Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154607 чол.
Переглядів: 352
  • 31 березня 2017 року | Переглядів: 692

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької райдержадміністрації  від 19.12. 2016 року  №546  «Про проведення

обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх

та позашкільних навчальних закладів»,  плану роботи  відділу освіти, молоді та спорту і Центру дитячої творчості на 2017 рік, з метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків учнів 28 березня 2017 року в кінокультурному центрі «Мир»  відбувся обласний творчий звіт художньої самодіяльності ЗНЗ та ЦДТ Старокостянтинівського району під гаслом: «Весна відкриває серця».

На святі дитячих талантів були присутні педагоги обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді: Жолобок Наталія Володимирівна - заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного Центру науково – технічної творчості учнівської молоді, Стельмах  Інна Анатоліївна – завідувач  навчально – методичного  відділу художньо – естетичного виховання школярів, а також головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Грінченко Олег Валерійович.

Творчою групою адміністрації ЦДТ були відібрані кращі з кращих, оригінальні та неповторні за змістом і формою номери художньої самодіяльності, над якими працювали талановиті, творчі керівники гуртків, вчителі навчальних закладів району, щоб показати справжні яскраві таланти дітей Старокостянтинівщини. Виступи учасників свята зал вітав гучними оплесками. Оригінальна за формою і креативна за змістом була продемонстрована виставка робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва вихованців гуртків ЦДТ та учнів шкіл району. Обласне журі, аналізуючи захід, високо оцінило виступи та вироби молодих талантів і роботу усіх, хто долучився до цієї творчої справи.

 

                                            Методист ЦДТ Лінійчук В.В.

 

  • 29 березня 2017 року | Переглядів: 619

28 березня заступник голови районної ради Іван Овчар та керуючий справами Сергій Гречковський взяли участь у спільній акції райдержадміністрації із працівниками ДП “Старокостянтинівське лісогосподарство” по висадці лісу. Зокрема  у Самчиківському лісництві на площі понад 3 га здійснено посадку сіянців дуба звичайного.

  • 24 березня 2017 року | Переглядів: 855

24 березня голова районної ради Михайло Яснюк провів пленарне засідання чергової десятої сесії Старокостянтинівської районної ради. В роботі сесії взяло участь 29 депутатів.

Близько тридцяти питань порядку денного розглянули депутати сьогодні на пленарному засіданні чергової сесії.

Зі звітом про виконання районного бюджету за 2016 рік та змінами, що пропонуються внести до бюджету 2017 року, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

За словами головного фінансиста району за 2016 рік до загального фонду районного  бюджету  надійшло податків та зборів з врахуванням міжбюджетних трансфертів 223 966 888 грн., що складає  101,7 відсотка  до затверджених обсягів, в т.ч. власних доходів мобілізовано до районного бюджету  30 504 694 грн., при затвердженому плані 26 615 700 грн. (115,9 %). Виконання планових показників забезпечено по всіх джерелах формування доходної частини  районного бюджету.

На протязі 2016 року проведено видатків з загального фонду районного бюджету на суму 215430895,63 грн. Фінансування бюджетних установ на протязі звітного періоду проводилось відповідно до затверджених кошторисів видатків та помісячних планів асигнувань і в першу чергу по захищених статтях видатків. В результаті чого, на звітну дату простроченої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати комунальних послуг немає.

Ключовим серед  питань порядку денного сесії, безумовно, був щорічний звіт голови районної ради. Він зупинився на окремих аспектах своєї роботи та роботи районної ради  за звітний період, відзначивши, що районна рада працювала активно, системно, у повній мірі забезпечуючи виконання прийнятих рішень.

"Звітуючи сьогодні перед вами про свою роботу, сподіваюсь на те, що ви сприймете дану інформацію не просто як мій особистий звіт, а в певній мірі, як короткий аналіз роботи ради в цілому. І в обговорені звіту внесете конкретні пропозиції щодо вдосконалення організації діяльності ради на наступний період. Упевнений, що надалі ми зробимо ще більше для того, щоб виправдовувати високу довіру виборців" – підсумував сказане Михайло Борисович.

Щорічний звіт голови районної  ради депутатами взятий до відома.

Надалі депутати заслухали звіт голови районної держаної адміністрації Сергія Фесуна про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень.

Крім того  депутати заслухали звіти про виконання районних програм, термін виконання яких минув та затвердили аналогічні програми на наступні роки.

Більшістю голосів депутатське зібрання підтримало три нових районних  програми: комплексну програму використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2017-2020 роки, районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2018 роки та  програму забезпечення національної безпеки в Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки.

Разом з тим рішенням ради внесено доповнення до районної комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2018 роки, які передбачають виділення коштів на соціальний захист інвалідів війни, учасників бойових дій (учасників АТО), громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 

При розгляді змін до районного бюджету на поточний рік депутати затвердили субвенцію з сільських бюджетів в сумі 1040,0 тис. грн. на невідкладну допомогу сільського населення та поліпшення матеріально-технічного забезпечення сільських закладів охорони здоров’я.

За рахунок залишків коштів районного бюджету за загальним та спеціальним фондами виділили кошти в сумі 3621,3 тис.грн., з них: відділу освіти, молоді та спорту в сумі 1016,3 тис.грн., а саме на придбання електроплит для загальноосвітніх шкіл району, капітальний ремонт приміщення Морозівської ЗОШ, Пеньківського НВК, покрівлі із заміною крокв’яної системи та утеплення горищного перекриття їдальні Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст., виготовлення проектно-кошторисної документації: на капітальний ремонт Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст., Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст., Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст.,  на утеплення фасаду будівлі Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. та на завершення капітального  ремонту котельні Губчанського НВК і будівництва паливної котельні зі встановленням твердопаливних котлів потужністю 0,172 Гкал/год для опалення НВК с.Радківці.

Центральній районній лікарні  - 1230 тис.грн., в тому числі: на придбання продуктів харчування – 100,0 тис.грн.;  на капітальний ремонт пологового відділення центральної районної лікарні в сумі 554,3 тис.грн.,  на придбання медичного обладнання та меблів – 349,1 тис.грн., на встановлення лічильників тепла по програмі енергозбереження – 21,6 тис.грн., на проведення кисневої магістралі у відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги – 20,0 тис.грн. На виконання районної комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району виділено 110 тис.грн. та районному відділу культури, національностей, релігій та туризму – 60,0 тис.грн.

Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури перед депутатським корпусом виступив керівник прокуратури Василь Сліпець, який відмітив, що прокуратурою у 2016 році вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.

Окрім того депутати прийняли ряд рішень, що стосувались оперативного управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

Рішенням десятої сесії районної ради було реорганізовано Морозівську загальноосвітню школу І ступеня Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області в Морозівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад.

Кілька питань порядку денного були стосовно затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, призначених для ведення товарного сільськогосподарського та фермерського господарств.

Із пропозицією включити до порядку денного питання про прийняття звернення депутатів Старокостянтинівської районної ради до керівництва держави щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі виступив депутат районної ради Олександр Білобокий. Ініціативу депутата одноголосно підтримав депутатський корпус та прийняв відповідне рішення.

За підсумками роботи десятої  сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято 42 рішення.

У пленарному засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Фесун, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

 

  • 22 березня 2017 року | Переглядів: 647

22 березня під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Голови комісій узгодили пропозиції до усіх питань порядку денного чергової сесії районної ради, які надійшли під час роботи постійних комісій.
Також депутати розглянули  заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем.

  • 21 березня 2017 року | Переглядів: 644

21 березня, відповідно до затвердженого графіка, відбулися засідання постійних комісій районної ради.

Так, під головуванням Олександра Коваля над питаннями порядку денного працювали члени постійних комісій з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти  та  з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування..

У другій половині дня відбулося спільне засідання постійних комісій з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району та з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва на чолі із головою Любов'ю Бондар.

У роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Яснюк та заступник голови Іван Овчар.

Так, на розгляд депутатів винесено близько 30 питань. Основним питанням до детального обговорення стали щорічний звіт голови районної ради, звіт голови райдержадміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень та звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік. Також начальник управління фінансів  Григорій Горда  виніс на розгляд депутатів проект рішення "Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік".

Крім того під час роботи у комісіях депутати опрацювали звіти про виконання районних программ, термін виконання яких минув та розглянули проекти аналогічних програм на наступні роки.

Разом з тим депутатам пропонують до затвердження ряд нових районних програм, зокрема комплексну програму використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2017-2020 роки, цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2018 роки, програму забезпечення національної безпеки в Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки.

Кожне питання порядку денного в комісіях обговорювалося окремо, вивчалися подані документи, вносилися конкретні пропозиції до проектів рішень.

Усі пропозиції та зауваження постійних комісій детально опрацює  президія районної ради, засідання якої відбудеться 22 березня.

21 березня 2017 року

10.00 год.

 - комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти

(Голова комісії – Фурсова О.В.)

 - комісія з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

(Голова комісії – Коваль О.А.)

14.00 год.

 - комісія з питань планування, бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району

(Голова комісії – Бондар Л.С.)

 - комісія з питань агропромислового комплексу, екології, землекористування, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та розвитку підприємництва

(Голова комісії – Фомович В.В.)

 

22 березня 2017 року

10.00 год.

- президія районної ради.

  • 9 березня 2017 року | Переглядів: 836

9 березня біля Меморіалу Слави у м.Старокостянтинів відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення дня визволення Старокостянтинівщини від німецько-фашистських загарбників.

Віддати шану визволителям краю, ветеранам Великої Вітчизняної війни, партизанам-підпільникам прийшли голова районної ради Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, міський голова Микола Мельничук, представники трудових колективів, мешканці міста та району.

Присутні схилили голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Великої Вітчизняної війни, хвилиною мовчання вшанували пам'ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

  • 9 березня 2017 року | Переглядів: 649

Відома подільська волонтерка Оксана Радушинська удостоїна відзнаки Міністерства оборони України. Як зазначено в Наказі Міністра оборони генерала армії Степана Полторака, «за значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку та збезпечення житєдіяльності ЗСУ, сумлінне служіння українському народу,  зразкове виконання службового обов`язку, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру нагородити голову ГО «Творча сотня «Рух доперемоги» Радушинську Оксану Петрівну медаллю «За сприяння Збройним Силам України».

Нагадаємо, Оксана Радушинська – лауреатка численних літературних і журналістських конкурсів, авторка 27 книг поезії та прози, почесна громадянка Старокостянтинова, голова ГО «Творча сотня «Рух до перемоги». З квітня 2014 року провадить активну благодійну волонтерсько-культурологічну дяльність на всебічну підтримку української армії. Регулярно здійснює виїзди в АТО. За волонтерську діяльність раніше нагороджена відзнакою командира бригади тактичної авіації ім. Петра Франка, медаллю «За вірність національній ідеї», низкою подяк від командирів військових частин, грамотою командувача Повітряних Сил ЗСУ. У січні цього року нагороджена орденом «За розбудову України».

Вітаємо!

 Сергій Грищук

  • 7 березня 2017 року | Переглядів: 664

Дорогі жінки сіл району та міста!

Напередодні 8 березня щиро вітаю вас із святом весни, краси і молодості. Ви уособлюєте в собі тепло і ласку, виваженість і мудрість, терпіння і ніжність. Саме ви – своєю потужною енергією, силою і відповідальністю живите наше буття яскравими барвами. І саме ваша небайдужа життєва позиція є справжньою запорукою звершень рідного краю, миру й стабільності нашого народу, відродження нашої країни.

Бажаю, щоб попри все ви залишалися найкращими і найчарівнішими у світі, а ми, чоловіки, робили все для того, щоб ви відчували святковий настрій кожного дня.

Хай посміхнеться вам доля. Хай любов, віра і надія на краще майбутнє буде наснагою у нашому житті.

Здоров’я вам, вашим родинам, миру, спокою і затишку в оселях, щасливих життєвих доріг.

З повагою, голова районної ради Михайло Яснюк

  • 6 березня 2017 року | Переглядів: 660

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати десяту сесію районної ради сьомого скликання з 21 березня 2017 року.

2. Провести пленарне засідання десятої сесії районної ради сьомого скликання 24 березня 2017 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

 - про депутатські запити;

 - про звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік;

 - про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік;

 - про щорічний звіт голови районної ради;

 - про виконання програми соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2016 рік;

 - про програму соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району на 2017 рік;

 - про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2015-2016 роки;

 - про програму розвитку малого і середнього підприємництва у Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки;

 - про внесення доповнень до районної комплексної Програми соціального захисту населення на 2016-2018 роки;

 - про районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2018 роки;

 - про районну програму "Цукровий діабет" у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки;

 - про виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки;

 - про районну програму протидії захворюванню на туберкульоз у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки;

 - про виконання районної програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2014-2016 роки;

 - про районну програму надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу у Старокостянтинівському районі на 2017-2019 роки;

 - про виконання районної програми поновлення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків у Старокостянтинівському районі на 2012-2016 роки;

 - про комплексну програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Старокостянтинівському районі на 2017-2021 роки;

 - про програму забезпечення національної безпеки в Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки;

 - про комплексну програму використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2017-2020 роки;

 - про звіт голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації про здійснення районною лержавною адміністрацією делегованих їй радою повноважень

 - про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури у 2016 році;

 - про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського  району;

 - про реорганізацію Морозівського загальноосвітнього навчального закладу та затвердження статуту у новій редакції;

 - про внесення змін до рішення п’ятої сесії районної ради від 19.05.2016 року №18;

 - інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль за  виконанням  даного  розпорядження  покласти   на заступника голови районної ради Овчара І.В.

 

 Голова районної ради М.Яснюк

 

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять другої позачергової сесії районної ради від 16.10.2020 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Жовтень 2020 (13)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено