Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154569 чол.
Переглядів: 257
  • 24 серпня 2016 року | Переглядів: 728

24 серпня голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, спільно з головою районної ради Михайлом Яснюком та головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном, вручили нагороди кращим старокостянтинівцям – ветеранам праці.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук вручив відзнаку Президента України Петра Порошенка – ювілейну медаль “25 років незалежності України” Тимофію Григоровичу Омелянюку (ПП – с. Весела) та побажав подальшої плідної праці на благо громади району. Тимофій Григорович ознайомив керівників області та району із своїм господарством та своєю гордістю – плодовим садом на площі 25 гектарів і ягідником – на площі 1 гектар. Розповів про останні досягнення та плани на майбутнє.

Довгий і важкий трудовий шлях пройшов Тимофій Григорович. Його знають як талановитого, вправного та невтомного господаря. За період роботи на всіх посадах зарекомендував себе висококваліфікованим спеціалістом, успішним агрономом, вмілим керівником. За його керівництва колгосп “Перемога”(с. Сковородки) із економічно слабкого вийшов у передове господарство. Проявив себе дбайливим господарем. За його ініціативи та фінансової підтримки у с.Сковородки було побудовано нову школу, дитячий садок, будинок культури, магазин, місцевий водопровід, розпочато будівельно-монтажні роботи по газифікації села. Працюючи на посаді директора ПОАФ “Весела” с.Весела за рахунок коштів агрофірми було проведено газ та побудовано магазин. Постійно надавав допомогу одиноким людям похилого віку, ветеранам війни та праці, а також забезпечував продуктами харчування Сковородківську загальноосвітню школу.

За час роботи в ТОВ “Айдаред” с.Весела запровадив у виробництво сучасні методи вирощування плодів та ягід. На базі підприємства проводилась професійна підготовка та навчання безробітних громадян від міськрайонного центру зайнятості за напрямами “Інтенсивна технологія вирощування ягідних культур” та “Агротехнічні заходи підвищення врожайності плодових дерев”.

Цього дня голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук також вручив відзнаки обласної державної адміністрації «За заслуги перед Хмельниччиною» технічному директору товариства з обмеженою відповідальністю “Старокостянтинівцукор” Співаку Михайлу Петровичу та директору ВАТ «Старокостянтинівський цукровий завод» (1978-2003 р.р.), пенсіонеру Гулько Миколі Петровичу. Олександр Корнійчук подякував нагородженим за особистий вклад у соціально-економічний розвиток району та області. У свою чергу, Микола Гулько та Михайло Співак подякували голові обласної державної адміністрації за високу нагороду та увагу до виробничників нашого району і побажали плідної праці на нелегкій ниві державного управління.

Завдяки наполегливій праці та вмінню вести за собою колектив Миколі Петровичу та Михайлу Петровичу вдалось не лише зберегти Сторокостянтинівський цукровий завод, а й розвинути, досягти значних економічних показників. У реформаторські 90-ті збережені попередніми керівниками підприємства переробки сільськогосподарської прдукції мають сьогодні потенціал для розвитку та економічного зростання. Нині проводиться реконструкція підприємства, встановлюється новітнє обладнання, що вдосконалює процес цукроваріння та підвищується виробнича продуктивність заводу. Також велика увага приділяється автоматизації виробничого процесу. Розширено та впорядковано територію заводу, повністю відремонтовано приміщення побутового корпусу, а також приміщення, що наразі використовується для проживання спеціалістів. Відбудовано приміщення під столову для працівників підприємства. Сформовано творчий, високопрофесійний колектив однодумців. Завдяки компетентності, виваженості, цілеспрямованості керівництва, вмінню заздалегідь спрогнозувати розвиток економічної ситуації, вдалося зберегти основні засоби виробництва та створити трудовий колектив.

Керівництво цукрового заводу ніколи не залишається осторонь проблем жителів міста та району. Так, надано посильну допомогу в будівництві нового приміщення РВ УМВС у Хмельницькій області, стоматологічної поліклініки Старокостянтинівської центральної районної лікарні, реконструкції моста через річку Случ, відновленні доріг у Старокостянтинівському районі та вирішенні інших проблем у соціальній сфері.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук зазначив, що держава завжди буде підтримувати і звертати увагу на підприємства, які працюють на перспективу. Наполеглива праця невтомних трударів, має стати за приклад іншим. Саме завдяки таким людям як Микола Гулько, Михайло Співак та Тимофій Омелянюк Старокостянтинівщина, Хмельниччина, Поділля будуть розвиватись, а Україна міцнітиме з року в рік.

За матеріалами Старокостянтинівської райдержадміністрації: http://staradm.gov.ua

  • 24 серпня 2016 року | Переглядів: 592

24 серпня делегація нашого району на чолі із головою районної ради Михайлом Яснюком та головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном взяла участь в обласних заходах з нагоди 25-ої річниці незалежності України, які відбулись на центральній площі м.Хмельницький.

На майдані Незалежності, поряд з іншими наметами районів та міст області, красувався святковий намет Старокостянтинівського району, оформлений в кращих українських традиціях. Гості свята мали змогу ознайомитись із традиційною українською кухнею, виробами майстрів народної творчості та побувати в справжній українській хаті, де був багато накритий стіл, господині поралися біля печі, а в старовинній колисці бавилось немовля.

Розпочались урочисті заходи із перегляду трансляції загальнодержавних урочистостей з м.Києва – виступу Президента України Петра Порошенка та військового параду. Далі відбувся обласний святковий концерт фестивалю народної творчості «Ода Україні», присвячений до 25-ї річниці незалежності України, та показові виступи учасників програми.

Керівники нашого району, під час огляду експозицій у рамках наметового містечка з презентації традицій національної культури, гостинно зустріли голову Хмельницької обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука та голову Хмельницької обласної ради Михайла Загороднього запашними короваями. Після огляду намету керівники області подякували за гостинний прийом та побажали Старокостянтинівщині і надалі досягати гарних результатів у соціально-економічному розвитку, а її працелюбним людям – миру, достатку та злагоди.

За матеріалами Старокостянтинівської райдержадміністрації: http://staradm.gov.ua

Вхід на сайт

Відео

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять першої позачергової сесії районної ради від 06.08.2020 року  
Календар
«    Серпень 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Вересень 2020 (5)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
Квітень 2020 (11)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено