Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 3
Гостей: 3
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154690 чол.
Переглядів: 1264
  • 31 серпня 2016 року | Переглядів: 851

Сьогодні, 31 серпня, голова районної ради Михайло  Яснюк взяв участь у роботі розширеного засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна.

Перед початком роботи колегії очільники району здійснили приємну місію вручивши нагороди.

Відповідно до Указу Президента України від 19 серпня 2016 року №336 за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу відзнакою Президента України – ювілейною медаллю "25 років незалежності України" були нагороджені:

- Мережко Микола Миколайович, тренер-викладач Старокостянтинівської районної дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

- Фомович Віталій Васильович, голова сільськогосподарського кооперативу імені Щорса с.Ладиги

Відповідно до рішення колегії Хмельницької ОДА від 23 серпня 2016 року №100/2016-р за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток області та з нагоди 25-ї річниці від Дня незалежності України Почесною відзнакою “За заслуги перед Хмельниччиною нагороджено Гуменного Анатолія Васильовича, директора сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю “Заготівельник” с.Воронківці

Згідно порядку денного на розширеному засіданні колегії були розглянуті наступні питання:

1. Про стан підготовки закладів освіти району до нового 2016-2017 навчального року.

2. Про стан дотримання законодавства у сфері регулювання земельних відносин у Старокостянтинівському районі.

3. Про здійснення виконавчим комітетом Сковородківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

4. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у ІІ кварталі 2016 року.

  • 31 серпня 2016 року | Переглядів: 894

31 серпня голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови районної ради Іван Овчар завітали у Воронковецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів на святкову лінійку.  День Знань завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

На шкільному святі були присутні керівники та представники ТОВ «Поділля Бекон», ТОВ «Енселко-Агро» та ТОВ «Заготівельник», які є меценатами та завжди допомагають школі.  

Михайло Борисович, вітаючи школярів із святом першого вересня, сказав: «У цей день всім учням і вчителям бажаю міцного здоров’я, терплячості, а головне щирого прагнення до нових знань. Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній і всі ваші бажання стануть реальністю!»  

Також голова районної ради Михайло Яснюк спільно з головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном  подарували учням школи спортивний інвентар.

17 липня 2016 року в результаті негоди, яка пронеслась районом, град пошкодив дах Воронковецької школи, а разом із ним від дощу постраждали і стелі класних кімнат та спортзалу. Швидко ліквідувати наслідки стихії вдалось завдяки злагодженим діям районної ради та районної державної адміністрації. За кошти районного бюджету повністю перекрито дах навчального закладу. Діти і надалі зможуть навчатись у світлих, теплих та затишних класах.

Педагогічний колектив, учні школи та їхні батьки подякували керівництву району за допомогу у ліквідації наслідків природного лиха.

 

  • 30 серпня 2016 року | Переглядів: 726

30 серпня, перед початком навчального року освітяни Старокостянтинівського району зібралися на розширене засідання колегії. Усіх присутніх  об’єднала одна важлива місія – відповідальність кожного на своєму місці, у межах повноважень, за забезпечення якісної освіти для населення району. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови районної ради Іван Овчар.

Михайло Борисович у своєму виступі привітав педагогів району з початком нового навчального року і наголосив: «Зважаючи на те, що процес реформування освітньої галузі знаходиться в активній фазі, необхідно пам’ятати, що, від загальної середньої освіти значною мірою залежить майбутнє держави. Вашими зусиллями і наполегливою працею послідовно прокладається стежина з країни дитинства до дорослого життя, примножується скарбниця духовних надбань українського народу. Саме через виховання дітей, молоді вчитель передає у майбутнє неоціненний скарб народної духовності, традицій і вищих чеснот, який матеріалізується у прагненні змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Районна рада, її депутатський корпус і надалі будуть приділяти значну увагу розвитку освітянської галузі. Особливо хочу подякувати депутатам-педагогам, які займають активну життєву позицію і практично на кожній сесії ради вносять пропозиції для покращення фінансування та матеріального забезпечення закладів освіти району.

Бажаю вам невичерпної енергії, оптимізму, сили у виконанні почесної місії виховання обдарованої особистості».

Підсумовуючи засідання колегії було окреслено, що основними пріоритетами для освітян району у 2016-2017 навчальному році залишаються: створення умов для надання якісної освіти відповідно до природних здібностей дитини; впровадження новітніх освітніх технологій; виховання відданості принципам свободи та демократії; створення безпечного середовища, інтеграція дітей з особливими потребами в освітнє середовище; інтеграція у світову спільноту; кадрове забезпечення; професійний ріст, самоосвіта, мотивація та стимулювання праці вчителя; фінансування освітньої галузі, матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу; партнерство між учасниками навчально-виховного процесу: учні – вчителі – батьки.

  • 29 серпня 2016 року | Переглядів: 743

28 серпня свій славний 95-річний ювілей зустріла Почесний голова Старокостянтинівської районної ветеранської організації, Почесний громадянин міста, учасник бойових дій, ветеран праці Паламарчук Оксана Іванівна. З цією знаменною подією її привітав заступник голови районної ради Іван Овчар та вручив Почесну грамоту районної ради та районної державної адміністрації й цінний подарунок.
У своєму привітанні Іван Васильович подякував ювілярці за неоціненний подвиг в роки Великої Вітчизняної війни, багаторічну самовіддану працю в мирний час, патріотичне виховання підростаючого покоління, громадську діяльність, активну участь у волонтерському русі та побажав міцного здоров'я, мирного неба над головою, родинного затишку, благополуччя, поваги та турботи від рідних і близьких людей.
Також іменинницю з цим святом прийшли привітати колеги з райміської організації ветеранів, рідні та друзі.

Непроста доля випала на життя Оксани Іванівни. Народилась ювілярка 28 серпня 1921 року в с.Куча Новоушицького району Хмельницької області.  23 червня 1942 року добровольцем пішла на фронт. Приймала участь в битвах, виносивши поранених з полю бою. Була поранена.  Оксана Іванівна пройшла славний ратний та трудовий шлях, за що заслужила шану і повагу серед жителів міста та району, стала прикладом для наслідування для декількох поколінь.  Нагороджена трьома орденами  Великої Вітчизняної війни «За мужність ІІІ ступеня», «За заслуги ІІІ ступеня» та 22-ма медалями. Нагороджена Грамотою Міністерства праці та соціальної служби за волонтерський рух; Подякою Прем’єр-Міністра України  за військово-патріотичне виховання молоді. Вісімнадцять років очолювала Старокостянтинівську районну організацію ветеранів війни, праці та військової служби. Була занесена на Дошку Пошани.

  • 25 серпня 2016 року | Переглядів: 847

24 серпня у селі Пеньки відбулися заходи по вшануванню пам’яті Почесного громадянина Старокостянтинівського району Кашлакова Василя Олеговича, героя, який  загинув під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

Вшанувати пам'ять героя прийшли керуючий справами районної ради Сергій Гречковський, керівник апарату райдержадміністрації Андрій Літвінчук, рідні, близькі, бойові побратими, педагогічний колектив та учні Пеньківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ», жителі села.

Свого часу школа виховала героя, справжнього борця за волю, за свободу України, який віддав життя за краще майбутнє свого народу і пішов у вічність. В пам'ять про Василя Олеговича на стіні рідної йому школи встановлено меморіальну дошку.

Відкрити дошку було доручено мамі героя Галині Петрівні Кашлаковій та Пеньківському сільському голові Віктору Станіславовичу Загорському.

У вступному слові Сергій Гречковський відзначив, що "такі герої, як Василь Олегович, не вмирають. Адже завдяки їх мужності ми живемо у вільній, незалежній Україні. Імена героїв, які поклали життя за незалежність та цілісність нашої держави, повинні бути закарбовані  у нашій пам’яті. Це святий обов’язок усіх громадян, адже загинули хлопці за те, щоб ми жили  під мирним небом і не знали жахіть війни."

За участю учнів школи був проведений мітинг-реквієм.

Після мітингу відбулося відкриття пам’ятника Василю Кашлакову.

На відкриття пам'ятника зібралися батьки, бойові побратими, рідні, близькі, друзі, односельчани загиблого героя.

Народився Василь Кашлаков 28 жовтня 1987 року м.Шепетівка Хмельницької області. 24 серпня 2015 року разом з своїми товаришами підірвався на міні у м.Красноармійськ Донецької області. Помер 25 серпня 2015 року у госпіталі ім..Мєчнікова в м.Дніпропетровськ (тепер Дніпро). Похований у с.Пеньки Старокостянтинівського району 27 серпня 2015 року.

Указом Президента України Петра Порошенка №9/2016 від 16.01.2016 року Кашлаков Василь Олегович був нагороджений посмертно орденом «Богдана Хмельницького ІІІ-го ступеня».

  • 24 серпня 2016 року | Переглядів: 778

24 серпня голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, спільно з головою районної ради Михайлом Яснюком та головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном, вручили нагороди кращим старокостянтинівцям – ветеранам праці.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук вручив відзнаку Президента України Петра Порошенка – ювілейну медаль “25 років незалежності України” Тимофію Григоровичу Омелянюку (ПП – с. Весела) та побажав подальшої плідної праці на благо громади району. Тимофій Григорович ознайомив керівників області та району із своїм господарством та своєю гордістю – плодовим садом на площі 25 гектарів і ягідником – на площі 1 гектар. Розповів про останні досягнення та плани на майбутнє.

Довгий і важкий трудовий шлях пройшов Тимофій Григорович. Його знають як талановитого, вправного та невтомного господаря. За період роботи на всіх посадах зарекомендував себе висококваліфікованим спеціалістом, успішним агрономом, вмілим керівником. За його керівництва колгосп “Перемога”(с. Сковородки) із економічно слабкого вийшов у передове господарство. Проявив себе дбайливим господарем. За його ініціативи та фінансової підтримки у с.Сковородки було побудовано нову школу, дитячий садок, будинок культури, магазин, місцевий водопровід, розпочато будівельно-монтажні роботи по газифікації села. Працюючи на посаді директора ПОАФ “Весела” с.Весела за рахунок коштів агрофірми було проведено газ та побудовано магазин. Постійно надавав допомогу одиноким людям похилого віку, ветеранам війни та праці, а також забезпечував продуктами харчування Сковородківську загальноосвітню школу.

За час роботи в ТОВ “Айдаред” с.Весела запровадив у виробництво сучасні методи вирощування плодів та ягід. На базі підприємства проводилась професійна підготовка та навчання безробітних громадян від міськрайонного центру зайнятості за напрямами “Інтенсивна технологія вирощування ягідних культур” та “Агротехнічні заходи підвищення врожайності плодових дерев”.

Цього дня голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук також вручив відзнаки обласної державної адміністрації «За заслуги перед Хмельниччиною» технічному директору товариства з обмеженою відповідальністю “Старокостянтинівцукор” Співаку Михайлу Петровичу та директору ВАТ «Старокостянтинівський цукровий завод» (1978-2003 р.р.), пенсіонеру Гулько Миколі Петровичу. Олександр Корнійчук подякував нагородженим за особистий вклад у соціально-економічний розвиток району та області. У свою чергу, Микола Гулько та Михайло Співак подякували голові обласної державної адміністрації за високу нагороду та увагу до виробничників нашого району і побажали плідної праці на нелегкій ниві державного управління.

Завдяки наполегливій праці та вмінню вести за собою колектив Миколі Петровичу та Михайлу Петровичу вдалось не лише зберегти Сторокостянтинівський цукровий завод, а й розвинути, досягти значних економічних показників. У реформаторські 90-ті збережені попередніми керівниками підприємства переробки сільськогосподарської прдукції мають сьогодні потенціал для розвитку та економічного зростання. Нині проводиться реконструкція підприємства, встановлюється новітнє обладнання, що вдосконалює процес цукроваріння та підвищується виробнича продуктивність заводу. Також велика увага приділяється автоматизації виробничого процесу. Розширено та впорядковано територію заводу, повністю відремонтовано приміщення побутового корпусу, а також приміщення, що наразі використовується для проживання спеціалістів. Відбудовано приміщення під столову для працівників підприємства. Сформовано творчий, високопрофесійний колектив однодумців. Завдяки компетентності, виваженості, цілеспрямованості керівництва, вмінню заздалегідь спрогнозувати розвиток економічної ситуації, вдалося зберегти основні засоби виробництва та створити трудовий колектив.

Керівництво цукрового заводу ніколи не залишається осторонь проблем жителів міста та району. Так, надано посильну допомогу в будівництві нового приміщення РВ УМВС у Хмельницькій області, стоматологічної поліклініки Старокостянтинівської центральної районної лікарні, реконструкції моста через річку Случ, відновленні доріг у Старокостянтинівському районі та вирішенні інших проблем у соціальній сфері.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук зазначив, що держава завжди буде підтримувати і звертати увагу на підприємства, які працюють на перспективу. Наполеглива праця невтомних трударів, має стати за приклад іншим. Саме завдяки таким людям як Микола Гулько, Михайло Співак та Тимофій Омелянюк Старокостянтинівщина, Хмельниччина, Поділля будуть розвиватись, а Україна міцнітиме з року в рік.

За матеріалами Старокостянтинівської райдержадміністрації: http://staradm.gov.ua

  • 24 серпня 2016 року | Переглядів: 628

24 серпня делегація нашого району на чолі із головою районної ради Михайлом Яснюком та головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном взяла участь в обласних заходах з нагоди 25-ої річниці незалежності України, які відбулись на центральній площі м.Хмельницький.

На майдані Незалежності, поряд з іншими наметами районів та міст області, красувався святковий намет Старокостянтинівського району, оформлений в кращих українських традиціях. Гості свята мали змогу ознайомитись із традиційною українською кухнею, виробами майстрів народної творчості та побувати в справжній українській хаті, де був багато накритий стіл, господині поралися біля печі, а в старовинній колисці бавилось немовля.

Розпочались урочисті заходи із перегляду трансляції загальнодержавних урочистостей з м.Києва – виступу Президента України Петра Порошенка та військового параду. Далі відбувся обласний святковий концерт фестивалю народної творчості «Ода Україні», присвячений до 25-ї річниці незалежності України, та показові виступи учасників програми.

Керівники нашого району, під час огляду експозицій у рамках наметового містечка з презентації традицій національної культури, гостинно зустріли голову Хмельницької обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука та голову Хмельницької обласної ради Михайла Загороднього запашними короваями. Після огляду намету керівники області подякували за гостинний прийом та побажали Старокостянтинівщині і надалі досягати гарних результатів у соціально-економічному розвитку, а її працелюбним людям – миру, достатку та злагоди.

За матеріалами Старокостянтинівської райдержадміністрації: http://staradm.gov.ua

  • 23 серпня 2016 року | Переглядів: 639

Від імені депутатського корпусу районної ради, від себе особисто сердечно вітаю всіх вас з найвеличнішим святом української держави та її народу – з Днем Незалежності України!

Двадцять п'ять років тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу – бути господарем на своїй українській землі.

День цей в історії державотворення, в історії українського народу залишається особливим. В ньому втілене благородне прагнення нашого народу створити демократичну, економічно розвинену і процвітаючу державу, прагнення до національного відродження та економічного зростання, для забезпечення матеріальних і духовних потреб українських людей.

 Нині ми по праву гордимося незламним духом нашого народу, пишаємося здобутками, стверджуємося у міжнародній спільноті як вільна держава, в якій живуть талановиті та працелюбні люди.

Тож нехай Господь дарує кожному та усій державі сили і наснаги, добра, перемог і здобутків. Бо щасливими, духовно та матеріально багатими повинні зростати наші діти, онуки та правнуки.

Многих літ вам усім у щасті та здоров’ї під мирним небом нашої Вітчизни. Злагоди і процвітання вашим родинам, рідній Старокостянтинівщині і всій Україні.

Слава Україні!

Голова районної ради    Михайло Яснюк

  • 23 серпня 2016 року | Переглядів: 942

23 серпня біля Будинку Рад відбулися урочистості з нагоди головних державних свят Дня Державного прапора України та Дня незалежності, в яких взяли участь керівництво району, працівники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, трудові колективи, представники установ, організацій й підприємств.

Розпочалися вони святковою церемонією підняття Державного Прапора України. Право підняти державний стяг та відкрити урочистості було надано голові районної ради Михайлу Яснюку та голові районної державної адміністрації Сергію Фесуну.

У своєму вітальному виступі Михайло Борисович наголосив: “Символічно, що ми святкуємо День Державного Прапора України напередодні Дня Незалежності.  Синьо-жовтий стяг над нашою землею – це  втілення віковічної мрії наших звитяжних предків про свободу і незалежність, славу і відродження України.  Він об’єднував під своїми полотнищами захисників та оборонців рідної землі, а сьогодні кличе нас стати  на  захист України-неньки,  кличе нас із натхненням та наснагою взятись до її розбудови. ”

Керівництво району здійснило приємну місію вручивши Почесні грамоти і Подяки Хмельницької обласної ради та обласної державної адміністрації кращим представникам району.

Відповідно до рішення шостої сесії Старокостянтинівської районної ради звання Почесний громадянин Старокостянтинівського району посмертно було присвоєно Кашлакову Василю ОлеговичуПогончуку Руслану ВікторовичуШемчуку Василю Віталійовичу, які загинули при захисті демократичних цінностей, національних інтересів, територіальної цілісності і суверенітету України.

Михайло Яснюк та Сергій Фесун вручили родинам загиблих. Після чого присутні вшанували  хвилиною мовчання пам’ять всіх героїв, які загинули при захисті  суверенітету України.

За значний особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток району, активну громадську діяльність звання Почесний громадянин Старокостянтинівського району присвоєно і вручено посвідчення та пам’ятний знак “Почесний громадянин Старокостянтинівського району” Швалюку Дмитру Григоровичу.

Після цього було урочисто відкрито районну Дошку Пошани.

Звертаючись до присутніх голова районної ради Михайло Яснюк сказав: “Сьогодні, як і щорічно, у рамках святкування Дня Незалежності України ми вшановуємо найдостойніших з наших земляків, чиї портрети по праву зайняли почесне місце на районній Дошці Пошани. Відкриваючи Дошку пошани, ми ще раз пересвідчуємося, що наші люди є окрасою не лише, району, а й всієї України.  То ж бажаю всім вам міцного здоров’я, щастя, подальших звершень і здобутків в ім’я процвітаючої Старокостянтинівщини та  всієї країни”.

Цього року на Дошку Пошани за сумлінну, добросовісну та високоефективну працю, активну участь в процесах розбудови української державності, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району занесено 20 передовиків галузей народного господарства району і три трудові колективи. Усім громадянам, занесеним на районну дошку пошани, вручено дипломи та цінні подарунки.

А гарним музичним супроводом урочистостей були композиції у виконанні аматорів муніципального фольклорного ансамблю ім.Володимира Ножки.

 

  • 23 серпня 2016 року | Переглядів: 858

В умовах реформування медичної галузі  медицина на селі має свої завдання і потреби.

Вирішення задачі наближення якісної медичної допомоги жителям села є вкрай актуальною. Одним із головних завдань є створення належних умов для роботи медичного персоналу амбулаторії загальної практики сімейної медицини, профілактики та лікування жителів села.

Для громади с.Бутівці минулий понеділок став урочистим та святковим, а ще знаковим напередодні 25-ї річниці Незалежності. У цей день у селі відкрито нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. На цей проект із районного бюджету було виділено близько 700 тис грн. За ці кошти бутівчани отримали якісні умови для перебування  у закладі, а медичний персонал – належні умови праці, сучасне медичне оснащення.

Капітальний ремонт приміщення включив у себе комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачив заміну, відновлення та модернізацію за вимогами планування медичного закладу. Також проведені роботи з благоустрою прилеглої території – зроблено тротуар, паркан та клумби. Тут функціонують кабінети сімейного лікаря, фельдшера та акушерки, кабінет профілактиктичних щеплень, фізіотерапевтичний кабінет, аптека, маніпуляційна і денний стаціонар. Передбачається що Бутівецька амбулаторія обслуговуватиме 22 села, 2 ФАПи, 6 ФП, 2 пункти тимчасового базування, а це 3 тис жителів. Первинну медичну допомогу надаватимуть 6 штатних працівників закладу.

На якісну злагоджену роботу оновленого медичного закладу та запровадження сімейної медицини мешканці Бутівців та прилеглих сіл покладають великі сподівання. Незалежно від того чи медична установа діє в обласному, районому центрі чи селі, лікарські послуги мають бути однаково якісними та надаватись в належних умовах.

На урочисте відкриття медичного закладу 22 серпня завітали голова районної ради Михайло Яснюк,  голова райдержадміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної ради Іван Овчар, заступник голови РДА – Олег Борикін, головний лікар ЦМПСД – Анатолій Швець, головний лікар ЦРЛ – Володимир Стіхарєв, голова Березненської сільської ради Микола Григорчук, керівники ТОВ «Моноліт ЦЗ»  Ігор Москаленко та Іван Радченко (фірма виконавець будівельних робіт), медики-колеги, жителі територіальної громади.

Очільники району у вітальних промовах привітали сельчан з такою важливою подією, побажали усім міцного здоровя, гарної роботи – закладу, а громаді – побільше відкриттів ось таких соціальних обєктів.

Зі словами вітань до мешканців сільської громади  звернулись   також Анатолій Швець та завідуючий Бутівецької амбулаторії Василь Мазур.

За тим урочистим перезізанням символічної стрічки  гості громади ознаменували відкриття нової амбулаторії, відтак оглянули приміщення закладу та його матеріально-технічне забезпечення.

У цей день приміщення амбулаторії  було освячено.

Урочиста подія відкриття була помереженна виступами творчої молоді села та святковими номерами працівників районого центру культури.

Тетяна ОМЕЛЯНЮК

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Серпень 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено