Вітальне слово
 
 
Старокостянтинівський район
 
 
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Раді вітати усіх, хто завітав на офіційний веб-сайт Старокостянтинівської районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Старокостянтинівщини.

Старокостянтинівський район – це маленька частина чудової і неповторної Подільської землі. Нам завжди було і є чим пишатися, особливо щирими та працьовитими людьми, нашими земляками.

Запрошуємо всіх до співпраці, чекаємо на Вашу підтримку, активне спілкування і конкретні пропозиції.
 
     
 
 
     
 
 
Розділи сайту

Оголошення


Протокол 27.07.2020 

Протокол 17.07.2020 

Протокол 17.06.2020 

Протокол 21.07.2020 

Протокол 20.03.2020 

Протокол 17.03.2020 

Протокол 20.02.2020 

Конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна
 

Конкурсна комісія повідомляє 

Результати виборів депутатів Старокостянтинівської районної ради 

У НАС.NEWS 

Паспорти бюджетних програм 2020рік 

Паспорти бюджетних програм 2019 рік  

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району, що підлягають приватизації 

Інформаційне повідомлення про об'єкт приватизації 

Про завершення приватизації об'єкта спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району 
Діяльність депутатів

Tweets by strkrada
Корисні посилання
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал України
Хмельницька обласна рада
Старокостянтинівська районна державна адміністрація
Статистика
Всього на сайті: 1
Гостей: 1
Користувачі: Відсутні
Роботи: Відсутні

Всього відвідало: 154607 чол.
Переглядів: 217
  • 30 червня 2017 року | Переглядів: 599

Сьогодні під головуванням голови районної ради Михайла Яснюка відбулося засідання президії Старокостянтинівської районної ради.
Депутати розглянули 23 заяви жителів району, що стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування та в зв'язку із скрутним матеріальним становищем та виділили кошти понад 40 тис.грн.

  • 30 червня 2017 року | Переглядів: 594

30 червня в районній раді відбулося засідання конкурсної комісії по передачі нерухомого майна районної комунальної власності в оренду, під головуванням заступника голови районної ради, голови комісії Івана Овчара.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про розгляд заяв, що надійшли на підставі оголошення в газеті "Життя Старокостянтинівщини" №№ 43-44 від 02.06.2017 року про конкурс на право оренди об’єктів нерухомого майна та про продовження  подачі заяв та необхідних документів на право оренди об`єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл Старокостянтинівського району.

2. Про розгляд листа ДЮСТК "Данс-Ліцей".

3. Про розгляд листа Старокостянтинівської міської виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

4. Про затвердження звітів про незалежну оцінку нежитлових приміщень.

5. Про оголошення  конкурсу на право оренди об’єктів районної  комунальної власності.

 

  • 27 червня 2017 року | Переглядів: 651

Питання захисту прав дитини на якісне навчання та оздоровлення завжди було одним із пріоритетів роботи районної влади.

Саме тому сьогодні заступник голови районної ради Іван Овчар та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти Олена Фурсова здійснили робочу поїздку до позашкільного закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка".

14 червня  розпочав свою роботу табір. Цьогоріч  на підготовку позаміського закладу оздоровлення та відпочинку “Калинівка” з районного бюджету виділено 688,8 тис. грн., в тому числі 357,5 тис. грн. на підготовку до оздоровчого сезону. Зокрема капітально відремонтовано спальний корпус № 3, ганки спальних корпусів № 1 та № 2. Доріжки між корпусами і прибудинкові майданчики покрито тротуарною плиткою та облаштовано майданчик для проведення урочистостей.

Разом з тим Іван Овчар та Олена Фурсова особливу увагу звернули на забезпечення дітей якісним та здоровим харчуванням, відмітивши, що відділом освіти, молоді і спорту районної державної адміністрації зроблено позитивні висновки після перевірок харчування у загальноосвітніх закладах району. Дітки забезпечені усім необхідним повноцінним харчування, в меню щодня присутні м'ясні і молочні страви, овочі й фрукти, соки, солодощі. Окрім того на ряд виявлених незначних недоліків було вказано обслуговуючому персоналу задля подальшого їх усунення.

Як зауважив заступник голови районної ради Іван Овчар, відпочинок та оздоровлення в ПЗОВ "Калинівка" переважно орієнтовано на дітей із соціально-незахищених та пільгових категорій, дітей з особливими потребами, а тому усім нам необхідно більш ретельніше та відповідальніше ставитися до виконання своїх обов’язків.

"Голова районної ради, депутатський корпус завжди не залишаться осторонь проблем табору та будуть робити усе можливе для його розвитку, зміцнення матеріально-технічної бази і щоб відпочинок наших дітей був цікавим і змістовним," - підсумував  Іван Васильович.

  • 27 червня 2017 року | Переглядів: 645

Керуючись частинами 4, 10 статті 46, частиною 6 статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати дванадцяту сесію районної ради сьомого скликання з 18 липня 2017 року.

2. Провести пленарне засідання дванадцятої сесії районної ради сьомого скликання 21 липня 2017 року о 10.00 год. у м.Старокостянтинові, у приміщенні Будинку рад.

Запропонувати депутатам розглянути на сесії питання:

- про депутатські запити;

- про присвоєння звання "Почесний громадянин Старокостянтинівського району";

- про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік;

- про програму розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району на 2017-2021 роки;

- про програму територіальної оборони Старокостянтинівського району на 2017-2018 роки;

- про комплексну програму мобілізації зусиль  Старокостянтинівської  районної ради,  управлінь та відділів Старокостянтинівської районної державної адміністрації, Старокостянтинівського відділення Красилівської об’єднаної державної податкової інспекції, по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення комфортних умов платникам податків та належне їх обслуговування на 2017-2018 роки;

- про виконання районної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року;

- про виконання програми підтримки індивідуального житлового будівництва "Власний дім" у Старокостянтинівському районі на 2011-2016 роки;

- про хід виконання програми залучення інвестицій в економіку   Старокостянтинівського району на 2011-2020 роки;

- про хід виконання програми зайнятості населення Старокостянтинівського району на  період до 2017 року;

- про хід виконання районної  програми роботи з обдарованою молоддю "Творча обдарованість"  на 2015-2019 роки;

- про затвердження статуту Старокостянтинівської центральної районної лікарні у новій редакції;

- про затвердження статуту комунального закладу "Старокостянтинівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області в новій редакції;

- інші питання.

3. Затвердити графік засідань постійних комісій районної ради.

4. Виконавчому апарату районної ради довести до відома депутатів орієнтовний перелік питань, що плануються для розгляду ради, та графік засідань постійних комісій у термін, визначений чинним законодавством України.

5. На пленарне засідання районної ради запросити депутатів обласної ради, голову районної державної адміністрації, заступників голови райдержадміністрації, міського та сільських голів, начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, керівників силових структур району, керівників окремих районних установ, підприємств та організацій, представників засобів масової інформації.

6. Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  покласти   на заступника голови районної ради Овчара І.В.

 

 

Голова районної ради                                                         М.Яснюк

  • 27 червня 2017 року | Переглядів: 639

28 червня  - День прийняття Верховною Радою нової Конституції України і набуття нею вищої юридичної сили. Ця подія стоїть в низці тих небагатьох історичних дат, які єднають людей, перетворюючи населення на народ, територію – на  державу. Головний принцип Конституції – служіння суспільству. Її мета – розбудова правової демократичної держави.

Усі ми усвідомлюємо, що демократичний розвиток ніколи не був легким, тож треба набратися терпіння та віри у те, що невдовзі ми будемо жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю називатимемо конституційно-розвиненою та правовою державою.

Сьогодні, у ці нелегкі часи Україна проходить надзвичайно важке, напевно, найтяжче за всю свою історію випробування – на єдність і територіальну цілісність. І це вимагає від нас  підвищеної відповідальності, самовідданої  праці, консолідації всіх здорових сил заради однієї мети – процвітання України, як  цивілізованої європейської держави.

Тому зараз, як ніколи, нам потрібно відкласти політичні суперечності, не шукати конфліктів, а спрямувати зусилля на якнайшвидший розвиток економіки, покращення рівня життя наших громадян.

Вірю, що всі разом ми зуміємо побудувати таку державу, про яку мріяли й за яку віддали життя наші предки та наші сучасники і в якій комфортно житиметься нам і нашим нащадкам.

З нагоди свята – Дня Конституції, бажаю усім вам, шановні друзі, міцної і непохитної віри в майбутнє України, щастя і добробуту усім родинам, здоров’я, миру і наснаги до творіння добрих справ в ім’я рідної держави, в ім’я українського народу під високим захистом Основного Закону!

Слава Україні!

З повагою, голова районної ради Михайло Яснюк

  • 23 червня 2017 року | Переглядів: 609

"Висока і відповідальна місія державної служби полягає у виконанні завдань держави та реалізації її функцій, які випливають з Конституції та законів України і спрямовані на забезпечення суверенітету й незалежності нашої Вітчизни, утвердження її як демократичного, соціального, правового суб’єкта світової політики," - так розпочав свій вітальний виступ голова районної ради Михайло Яснюк на урочистому зібрані, присвяченому Дню державної служби, яке відбулося 23 червня.

За словами Михайла Борисовича в усі часи високо цінуються ті посадовці, які за складних обставин, при напруженому графіку роботи вміють знаходити найоптимальніші варіанти розв’язання проблем, мислять аналітично й на перспективу, і, головне – за вирішенням глобальних питань не втрачають здатності почути конкретну людину з її конкретними проблемами. Голова ради відмітив, що Тільки в поєднанні місцевих та державних інтересів, у мобілізації зусиль центральних і регіональних органів державного управління та місцевого самоврядування ми зможемо побудувати громадянське суспільство, в якому кожен громадянин буде усвідомлювати відповідальність за свої обов’язки перед ним, і правову державу, в якій найвищою цінністю буде людина, закон і справедливість.

Також голова районної ради Михайло Яснюк  подякував державним службовцям за гарну службу, а кращих працівників відзначив  Грамотами районної ради та районної державної адміністрації і цінними подарунками.

  • 23 червня 2017 року | Переглядів: 613

Від імені депутатського корпусу та від мене особисто прийміть найщиріші вітання із професійним святом - Днем державної служби!

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Старокостянтинівського краю.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади.

Упевнений, що запорукою успішного виконання поставлених завдань будуть професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які й надалі будуть слугувати людям.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Від душі бажаю Вам і Вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.

Нехай поруч з Вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.

 

Голова районної ради Михайло Яснюк

  • 22 червня 2017 року | Переглядів: 654

22 червня голова районної ради Михайло Яснюк спільно із головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном взяли участь у Дні відкритих дверей публічного акціонерного товариства “Державна продовольчо-зернова корпорація України “Старокостянтинівський елеватор”.

Директор філії ПАТ “ДПЗКУ” “Старокостянтинівський елеватор” Оксана Каленик ознайомила присутніх з результатами роботи підприємства за 2016–2017 маркетинговий рік, планами на 2017–2018 маркетинговий рік, тарифною політикою та конкурентними перевагами.

Основним напрямком діяльності філії є надання послуг із приймання, доведення якості до базисних кондицій, зберігання і відвантаження зерна та насіння олійних культур. Загальна робоча зернова місткість філії “Старокостянтинівський елеватор” складає 105,8 тис. тонн, в тому числі елеваторна – 72 тис. тонн, складська – 33,8 тис. тонн. Основні культури зберігання: пшениця, кукурудза, ячмінь, жито, соя, овес, ріпак, соняшник.

У рамках заходу для запрошених було проведено оглядову екскурсію по території зернозберігального підприємства.

  • 22 червня 2017 року | Переглядів: 618

У зв’язку із трагічною для мільйонів українців датою, голова районної ради Михайло Яснюк, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун,  перший заступник міського голови Володимир Богачук вшанували пам’ять жертв війни в Україні, поклавши вінки та квіти до Меморіалу Слави  у м.Старокостянтинів.
Схилили голови в скорботній подяці перед тими, хто став жертвою тієї жахливої війни та до кінця виконав свій священний обов’язок, представники міськрайонної організації ветеранів України, ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни, їхні діти та онуки, керівники підприємств, установ та організацій району і міста, представники громадськості.
У День скорботи учасники заходу вшанували пам’ять жертв війни в Україні хвилиною мовчання.

  • 20 червня 2017 року | Переглядів: 619

Сьогодні, під керівництвом голови районної ради Михайла Яснюка відбулася робоча нарада із керівництвом закладів охорони здоров'я району щодо забезпечення населення пільговими медикаментами. В нараді також взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, заступник голови районної ради Іван Овчар, міський голова Микола Мельничук, начальник управління фінансів РДА Григорій Горда, головний лікар ЦРЛ Володимир Стіхарєв та головний лікар ПМСД Анатолій Швець.

Михайло Борисович під час обговорення зазначив, що забезпечення хворих пільговими медикаментами - це функція держави, однак останніми роками фінансування недостатнє, відтак прийняття відповідних районної та міської програм дозволить купувати для хворих такі їм життєво необхідні ліки.

Вхід на сайт

Відео

Вітання районної ради старшокласників до Дня людей похилого віку

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 27.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 24.07.2020р

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" 21.07.2020р ІІІ ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" І ч.

Засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора КНП "Старокостянтинівська ЦРЛ" ІІ ч.

Безоплатна правова допомога

Я маю право!

Я маю право!


Актуально


Районний бюджет на 2020 рік 

Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік 

Безоплатна правова допомога
 

До відома депутатів районної ради
 

Результати поіменного голосування тридцять другої позачергової сесії районної ради від 16.10.2020 року  
Календар
«    Червень 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Погода


Районне радіо


Архів новин

Жовтень 2020 (13)
Вересень 2020 (7)
Серпень 2020 (13)
Липень 2020 (10)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (18)
  Головна - Паспорт району - Нормативно-правова база - Керівництво районної ради - Контакти
При використанні матеріалів даного сайту обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "strkrada.km.ua".
© 2014 Старокостянтинівська районна рада. Всі права захищено