на урочистому зібрані голова районної ради Михайло Яснюк та голова районної державної адміністрації Сергій Фесун вручили медалі учасникам бойових дій на території інших держав.

Разом з тим голова ради Михайло Яснюк, його заступник голови Іван Овчар, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський  виїхали в Сахновецьку, Вербородинську, Огіївську сільські ради, щоб покласти вінки і квіти до могил воїнів афганців та відвідати родини загиблих та вручити їм адресну матеріальну допомогу.

 

  • 10 лютого 2016 року | Переглядів: 808

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати четверту сесію районної ради сьомого скликання з 29 лютого 2016 року.

2. Провести пленарне засідання четвертої сесії районної ради сьомого скликання 3 березня 2016 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

 - про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік;

 - про виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за 2015 рік;

 - про програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2016 рік;

 - про виконання комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського РВ УМВС України в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2011-2015 роки;

 - про комплексну програму спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки;

 - про цільову програму забезпечення пожежної безпеки насе­лених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфра­структури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки;

 - про програму запобігання загибелі людей на водних об'єктах Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2016-2018 роки;

 - про виконання районної програми підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки;

 - про програму підвищення енергоефективності Старокостянтинівського району на 2016-2017 роки;

 - про виконання районної комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки;

 - про районну комплексну програму соціального захисту населення на 2016-2018 роки;

 - про виконання програми розвитку Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської районної державної адміністрації на 2015 рік;

 - про програму забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської райдержадміністрації на 2016 рік;

 - про виконання районної програми правової освіти населення на 2011-2015 роки;

 - про районну програму правової освіти населення на 2016-2020 роки;

 - про хід виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки;

 - про затвердження плану роботи районної ради на 2016 рік;

 - інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутата обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Овчара І.В.

 

 Голова районної ради М.Яснюк

 

 

 

  • 2 лютого 2016 року | Переглядів: 1 184

2 лютого Хмельницька філія ПАТ «Укртелеком» відкрила користування послугою Інтернет для жителів села Ладиги.

З нагоди введення в експлуатацію майданчика широкосмугового доступу до мережі інтернет прибули голова районної ради Михайло Яснюк, голова райдержадміністрації Сергій Фесун, заступник голови ради Іван Овчар та начальник Цеху телекомунікаційних послуг №19 Віктор Лужецький.

Ініціаторами реалізації даного проекту виступили місцеві жителі, на чолі із керівником місцевого господарства (СГК імені Щорса) Віталієм Фомовичем.

Апаратом Управління ПАТ “Укртелеком” було прийнято рішення про будівництво даного об’єкту, враховуючи значну частку власних капітальних вкладень з боку замовників на придбання волоконно-оптичного кабелю (вартість кабелю 65 тис.грн.). Дольову участь у придбанні кабелю взяли СГК ім. Щорса, ТОВ «Старокостянтинівцукор» громада с. Ладиги.

За словами Михайла Яснюка Інтернет став важливою частиною життя багатьох людей, особливо для молоді, без якої розвиток села немислимий. Тому Інтернет від Укртелекому має важливе соціальне значення саме для сільського населення.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Лютий 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено