Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 491
  • 30 грудня 2016 року | Переглядів: 653

Ось і завершується 2016 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Дозвольте мені від імені депутатського корпусу та від себе особисто привітати всіх вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Від усієї душі бажаю, щоб, ступивши на поріг Ваших осель, Новий 2017 рік разом з різдвяною колядкою дарував Вам міцне здоров’я, силу духу, злагоду і достаток. Хай рік Новий щедро відгукнеться на всі Ваші плани та задуми, принесе нові здобутки, радість досягнутого та звершеного, увійде у Ваше життя символом найсвітліших сподівань.

Дорогі земляки! Хоч Україна нині переживає важкі часи, я все ж з оптимізмом дивлюсь у майбутнє. Вірю,  що у новому 2017 році наше життя обов’язково зміниться на краще. Адже саме завдячуючи вашим натрудженим рукам, інтелекту і безмежній любові до рідного краю, ми всупереч всім негараздам рухаємось вперед до кращого, заможнішого життя. Свєю щоденною кропіткою працею ви творите нові здобутки та авторитет Старокостянтинівщини. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні, взаємній підтримці та повазі.

Тож нехай ці чарівні зимові свята подарують Вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. Хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком миру, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!

Нехай він буде роком чистих помислів і благородних справ, багатим на успіхи і вдачі, щедрим на здобутки і радощі. Хай береже нас усіх Господь Бог, і благословить на добрі починання!

Щасливого Нового року, світлих Різдвяних свят!

Голова районної ради Михайло Яснюк

  • 24 грудня 2016 року | Переглядів: 648

23 грудня керуючий справами районної ради Сергій Гречковськийч взяв участь в урочистостях, присвячених Дню енергетика України.

"Нині життя тисяч людей, подальший соціально-економічний розвиток району і міста прямо пов’язані з діяльністю енергетичного комплексу. Від вашого професіоналізму і сумління залежать стабільна робота економіки, якість побуту наших громадян. Саме ви щоденною працею вселяєте впевненість  у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишок, -  сказав у своєму вітальному слові Сергій Іванович -"Переконаний, що незважаючи на складну енергетичну ситуацію в державі, галузь і надалі буде прикладом стабілізуючого фактору економіки, а енергетики гідно виконуватимуть свій професійний обов’язок."

Також у своєму виступі Сергій Гречковський підкреслив, що День енергетика — свято усіх, для кого поняття "тепло" і "світло" — це не просто слова, а й ціла епоха. В першу чергу це стосується ветеранів енергетичної галузі, яким заступник голови районної ради і побажав щастя, здоров'я і добра.
Кращих енергетиків району  було відзначено грамотами районної ради та районнної державної адміністрації ради і цінними подарунками.

  • 23 грудня 2016 року | Переглядів: 656

23 грудня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 99-100 від 09.12.2016 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про затвердження звіту про незалежну оцінку.

3. Про оголошення конкурсу на право оренди об’єктів районної комунальної власності.

  • 23 грудня 2016 року | Переглядів: 858

 

Учнівське самоврядування – це спосіб організації життя учнівського колективу, яке сприяє виробленню в учнів почуття господаря школи, класу.

Наш час – це час лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних творити та мислити неординарно. Школа – це модель майбутнього суспільства, у якому формуються соціальні компетентності: активна життєва позиція, відповідальне ставлення до своїх обов’язків, спільної справи, гуманістичні відносини між учнями. 

У школі учнівське самоврядування – це платформа для творчого пошуку, можливість реалізувати свій внутрішній потенціал, навчитися організовувати цікаве шкільне життя.

20 грудня 2016 року відбувся збір учнівського самоврядування району, на якому були присутні лідери та педагоги-організатори з 28 навчальних закладів. Члени районної Рад старшокласників звітували про роботу активу протягом ІІ півріччя 2016 року, розповідали про роботу учнівського самоврядування навчальних закладів над Всеукраїнськими, обласними та районними проектами, а також  планували  роботу на 2017 рік. Всі учасники збору були одностайні в одному: учні школи повинні бути залучені до дієвої участі в управлінні шкільним життям.

                                  Голова Ради старшокласників

                                  Старокостянтинівського району Яцюк Тетяна

 

  • 21 грудня 2016 року | Переглядів: 823

21 грудня під головуванням Михайла Яснюка відбулося пленарне засідання дев'ятої сесії районної ради. У його роботі взяли участь 30 депутатів.
При розгляді змін до районного бюджету на поточний рік, депутати розподілили субвенцію з державного бюджету для фінансування видатків для здійснення заходів виконання державних програм та заходів соціального захисту населення в сумі 10281,5 тис.грн. В першу чергу кошти передбачені на надання пільг та житлових субсидій, виплату державних соціальних допомог пільговим категоріям населення. Разом з тим були виділені кошти на харчування учнів 1-4 класів, пільгових категорій 5-11 класів та центральній районній лікарні на придбання продуктів харчування,районному Центру ПМСД – 40 тис.грн. на придбання туберкуліну.

Із доповіддю з основного питання дев'ятої сесії "Про районний бюджет на 2017 рік" виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.
За словами головного фінансиста району, з огляду на теперішню ситуацію в державі, бюджет є оптимальним. Його обсяг на поточний рік становитиме понад 294 мільйонів гривень. Фінансовий ресурс місцевих бюджетів на 2017 рік сформовано з урахуванням змін, внесених до Податкового, Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин та Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік". Прогнозний показник надходжень до загального фонду районного бюджету на 2017 рік визначено в сумі 216 421,6 тис. грн. та до спеціального фонду  -  2 524.0 тис.  грн.

Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2017 рік визначено у сумі 294282,0 тис. грн.

Зокрема на утримання закладів та здійснення заходів, що фінансуються через управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації в районному бюджеті на 2017 рік передбачені видатки в сумі  88240,4 тис. грн.
При формуванні видатків районного бюджету на 2017 рік враховано видатків на галузь “охорона здоров’я” у вигляді цільових коштів медичної субвенції в сумі 58888,5 тис. гривень

В процесі формування районного бюджету передбачені видатки на утримання:  районного центру соціальної служби для сім"ї, дітей та молоді, на виконання заходів районного центру соціальної служби для сім"ї, дітей та молоді, на соціальні програми і заходи державних органів у справах молоді; районному територіальному центру соціальної допомоги на дому  тощо.

По відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації в районному бюджеті на 2017 рік передбачені видатки в сумі 45000,0 тис.грн.
Підтримавши пропозиції, що надійшли в ході розгляду питання на засіданнях постійних комісій районної ради, депутати майже одноголосно затвердили районний бюджет на 2017 рік.

Районними обранцями було внесено зміни до цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 в частині збільшення фінансування на паливно-мастильні матеріали. Крім того взято до відома інформації про хід виконання ряду районних програм, а саме програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 роки та районної програми подальшого вдосконалення соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі на 2013-2017 роки. Знято з контролю цільову програму "Цукровий діабет" на 2014-2016 та програму розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району на 2012-2016 роки.

Одноголосно депутати підтримали затвердження статуту комунального закладу "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області в новій редакції.

Також депутатами районної ради було затверджено звіт про виконання плану роботи за 2016 рік та план роботи районної ради на 2017 рік.

Окрім цього сьогодні обранці підтримали та направили для подальшого розгляду у відповідні структури запити своїх колег. Нові депутатські запити стосувалися енергозабезпечення с.Коржівка (депутат Юрій Береженний), встановлення вказівних дорожних знаків на в'їзді та виїзді в с.Семереньки (депутат Віктор Бачинський), забезпечення безкоштовного підвозу з м.Старокостянтинів до місця роботи медичних працівників (депутат Назар Летюк).  Сергій Зарічний звернувся щодо придбання для відділення трансфузіології, заготівлі та переробки крові Старокостянтинівської ЦРЛ двох холодильників та морозильної камери для зберігання крові і стосовно використання коштів на улаштування газового опалення в ФАП с.Огіївці. Запити Івана Козака та Віктора Якимовського піднімали питання надання допомоги на ремонт будинку культури с.Вишнопіль та на виготовлення проектно-кошторисної документації для утеплення зовнішніх стін й встановлення системи вентиляції у Григорівській ЗОШ І-ІІІст. Запит депутата Оксани Яковишиної стосувався незадовільної екологічної ситуації в селах Сковородки, Круглики, Весела, яка виникла в результаті діяльності ТОВ ВКФ "Декор", яке здійснює виробничий процес по випалюванню деревного вугілля. Олена Фурсова у своєму запиті просила надати інформацію, що стосується ліквідації вогнища інфекції африканської чуми свиней в ТОВ "Подільський бекон".

Загалом дев'ятою сесією Старокостянтинівської районної ради було прийнято  25 рішень задля подальшого соціально-економічного розвитку району.

У роботі пленарного засідання чергової сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засобів масової інформації.

 

  • 20 грудня 2016 року | Переглядів: 588

20 грудня під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.
Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

  • 20 грудня 2016 року | Переглядів: 688

Доброта, щедрість,  розуміння ближнього, готовність прийти на допомогу…Ось неповний перелік тих чеснот, які мають волонтери. Це люди з великим серцем. Їх благодійна діяльність  не має меж.

В рамках  обласного проекту "За межею байдужості"  на кошти, зібрані дітьми-волонтерами Старокостянтинівського району , 19 грудня 2016 року  людям похилого віку, які мешкають у Самчиківському будинку-інтернаті, були  вручені подарунки до свята Миколая. Бабусь і дідусів привітати  зі святом приїхали, директор Центру дитячої творчості Наталія Сапчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Сергій Чернега та координатор учнівського самоврядування району Валентина Лінійчук. Кожен від щирого серця побажав присутнім доброго здоров’я, миру та злагоди.

  • 19 грудня 2016 року | Переглядів: 647

Сьогодні під головуванням Олександра Коваля відбулося спільне засідання постійних комісій з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти та з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.

У другій половині дня спільне засідання комісій з питань планування, бюджету, та  агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва провела Любов Бондар.

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови Іван Овчар.

Депутати розглянули понад десяток проектів рішень, серед яких основне питання – проект районного бюджету на 2017 рік. Обранці детально проаналізували основні статті доходів та видатків головного фінансового документу району.

Заслухали члени комісій  інформації про виконання районної цільової програми "Цукровий діабет" на 2014-2016 роки, програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району на 2012-2016 роки. Разом з тим ознайомилися із ходом виконання районної програми подальшого вдосконалення соціальної роботи центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у Старокостянтинівському районі на 2013-2017 роки та програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 роки.

Значну частину порядку денного складають депутатські запити, які були одноголосно підтриманні депутатами районної ради.

  • 15 грудня 2016 року | Переглядів: 656

19 грудня 2016 року

10.00 год.

 - комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

 - комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

13.00 год.

 - комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 

20 грудня 2016 року

10.00 год.

- президія районної ради.

 

  • 14 грудня 2016 року | Переглядів: 674

Сьогодні під керівництвом голови районної ради Михайла Яснюка відбулася робоча нарада із питання формування районного бюджету на 2017 рік.

Спільно із начальником управління фінансів районної державної адміністрації Григорієм Гордою та керівниками закладів освіти, охорони здоров'я, культури  та соціального захисту були обговорені основні аспекти фінансування на наступний рік, проаналізовані статті видатків та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій покладених на відповідні установи.

Голова ради наголосив, що під час формування проекту районного бюджету на 2017 рік, необхідно забезпечити безумовне виконання Бюджетного кодексу України в частині планування в повному обсязі видатків на заробітну плату працівників бюджетної сфери за обов’язковими виплатами та на розрахунки за енергоносії й комунальні послуги.Разом з тим оптимізувати витрати головних розпорядників коштів  шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного головного розпорядника.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Грудень 2016    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено