Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 2
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154643 чол.
Переглядів: 509
  • 24 лютого 2017 року | Переглядів: 664

24 лютого в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про перенесення конкурсу на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про затвердження звітів про незалежну оцінку.

3. Про зарахування коштів, які внесені орендарем комунального майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району НАСК "Оранта", на проведення невід'ємних поліпшень в рахунок орендної плати в орендованому нежитловому приміщенні, що знаходиться за адресою вул.К.Острозького, 28.

  • 23 лютого 2017 року | Переглядів: 743

Голова районної ради Михайло Яснюк взяв участь в роботі виїзного засідання колегії райдержадміністрації на території Григорівської сільської ради.

В ході роботи учасники колегії ознайомилися із роботою Воронковецької та Григорівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, дитячих дошкільних закладів, об’єктів соціально-культурного призначення на території сільської ради.

Пленарна частина засідання колегії відбулась у приміщенні Григорівської сільської ради.

В ході роботи розглянули питання:

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за 2016 рік.

2. Про виконання вимог законодаства щодо забезпечення мінімальної заробітної плати в районі.

3. Про підсумки роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району щодо розгляду звернень громадян та організації особистого прийому у 2016 році.

4. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у 2016 році.

 

 

 

 

 

  • 20 лютого 2017 року | Переглядів: 609

Згідно Указу Президента України Петра Порошенка встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

У меморіальних заходах взяли участь представники Старокостянтинівської влади – голова районної ради Михайло Яснюк, голова райдержадміністрації Сергій Фесун та міський голова Микола Мельничук, депутати рад усіх рівнів, учасники Євромайдану та громадськість, жителі міста та району.

Учасники мітингу-реквієму запалили лампадки, поклали живі квіти та корзини до пам’ятного знака «Героям України», вшанувавши пам’ять усіх, хто віддав життя, захищаючи ідеали демократії та відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України під час Революції гідності.

Пролита кров кращих патріотів України, людей високого духу, які протягом січня-лютого 2014 року своєю жертовністю утворили Небесну Сотню, зобов’язує кожного з нас усвідомити відповідальність за долю країни та її майбутнє. Учасники меморіального заходу у хвилині мовчання схилили голови перед світлою пам’яттю Героїв Небесної Сотні та під час спільного молебню помолилися за упокій душ загиблих, за мир і спокій у державі.

  • 16 лютого 2017 року | Переглядів: 702

15 лютого в приміщенні Старокостянтинівського відділу поліції відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів. Обговорювали питання стану протидії злочинності, ефективності діяльності правоохоронних органів щодо зміцнення законності та правопорядку на території міста Старокостянтинів та району у 2016 року. Участь у даній нараді приймали: голова районної ради Михайло Яснюк, голова райдержадміністрації Сергій Фесун, міський голова Микола Мельничук,керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури Василь Сліпець Василь, голова Старокостянтинівського районного суду Лариса Бондарчук, начальник Старокостянтинівського РВ з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління Ольга Козачук, начальник Шепетівського відділу УСБ України в Хмельницькій області Руслан Кісь, начальник міжрайонного відділу № 4 УЗЕ в Хмельницькій області ДЗЕ НП України Олександр Мельник, а також начальники секторів ВП, працівники слідчого відділення та сектору кримінальної поліції.

  • 15 лютого 2017 року | Переглядів: 650

Сьогодні голова районної ради Михайло Яснюк взяв участь у покладані квітів до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям. Захід приурочено до 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Керівництво району та міста, представники установ і організацій,  ветерани-афганці, учасники бойових дій, матері, батьки, вдови, а також близькі і рідні ветеранів вшанували хвилиною мовчання  пам’ять загиблих та поклали квіти до підніжжя пам'ятника.

Голова ради Михайло Яснюк спільно із головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном відзначили Почесними грамотами та цінними подарунками членів Старокостянтинівської районної організації воїнів-інтернаціоналістів за вагомий внесок у військово-патріотичне виховання молоді, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

"Сьогодні наш обов’язок – свято берегти пам’ять про них. Теплим словом привітання та всім, чим можливо, підтримувати їх рідних і близьких, зробити все можливе, щоб не повторились воєнні лихоліття для українського народу. Районна влада з глибокою повагою і шаною ставиться до сімей загиблих в Афганістані та інших країнах, інвалідів та учасників бойових дій. Ми робимо все, щоб покращити їх матеріальний стан і ця робота буде продовжуватись," - зазначив Михайло Борисович.

Крім того голова ради Михайло Яснюк, його заступник голови Іван Овчар, керуючий справами районної ради Сергій Гречковський  виїхали в Сахновецьку, Вербородинську, Огіївську сільські ради, щоб покласти вінки і квіти до могил воїнів-афганців, відвідати родини загиблих та вручити їм адресну матеріальну допомогу.

  • 8 лютого 2017 року | Переглядів: 608

8 лютого під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій та депутатських фракцій розглянули 13 заяв жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем, та виділили на їх вирішення понад 17 тис.грн.

  • 1 лютого 2017 року | Переглядів: 771

Сьогодні на чолі із головою районної ради Михайлом Яснюком комісія, до складу якої увійшли представники органів місцевого самоврядування, держгеокадастру, екологи району, оглянули територію, на якій зберігаються мінеральні добрива. Це - склад мінеральних добрив  ТОВ «Енселко-Агро», що розміщено в с.Сахнівці.

Під час огляду було відмічено, що мінеральні добрива зберігаються просто неба, без укриття, на відкритому грунті, що забезпечує безперешкодний доступ до водойми (лише близько 200 м до найближчого ставка) та безпосередньо до грунтових вод. Також деякі види мінеральних добрив у такій значній кількості є вибухонебезпечними та це не завадило власникам складу розташувати їх поряд із житловими будинками.

Голова районної ради зазначив, що як депутат, не може залишитися осторонь численних звернень громадян щодо цієї проблеми, тому звернувся із відповідним депутатським зверненням до місцевої прокуратури.

  • 1 лютого 2017 року | Переглядів: 813

Тема виробництва на території Сковородківської сільської ради деревного вугілля дуже гостро підіймається серед селян, які неодноразово зверталися до районного керівництва. Це питання у депутатському запиті підняла і  депутат районної ради Оксана Яковишина.

Є цьому серйозне пояснення – за певних погодних умов сільське повітря стає наскрізь просякнуте їдким неприємним запахом. Адже загальновідомо, що згаданий бізнес, хоча й вигідний та непогано розвивається, є таким, що забруднює екологію.

Тож 1 лютого, щоб розібратися із ситуацією, до с.Сковородки вирушила робоча група в складі голови районної ради Михайла Яснюка, заступника голови ради Івана Овчара, заступника голови РДА Олега Борикіна, начальника Держгеокадастру Олександра Возного, директора ДП "Старокостянтинівський лісгосп" Юрія Грачука, провідного інспектора Старокостянтинівського РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Віктора Шевчука. Разом з тим відстоювати думку місцевих жителів прийшли Сковородківський сільський голова Володимир Шкробтак, депутат районної ради Оксана Яковишина та активісти села.

За словами сільського голови випалювання вугілля здійснюється кустарним способом без жодних дозволів і призводить до забруднення атмосферного повітря та знищення дерев на прилеглій територіїі. Вугілля випалюється на саморобному устаткуванні у так званих бочках, при цьому в повітря потрапляють небезпечні хімічні речовини - оксид натрію, оксид сірки, вуглекислий газ, смоли.

Проблема вимагає негайного вирішення, саме тому, ще у листопаді 2016 року на загальних зборах селяни вимагали у представників ФОП Соколов В.О. дозвільні документи на проведення даного виду діяльності та припинення випалювання деревного вугілля. Власник виробництва погодився з умовами жителів та, як повідомив робочу групу, припинив діяльність. Наразі проводиться робота по оформленню усіх необхідних документів, які регламентують підприємницьку діяльність, щоби повноцінно займатися виробництвом деревного вугілля. Також  представник власника виробництва запевнив присутніх що впродовж останніх місяців ним проведена технічна модернізація устаткування, яка дозволяє уникнути шкідливих викидів в атмосферне повітря.

Члени робочої групи відзначали, що через неправомірну діяльність страждають і мешканці прилеглої території, і екологічний стан, і економіка району. Саме тому, аби питання було вирішено у правовому полі було домовлено із підприємцями про відновлення роботи лише після отримання повного пакету дозвільних документів.

 

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Лютий 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено