Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Паспорти бюджетних програм 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
до 21 лютого 2017 року 

З 01.07.2016 року зміни щодо виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

ГРАФІК руху автобусів міжміського та приміського сполучення 

Звіт за 2015 звітний рік діяльності про свою структуру власності КП  

Запровадження сервісу Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку

Запровадження електронного сервісу з проставлення апостиля 

Громадські об'єднання реєструватимуть у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 153275 чол.
Переглядів: 907
  • 4 липня 2016 року | Переглядів: 226

З 23 до  30 червня на Миколаївщині проходив  ХХІ Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена»  в курортному містечку Очакові на узбережжі Чорного моря, на базі санаторію «Борисфен».  Його організатором за став Миколаївський обласний центр народної творчості на чолі із заслуженою артисткою України Наталією Баштовою, при підтримці Міністерства культури України.

До участі запрошувалися  аматорські, студентські (за винятком колективів театральних навчальних закладів), дитячі, юнацькі та молодіжні театральні колективи із званням «народний», «зразковий», лауреати обласних та регіональних фестивалів.

23 червня 2016 року було відкрито фестиваль театрального мистецтва, учасниками якого стали представники з усіх куточків України (близько 500 осіб)

У заході брали участь колективи з Херсонської, Львівської, Сумської, Чернівецької, Одеської, Чернігівської, Івано-Франківської, Миколаївської, Хмельницької, Житомирської областей, а також з таких міст як: Київ, Херсон, Рівне, Харків, Полтава, Запоріжжя та Вінниця.

Протягом усього фестивалю аматорські колективи дарували глядачам хвилини радості та печалі, своєю грою зачіпаючи найважливіші проблеми сьогодення. А учасники номінації «Усмішки Глазового» веселили своїми жартами усю глядацьку залу, доводячи, що українці вміють сміятися як ніхто інший. Виступи учасників фестивалю оцінювало професійне журі. Незважаючи на напружену соціально-політичну ситуацію, економічну кризу, культурно-мистецький захід став значною подією не лише в масштабах Миколаївської області, а й усієї країни: від сходу до заходу, від півдня до півночі.

До курортної зони міста Очакова, розташованого на березі Чорного моря, з’їхалися найталановитіші, найяскравіші театральні колективи з різних куточків України. Лагідне сонце, шепіт морських хвиль, чисте повітря – кращих умов для творчості годі й бажати. Незважаючи на високі вимоги до учасників фестивалю,  народний театральний колектив Старокостянтинівського РЦК ім.В.Ножки, який представив  Хмельницьку область,  продемонстрував неабияку виконавську майстерність та сценічну культуру.

За результатами обласного конкурсу театральних колективів «Подільська сцена 2016», народний  аматорський театральний колектив Старокостянтинівського РЦК ім.В.Ножки (режисер Л.Журавель) став переможцем і був запрошений на ХХІ Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена».Театральна трупа у складі Н.Зотько, Н.Григорової, С.Грищука, С.Кунівської, О.Круторогого, Л.Журавель, В.Косинського стала готуватися до відповідальної поїздки. Всі старання і затрати були недарма.

Наш театр став переможцем Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва (ввійшов у п»ятірку кращих театральних колективів України) серед 38 колективів із 17 областей України!

Упродовж восьми днів учасники дарували гостям фестивалю незабутні емоції та естетичне задоволення. Різноманіття вистав, представлених на розсуд публіки, нікого не залишило байдужим, кожна сценічна постановка знайшла свого глядача: жанром, манерою виконання, з великою кількістю декорацій чи навпаки, проте їх об’єднували любов до театрального мистецтва, бажання продемонструвати глядачам плоди своєї напруженої, копіткої праці.

У рамках фестивалю діяла режисерська лабораторія, проводилися майстер-класи з акторської майстерності, сценічної мови, драматургії. Потрапити на фестиваль Всеукраїнського рівня – велике досягнення для будь-якого театрального колективу, проте ще більше – стати його переможцем. Тому учасникам заходу довелося докласти чималих зусиль, аби поважні члени журі змогли гідно оцінити їхні виступи.

Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтв «Від Гіпанісу до Борисфену» проводиться з метою встановлення творчих зв’язків Миколаївських театрів з аматорськими колективами України, для обміну досвідом, підвищення професійної майстерності режисерів та акторів. Проведення культурно-мистецького заходу такого рівня є дуже важливим, адже без демонстрації того, що було напрацьовано впродовж року, театральний колектив не може розвиватися далі, постійно вдосконалювати свою виконавську майстерність, опановувати нові форми роботи. Спілкування із колегами з інших театрів, обмін враженнями, ідеями дає акторам стимул для нових досягнень, спонукає їх наступного року знову взяти участь у фестивалі й обов’язково перемогти.

У кожного із учасників, незалежно від того, з якого куточка країни він завітав, цей захід залишив незабутні враження про  Причорноморський край, про стародавнє місто Ольвію, де ще в античні часи теж діяв театр, та курортний Очаків, який зустрів гостей з притаманною йому гостинністю та доброзичливістю.

Зараз добре всім відомо, що без фінанасової підтримки, навіть в обласний центр з колективом не виїдеш, не те , що  за 650 км на Миколаївщину. Звісно ж, наш т.в.о. директора РЦК О.Круторогий, звернувся за допомогою до небайдужих людей.

Ми дуже вдячні О.Співаку, директору ТОВ «Старокостянтинівцукор», який оплатив проживання у санаторії «Борисфен», В.Фомовичу – голові СГК ім.Щорса с.Ладиги, І.Василевському - голові ФГ «Династія» с.Йосипівка, В.Скопу – директору ТОВ «Альфа-Газ», С.Пономарьову – директору ТОВ «Нарс-Авто», ПП М.Іванчику, В.Скалці – директору магазину «Росава», ПП С.Прокіну, що  підтримали участь колективу у Всеукраїнському фестивалі і надали відчутну і таку необхідну допомогу. Слова подяки міському голові М.Мельничуку, Заслуженому майстру народної творчості України, члену Національної Спілки народних майстрів України Г.Раковському – за надані сувеніри. Звичайно ж, особлива подяка нашому водію, Руслану Мельничуку, за дружню підтримку, толерантність, доброту.

Завдяки Вам, про народний аматорський театральний колектив Старокостянтинівського РЦК ім.В.Ножки взнала вся Україна! Ми намагатимемось досягати нових творчих вершин, а Вам – успіхів у всіх Ваших справах!

 Режисер народного театру Старокостянтинівського РЦК ім.В.Ножки                 

Людимла Журавель

Вхід на сайт

Відео

Онлайн естафета
"Чужого болю не буває"


Актуально


Районний бюджет на 2017 рік 

Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні
 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування 9 сесія 21.12.2016 року  
Календар
«    Липень 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Погода


Районне радіо


Архів новин

Лютий 2017 (8)
Січень 2017 (9)
Грудень 2016 (19)
Листопад 2016 (18)
Жовтень 2016 (14)
Вересень 2016 (13)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено