Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154645 чол.
Переглядів: 2187
  • 31 жовтня 2016 року | Переглядів: 747

28 жовтня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 79-80 від 30.09.2016 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд заяви ФОП Шевцової Т.М.

3. Про розгляд заяви ФОП Березенської Н.А.

4. Про розгляд заяви ФОП Березенської Н.А.

5. Про розгляд заяви ПП «Земпроект».

  • 28 жовтня 2016 року | Переглядів: 785

Туристсько-краєзнавча робота у навчальному закладі – позитивний приклад  патріотичного  виховання  учнівської  молоді,   повага до історичних, культурних та  природних пам’яток рідної землі. Туристичний гурток - це справжній осередок громадянської  освіти і виховання, які сприяють формуванню у молодого покоління національної свідомості, любові до рідної землі, вміння  самоорганізовуватись, визначати мету та досягати її.

27 жовтня 2016 року Центром дитячої  творчості був проведений  районний семінар-практикум на тему «Організація та проведення туристично-краєзнавчої роботи у школі». Його мета – зацікавити учнів загальноосвітніх закладів туристсько-краєзнавчою діяльністю, сприяти організації активного змістовного дозвілля школярів. За сприяння  районного керівництва семінар відбувся на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Калинівка».

На семінар-практикум був запрошений методист обласного центру туризму та краєзнавства Козік В.О., а також у заході  взяли участь педагоги, які  є відповідальними за туристсько-краєзнавчу роботу у навчальних закладах району. З вітальним словом до учасників семінару звернулись директор Центру дитячої творчості Сапчук Н.В. та  головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Грінченко О.В.

Питання стану та перспектив розвитку туристсько-краєзнавчої роботи в Старокостянтинівському районі було висвітлено у виступі методиста Центру дитячої творчості  Нагорної А.Л. Керівник туристичних гуртків ЦДТ Кожевніков А.В. поділився з присутніми досвідом своєї роботи по розвитку пішохідного та велосипедного туризму та ознайомив присутніх з основними нормативними документами, що регулюють туристичну учнівську діяльність.

Учасники  методичного заходу обговорили питання щодо організації діяльності туристичних гуртків у школах, організації районних туристичних змагань та  інноваційних  форм туристсько-краєзнавчої роботи з учнями  у навчальних закладів.

Яскравим продовженням семінару-практикуму стала практична частина, яку  підготували керівники гуртків Кожевніков А.В., Шпітько С.М. та Волошин О.В.  Вона  передбачала  заняття для учасників семінару:  в’язання туристичних вузлів, топографія та орієнтування, розпалювання багаття, проходження велотреку та подолання смуги перешкод.   

Завершив семінар-практикум «круглий стіл» , де учасники мали змогу висловити свої думки з приводу розвитку туристсько-краєзнавчої роботи у навчальних закладах району.

 

                                                                                Алла Нагорна, методист Центру дитячої творчості

  • 28 жовтня 2016 року | Переглядів: 764

Сьогодні Україна святкує 72-у річницю визволення від фашистських загарбників. Це день пам’яті про загиблих, данина пошани всім ветеранам, солдатським вдовам, учасникам війни. 
З нагоди знаменної дати 28 жовтня відбулось покладання вінків та квітів до Меморіалу Слави у м.Старокостянтинів, в якому взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної ради Іван Овчар,  міський голова Микола Мельничук, ветерани, представники трудових колективів установ, підприємств та організацій району і міста.

  • 27 жовтня 2016 року | Переглядів: 885

27 жовтня під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося пленарне засідання сьомої сесії районної ради, у роботі якого взяли участь 28 депутатів.

Перед початком роботи сесії  Михайло Борисович за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм відзначив ювілейною медаллю "25 років Незалежності України" колишнього голову районної ради Володимира Ситника, головного лікаря центральної районної лікарні Володимира Стіхарєва, депутата районної ради Петра Сторожука, заступника начальника Старокостянтинівського відділення Красилівської ОДПІ Марію Коломієць, заступника начальника відділу освіти, молоді і спорту Галину Побережняк.

Крім того голова ради спільно із головою районної державної адміністрації, напередодні професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника, відзначили кращих представників цієї галузі почесними грамотами та цінними подарунками.

На порядку денному пленарного засідання сьомої сесії близько двох десятків питань, значна частина яких -  це розгляд депутатських запитів.

У цілому на контролі районної ради перебувало 7 запитів, Під час розгляду питання районні обранці проголосували за зняття одного запиту з контролю, іншим – продовжили термін виконання та підтримали запити депутатів Андрія Андрійчука, Василя Уруса, Миколи Петреченка та Олени Фурсової, запити яких стосувалися ремонту комунальних доріг у населених пунктах району.

На засіданнях постійних комісій депутатами була внесена пропозиція, в зв’язку із закінченням терміну дії рішення четвертої сесії районної ради від 03.03.2016 року "Про забезпечення харчуванням дітей 1-4 класів та учнів окремих категорій у загальноосвітніх навчальних закладах району у 2016 році, прийняти аналогічне рішення на 2016-2017 навчальний рік. Депутатами районної ради було одноголосно підтримано проект запропонованого рішення та виділено на харчування учнів шкіл району 100,0 тис.грн. із розрахунку 9,5 грн. на одну дитину в день.

Також районні обранці схвалили зміни до головного фінансового документа краю, розподіливши понад 3,5 мільйони бюджетних коштів.

Рішенням ради передбачені кошти на забезпечення діяльності закладів освіти, охорони здоров'я, культури та соціального захисту тощо.

Власні надходження районного бюджету в сумі 1527,6 тис.грн. спрямовано на оплату праці працівникам бюджетних установ.

Районному відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  виділено на ремонт котельні Староостропольського НВК – 30,0 тис.грн. Разом з тим депутати передбачили кошти на капітальний ремонт школи с.Воронківці – 240,0 тис.грн., на капітальний ремонт харчоблоку школи с. В.Мацевичі  – 185, тис.грн., на капітальний ремонт школи с.Миролюбне – 78,0 тис.грн., придбання котла для В. Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. – 35,0 тис.грн.

Районному центру надання первинної медико-санітарної допомоги рішенням ради розподілено кошти на придбання туберкуліну, метрологічну перевірку вимірювальної техніки, повірку безпечності газових приладів та улаштування газового опалення в ФАП с.Огіївці.

Окрім того передбачено фінансування ряду районних програм, а саме районної комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району, соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Старокостянтинівському районі на 2009-2017 роки та комплексної програми спільних дій Старокостянтинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Старокостянтинівської районної ради щодо профілактики злочинності на 2016-2020 роки.

Внаслідок внесення змін до бюджету Сербинівській сільській раді виділено  субвенцію на капітальний ремонт дороги загального користування Левківка-Йосипівка в сумі 600,0 тис.грн. А Стецьківська та Сковородківська сільські ради отримали допомогу відповідно на будівництво водопроводу в с.Стецьки (300 тис.грн) та капітальний ремонт артсвердловини та водогону с.Круглики (80,0 тис.грн).

За словами начальника управління фінансів РДА Григорія Горди усе фінансування направлено на розвиток і забезпечення діяльності комунальних закладів, бюджетних установ та територіальних громад району.

Більшістю голосів прийняли нову районну програму – забезпечення виконання Старкоостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою.

Рішенням ради внесено зміни до районної програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на період до 2017 року в частині напрямків та заходів щодо сприяння зайнятості населення та стимулювання створення нових робочих місць.

Заслухали депутати інформації про хід виконання  протягом 2015-2016 років Програми «Питна вода Старокостянтинівського району» на 2012-2020 роки,  програми поводження з твердими побутовими відходами на території Старокостянтинівського району на 2012-2020 роки,  районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки та районної програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2014-2016 роки.

Загалом четвертою сесію районної ради сьомого скликання прийнято 24 рішення з різних сфер діяльності району.

У роботі пленарного засідання чергової четвертої  сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, його заступники, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

 

  • 26 жовтня 2016 року | Переглядів: 691

26 жовтня під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.

Голови комісій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.

Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

  • 25 жовтня 2016 року | Переглядів: 689

25 жовтня, відповідно до затвердженого графіка, відбулися засідання постійних комісій районної ради.

Так, під головуванням Олени Фурсової над питаннями порядку денного працювали члени постійних комісій з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти  та  з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування..

У другій половині дня відбулося спільне засідання постійних комісій з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району та з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва.

У роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови Іван Овчар.

Так, на розгляд депутатів винесено проект змін до районого бюджету на 2016 рік, проект програми забезпечення виконання Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих районної радою.

Заслуховують обранці інформації про хід виконання ряду районних програм програм, термін дії яких триває.

Окрім того, на сесію винесено проект рішень про внесення змін до програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на період до 2017 року.

В основному, проекти рішень районними обранцями проаналізовані без зауважень. Члени комісій погодилися винести запропоновані проекти рішень на розгляд пленарного засідання, яке відбудеться 27 жовтня.

  • 24 жовтня 2016 року | Переглядів: 622

Враховуючи нові суспільно-політичні реалії в Україні, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній  справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність,самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну державу. Тому нам потрібно проводити реальну роботу щодо виховання патріотизму як почуття і важливої якості особистості.

З огляду на виконання поставлених перед собою цілей, в Центрі дитячої творчості були розроблені заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Виходячи з поставлених завдань, 20 жовтня 2016 року вихованці гуртка оркестру народних інструментів, які займаються на базі Стецьківського НВК (керівник Нижник О.О.), взяли участь в обласному фестивалі оркестрів. Завданням фестивалю є патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, зокрема народної музики, оновлення та поповнення класичного та національного репертуару. Наші вихованці гідно представляли обдарованих дітей Старокостянтинівського  району на обласному фестивалі, бо не одне покоління переможців даного конкурсу підготував талановитий керівник, професіонал своєї справи Нижник Олександр Олексійович. Сподіваємось на гарні досягнення наших дебютантів і бажаємо керівнику та його творчому колективу  впевненості, цілеспрямованості та успіхів у творчості.

 

                                                                 Директор ЦДТ Наталія Сапчук

 

  • 19 жовтня 2016 року | Переглядів: 661

День захисника? Украї?ни — свято, що відзначається у нашій державі 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

Напередодні свята  вихованці гуртків  районного Центру дитячої творчості  взяли участь в акції «Привітай захисника України» в рамках обласного проекту «За межею байдужості» . Керівники гуртків Сапчук Н.В., Кубич Н.О., Фоміна Т.О., Якотюк Н.М., Гавадзюк  А.Й., Ковальчук О.Р., Суха Ю.Ю., Береза А.В., Бузинар В.А. долучили  дітей до виготовлення  листівок,  малюнків, хлопчики і дівчатка на власноруч зроблених оберегах  писали побажання воїнам. Частина робіт була передана  учасникам АТО, які перебувають на лікуванні в Старокостянтинівському військовому шпиталі, інша частина – направлена воїнам ,які  боронять рубежі нашої держави на Сході України.

Малюнки, листівки, обереги були передані секретарю громадського об’єднання «Учасники АТО» Бабенко Оксані.

  • 19 жовтня 2016 року | Переглядів: 651

25 жовтня 2016 року

10.00 год.

 - комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

 - комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

14.00 год.

 - комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 

26 жовтня  2016 року

09.00 год.

- президія районної ради.

 

  • 14 жовтня 2016 року | Переглядів: 845

Два роки тому Президент України Петро Порошенко підписав Указ, згідно з яким щорічно 14 жовтня - у день одного з величних православних свят — Покрови Пресвятої Богородиці - відзначатиметься День захисника України. 

13 жовтня 2016 року, напередодні свята,  в Гарнізонному будинку офіцерів відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України на яких, були присутні воїни різних поколінь: ветерани Другої світової війни,  воїни-афганці, військовослужбовці, які брали участь в АТО на сході України, керівництво району та міста, молодь та громадськість.

Перед початком заходу присутні хвилиною мовчання пам’янули тих, хто віддав своє життя за волю та незалежність України та поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні, Меморіального комплексу загиблим землякам в зоні проведення АТО

Привітав учасників заходу зі святом Дня захисника України голова районної ради Михайло Яснюк: "Це свято уособлює самовіддане служіння Батьківщині і є символом нерозривного зв’язку поколінь і спадкоємності військових традицій. Вітаємо тих, хто вів смертельний двобій із фашизмом, брав участь у локальних воєнних конфліктах, несе військову службу сьогодні, боронить нашу державу на Сході країни.

Ми зробимо все для того, щоб жоден з вас не почувався забутим у власній країні. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, які з честю виконували військовийй обов’язок і бойовий наказ Батьківщини."

Михайло Борисович побажав військовослужбовцям міцного здоров’я, витримки, впевненості у собі, добра, благополуччя, мирного неба.

За мужність та патріотизм, активну громадську позицію захисників держави було відзначено грамотами та цінними подарунками. По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Жовтень 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (1)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено