Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 2
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи:

Всього відвідало: 154697 чол.
Переглядів: 1388
  • 24 березня 2017 року | Переглядів: 934

24 березня голова районної ради Михайло Яснюк провів пленарне засідання чергової десятої сесії Старокостянтинівської районної ради. В роботі сесії взяло участь 29 депутатів.

Близько тридцяти питань порядку денного розглянули депутати сьогодні на пленарному засіданні чергової сесії.

Зі звітом про виконання районного бюджету за 2016 рік та змінами, що пропонуються внести до бюджету 2017 року, виступив начальник управління фінансів райдержадміністрації Григорій Горда.

За словами головного фінансиста району за 2016 рік до загального фонду районного  бюджету  надійшло податків та зборів з врахуванням міжбюджетних трансфертів 223 966 888 грн., що складає  101,7 відсотка  до затверджених обсягів, в т.ч. власних доходів мобілізовано до районного бюджету  30 504 694 грн., при затвердженому плані 26 615 700 грн. (115,9 %). Виконання планових показників забезпечено по всіх джерелах формування доходної частини  районного бюджету.

На протязі 2016 року проведено видатків з загального фонду районного бюджету на суму 215430895,63 грн. Фінансування бюджетних установ на протязі звітного періоду проводилось відповідно до затверджених кошторисів видатків та помісячних планів асигнувань і в першу чергу по захищених статтях видатків. В результаті чого, на звітну дату простроченої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та з оплати комунальних послуг немає.

Ключовим серед  питань порядку денного сесії, безумовно, був щорічний звіт голови районної ради. Він зупинився на окремих аспектах своєї роботи та роботи районної ради  за звітний період, відзначивши, що районна рада працювала активно, системно, у повній мірі забезпечуючи виконання прийнятих рішень.

"Звітуючи сьогодні перед вами про свою роботу, сподіваюсь на те, що ви сприймете дану інформацію не просто як мій особистий звіт, а в певній мірі, як короткий аналіз роботи ради в цілому. І в обговорені звіту внесете конкретні пропозиції щодо вдосконалення організації діяльності ради на наступний період. Упевнений, що надалі ми зробимо ще більше для того, щоб виправдовувати високу довіру виборців" – підсумував сказане Михайло Борисович.

Щорічний звіт голови районної  ради депутатами взятий до відома.

Надалі депутати заслухали звіт голови районної держаної адміністрації Сергія Фесуна про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень.

Крім того  депутати заслухали звіти про виконання районних програм, термін виконання яких минув та затвердили аналогічні програми на наступні роки.

Більшістю голосів депутатське зібрання підтримало три нових районних  програми: комплексну програму використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Старокостянтинівського району Хмельницької області на 2017-2020 роки, районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2018 роки та  програму забезпечення національної безпеки в Старокостянтинівському районі на 2017-2018 роки.

Разом з тим рішенням ради внесено доповнення до районної комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2018 роки, які передбачають виділення коштів на соціальний захист інвалідів війни, учасників бойових дій (учасників АТО), громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. 

При розгляді змін до районного бюджету на поточний рік депутати затвердили субвенцію з сільських бюджетів в сумі 1040,0 тис. грн. на невідкладну допомогу сільського населення та поліпшення матеріально-технічного забезпечення сільських закладів охорони здоров’я.

За рахунок залишків коштів районного бюджету за загальним та спеціальним фондами виділили кошти в сумі 3621,3 тис.грн., з них: відділу освіти, молоді та спорту в сумі 1016,3 тис.грн., а саме на придбання електроплит для загальноосвітніх шкіл району, капітальний ремонт приміщення Морозівської ЗОШ, Пеньківського НВК, покрівлі із заміною крокв’яної системи та утеплення горищного перекриття їдальні Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст., виготовлення проектно-кошторисної документації: на капітальний ремонт Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст., Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст., Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст.,  на утеплення фасаду будівлі Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. та на завершення капітального  ремонту котельні Губчанського НВК і будівництва паливної котельні зі встановленням твердопаливних котлів потужністю 0,172 Гкал/год для опалення НВК с.Радківці.

Центральній районній лікарні  - 1230 тис.грн., в тому числі: на придбання продуктів харчування – 100,0 тис.грн.;  на капітальний ремонт пологового відділення центральної районної лікарні в сумі 554,3 тис.грн.,  на придбання медичного обладнання та меблів – 349,1 тис.грн., на встановлення лічильників тепла по програмі енергозбереження – 21,6 тис.грн., на проведення кисневої магістралі у відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги – 20,0 тис.грн. На виконання районної комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району виділено 110 тис.грн. та районному відділу культури, національностей, релігій та туризму – 60,0 тис.грн.

Про результати діяльності Старокостянтинівської місцевої прокуратури перед депутатським корпусом виступив керівник прокуратури Василь Сліпець, який відмітив, що прокуратурою у 2016 році вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.

Окрім того депутати прийняли ряд рішень, що стосувались оперативного управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

Рішенням десятої сесії районної ради було реорганізовано Морозівську загальноосвітню школу І ступеня Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області в Морозівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад.

Кілька питань порядку денного були стосовно затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, призначених для ведення товарного сільськогосподарського та фермерського господарств.

Із пропозицією включити до порядку денного питання про прийняття звернення депутатів Старокостянтинівської районної ради до керівництва держави щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі виступив депутат районної ради Олександр Білобокий. Ініціативу депутата одноголосно підтримав депутатський корпус та прийняв відповідне рішення.

За підсумками роботи десятої  сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято 42 рішення.

У пленарному засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Фесун, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, завідувачі відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих управлінь та відділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, засоби масової інформації.

 

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять третьої сесії районної ради від 12.11.2020 року  
Календар
«    Березень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Грудень 2020 (3)
Листопад 2020 (7)
Жовтень 2020 (15)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено