Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 482
  • 27 липня 2016 року | Переглядів: 552

27 липня за участі керівництва обласної ради та облдержадміністрації відбулась презентація реформи системи декларування майна посадовцями, участь в якій взяв заступник голови районної ради Іван Овчар.

Запровадження електронного декларування є умовою для отримання безвізового режиму з Європейським Союзом та фінансової підтримки від МВФ.

Начальник відділу Національного агентства з питань запобігання корупції Тетяна Шкребко повідомила про створення нового антикорупційного органу – НАЗК, який, за її словами, активно запрацює найближчим часом. Зокрема, саме його працівники за сприяння громадськості і здійснюватимуть перевірки достовірності поданих електронних декларацій держслужбовців. Вони ж, у разі необхідності, також консультуватимуть представників органів влади щодо процедури та правильності заповнення декларацій.

Термін подачі електронних декларацій за 2015 рік – з 15-го серпня по 13-те жовтня 2016 року. Їх обов’язково мають заповнити як всі високопосадовці держави, так і народні депутати, судді, прокурори, слідчі, державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування категорії А – Б. Після подачі декларації вони матимуть 7-денний термін, щоб при необхідності внести зміни і поправки.

Потім декларації будуть внесені до відкритого Єдиного державного реєстру і в певних випадках підлягатимуть повним перевіркам з боку НАЗК. Це, зокрема, стосуватиметься суб’єктів декларування, що займають відповідальне та особливо відповідальне становище, працюють на посадах з високим рівнем корупційних ризиків. Крім того, приводом для повних перевірок можуть бути відмови від надання необхідної інформації членами сім’ї, а також розбіжності, виявлені моніторингом способу життя. Саме на допомогу з боку громадськості у проведенні оцінки способу життя держслужбовців, його відповідності задекларованим даним і покладаються найбільші сподівання контролюючих органів.

Електронна декларація має суттєву відмінність від звичної щорічної декларації про доходи. Відтепер декларуються і заощадження в готівці (від 60 тисяч 900 гривень), і цінне рухоме майно (від 121 тисячі 800 гривень), і подарунки (від 6 тисяч 90 гривень). Також необхідно обов’язково зазначати незавершені об’єкти будівництва, для високопосадовців – майно, яке формально належить іншій особі, але контролюється чиновником.

З 2017 року електронне декларування буде обов’язковим для всіх державних службовців.

Нову систему декларування можна випробувати уже зараз на тренувальному сайті try.declaration.org.ua.

Захід проходить у рамках Всеукраїнської інформаційно-освітньої кампанії «Онлайн проти корупції» у всіх обласних центрах України у форматі навчальних тренінгів для держслужбовців, суддів та прокурорів, а також одноденних виставок антикорупційних плакатів.

 

За матеріалами Хмельницької обласної ради http://oblrada.km.ua

  • 25 липня 2016 року | Переглядів: 778

2 серпня  2016 року

10.00 год.

 - комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

 - комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

14.00 год.

 - комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 

3 серпня  2016 року

10.00 год.

- президія районної ради.

  • 22 липня 2016 року | Переглядів: 916

Сьогодні, 22 липня, голова районної ради Михайло Яснюк взяв участь в урочистому відкриті амбулаторій загальної практики - сімейної медицини.

Нові амбулаторії працюватимуть для жителів мікрорайонів "Цукрозавод" та "Вокзал Старокостянтинів ІІ" міста Старокостянтинів.

Також привітали колективи лікувальних закладів та мешканців міста директор Департаменту охорони здоров'я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич, голова райдержадміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної ради Іван Овчар, міський голова Микола Мельничук,  депутати обласної ради, благодійники та спонсори.  

Ознайомлення із  медичними закладами провів головний лікар КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Старокостянтинівської районної ради Анатолій Швець.

Нова амбулаторія мікрорайону "Цукрозавод" розташувались у капітально відремонтованому приміщенні, яке надало керівництво цукрового заводу. В амбулаторії функціонуватимуть кабінети сімейного лікаря, педіатра, гінеколога, кабінет профілактичних щеплень, фізіотерапевтичний та стоматологічний кабінети, денний стаціонар та аптека.

"Послуги, які ми можемо надати: огляд і спостереження в сімейного лікаря усієї сім’ї, а також можна зробити кардіограму, ін’єкції, щеплення", – розповів головний лікар.

За словами Анатолія Швеця, амбулаторії мають усе необхідне, аби надавати первинну медичну допомогу, за якою нині мешканцям цих мікрорайонів доводиться їхати кілька зупинок до найближчої поліклініки.

В свою чергу, голова районної ради Михайло Яснюк, вітаючи жителів міста, зазначив, що медицина, зокрема її  первинна ланка, має бути наближеною, доступною та якісною для людей і розвиток України починається з ось таких, на перший погляд простих, але дуже важливих подій.

  • 21 липня 2016 року | Переглядів: 757

21 липня 2016 року відбувся черговий пленум Старокостянтинівської ради райміської організації ветеранів України з порядком денним: "Про завдання райміської організації по виконанню рішень VII з'їзду Організації ветеранів України".

З доповіддю по цьому питанню виступив голова ради райміської організації ветеранів Лепьохін Євгеній Павлович. Голова ветеранів зазначив, що райміська ветеранська організація проводить цілеспрямовану роботу по зміцненню первинних ветеранських організацій, вирішенню соціально-економічних проблем, захисту прав ветеранів. Активну позицію займає рада ветеранів у відстоювані передбачених законом пільг ветеранам усіх рівнів, вирівнювання пенсій військовослужбовцям. 

Також ветерани не залишають поза увагою боротьбу за висвітлення правди історії Великої Вітчизняної війни.

Крім того своєю постановою пленум визначив напрямки своєї подальшої роботи та заходи з відстоювання конституційних і соціальних гарантій ветеранів.

  • 18 липня 2016 року | Переглядів: 810

Потужний град рекордних розмірів пронісся у ніч на 18 липня  населеними пунктами Старокостянтинівського району. Найбільше у районі постраждали села Воронківці, частина Григорівки, Пашковець та м.Старокостянтинів.

По собі стихія залишила шокуючі наслідки - побиті авто, потрощені дахи будинків, знищені городи.

Значних збитків зазнала Воронковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст., зі станом справ у якій ознайомився голова районної ради Михайло Яснюк спільно із заступником Іваном Овчаром.

Разом з тим переважна більшість людей залишилась практично без даху над головою. Наразі Григорівським сільським головою створена спільна комісія з депутатів та представників виконкому, які обстежують домогосподарства і складають дефектні акти.

  • 18 липня 2016 року | Переглядів: 680

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати шосту сесію районної ради сьомого скликання з 2 серпня 2016 року.

2. Провести пленарне засідання шостої сесії районної ради сьомого скликання 5 серпня 2016 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

 - про депутатський запит;

 - про присвоєння звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району";

 - про звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2016 року;

 - про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік;

 - про внесення змін до районної комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2018 роки;

 - про звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за перше півріччя 2016 року;

 - про виконання програми газифікації населених пунктів Старокостянтинівського району на 2011-2015 роки;

 - про виконання районної програми реалізації молодіжної політики до 2015 року;

 - про виконання районної програми розвитку архівної справи у 2011-2015 роках;

 - про виконання програми розвитку земельних відносин у Старокостянтинівському районі на 2011-2015 роки;

 - про виконання програми впровадження у виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів Старокостянтинівського району інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на 2011-2015 роки;

 - про виконання програми з розробки містобудівної документації у Старокостянтинівському районі на період 2012-2015 роки;

 - про виконання районної програми підтримки сімей на період до 2015 року;

 - про виконання районної програми подолання та запобігання бідності на період до 2015 року;

 - про направлення депутатських запитів;

 - інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутата обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за  виконанням  даного  розпорядження  покласти   на заступника голови районної ради Овчара І.В.

 

 Голова районної ради М.Яснюк

 

 

  • 13 липня 2016 року | Переглядів: 700

Гарним золотавим теплим ве­чором до табору з’їхалися батьки відпочиваючих у «Калинівці» ді­тей, гості з районної ради, районної державної адміністрації, представники підприємств різних форм влас­ності, які допомагали цього року з капітальним ремонтом споруд та благоустроєм закладу.

Голо­ва районної ради Михайло Яснюк вітаючи вихованців табору із початком ІІ зміни побажав діткам цікавого й змістовного відпочинку та подарував нове спортивне спо­рядження.

А надалі був чудовий концерт, підготовлений юними талантами та вожатими «Калинівки» за кілька днів після заїзду. Всі були в захваті від виступу відомого Старокостян­тинівського юного митця Артема Харченка, якого спеціально за­просили на урочистості до табо­ру. Закінчився цей чудовий вечір великим вогнищем та святковою дискотекою, яка, як святкове ви­ключення, продовжувалася май­же до опівночі.

районна газета "Життя Старокостянтинівщини"

 

  • 8 липня 2016 року | Переглядів: 702

8 липня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.
На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про встановлення терміну короткострокових догорів оренди нежитлових приміщень спільної власності територіальних громад Старокостянтинівського району.

2. Про встановлення вартості 1 кв.м. на добу оренди нежитлових приміщень спільної всасності територіальних громад Старокостянтинівського району для  короткострокових договорів оренди.

  • 8 липня 2016 року | Переглядів: 799

Згідно Державної стратегії, 80% медичних послуг для населення мають надаватися на рівні первинної медичної допомоги. Тобто з 10 людей, які потребують лікарської допомоги, 8 мають отримувати таку допомогу на рівні фельдшерсько-акушерського пункту чи амбулаторії.

Тому аби мати достойний сільський ФАП, в селі Сахнівці вирішили капітально реконструювати частину приміщення сільської ради. Ідею очільника територіальної громади Алли Яснюк підтримало керівництво районної ради та компанії "Кернел" та долучилися до співфінансування реалізації проекту. Загальна кошторисна вартість нового об'єкта сільської медицини - понад 270 тис. гривень.

8 липня почесними гостями на відкритті оновленого ФАПу були голова районної ради Михайло Яснюк, заступник голови ради Іван Овчар, заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін, головний лікар Центру ПМСД Анатолій Швець, головний лікар центральної районної лікарні Володимир Стіхарєв, керівник служби соціальної політики кластеру Енселко Захід Олена Романенко, директор ТОВ "Старокостянтинівцукор" Олександр Співак, депутати сільської ради. Оглянувши приміщення нового ФАПу — а після ремонту тут обладнали приймальню, фізіотерапевтичний, маніпуляційний та оглядовий кабінети, а також кімнати для прийому хворих та щеплень, - керівник районної  влади залишився задоволений побаченим.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Михайлор Борисович відзначив: "Відкриття фельдшерсько-акушерського пункту в с.Сахнівці стало можливим завдяки тісній співпраці між громадою та владою, залученню інвесторів та допомозі працівників лікувальних закладів району, – зазначив посадовець. – Переконаний, що такий позитивний досвід стане яскравим прикладом для інших громад, що мають бажання вирішувати свої нагальні питання.

Ми повинні і надалі працювати у напрямку розвитку медицини на селі. Дорослі, діти чи старші люди повинні мати гідне медичне забезпечення незалежно від того, де вони проживають – в місті чи селі".

У свою чергу голова сільської ради Алла Яснюк подякувала за проведену масштабну роботу громаді, керівництву району та спонсорам-підприємцям.

Загалом, місцеві мешканці, які прийшли на відкриття медичного закладу, зауважили, що відтепер звертатись за консультацією чи допомогою до лікаря буде значно приємніше, враховуючи нове, сучасне приміщення.

  • 7 липня 2016 року | Переглядів: 1 864

7 липня голова районної ради Михайло Яснюк взяв участь у нараді, за участю куратора Старокостянтинівського відділу поліції заступника начальника - начальника слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області полковника поліції Миколи Кащука, керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василя Сліпця, начальника Старокостянтинівського відділу поліції, підполковника поліції Анатолія Чубенко.

Основним питанням порядку денного наради було підведення підсумків службової діяльності працівників Старокостянтинівського відділу поліції за 6 місяців 2016 року.

Аналізуючи роботу відділу Анатолій Васильович розповів про нові перспективи, досягнення, а також подякував депутатському корпусу районної ради за постійну фінансову підтримку діяльності правоохоронних органів.

Михайло Борисович наголосив що між районною радою і відділом поліції завжди є порозуміння і співпраця, неодноразово рішеннями сесії районної ради виділялися кошти на виконання заходів районної програми Профілактики злочинності в районі.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Липень 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено