Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 596
  • 19 травня 2016 року | Переглядів: 280

19 травня відбулося пленарне засідання п'ятої сесії Старокостянтинівської районної ради сьомого скликання. В її роботі взяли участь 33 депутати. Провів сесію голова районної ради Михайло Яснюк.

Перед  затвердженням порядку денного пленарного засідання голова зачитав заяви, які надійшли на його адресу, про створення депутатських фракцій політичної партії "За конкретні справи" та Аграрної партії України.

Одним із перших депутати розглянули питання внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. Як проінформував присутніх начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда, до районного бюджету додатково надійшло 952 тис.грн. Ці кошти будуть направлені на забезпечення соціальних потреб району – придбання шкільного автобуса для перевезення дітей, що проживають в сільській місцевості, підручників для учнів 4 та 7 класів, лікарських засобів та медичного обладнання для центральної районної лікарні та Центру ПМСД. Разом з тим, з бюджету розвитку виділено 1960 тис.грн, а саме на співфінансування придбання шкільного автобуса, капітальний ремонт даху та утеплення горищного перекриття будівлі Самчиківської ЗОШ. Також збільшено видаткову частину загального фонду районного бюджету, кошти виділено на виконання районної програми "Творча обдарованість", комплексної програми соціального захисту населення району, програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, Центру ПМСД на придбання туберкуліну та оснащення ФАПу с.Сахнівці. Крім того вперше з районного бюджету передбачено фінансування  ремонту доріг місцевого значення і доріг комунальної власності в сумі 600 тис.грн.

Майже без обговорення депутати заслухали інформації про виконання ряду районних програм, а саме районної програми військово-патріотичного виховання молоді та організацію підготовки громадян до служби в Збройних Силах України на 2011-2015 роки, програми розвитку освіти Старокостянтинівського району на 2013-2015 роки,програми "Репродуктивне здоров'я населення Старокостянтинівського району" на період до 2015 року, програми розвитку позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" на 2014-2015 роки, програми з охорони, захисту, використання та відтворення лісів Старокостянтинівського району на період до 2015 року й програми забезпечення медичних закладів району кадрами, особливо у сільській місцевості, на 2012-2015 роки та зняли їх з контролю.

Окрім цього депутати заслухали  інформацію керівника місцевої прокуратури Василя Сліпця про діяльність Старокостянтинівської місцевої прокуратури у 2015 році. Василь Степанович коротко охарактеризував оновлені права і обов’язки прокуратури, напрямки її роботи та висловив сподівання на плідну співпрацю із депутатами районної ради та очільниками сільських територіальних громад.

Декілька прийнятих на сесії рішень стосувалися врегулювання діяльності комунальної власності.

Жвавим, навіть бурхливим, обговоренням вирізнялося питання припинення діяльності загальноосвітніх навчальних закладів Старокостянтинівської районної ради, зокрема Огіївської ЗОШ І-ІІ ст. Такі депутати, як Сергій Зарічний, Олександр Коваль, Олена Фурсова та Леонід Білобокий різко висловилися проти закриття цієї школи. Цієї ж думки дотримуються батьки школярів, які були присутні на пленарному засіданні сесії. Наразі там навчається 30 дітей, 11 з яких доїжджає із навколишніх сіл.  Крім того в школі  є викладач для дітей з особливими потребами(до речі єдиний у районі).

Проте начальник відділу освіти, молоді і спорту Микола Гниліцький навів ряд економічних обґрунтувань доцільності прийняття такого рішення. Отже, 18 голосами з 34 можливих було все ж таки  прийнято рішення про закриття ряду шкіл, в тому числі і Огіївської ЗОШ.

Без зауважень прийняли депутати рішення про затвердження нормативно- грошової оцінки земельних ділянок.

За підсумками роботи, п’ятої  сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято 23 рішення.

В пленарному засіданні сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Фесун, депутат обласної ради Микола Гнатюк, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь районної державної адміністрації, установ та організацій району.

 

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Травень 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено